• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
پیداش کردم. 19 دلاره. چند در میاد ؟
https://easydigitaldownloads.com/extensions/idevaffiliate/

امکاناتی که میخوامو داره ؟ (چون تو سایت توضیحات نداشت میپرسم)
امکاناتی که میخوام :
+یه فرم عضویت
+اعضا بتونن بفروشن و پورسانت بگیرن.

اين نيست !
اين پلاگين متصل به سايت idevdirect.com هست

A Z A D

Registered User
لایک‌ها
576
باز هم ارزش داره ...
خود پلاگين رو بخواي اختصاصي نوشته با نصف امكانات ايزي ديجيتال دانلود + 1.5 در مياد :D (به خوبيه اين هم نميشه )
به نظر من affilate رو براي همين بگيري گزينه ي خوبي هست
يه پلاگين ديگه هم ديده بودم الان يادم نيست,رايگان نبود ولي امكانات خيلي خوبي داشت
توي codecanyon.net هم يه جستجو بكن - خريدش هم من ميتونم انجام بدم

توي صفحه اصلي هم ميشه گذاشت بايد با قالب هماهنگ بشه , توي هر قسمتي كه بخواي ميشه نمايش داد ...
كاره سختي هم نيست ...

چجوری باید با قالب هماهنگ کنم؟ :rolleyes:

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
چی بهش بگم؟
ایمیل بزنم یا sms؟

-----
آخه این چند روزه حتی تو تاپیک هم حرف نزدیم، رسمی هم که شدی، آدم معذب میشی! حدودا یک روز میشه هر بار میام اینجا یا تو تالار وب مستر میرم تو فکر که چی شده!

Sent from my iPhone using Tapatalk

اس ام اس که مخصوص این کارا نیست طبیعتاً . ایمیل بهتره .

---

والا راستش دلیل شرکت نکردنم تو این تاپیک این چند روز این بود که کار سرم ریخته بود ... شما هر وقت امری چیزی داشتی ایمیل کن به ما درخدمتیم.. (جیمیل بصورت 24 ساعت آنلاینم :D)

clipchi

Registered User
لایک‌ها
659
خودم متوجهم! من بودم زیر ۱۰ نمیدادم :D
یهو دیدی مثل این دوستمون ناشی بازی دراورد و ارزون داد که بعیده :|

چاره چیست؟

اقا مثلا این جا رو منم می خونما :D
بعد زنگ زدم یه بار جواب نداد :(
فردا باز زنگ می زنم اگه جواب نداد خودم تمدید می کنم فعلا دومینو
آغا اون دو تومن که می خوای بدی به ebay ربعشو بده من همین دومینو بدم بت برندش کن در حد لالیگا :D (از وجدانمم پرسیدم راضی بود :D )

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621
اس ام اس که مخصوص این کارا نیست طبیعتاً . ایمیل بهتره .

---

والا راستش دلیل شرکت نکردنم تو این تاپیک این چند روز این بود که کار سرم ریخته بود ... شما هر وقت امری چیزی داشتی ایمیل کن به ما درخدمتیم.. (جیمیل بصورت 24 ساعت آنلاینم :D)

چی بهش بگم؟
تا اونجا که یادم میاد دامین ۲۰۰۶ ثبت شده و تا ۲۰۱۷ هم اعتبار واره و هیچ سایتی هم تو این مدت روش بالا نیومده.

----
من حدودا ۶ ماه میشه اصلا چت نمیکنم.

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
چجوری باید با قالب هماهنگ کنم؟ :rolleyes:

با يكم اشنايي با كدنويسي وردپرس :D

بقیه پلاگین ها هم به بودجه نمیخورن :D
میرم punisha یه درخواست بزنم ببینم چه خبره...

فقط اگر با اين امكانات ايزي ديجيتال كمتر از 2 قيمت دادن بدون طرف اين كاره نيست

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621
اقا مثلا این جا رو منم می خونما :D
بعد زنگ زدم یه بار جواب نداد :(
فردا باز زنگ می زنم اگه جواب نداد خودم تمدید می کنم فعلا دومینو
آغا اون دو تومن که می خوای بدی به ebay ربعشو بده من همین دومینو بدم بت برندش کن در حد لالیگا :D (از وجدانمم پرسیدم راضی بود :D )

میدونم شما هم میخونی عزیز، اینو گفتم که درس عبرت بگیری :D
اگر ebay.ir گیرم نیاد ۱۵ تومن هم برای دامین نمیدم.

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
امکانات edd رو نمیخوام که.
فقط میخوام به پلاگین Payline file download بازاریابی اضافه بشه.

ديگه بدتر :دي
payline file download كه پلاگين نيست :D هيچي نداره ... (براي اين بازاريابي نوشت يعني از صفر پلاگين نوشتن )
بگو براي edd بازاريابي ميخوام

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
چی بهش بگم؟
تا اونجا که یادم میاد دامین ۲۰۰۶ ثبت شده و تا ۲۰۱۷ هم اعتبار واره و هیچ سایتی هم تو این مدت روش بالا نیومده.

----
من حدودا ۶ ماه میشه اصلا چت نمیکنم.

خیلی راحت ایمیل رو بزنین بگین اگر قصد همکاری یا فروش دامین رو داره بگه ،

البته حدس میزنم تا الان 100 ها نفر با ایشون تماس گرفته باشن و جزئیات همکاری و خرید دامین رو جویا شده باشن .... ولی خب بد نیست بگین مثلا از مدیران انجمن wht و مدیر ارشد انجمن وب مستر ها :)D) و ... هستین و مثلا چند ساله تجربه نت دارید و اینطور صحبت ها ...

اگر کار به جایی رسید که هیچی ...

ولی اگر نرسید ، با هم یک دامین خوب که قابل برند شدن رو داشته باشه پیدا میکنیم :)

اگر دقت کرده باشید ، سایت های زیادی داریم که اصلا اسم شون معنی خاصی نداشته یا حداقل اسم شون تاپ نبوده ولی الان از بزرگان نت هستند ....

مثل : گوگل ، یاهو ، فیسبوک ؛ بینگ ، ..... .
داخل ایران : پادینا ؛سیمو ! ؛ دی جی کالا ، بیتوته ، راد اس ام اس ، 3علی3 ، پرشین وی ، نیک صالحی ! ، آکاایران ، ....... و هزاران سایت دیگه ... :)

اگر قرار بود اسم های تاپ روشون سایت تاپ بالا بیاد ، الان این سایت ها به اینجا نمی رسیدن ..

هزینه دامین رو صرف برند سازی کنید خیلی خیلی بهتره

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
دوستان پی لاین برای یه پرداخت 400 هزار تومن چند برمیداره؟!

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
دوستان پی لاین برای یه پرداخت 400 هزار تومن چند برمیداره؟!

اگر طرف حساب پی لاین داره بگو مستقیم بریزه به پی لاین تون رایگانه

ولی اگر از درگاه میخواد بریزه ، 6 تومنه حداکثر (درگاه مستقیم)

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621

البته حدس میزنم تا الان 100 ها نفر با ایشون تماس گرفته باشن و جزئیات همکاری و خرید دامین رو جویا شده باشن .... ولی خب بد نیست بگین مثلا از مدیران انجمن wht و مدیر ارشد انجمن وب مستر ها :)D) و ... هستین و مثلا چند ساله تجربه نت دارید و اینطور صحبت ها ...

ولی اگر نرسید ، با هم یک دامین خوب که قابل برند شدن رو داشته باشه پیدا میکنیم :)

اگر دقت کرده باشید ، سایت های زیادی داریم که اصلا اسم شون معنی خاصی نداشته یا حداقل اسم شون تاپ نبوده ولی الان از بزرگان نت هستند ....

داخل ایران : پادینا ؛سیمو ! ؛ دی جی کالا ، بیتوته ، راد اس ام اس ، 3علی3 ، پرشین وی ، نیک صالحی ! ، آکاایران ، ....... و هزاران سایت دیگه ... :)

اگر قرار بود اسم های تاپ روشون سایت تاپ بالا بیاد ، الان این سایت ها به اینجا نمی رسیدن ..

یکم فکر کردم، بیخیال این دامین شدم :D
از ۲۰۰۶ تا الان، از الان تا ۲۰۱۷ دستش بوده و هست، هیچ کاری باهاش نکرده و به کسی نداده، قطعا خیلی ها هم ایمیل زدن، عمرا بفروشه! :|

شریک میطلبیم :D
لامصب شرکت میخواد، پشتیبانی میخواد، بازاریاب میخواد، سرمایه گذار میخواد، سیاست متناسب با شرایط ایران میخواد تا مثل ایسام نشه و..............
خیلی کار میبره :|

Fereydoon74

Registered User
لایک‌ها
747

M+J

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,011

سیمو 3علی3 و ... از بزرگان نت ایرانن! :blink: :D

پ.ن: پیشنهاد میکنم برای خرید دامینهای مبلغ بالا هیچ وقت ایمیل ندید!!! چون برای دامینهای تاپ ایمیل زیاد براشون ارسال میشه و البته خیلیها هم بی جواب میمونه! زنگ بزنید اگر جواب نداد یا خاموش بود از ایمیل استفاده کنید....

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
سیمو 3علی3 و ... از بزرگان نت ایرانن! :blink: :D

پ.ن: پیشنهاد میکنم برای خرید دامینهای مبلغ بالا هیچ وقت ایمیل ندید!!! چون برای دامینهای تاپ ایمیل زیاد براشون ارسال میشه و البته خیلیها هم بی جواب میمونه! زنگ بزنید اگر جواب نداد یا خاموش بود از ایمیل استفاده کنید....

حالا اینا رو الان یادمون بود ، ولی انصافاً پول دامین رو به برند اختصاصی تبدیل کنیم بهتره

اون (پ.ن) که گفتن هم تایید میشه ولی حدس میزنم اکثراً خط خاموش رو میزارن رو هویز. مثل خودم :دی

arman100000

Registered User
لایک‌ها
798

3علی3 :/

clipchi

Registered User
لایک‌ها
659
با پی لاین میریزه به حسابت؟

آغا طبق اطلاعات هوایز (اه دروغ نباشه) طرف زنه :D
با احساساتش وارد بازی شی خیلی راحت تر نتیجه می گیری تا این که بخوای عقلانی عمل کنی ;)
ببین طرف تو فیس بوکی جایی اکانت نداره که مخشو بزنی :D

بالا