• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

farshad-fr4

Registered User
لایک‌ها
743
سلام
من یه مشکلی دارم نمیدونم چطور رفعش کنم ممنون میشم اگه کمک کنید.
من وقتی یه افزونه را آپدیت خودکار میزنم جواب میده: پوشه‌ی wp-content پیدا نشد.
باید چکار کنم؟

لطفا راهنمایی کنید

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
واقعا عصبی میشم وقتی میبینم توی این مملکت هرکاری بخوای بکنی غیر قانونیش بصرفه تر از قانونیشه!! :eek:
تا امروز همه تلاشمو کردم که مجاز و قانونی کار کنم اما با این مسخره بازی فیلترینگ + ریپورت بعضی ها با اجازتون به زودی استارت سایت غیرمجاز و چورن رو میزنیم
mellowsmiley.gif

آنال سوکس هم بذار : )))))))

من فقط HD نیگاه می کونما :دی

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
واقعا عصبی میشم وقتی میبینم توی این مملکت هرکاری بخوای بکنی غیر قانونیش بصرفه تر از قانونیشه!! :eek:
تا امروز همه تلاشمو کردم که مجاز و قانونی کار کنم اما با این مسخره بازی فیلترینگ + ریپورت بعضی ها با اجازتون به زودی استارت سایت غیرمجاز و چورن رو میزنیم
mellowsmiley.gif

شریک نمی خواهی :دی

وقتی یک همچین سایت داشته باشی ، دیگه نگران فیلترینگ و این مضخرفات نیستی ، سایتت هم فیلتر شه به چیزت ! خیالت نیست

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
لطفا راهنمایی کنید

خوب از هاست چک کن ببین پوشه کانتنت درست هست؟ مشکلی نداره؟ سطح دسترسیش در حد مجازه؟
در اینجور موارد به هاستینگ تیکت بزنی بهتره، اگر نت افراز بازی که دیگه خیالت راحت راحته :p

لایک نکردم که چورن بزنیا. سوء تفاهم نشه یه وقت:D

آنال سوکس هم بذار : )))))))

من فقط HD نیگاه می کونما :دی

شریک نمی خواهی :دی

وقتی یک همچین سایت داشته باشی ، دیگه نگران فیلترینگ و این مضخرفات نیستی ، سایتت هم فیلتر شه به چیزت ! خیالت نیست

گذشته از شوخی واقعا هم قرار نیست سایت +18 باشه، یعنی یک سایت عکس شیک و مجلسی با عکس بازیگران ایرانی و خارجی بدون هیچ مشکل +18ایی اما همین طور که علیرضا جان گفت فقط خیالم از فیلترینگ راحت میشه :|
تا که فیلتر شد سه سوته دامین عوض میکنیم اینطوری درامدش بیشتره، آزادی کامل داره ادم و همچنین سایت خیلی جذاب تر میشه برای کاربران :eek:
پیکس 2 پیکس فیلتر شد گفتیم حتما کل عکسای بازیگرای زن ایرانی رو پاک میکنه حالا رفع فیلتر شده میبینیم اصن آب از آب تکون نخورده!!!! :eek: حالا خدا نکنه ما یدونه عکس بازیگر زن توی سایتمون باشه سریع بدون تذکر فیلتر میکنن!!! درضمن سایتم غیرمجاز باشه دیگه بهم بخاطر عکس برادر 4 ساله جاستین بیبر هم گیر نمیدن!!!! :blink::eek::wacko:

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,725
نوين استور باز نميشه

همچين اروري ميده : کد خطا : 0
توضیح : بروز خطا در بارگذاری قالب !

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621
بین html 4 و xhtml کدوم رو ترجیح میدید؟ چرا؟

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621
xhtml چون جدید تره.
البته اگه ایران نبود html5 رو انتخاب میکردم .:D

چه ربطی به ایران داره؟
من اگر تو html 5 مسلط بشم دیگه سراغ xhtml و html 4 نمیرم.

میدونستی تو خارج از کشور هم html 5 هنوز استاندارد نشده و اگر بخوای برای کارفرما با html 5 طراحی کنی باید ازش رضایت نامه بگیری؟ وگرنه میتونه سرویست کنه، قانون هم پشت سرشه.

کد نویسی در xhtml سریعتر شده و با این وضع سرعت اینترنت در ایران استفاده ازش بهتره

ممنون

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
چه ربطی به ایران داره؟
من اگر تو html 5 مسلط بشم دیگه سراغ xhtml و html 4 نمیرم.

میدونستی تو خارج از کشور هم html 5 هنوز استاندارد نشده و اگر بخوای برای کارفرما با html 5 طراحی کنی باید ازش رضایت نامه بگیری؟ وگرنه میتونه سرویست کنه، قانون هم پشت سرشه.
ممنون

تو مملکت ما هنوز کلاهبرداری هارو نمیشه پیگیری کرد بعد در دیار استکبار جهانی برای HTML 5 قانون میزارن؟ :eek:

mha1368

Registered User
لایک‌ها
1,033
چند تا سایت تفریحی معرفی کنید برای کپی
.
.
.
.
.
.
.