• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

arman100000

Registered User
لایک‌ها
798
  • Like
Reactions: cms

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,205
دوستان یه آپلود سنتر قوی مثل 4shared معرفی کنید که بعد از یه هفته فایل ها رو حذف نکنه

بهترین آپلود سنتر به نظر من مدیا فایر
MediaFire - Online Space for your documents, photos, videos, and music.

اون ثبت شرکت بود که میگفتن فوق دیپلم میخواد :D
ساماندهی کلاس پنجمم کفایت میکنه :lol:

آقا من کلاس پنجم ردیم میشه‌؟یا باید مدرکشو داشته باشی؟

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412

kooolak

Registered User
لایک‌ها
559

mehdidesigner

Registered User
لایک‌ها
978
نه بابا فوق دیپلم کجا بود؟ :wacko:
می دونم ولی 2-3 هفته پیش بچه های اینجا مطلبی رو شیر کرده بودن که می گفت می خواد گفتم شاید قانونه جدیده :|
اون ثبت شرکت بود که میگفتن فوق دیپلم میخواد :D
ساماندهی کلاس پنجمم کفایت میکنه :lol:
ثبت شرکت که فوق دیپلم نمی خواد (کلا به مدرک کاری ندارن واسه ثبت شرکت!)
هیچی نمیخاد سایت رو هم ثبت نکنی خطر فیلتر هست مخصوصا عکس و تفریحی
الان سوال رو اینجوری مطرح کنم بهتره یه سایت تفریحی بهتره تو ساماندهی ثبت بشه یا خیر؟ دوستان خودشون ثبت کردن عایا؟

r3za-k

Registered User
لایک‌ها
528
سئوکارای ایرانی (واسه همه نه!) :

سایت اصلیش فرضا رمان هستش , ی پست شعر هم میزاره میبینه بازدید خورش خوبه ی سایت شعر میزنه!

داخل اون سایت شعر ی پست اس ام اس هم میزاره میبینه همون تک پست بازدید زیادی براش داره ی سایت اس ام اس هم میزنه!

داخل اون سایت اس ام اس , ی ترول هم میزاره میبینه بازدید گرفت ی سایت ترول هم!!!!! ..

بعد میبینه سایت پربازدید نداره همشونو جمع میکنه سایت سئو میزنه:)

cms

Registered User
لایک‌ها
1,237
به جز این و مدیافایر که مد نظر هست

پ.ن : اینو جدی بهت میگم طنز رو دنبال کن زمینه خیلی خوبی داری برای طنز

5-4 ساله فایلامو نگه داشته FileDen.com | Free file hosting and online storage

پ.ن :
e58bfe3d33da.gif

cms

Registered User
لایک‌ها
1,237
دیپلم داری؟:دی

حالا دیپلم داشته باشه چه اشکالی داره؟ فامیل داریم تا tasmime kobri:D درس خونده ولی دو میلیارد تومن نقد فقط تو یه حسابشه حالا ما مدرک گرفتیم سنّ بز شدیم داریم با شخممون یقل دوقل بازی میکنیم! :D

در كلاس چهارم دوستی داشتم كه مردود شد و ترک تحصيل كرد ولی من درس خوندم و مهندس شدم،حالا اون یک دستگاه پورشه دارد و من ...یک دستگاه تناسلی:D تو گوگل پلاس شیر شده بود

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621
در كلاس چهارم دوستی داشتم كه مردود شد و ترک تحصيل كرد ولی من درس خوندم و مهندس شدم،حالا اون یک دستگاه پورشه دارد و من ...یک دستگاه تناسلی
یعنی اون دستگاه تناسلی نداره؟ :D

این جملات فیسبوکی و... کلی شک و شبهه داره. مثلا:
اگر شما هم ترک تحصیل میکردی، صاحب یک دستگاه پورشه میشدی؟
اگر اون ادامه تحصیل میداد صاحب یک دستگاه پورشه نمیشد؟

تمام این حرف هایی که میزنند درسته، دانشگاه های ایران فلان و بهمان، اما یک مدرک معتبر به همراه علمی که پشت سرش قرار داره حتما باعث موفقیت میشه.

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,725
9 و 10 مرداد سه تا كولر تو سل مي فروختيم هنوز معلقه :(

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621
بله درسته اما اینجا اکثرا دلال ها (و سایر مشاغل مشابه) وضع مالیشون بهتر از افراد تحصیلکرده هست.

یه دلال تا آخر عمرش تو ایران اسیره، شغلش هم که دهن پر کن و آبرومند نیست.
همه اش هم چشمش به قیمت دلار و ارز و طلا و سیاست های دولته.

یک آدم متخصص و تحصیل کرده اگر بتونه تو ایران کار گیر بیاره، موفق شده.
اگر هم تو ایران کار گیر نیاره، دستش بسته نیست، در تمام کشورهای دنیا (حتی آمریکا) مدرک دانشگاه های ایران رو قبول دارند. میتونه بره اونجا ادامه تحصیل بده یا اونجا دنبال کار بگرده، تو هر کشوری که دلش خواست.

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621
دلال رو مثال زدم. دلال ها هم وضعشون زیاد بد نیست، یه مدت جمع میکنن یه کار آبرومند راه میندازن واسه خودشون :wacko:
الان آدمای بی سواد هستن که درآمد روزانشون از درآمد سالانه ما بیشتره :wacko:

تو ایران اون اندازه ای که باید درآمد داشته باشن، ندارن...
مخصوصا برنامه نویس ها.

اگر کار برنامه نویسی انجام میدی که خوش به حالت شده، میتونی دورکاری انجام بدی. فریلنسر شو.
منظور من رشته هایی مثل عمران و برق و مکانیک بود. اگر در زمینه IT مشغول به فعالیتی برو فریلنسری کار کن.
یه حساب پی پال باز کن، یه شماره تلفن و آدرس هم تو یک کشور دیگه بگیر، تو یه سایت فریلنسری ثبت نام کن و مشغول به کار شو.
درآمد به دلار کسب کن، در مبالغ بالا هم کار کن، برای پروژه های متوسط حداقل میتونی 1000 دلار بگیری.

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621
دلال رو مثال زدم. دلال ها هم وضعشون زیاد بد نیست، یه مدت جمع میکنن یه کار آبرومند راه میندازن واسه خودشون :wacko:
الان آدمای بی سواد هستن که درآمد روزانشون از درآمد سالانه ما بیشتره :wacko:

تو ایران اون اندازه ای که باید درآمد داشته باشن، ندارن...
مخصوصا برنامه نویس ها.
اینا هم اضافه کنم:

طرف کارش دلالیه، تخصص نداره که، هرکاری بکنه آخرش دلالیه، فوقش از این شاخه بره اون شاخه!
طرف فوق لیسانس و دکترا داره کار گیرش نمیاد، اگر قرار باشه به کسی کار بدن اول به کسی میدن که مدرک داشته باشه.

پارتی هم بی تاثیر نیست، اما اکثرا در کارهای اداری! حداکثر حقوق یک کارمند چنده؟
کسی که دکترا داره لایق اون حقوق نیست. باید بره دنبال کارهای با درآمد فوق العاده بالا، در کارهای پردرآمد مثل اون به پارتی نگاه نمیکنن، به مدرک و سطح علمی نگاه میکنند. (نه هر مهندس دکتر بی سواد)

فعلا که فقط vb.net یاد گرفتم ، زیاد بازار کار نداره. PHP و c# یاد بگیرم شاید بتونم فریلنسرم بشم :rolleyes:
در مورد فریلنسر هم یکی از یچه های قدیمی پی تی میگفت همه ی پروژه ها رو هندی ها با قیمت پایین میگیرن نمیشه خوب کار کرد...

این بحث ها تو وب هاستینگ تاک بوده.
الان پونیشا هم یه سایت فریلنسری ایرانیه، حتی تو مجیدآنلاین و وب هاستینگ تاک و اینجا هم دنبال برنامه نویس میگردن، حداکثر 500 هزار تومن میدن، کلی غر میزنن، فحش میدن، پدر در میارن، آخرش هم پول نمیدن.
اما این فرهنگ اونجا جا افتاده.

هندی ها برای یک کار 1000 دلاری 600 دلار میگیرن. شما 500 دلار بگیر، باز هم برای یک ایرانی با این وضعیت اقتصادی و ارزش پول ملی پول خیلی زیادیه. بهتر از کار کردن برای ایرانی هاست.

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
فعلا که فقط vb.net یاد گرفتم ، زیاد بازار کار نداره. PHP و c# یاد بگیرم شاید بتونم فریلنسرم بشم :rolleyes:
در مورد فریلنسر هم یکی از یچه های قدیمی پی تی میگفت همه ی پروژه ها رو هندی ها با قیمت پایین میگیرن نمیشه خوب کار کرد...

یه چیزی از ارزون هم انورتر. ری...ن به قیمت ها

بالا