• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036

Fereydoon74

Registered User
لایک‌ها
747

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
انصافا خوب جوابت رو میداد آلما
من سال ۹۰ ازش سرور داشتم انقدر خوب جواب نمیداد!

تهران اومدی یه سر به منم بزن زیارتت کنم.

سیستم همکاری در فروش بزنم؟ عمرا :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

جواب که خوب میداد خدایی دمش گرم دنبال کارم هم دوید

پاسخ گویی ها به تیکت ها درست ضد هم بودش این صبح جواب میداد اون شب :||||||||||

من تهران برم باید به همه سر بزنم :دی

همکاری در فروش بزن خوبه ها :دی خودم قراره همکاری در فروش کیف بزنم :)

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621
جواب که خوب میداد خدایی دمش گرم دنبال کارم هم دوید

پاسخ گویی ها به تیکت ها درست ضد هم بودش این صبح جواب میداد اون شب :||||||||||

من تهران برم باید به همه سر بزنم :دی

همکاری در فروش بزن خوبه ها :دی خودم قراره همکاری در فروش کیف بزنم :)

کدومشون در وقت اداری جواب میدادن؟ مگه میشه کسی تو وقت اداری جواب نده و شب جواب بده؟

من تو مخیله ام هم نمیجنگه همچین کاری بکنم و نمیکنم. تا دیروز نمیدونستم همکاری در فروش چیه، حالا خودم یکی راه بندازم؟

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
کدومشون در وقت اداری جواب میدادن؟ مگه میشه کسی تو وقت اداری جواب نده و شب جواب بده؟

من تو مخیله ام هم نمیجنگه همچین کاری بکنم و نمیکنم. تا دیروز نمیدونستم همکاری در فروش چیه، حالا خودم یکی راه بندازم؟

توی وقت اداری این شایانه بیشتر جواب میداد چون کلاً آدم ورزش کاری بودش :)) شب ها خونه نی میره بیرون :دی

آلما باهاش کار کردم توی تیکت خرید سرور جدید توی وقت اداری و غیر اداری جواب میداد , ولی توی پس گرفتن سرور ساعت 8 شب به بعد جواب میداد

پس یه کاری کن این اسکریپت همکاری در فروش رو کامل نکنین :دی بیایین شما که میخوایین کار کنین یه چندتا پروژه دارم میخوام کاملشون کنم :دی بدم شما ها بنویسن :دی اینقدر هم ازتون ایراد میگیرم بشین حرفه ای :p

-0000-

Registered User
لایک‌ها
1,236
20 روزه از هیچ سفارشی خبری نیست.اونم تو وبلاگی با 2000 ایپی.
دو تا هم سفارش بوده (سل می)برگشتی و انصرافی شده.
بر خلاف این 20 روز : ماه قبل توی 10 روز 12 تا سفارش داشتم.
اینچه وضعشه تو نت ایران؟؟؟ ثبات یعنی چی؟

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621
توی وقت اداری این شایانه بیشتر جواب میداد چون کلاً آدم ورزش کاری بودش :)) شب ها خونه نی میره بیرون :دی

آلما باهاش کار کردم توی تیکت خرید سرور جدید توی وقت اداری و غیر اداری جواب میداد , ولی توی پس گرفتن سرور ساعت 8 شب به بعد جواب میداد

پس یه کاری کن این اسکریپت همکاری در فروش رو کامل نکنین :دی بیایین شما که میخوایین کار کنین یه چندتا پروژه دارم میخوام کاملشون کنم :دی بدم شما ها بنویسن :دی اینقدر هم ازتون ایراد میگیرم بشین حرفه ای :p

حالا که سرورت اختصاصیه، خودت آقای خودتی، هر گلی زدی به سر خودت زدی
آلماهاست هم مطمئنه، از سمت اونا به مشکل نمیخوری

فعلا به من یه وی پی اس ویندوز بده میخوام روش vp n بسازم. :D

همکاری در فروش آموزشیه، نمیشه بیخیالش شم.
میخوای همکاری در فروش رو برای تو بنویسم؟ کم کم بهش امکانات اضافه میکنم تا راه بیفته و یه چیز توپ بشه :D

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
یکی از بهترین برنامه نویس هایی که میشناختم و کنار دستم بودش پر شد رفت :|||||||| همین الان با این iransd صحبت کردم تو این هفته داره میره تهران زندگی کنه :(

آخرسال حتماً میام تهران زندگی کنم اصلاً زندگی تو یه شهر بزرگ خیلی بهتره :(

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
حالا که سرورت اختصاصیه، خودت آقای خودتی، هر گلی زدی به سر خودت زدی
آلماهاست هم مطمئنه، از سمت اونا به مشکل نمیخوری

فعلا به من یه وی پی اس ویندوز بده میخوام روش vp n بسازم. :D

همکاری در فروش آموزشیه، نمیشه بیخیالش شم.
میخوای همکاری در فروش رو برای تو بنویسم؟ کم کم بهش امکانات اضافه میکنم تا راه بیفته و یه چیز توپ بشه :D

سرور اختصاصی خیلی خوبه 6 ترابایت هارد داره 32 گیگ رم وی پی اس قراره روش بسازم با رم 8 گیگ :دی هر کاری بکنم توش با سرعت باشه

آلما مطعنه ولی اینجوری که به گوشم رسیده این دیتاسنتر خیلی حساسه باید هرچی پورت روش هست رو ببندم وگرنه ابیوز میاد و بد میشه .

وی پی اس هم بهت میدم فقط صبر کن یه وی پی اس گیر بیارم بتونم روی سرور وی پی اس بسازم :( یه وی پی اس خودم دارم خاموشه تیکت زدم روشنش کنن

تاش به یه چهار تا ویندز میسازم یکی هم برای شما میسازم ولی یه چندتا از دوستان هم خواستن که باید برای اون ها هم آی پی بگیرم تا بهشون بدم

آلما خودش گفت که 500 مگ سرعت دانلود روش تضمین شده هستش .

همکاری در فروش من یه سیستم دیگس بنویسین بعدش پروژه اش رو برسی میکنیم وقتی شدیم هم همشری :p

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
20 روزه از هیچ سفارشی خبری نیست.اونم تو وبلاگی با 2000 ایپی.
دو تا هم سفارش بوده (سل می)برگشتی و انصرافی شده.
بر خلاف این 20 روز : ماه قبل توی 10 روز 12 تا سفارش داشتم.
اینچه وضعشه تو نت ایران؟؟؟ ثبات یعنی چی؟

یه جای کشور رو نشون بده ثبات داشته باشه :|

خود اینترنتش ثبات نداره یه روز وصل میشی سرعتش گنده یه روز وصل میشی سرعتش خداس

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621
سرور اختصاصی خیلی خوبه 6 ترابایت هارد داره 32 گیگ رم وی پی اس قراره روش بسازم با رم 8 گیگ :دی هر کاری بکنم توش با سرعت باشه

آلما مطعنه ولی اینجوری که به گوشم رسیده این دیتاسنتر خیلی حساسه باید هرچی پورت روش هست رو ببندم وگرنه ابیوز میاد و بد میشه .

وی پی اس هم بهت میدم فقط صبر کن یه وی پی اس گیر بیارم بتونم روی سرور وی پی اس بسازم :( یه وی پی اس خودم دارم خاموشه تیکت زدم روشنش کنن

تاش به یه چهار تا ویندز میسازم یکی هم برای شما میسازم ولی یه چندتا از دوستان هم خواستن که باید برای اون ها هم آی پی بگیرم تا بهشون بدم

آلما خودش گفت که 500 مگ سرعت دانلود روش تضمین شده هستش .

همکاری در فروش من یه سیستم دیگس بنویسین بعدش پروژه اش رو برسی میکنیم وقتی شدیم هم همشری :p

دیتاسنتر خیلی حساسه، ولی تو که استفاده شخصی داری نگرانیت چیه؟ خودت قوانین رو رعایت کن.
رو اسپم شدیدا حساسه، مثل سگ پاچه میگیره

نمیدونم، هر کار میخوای بکنی بکن، فقط به من یه وی پی اس ویندوز برسون! :D

من این همکاری در فروش رو پابلیک میکنم، اینجوری دیگران هم میتونن ببینن و دی باگ کنند. فکر نکنم برای شروع یک کار جدی مناسب باشه.

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
دیتاسنتر خیلی حساسه، ولی تو که استفاده شخصی داری نگرانیت چیه؟ خودت قوانین رو رعایت کن.
رو اسپم شدیدا حساسه، مثل سگ پاچه میگیره

نمیدونم، هر کار میخوای بکنی بکن، فقط به من یه وی پی اس ویندوز برسون! :D

من این همکاری در فروش رو پابلیک میکنم، اینجوری دیگران هم میتونن ببینن و دی باگ کنند. فکر نکنم برای شروع یک کار جدی مناسب باشه.

خب اونقدر ها هم شخصی نیستش ولی باید همه چیز رو رعایت کردش یه تاپیک بودش توی wht گفته بود ما پرت ها رو بستیم دیتاسنتر گفته مشکل هستش بهش گفتیم بستیم گفته رعایت کنید بازم :|

کار از محکم کاری عیب نمیکنه :دی

وی پی اس رو بهت میرسونم به محض این که وی پی اس بیاد دستم

بازار هاستینگ رو میبنی چقدر خراب شده ؟! چرا ؟ چون سیستم whmc رو ملت نال کردن هر بچه ای اومد دانلودش کرد هاستینگ زد این همکاری در فروش هم اگر پابلیک کنی اینطوری میشه ولی خب مال خودته اختیارش رو داری هر طور دوست داری باهاش رفتار کن :دی

-0000-

Registered User
لایک‌ها
1,236
یه جای کشور رو نشون بده ثبات داشته باشه :|

خود اینترنتش ثبات نداره یه روز وصل میشی سرعتش گنده یه روز وصل میشی سرعتش خداس

اینم وضعیت نت ایران.
خرحمالی 100%
سرمایه100%
پشتکار 100%
درامد 0%

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621
خب اونقدر ها هم شخصی نیستش ولی باید همه چیز رو رعایت کردش یه تاپیک بودش توی wht گفته بود ما پرت ها رو بستیم دیتاسنتر گفته مشکل هستش بهش گفتیم بستیم گفته رعایت کنید بازم :|

کار از محکم کاری عیب نمیکنه :دی

وی پی اس رو بهت میرسونم به محض این که وی پی اس بیاد دستم

بازار هاستینگ رو میبنی چقدر خراب شده ؟! چرا ؟ چون سیستم whmc رو ملت نال کردن هر بچه ای اومد دانلودش کرد هاستینگ زد این همکاری در فروش هم اگر پابلیک کنی اینطوری میشه ولی خب مال خودته اختیارش رو داری هر طور دوست داری باهاش رفتار کن :دی

باشه به خاطر تو پابلیک نمیکنم. :D فقط چه غلطی باهاش بکنم؟ :D

به نظر من تنها خاصیت رد استیشن اینه که شرکتی مثل آلماهاست پشت سرته، وگرنه ازش متنفرم.
وارز که نیست، گیر الکی میده، با پوند کار میکنه، مالیات انگلیس بالا است و...
متاسفانه ایرانی ها از دیتاسنترهای فوق حرفه ای و باکیفیت محرومن.

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
باشه به خاطر تو پابلیک نمیکنم. :D فقط چه غلطی باهاش بکنم؟ :D

به نظر من تنها خاصیت رد استیشن اینه که شرکتی مثل آلماهاست پشت سرته، وگرنه ازش متنفرم.
وارز که نیست، گیر الکی میده، با پوند کار میکنه، مالیات انگلیس بالا است و...
متاسفانه ایرانی ها از دیتاسنترهای فوق حرفه ای و باکیفیت محرومن.

ممنونم که پابلیکش نکردی :دی بفرستش برای من ببینمش چی میشه ببینم میشه ادیتش کرد یا نه یه چیز خوب توش در آورد یا نه ( همه برنامه نویس ها از این چیزها خیلی زیاد دارن چیزهایی که نوشتن ولی پابلیکش نکردن ) بزار تو هاردت بمونه

رد استیشن پرت خیلی خوبی داره اگر شد برای آپلودسنترم ازش استفاده میکنم , آلما پشت سرته این موضوع رو بهتر میکنه .

خیلی خودم میخواستم برم روی لیزوب ولی گرونی سرور هاش یک طرف پهنای باندش هم محدود بود که این موضوع رو بدتر میکرد

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621
ممنونم که پابلیکش نکردی :دی بفرستش برای من ببینمش چی میشه ببینم میشه ادیتش کرد یا نه یه چیز خوب توش در آورد یا نه ( همه برنامه نویس ها از این چیزها خیلی زیاد دارن چیزهایی که نوشتن ولی پابلیکش نکردن ) بزار تو هاردت بمونه

رد استیشن پرت خیلی خوبی داره اگر شد برای آپلودسنترم ازش استفاده میکنم , آلما پشت سرته این موضوع رو بهتر میکنه .

خیلی خودم میخواستم برم روی لیزوب ولی گرونی سرور هاش یک طرف پهنای باندش هم محدود بود که این موضوع رو بدتر میکرد

اینجور که استاد گرامی گفتند نوشتن این اسکریپت باید 20 روز دیگه تموم بشه. سعی میکنم یه جوری بنویسم که بشه ادیتش کرد و امکانات اضافه کرد. (ماژولار میگن بهش؟)

kooolak

Registered User
لایک‌ها
559

آلما سروریس هاستینگش هم خوبه ؟

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621

حالا که سرور اختصاصی شخصی داری برو توی این سایت عضو شو و مشخصات سرورت رو وارد کن تا اگر براش مشکلی پیش اومد و داون شد مطلع بشی.
به ایران هم sms میزنه.

https://www.pingdom.com/

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
اینجور که استاد گرامی گفتند نوشتن این اسکریپت باید 20 روز دیگه تموم بشه. سعی میکنم یه جوری بنویسم که بشه ادیتش کرد و امکانات اضافه کرد. (ماژولار میگن بهش؟)

خیلی چیزها ولی خب یکیش رو میگم

زمان بندی کاربر برای درخواست واریز وجه ( کاربر توی سیستم خودش میگه که توی ماه بعد 21 ماه حسابم تسویه بشه ( این رو تنظیم میکنه توی 21 ماه بعد یوزرش باهاش تسویه حساب میشه )) مثلاً یکی این رو میخوام بهش اضافه کنم .

نمایش بیشترین سفارشات ( که از کدوم شهری بیشترین فروش رو داشته , بیشترین چیزی که فروخته چی بوده )

یه سری چیزهای دیگه ای هم هستش که فوق العاده ریسک میکنم اینجا بگم 1- فردا تو یه سیستم دیگه اجرا میشه 2- از بازخوردش آگاه نیستم مثلاً یه چیزی هستش که میخوام بنویسم برای سیستم همکاری در فروش ولی در مورد ریسک دارم ممکنه اگر برای سیستم اجرا بشه کل سیستم رو توی خطر بندازه و باعث بشه که هیچکسی دیگه باهاش کار نکنه

آلما سروریس هاستینگش هم خوبه ؟

خبر ندارم

حالا که سرور اختصاصی شخصی داری برو توی این سایت عضو شو و مشخصات سرورت رو وارد کن تا اگر براش مشکلی پیش اومد و داون شد مطلع بشی.
به ایران هم sms میزنه.

https://www.pingdom.com/

ممنونم عضو شدم , ولی من همیشه بیدارم :دی در کل روز فقط 4 ساعت میخوابم تو اون 4 ساعت هم نیم ساعت یه بار بیدار میشم :|:eek:

بالا