• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
رفع فیلتـر ترکید:upsided:

Warning: session_start() [function.session-start]: open(C:\Windows\Temp\sess_aac34e301d7e4f4acc66197fc136ecee, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in C:\Inetpub\vhosts\dadsetani.com\rafefilter\index.php on line 3

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at C:\Inetpub\vhosts\dadsetani.com\rafefilter\index.php:3) in C:\Inetpub\vhosts\dadsetani.com\rafefilter\index.php on line 3

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at C:\Inetpub\vhosts\dadsetani.com\rafefilter\index.php:3) in C:\Inetpub\vhosts\dadsetani.com\rafefilter\index.php on line 3

کارگروه تعيين مصاديق محتواي مجرمانه - Internet.ir

clipchi

Registered User
لایک‌ها
659

Warning: session_start() [function.session-start]: open(C:\Windows\Temp\sess_aac34e301d7e4f4acc66197fc136ecee, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in C:\Inetpub\vhosts\dadsetani.com\rafefilter\index.php on line 3

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at C:\Inetpub\vhosts\dadsetani.com\rafefilter\index.php:3) in C:\Inetpub\vhosts\dadsetani.com\rafefilter\index.php on line 3

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at C:\Inetpub\vhosts\dadsetani.com\rafefilter\index.php:3) in C:\Inetpub\vhosts\dadsetani.com\rafefilter\index.php on line 3

بمیره راحت شیم از دستش :| :D

rockefeller

Registered User
لایک‌ها
462

به تیر غیب گرفتار آمد! :دی

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
منظورم اینه که واسه دومین شاکی نشده... اینطور که من از پستش فهمیدم میگه یا پول یا دومین، حالا شما دومین رو گرفتی پول هم دادی! مدعی شد دو نفر! واسه شما که ترنسفر تائید کرده و مونده مدارک. باز یه قدم پیش رفته! زیر میزی کلا سرش بی کلاهه!

تایید کردن ترنسفر که ارزشی نداره چون مدارک رو نفرسته درخواست انتقال اکسپایر میشه، توی تاپیک گفتم من دامین رو خریدم و الان مالکم ایشون اسم دامین رو لطفا نیاره و وجهی که از این آقا طلب داره رو بگیره، صبر میکنیم ببینیم ایشون میاد توضیحی بده درباره بدقولیش یا نه اگر داد که به سلامتی اگر نه از راه های دیگه وارد میشیم :eek:

به خونشون تشنم :|

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996
بازدیدکننده : چرا لینک ارور میده؟
من : ما چه برازری میری
بازدیدکننده : چی؟؟؟؟؟ برازر چیه؟
من : منظورم اینه که با چی میری اینترنت ؟ با فایرفاکس میری؟
بازدید کننده : نه دیگه با اینترنت معمولی میرم دیگه
من :|
من:|
وهمچنان من :|

سيد عليرضا ..

Registered User
لایک‌ها
761
بازدیدکننده : چرا لینک ارور میده؟
من : ما چه برازری میری
بازدیدکننده : چی؟؟؟؟؟ برازر چیه؟
من : منظورم اینه که با چی میری اینترنت ؟ با فایرفاکس میری؟
بازدید کننده : نه دیگه با اینترنت معمولی میرم دیگه
من :|
من:|
وهمچنان من :|
خدا صبرت بده من یه سری مشتری اومده بود نمی دونم منو اسکل کرده یا واقعا نمی دونست لینک چیه :|هرچی گفتم نفهمید اخر سر ایگنورش کردم

hasti1988ie

Registered User
لایک‌ها
56
وقت به خیر ....
دوستان برای واتر مارک دار کردن محصولاتم بعد از کار با چند نرم افزار به نظرم نرم افزار TSR watermark image software دارای امکاناتی بود که من میخواستم ولی متاسفانه نسخه دمو هست و عملیات تکمیل نمیشه...
میخواستم بدونم کسی از شما نرم افزار خوبی برای واتر مارک میشناسید که بتونه قابلیت های این نرم افزار و هم داشته باشه ....
ممنون...

سيد عليرضا ..

Registered User
لایک‌ها
761
وقت به خیر ....
دوستان برای واتر مارک دار کردن محصولاتم بعد از کار با چند نرم افزار به نظرم نرم افزار TSR watermark image software دارای امکاناتی بود که من میخواستم ولی متاسفانه نسخه دمو هست و عملیات تکمیل نمیشه...
میخواستم بدونم کسی از شما نرم افزار خوبی برای واتر مارک میشناسید که بتونه قابلیت های این نرم افزار و هم داشته باشه ....
ممنون...
فتوشاپ بلدی کار کنی ؟

hasti1988ie

Registered User
لایک‌ها
56
فتوشاپ بلدی کار کنی ؟

تا حدودی...من دو نوع کار با واترمارک میخوام انجام بدم...یکی کدگذاری محصولاتم و دیگری واتر مارک سایت یا برند محصولات...
این نرم افزاری که میگم مثلا یه رنج برای شروع شماره گذاری انتخاب میکنی بعد میگی چند تا چند تا افزایش پیدا کنه عدد و همه عکس ها روشون تغییرات اعمال میشه...
پیشنهادتون چیه؟

سيد عليرضا ..

Registered User
لایک‌ها
761
تا حدودی...من دو نوع کار با واترمارک میخوام انجام بدم...یکی کدگذاری محصولاتم و دیگری واتر مارک سایت یا برند محصولات...
این نرم افزاری که میگم مثلا یه رنج برای شروع شماره گذاری انتخاب میکنی بعد میگی چند تا چند تا افزایش پیدا کنه عدد و همه عکس ها روشون تغییرات اعمال میشه...
پیشنهادتون چیه؟

واترمارک اینطوری می خوای بکنی http://alirezabanner.ir/wp-content/uploads/2013/06/cover12.jpg

اگه اینطوری می خوای بکنی من برات سفید دور سیاه اوکی می کنم رو هرچیزی می تونی بزاری psd شو بهت می دم رو همه سریع می تونی بزاری

hasti1988ie

Registered User
لایک‌ها
56
واترمارک اینطوری می خوای بکنی http://alirezabanner.ir/wp-content/uploads/2013/06/cover12.jpg

اگه اینطوری می خوای بکنی من برات سفید دور سیاه اوکی می کنم رو هرچیزی می تونی بزاری psd شو بهت می دم رو همه سریع می تونی بزاری

این عکس رو ببینید.http://upload7.ir/images/50563772833512245091.jpg
اون قرمزها که واتر مارک هستند که فکر میکنم منظور شما هم اینهاست...اینها رو اسم سایتم یا لوگوی محصولاتم میذارم به کنار...
من برای کدگذاری هم به یه نرم افزار نیاز دارم مثل همونی که گفتم دمو هست...

(پ.ن: کرک ش رو پیدا و نصب کردم ،بایدچک کنم ببینم چطوری هست ...)

Last edited:

Mayyah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
@M+J
با کسایی که تاپیک رو مسخره میکنن برخورد نمیشه ؟
مثل این
CQbc.jpg

+من گروپم رو قیمت زدم 90 یکی اومده میگه 20 خریدارم :blink:

من 3 تا دومین قیمت گرفتم گفت خودت پیشنهاد بده منم گفتم 3تا 20تومان
وقتی قیمت پایه نداره همینه دیگه !!!!! حالا به گروپ چه ربطی داره و اینکه کجاش مسخره کردن بود نمیدونم والا
کاسه داغتر از آش که میگن همینه دیگه

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
وقتی قیمت پایه نداره همینه دیگه !!!!! حالا به گروپ چه ربطی داره و اینکه کجاش مسخره کردن بود نمیدونم والا

3 تا دامین تاپ 20 تومن؟

من بجای طرف بودم میزاشتم دامین اکسپایر بشه اما با این قیمت نمی دادم :|

قیمت این 3 تا میلیونیه نه 20 تومن :|

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
طرفو جو گرفته. خودش از سایت خودش تعریف میکنه قیمتو میبره بالا:D
قالب ریپ , عمر سه ماه , بازدید کننده 34تا! قیمت 50تومن, تازه 35 تومن واسه دامنه کام و آی آر!:دی
دوستمون کاسه داغتر از آش نیست , دلش برای بخش بازارچه دومین میسوزه :)

Last edited:

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791

شما احیاناً این رو ندیدین؟

درود فراوان دوستان
این تاپیک بیشتر جنبه معرفی دومین ها رو دارد و براي كساني كه قصد خريد دومين هاي ارزان قيمت را دارند مناسب نيست,با توجه به اين موضوع 90 درصد دومين ها به مدت 5 سال تمديد شده اند .
در آینده دامنه هایی به لیست اضافه می شود.

یعنی شما اگر میخوای ارزون بخری بهتره به این لیست سرک نکشی , هر کدوم 5 سال تمدید شدن یعنی این که برای هر کدومش فقط 20 تومن پول تمدید خورده;)

بالا