• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

cms

Registered User
لایک‌ها
1,237
گوگل که دهن مارو سرویس کرده از بس اخطار داده، گوگل هم عین بختک روی سایت های ما خوابیده تا دان میشن سریع برای 4-5 سایت با هم تذکر میده :(

نباید جدی بگیرین این اخطار هارو، هزاران دلیل هست که باعث اخطار بی مورد میشه، نرم افزارهای امنیتی سرور مثل فایروالها ممکنه رو های تنظیم شده باشن و جلوی رباتای بیناموصه گوگلو بگیرن نزارن وارد سرور بشن اونوقت گوگل هم بی جهت اخطار میده، فکر کردید گوگل عقل کله؟ خیلی بیشعوره

هاستینگای خارجکی بدترن رو یه هاست خارجی معروف پیج رنک 7 با الکسای 4500 بودم خاک بر سر زرتی زد کل اطلاعاتمو دیلیت کرد

cms

Registered User
لایک‌ها
1,237
sadtrollface.png
من که 2 هفته نمیشه اومدم نت افراز 4 تا اخطار فرستادن که سایتت رو جمع کن ( سرویس نقره ای ) فشار میاره
Sad%20Melvin-sadmelvin.png

مشکل از سایته تخمیت بوده:D

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
واقعا این بنده خدا ها هم تقصیری ندارن، چون نمیتونن قیمت هارو افزایش بدن، متاسفانه ایرانی جماعت دنبال کیفیت نیست و فقط قیمت پایین رو میبینه اینا هم مجبورن کیفیت رو بیارن پایین تا کاربرا رو حفظ کنن!
قیمت دلار 3 الی 4 برابر شد اما قیمت های نت افراز فقط کمی افزایش داشت، خودت جای این شرکت بودی چیکار میکردی؟!
یا باید همین وضع رو حفظ کنن یا باید مثه هاست دی ال حروم زاده بازی در بیارن! :eek:

مقصر دقیقاً این بنده خدا ها هستن

M+J

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,011
کاری نداره که

شما میری توی تاپیک های بازاچه

مینویسی قیمت + توضیحات رو پخ کنید

یا اینکه مثلا گرونه
خیلی ارزونه
دلیل فروش
و. ...

اینطوری میتونی روزی تا 60 تا اسپم بدی
خلی هم عالیه
بی قیف و قپی

اینجوری بنده خدا به جای رجیستر یوزر شدن ، بن میشه :blink:

M+J

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,011
واقعا این بنده خدا ها هم تقصیری ندارن، چون نمیتونن قیمت هارو افزایش بدن، متاسفانه ایرانی جماعت دنبال کیفیت نیست و فقط قیمت پایین رو میبینه اینا هم مجبورن کیفیت رو بیارن پایین تا کاربرا رو حفظ کنن!
قیمت دلار 3 الی 4 برابر شد اما قیمت های نت افراز فقط کمی افزایش داشت، خودت جای این شرکت بودی چیکار میکردی؟!
یا باید همین وضع رو حفظ کنن یا باید مثه هاست دی ال حروم زاده بازی در بیارن! :eek:

گوگل که دهن مارو سرویس کرده از بس اخطار داده، گوگل هم عین بختک روی سایت های ما خوابیده تا دان میشن سریع برای 4-5 سایت با هم تذکر میده :(
این گوگل چرا واسه سایتهای من که روی نت افراز هستن اخطار نمیده :D

hosseinsees

Registered User
لایک‌ها
798
من از نت افراز خیلی راضی ام 1ثانیه هم داون نشدم تابحال
داون شدی خبر نداری ، شما که 24 ساعته آمار سایتارو ندرای

نباید جدی بگیرین این اخطار هارو، هزاران دلیل هست که باعث اخطار بی مورد میشه، نرم افزارهای امنیتی سرور مثل فایروالها ممکنه رو های تنظیم شده باشن و جلوی رباتای بیناموصه گوگلو بگیرن نزارن وارد سرور بشن اونوقت گوگل هم بی جهت اخطار میده، فکر کردید گوگل عقل کله؟ خیلی بیشعوره

هاستینگای خارجکی بدترن رو یه هاست خارجی معروف پیج رنک 7 با الکسای 4500 بودم خاک بر سر زرتی زد کل اطلاعاتمو دیلیت کرد

امین این اخطارارو شدیدا جدی بگیر ، یکی از بهترین شاپای من سر چندین ساعت داون بودن و این اخطارا کلا از بین رفت .
شاپی که روزانه حدود 100 هزار تومن فقط سود خالص برام داشت .
تا ما تحت 6 تا نسل بعدیمم سوخت که سر چه چیز مسخره ای همچین سایتی رو از دست دادم.

حرف دوستمون CMS هم اصلا تایید نمیشه ، تجربه میگه کوچکترین اخطاری که توی وبمستر تولز میده رو باید جدی بگیری .

-Arash-

Registered User
لایک‌ها
2,060
برنامه ای که من دارم اینه : FastFind Free Download
الان تاریخشو دیدم مثل اینکه از 2008 به بعد آپدیت نشده :D

سرعت سرچ در حد صفر . با همون قبلی سرچ کنی خودت میتونی بعدا مرتب کنی :دی

دوستان سایت های وردپرسی شما هم تو این 2 روز موقع ارسال پست یا گشت و گذار داخل پنل مدیریت صفحه فیلترینگ رو میاره ؟

چند وقت این مشکل رو با همه سایتها داشتم . الان دیگه دشواری ندارم . نگرانم :cigar:

اینم یاداور بشم بعضی موقعها سایتم باز میشه الکی هروقت دلش بخواد نه!!!!!!!!!!!!آیا هاستی که گرفتم مقصر میباشد؟!!!!!!!!!!الان برای خودم الکی الکی سایتم باز شد ولی دوباره برای چند دقیقه که دوباره میخوام برم تو سایت باز نمیشه!!!!!!!!!!!!!!

با این چک کن . . اگه تو همه سرور سرورها بدون مشکل باز شد مشکل از اینترنت ایران و یا اینترنت شماست :cowboy: یا اینکه سرور با ایران مشکل داره

بیا اینور.
:|

پ.ن : راه حل غیر فعال کردن پیامک های (اس ام اس) تبلیغاتی ایرانسل و همراه اول - نسخه موبایل

همه که تبلیغاتی نیستن . منطورم پنل های پیامک هست که برای اطلاع رسانی استفاده میشه . این همه تبلیغات رو غیرفعال میکنه ؟ یا فقط خود اپراتور ؟

راه حلش که اینه گوشی لیست سیاه داشته باشه که نداریم :دی

hosseinsees

Registered User
لایک‌ها
798
این گوگل چرا واسه سایتهای من که روی نت افراز هستن اخطار نمیده :D

فکر نمیکنم فقط 1 سرور داشته باشن ، همه سرور ها هم با هم داون نمیشن .

اینجوری بنده خدا به جای رجیستر یوزر شدن ، بن میشه
blinksmiley.gif

نه بابا موشکلی نداره که ، شما تو هر تاپیکی رفتی بگو آدرس و پسورد وبگذر لطفا
اصلا یارو گوشی ام برفوشه باید پسورد وبگذر و آدرس رو پ.خ کنه :دی
پ.ن : خاطره ها داریم با این جمله " آدرس سایت و پسورد وبگذر لطفا "
biggrinsmiley.gif

• Like
Reactions: M+J

M+J

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,011

امین این اخطارارو شدیدا جدی بگیر ، یکی از بهترین شاپای من سر چندین ساعت داون بودن و این اخطارا کلا از بین رفت .
تا ما تحت 6 تا نسل بعدیمم سوخت که سر چه چیز مسخره ای همچین سایتی رو از دست دادم.

حرف دوستمون CMS هم اصلا تایید نمیشه ، تجربه میگه کوچکترین اخطاری که توی وبمستر تولز میده رو باید جدی بگیری .

حسین شاپ برای فروش نداری؟ :دی

cms

Registered User
لایک‌ها
1,237

منم حرف همکارمون hosseinsees رو اصلآ تائید نمیکنم دلیل هم دارم:D

چند ماهه اومدم نت افراز rwo.ir از وقتی اومدم تو تمام کیوردایی که به سایتم مربوطه چسبیدم اول صفه اول گوگل. خب شما میگین داون شدم خبر ندارم؟ بهتر تا باشه از این داون شدنها رتبم 100درصد بهبود داشته. یک دهه طول میشکه تا متوجه بشین توسط گوگل وبمستر سرکار گذاشته شدین:D

fuuthatshi.png
سایتم دوشواری نداره ، یـــکه
images.php

پلاگین نامناسب
قالب نامناسب
بازدید بالا
دستکاریه دیتابیس
دستکاریه آدرس لینکها
لینک مستقیم دانلود
راه اندازیآپلود سنتر عمومی

اگه با این موارد مشکل نداشته باشین حق با شماست:D

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,237
پلاگین نامناسب
قالب نامناسب
بازدید بالا
دستکاریه دیتابیس
دستکاریه آدرس لینکها
لینک مستقیم دانلود
راه اندازیآپلود سنتر عمومی

اگه با این موارد مشکل نداشته باشین حق با شماست:D
amoo.png
من کی آپلود سنتر زدم ؟! لینک دانلود !؟ ادرس لینکها ؟! دیتابیس؟
اینا رو از کجا آوردی ؟
ghdgir.png

میشه درست کرد این قالب و ... رو ؟

cms

Registered User
لایک‌ها
1,237
amoo.png
من کی آپلود سنتر زدم ؟! لینک دانلود !؟ ادرس لینکها ؟! دیتابیس؟
اینا رو از کجا آوردی ؟
ghdgir.png

میشه درست کرد این قالب و ... رو ؟

نگفتم که همش یکی از موارد کافیهه به رمو سی پی یوئه سرور فشار بیاره، یادت باشه که ماهانه فقط 7500 داری میدی به نت افراز ماهانه 2 دلار! :D
شما 10 هزار آیپی بازدید روزانه داشته باشی کاریت ندارن بشرطی که سیستمت بهینه باشه
قالب بهینه هزینه داره یه استاندارده رایگانشو گیر بیار NeoEase

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996

واسه من گوگل اخطار نداده ولی بازدید یه 2-3 هزار آیپی افت کرده ممکنه واسه نت افراز باشه؟

• Like
Reactions: cms

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
دوستان دامنه satina .ir
برند میشه ؟
مناسب چه سایتیه ؟

M E

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوستان روشی هست که بشه چند مطلب رو آدم تهیه کنه در وردپرس و این مطالب خودکار و در ساعاتی مشخص در سایت انتشار پیدا کنن

بالا