• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621
خیلی چیزها ولی خب یکیش رو میگم

زمان بندی کاربر برای درخواست واریز وجه ( کاربر توی سیستم خودش میگه که توی ماه بعد 21 ماه حسابم تسویه بشه ( این رو تنظیم میکنه توی 21 ماه بعد یوزرش باهاش تسویه حساب میشه )) مثلاً یکی این رو میخوام بهش اضافه کنم .

نمایش بیشترین سفارشات ( که از کدوم شهری بیشترین فروش رو داشته , بیشترین چیزی که فروخته چی بوده )

یه سری چیزهای دیگه ای هم هستش که فوق العاده ریسک میکنم اینجا بگم 1- فردا تو یه سیستم دیگه اجرا میشه 2- از بازخوردش آگاه نیستم مثلاً یه چیزی هستش که میخوام بنویسم برای سیستم همکاری در فروش ولی در مورد ریسک دارم ممکنه اگر برای سیستم اجرا بشه کل سیستم رو توی خطر بندازه و باعث بشه که هیچکسی دیگه باهاش کار نکنه

خبر ندارم

ممنونم عضو شدم , ولی من همیشه بیدارم :دی در کل روز فقط 4 ساعت میخوابم تو اون 4 ساعت هم نیم ساعت یه بار بیدار میشم :|:eek:

حالا همکاری در فروش رو بعدا صحبت میکنیم.

این سایتی که دادم هر 5 دقیقه یک بار از چندین سرور تو نقاط مختلف دنیا سرورت رو چک میکنه که خدای نکرده داون نشده باشه.
داون شدن و نشدنش هم با sms اطلاع میده، گزارش کامل هم از آپتایم میده بهت و.......
خیلی با رفرش کردن با اینترنت ایران فرق میکنه!

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
یکی از بهترین برنامه نویس هایی که میشناختم و کنار دستم بودش پر شد رفت :|||||||| همین الان با این iransd صحبت کردم تو این هفته داره میره تهران زندگی کنه :(

آخرسال حتماً میام تهران زندگی کنم اصلاً زندگی تو یه شهر بزرگ خیلی بهتره :(

برای کارهایی مثل ما شهر های بزرگ خیلی بهتره ، باید فکر مهاجرت بود.

M+J

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,011
اسکریپت همکاری در فروش رو منتشر کنی بهتره :rolleyes:
حالا یکی میخواد یه کار مثبت کنه هی بیاین بگین نه این کار رو نکن :|

Isthmic

Registered User
لایک‌ها
56
سلام دوستان یه سوال
توی سایت tumblr لینک بزاریم بکلینک حساب میشه؟

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
حالا همکاری در فروش رو بعدا صحبت میکنیم.

این سایتی که دادم هر 5 دقیقه یک بار از چندین سرور تو نقاط مختلف دنیا سرورت رو چک میکنه که خدای نکرده داون نشده باشه.
داون شدن و نشدنش هم با sms اطلاع میده، گزارش کامل هم از آپتایم میده بهت و.......
خیلی با رفرش کردن با اینترنت ایران فرق میکنه!

همکاری در فروش رو هستم و صحبت میکنیم , در مورد سایت هم خیلی ممنونم , و اگر یارو تا اول برج پول رو داد که خدا رو شکر وگرنه تاپیکه رو کامل میکنم :(

این الان جواب سوال من بود؟! :wacko:

خب سوالت گنگ بودش جواب بهتری واسش نداشتم :| میخوای جز یکی از این افراد بشی یا میخوایی تو کارشون سرک بکشی

برای کارهایی مثل ما شهر های بزرگ خیلی بهتره ، باید فکر مهاجرت بود.

دقیقاً , هرچی همایش هستش تو تهرانه , خیلی چیزها که تو شهرستان نیستش

M+J

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,011
خب سوالت گنگ بودش جواب بهتری واسش نداشتم :| میخوای جز یکی از این افراد بشی یا میخوایی تو کارشون سرک بکشی
یه پیشنهادهایی هست که باید ببینم میرزه اصلا یا نه :wacko:

hamed1980

Registered User
لایک‌ها
88
ادامه مطلب پست های سایتم از کار افتاده:(
الان روی هر مطلبی کلیک میکنی همون صفحه اول رو نشون میده
چی کار کنم؟

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621
بالاخره یه آدم خَیّر پیدا شد!
همکاری در فروش رو هستم و صحبت میکنیم , در مورد سایت هم خیلی ممنونم , و اگر یارو تا اول برج پول رو داد که خدا رو شکر وگرنه تاپیکه رو کامل میکنم :(

دقیقاً , هرچی همایش هستش تو تهرانه , خیلی چیزها که تو شهرستان نیستش

اون یارو که پول نمیده، بهت قول میدم فقط برای این که معطلش کنه و کار رو بندازه و عقب و برای خودش وقت بخره این قول رو داده، پولی دستت نمیاد.
ضمناً فکر کنم کسایی هستند قبل از تو تاپیک بزنن.

جالبه، اون وقت من دلم میخواد از تهران فرار کنم و برم شهرهای اطراف، مثل کرج و قم!

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791

:eek::hmm:
:hmm:
همایش ها هم خیلی پر بارن :wacko:

استارت ویک آپ بود چی بود این باید خوب باشه !

یه پیشنهادهایی هست که باید ببینم میرزه اصلا یا نه :wacko:

چی مثلاً؟ کی مثلاً؟!

بلیط کنسرتش یادت نره بدی به ما :(

بالاخره یه آدم خَیّر پیدا شد!

اون یارو که پول نمیده، بهت قول میدم فقط برای این که معطلش کنه و کار رو بندازه و عقب و برای خودش وقت بخره این قول رو داده، پولی دستت نمیاد.
ضمناً فکر کنم کسایی هستند قبل از تو تاپیک بزنن.

جالبه، اون وقت من دلم میخواد از تهران فرار کنم و برم شهرهای اطراف، مثل کرج و قم!

من نگفت به اون یارو که پول بده فقط خواستم ببینم چقدر پر رو هستش دیدم نه اینقدر ها پرو باز در نیاورد . منم نگفتم پول بده خودش گفت بیا بهت بدم .

تا دیروز که میگفتی هرجایی به جز تهران سرابه و بیابون :| نظرت عوض شدش ؟

• Like
Reactions: M+J

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621
استارت ویک آپ بود چی بود این باید خوب باشه !

من نگفت به اون یارو که پول بده فقط خواستم ببینم چقدر پر رو هستش دیدم نه اینقدر ها پرو باز در نیاورد . منم نگفتم پول بده خودش گفت بیا بهت بدم .

تا دیروز که میگفتی هرجایی به جز تهران سرابه و بیابون :| نظرت عوض شدش ؟

Startup Weekend

من که فکر نکنم پولی دستت بیاد، از این قضایا خیلی زیاد دیدم.

دقیقا همینطوره، البته بعضی مراکز استان بد نیستند.
الان هم میگم حومه تهران، از قم تا تهران کاملا قانونی رانندگی کنی 1.5 ساعت بیشتر طول نمیکشه!
شهرستان ها از بعضی جهات وضعیت جالبی ندارند و تهران عالیه (همون جهاتی که داریم در موردش صحبت میکنیم.)
اما هزینه های عمومی خیلی کمتره، اجناس ارزون ترن، تاکسی ارزون تره، تنقلات ارزون ترن، کباب و قلیون هم ارزون تره و.............

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
آلما خودش گفت که 500 مگ سرعت دانلود روش تضمین شده هستش .

در بهترین شرایط خیلی بهت حال بده 70 - 80 مگ بهت می ده ! چه خبره 500 مگ ؟! البته شاید منظورش بیت بوده که همون 60 - 70 مگ می شه !

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
Startup Weekend

من که فکر نکنم پولی دستت بیاد، از این قضایا خیلی زیاد دیدم.

دقیقا همینطوره، البته بعضی مراکز استان بد نیستند.
الان هم میگم حومه تهران، از قم تا تهران کاملا قانونی رانندگی کنی 1.5 ساعت بیشتر طول نمیکشه!
شهرستان ها از بعضی جهات وضعیت جالبی ندارند و تهران عالیه (همون جهاتی که داریم در موردش صحبت میکنیم.)
اما هزینه های عمومی خیلی کمتره، اجناس ارزون ترن، تاکسی ارزون تره، تنقلات ارزون ترن، کباب و قلیون هم ارزون تره و.............

خدا رو چه دیدی شاید اومد نیومد هم نیومد من قیدش رو زده بودم .

در بهترین شرایط خیلی بهت حال بده 70 - 80 مگ بهت می ده ! چه خبره 500 مگ ؟! البته شاید منظورش بیت بوده که همون 60 - 70 مگ می شه !

500 مگ , روی وی پی اس قبلیم تا 200 مگ هم دانلود کرده بودم هرچند که اشتراکی بودش و سرعتش بالاتر نمیرفت

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
خدا رو چه دیدی شاید اومد نیومد هم نیومد من قیدش رو زده بودم .

500 مگ , روی وی پی اس قبلیم تا 200 مگ هم دانلود کرده بودم هرچند که اشتراکی بودش و سرعتش بالاتر نمیرفت

من وی پی اسم تا 930 مگ هم دان می ده
دوستان یه سوال این ارور برا نصب انجمن با وی پی چیه؟ میشه راهنمایی کنید؟
http://ahangcity.com/vBulletin Suite v4.2.1/upload/install/install.php

mehrfun

Registered User
لایک‌ها
32
گویا مشکل فیلتر آی پی نت افراز داره جدی میشه، خیلی از دوستان این مشکل رو دارند، اگر خود نت افراز پیگیری نکنه حالا حالا ها علافیم و بازدیدمون به فاک عظمی میره، تکی هم تیکت میزنیم میپیچونه، اگر موافق باشین تاپیک جدا بزنم و همه توضیحاتمون رو بنویسیم توش و 10-15 نفری برای نت افراز تیکت بزنیم و آدرس تاپیک رو بدیم، توضیحات رو بخونند و برسی کنن.

لطفا تمام دوستانی که از هاست نت افراز استفاده میکنن جواب بدن چون مشکل جدیه و برای تمامی سایت های روی نت افراز ممکنه وجود داشته باشه.
ما که با نت افراز کار نمی کنیم مشکلی هم نداریم :p امین بگرد دنبال هاست خوب :)))))))))))

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
Xhbc.jpg
اینا یه بار اسم سایت شون تو سایت پیوندها امد اینقدر حال کردند فرومشون پر شد و بود از تاپیک تشکر حالا هنوزم جو گیرن

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
بالا