• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

M+J

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,011
این مدیرای تبلیغات خواننده ها درآمدشون چطوره؟ :دی کسی اطلاعی داره؟

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
با کلمه ی "والپیپر مشهد" تو گوگل صفحه ی اولم :rolleyes:
پ.ن : اولین بارمه میام صفحه اول گوگل :D
من یادمه قبلنا یه وبلاگ داشتم با کیورد "ازدواج موقت" صفحه اول بودم :lol:
اون وبلاگ اولین تجربه من در سئو بود :دی

الانم هیلتره

asadira

Registered User
لایک‌ها
707
حالا از کجا می دونی من بودم ؟:lol:
می دونم دیگه.:rolleyes:
دیروز تا نرم افزار رو اجرا کردم یه رنک 3 پیدا کرد آی حال کردم.
الان رنک یک ها داره تموم میشه.
راستی این بک لینک ها تاثیری داره ، کسی تجربه داره؟(بک لینک از وبلاگ های حذف شده منظورمه.)

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
می دونم دیگه.:rolleyes:
دیروز تا نرم افزار رو اجرا کردم یه رنک 3 پیدا کرد آی حال کردم.
الان رنک یک ها داره تموم میشه.
راستی این بک لینک ها تاثیری داره ، کسی تجربه داره؟(بک لینک از وبلاگ های حذف شده منظورمه.)
فعلا رنک 2 زیاده.
رنک 1 هم حدودا یه چند تنی آزاد هست :blink:

hamed1980

Registered User
لایک‌ها
88
امروز میخواستم با فایل زیلا به سرور وصل بشم این پیام رو میداد:
Response: 530 Login authentication failed
Error: Critical error
Error: Could not connect to server
چرا؟

hamed1980

Registered User
لایک‌ها
88

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621
امروز میخواستم با فایل زیلا به سرور وصل بشم این پیام رو میداد:
Response: 530 Login authentication failed
Error: Critical error
Error: Could not connect to server
چرا؟

بدبخت خودش داره میگه چی شده که!
Could not connect to server

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
گویا مشکل فیلتر آی پی نت افراز داره جدی میشه، خیلی از دوستان این مشکل رو دارند، اگر خود نت افراز پیگیری نکنه حالا حالا ها علافیم و بازدیدمون به فاک عظمی میره، تکی هم تیکت میزنیم میپیچونه، اگر موافق باشین تاپیک جدا بزنم و همه توضیحاتمون رو بنویسیم توش و 10-15 نفری برای نت افراز تیکت بزنیم و آدرس تاپیک رو بدیم، توضیحات رو بخونند و برسی کنن.

لطفا تمام دوستانی که از هاست نت افراز استفاده میکنن جواب بدن چون مشکل جدیه و برای تمامی سایت های روی نت افراز ممکنه وجود داشته باشه.

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
گویا مشکل فیلتر آی پی نت افراز داره جدی میشه، خیلی از دوستان این مشکل رو دارند، اگر خود نت افراز پیگیری نکنه حالا حالا ها علافیم و بازدیدمون به فاک عظمی میره، تکی هم تیکت میزنیم میپیچونه، اگر موافق باشین تاپیک جدا بزنم و همه توضیحاتمون رو بنویسیم توش و 10-15 نفری برای نت افراز تیکت بزنیم و آدرس تاپیک رو بدیم، توضیحات رو بخونند و برسی کنن.

لطفا تمام دوستانی که از هاست نت افراز استفاده میکنن جواب بدن چون مشکل جدیه و برای تمامی سایت های روی نت افراز ممکنه وجود داشته باشه.
یعنی فیلترینگ ایران ، آی پی های نت افراز رو فیلتر می کنه به جای سایتها؟

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509

ما که نت افراز نیستیم ولی سایت شما بدون مشکل باز میشه.
سایت اقا فرزاد هم میاد. کس دیگه ای رو نمیشناسم که سایتش رو نت افراز باشه :D ولی مشکلی نداره

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996

اوکی تاپیک بزن

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621
خب چرا نمی تونه؟

چند حالت وجود داره:
1- مشکل از سمت شما یا ISP شما است.
2- مشکل از سمت سروره که باید با پشتیبانی تماس بگیرید.
3- ممکنه پورتی هم که ftp ازش استفاده میکنه توسط فایروال سرور یا فایروال شما مسدود شده باشه.

اگر حالت دیگه ای هست دوستان بگن.

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
یعنی فیلترینگ ایران ، آی پی های نت افراز رو فیلتر می کنه به جای سایتها؟

احتمالش هست اختلالی توی سامانه فیلترینگشون باشه، خیلی از دوستان الان شاکین که موقعی سایت رو باز میکنن فیلتره و
ما که نت افراز نیستیم ولی سایت شما بدون مشکل باز میشه.
سایت اقا فرزاد هم میاد. کس دیگه ای رو نمیشناسم که سایتش رو نت افراز باشه :D ولی مشکلی نداره

برای خود منم تا الان همچین مشکلی پیش نیومده ولی مشکل کاهش آی پی خیلی رو اعصابه :(

اوکی تاپیک بزن

من میدونم شما حمایت نمیکنین تنهایی تیکت میزنم نت افرازم میگه بروکی : ))))

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996
بچه ها پست ثابت سایت با 8500 آیپی چقد میارزه؟

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036

بزن آقا ، بزن :D ما هم خسته شدیم :|

البته یه کم داره بالا میره آمار ولی همچنان از حد خودش پایینه و بخاطر چند تا مطلب خاص امروز بالا رفته .

بزن حمایت میکنیم :|

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621
@ebi-narin

بیا اینجا ببینم چی شده!!

انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران
الان رفتم تو وب هاستینگ تاک و این تاپیک رو دیدم. :D مثل این که خودِ ایشون از دیتاسنتر پیگیری کرده!
گفتم بیا تاپیک بزنا

فقط قضیه شما هم نیستا، هر روز دو سه تا شکایت داریم ما، تا حالا سابقه نداشته اینجوری تاپیک زده بشه تو وب هاستینگ تاک

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
@ebi-narin

بیا اینجا ببینم چی شده!!

انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران
الان رفتم تو وب هاستینگ تاک و این تاپیک رو دیدم. :D مثل این که خودِ ایشون از دیتاسنتر پیگیری کرده!
گفتم بیا تاپیک بزنا

فقط قضیه شما هم نیستا، هر روز دو سه تا شکایت داریم ما، تا حالا سابقه نداشته اینجوری تاپیک زده بشه تو وب هاستینگ تاک

پس چرا بسته شده؟

بالا