• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
دوستان روشی هست که بشه چند مطلب رو آدم تهیه کنه در وردپرس و این مطالب خودکار و در ساعاتی مشخص در سایت انتشار پیدا کنن

موقع ارسال مطلب سمت چپ نسبتا بالا قسمت زمانبندی برای هر پست ساعت خاصی مشخص کن

• Like
Reactions: M E

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
اقا می خوام لپ تاپ بخرم.

دوزتان کسی اینجا لپ تاپ داره که واسش خوب کار کرده باشه؟ بی زحمت قیمت و مشخصات.

Last edited:

korosh73

Registered User
لایک‌ها
432
من از یه هاستینگ دیگه ، دامنه دات کام ، ثبت کردم . حالا الان داره تموم میشه و باید تمدید کنم ! میخوام که برم اون رو روی طلا هاست تمدیدش کنم !

چیکار باید کنم الان ؟! (من کلا با دامین دات کام مشکل دارم :D معلوم نیست چی به چیه !! ) :D

آقا جان ، کسی نمیدونه باید چیکار کرد ؟!

morteza0919

Registered User
لایک‌ها
14
دوستان نام کاربری
spanish
کلاه بردار هست 190.000 تومان از من گرفته قالب خراب برایم نصب کرده ودیگه جواب من نمیده رفتم شکایتش کردم مواظبش باشید اینم شماره کارت بانکی اش

برات محمد خرامان

6037991142600695

اصلا به این کارت پول واریز نکنید

kooolak

Registered User
لایک‌ها
559
چجوری ؟!

کلا با دامین دات کام تا حالا انتقال و ... این چیزا انجام ندادم !

از هرجا دامین گرفتی تیکت بزن بگو بهت کد انتقال بدن ، کد انتقال رو بده هاستینگ جدید خودشون کاراش رو انجام میدن !

M+J

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,011
موقع استخدام این سایتها کلی ازت چیزهای مختلفی میخوان! کلی زبان برنامه نویسی و بانک اطلاعاتی و ... سابقه کار در حد پدربزرگشون! تسلط بر 20 تا زبان خارجی :D
اونوقت به پشتیبانیشون تیکت میزنی در مورد یک موضوعی اطلاعاتش در حد بووووووق! نمیدونم واقعا بوووقه یا کاربرهارو بوق فرض کرده :|

mehdidesigner

Registered User
لایک‌ها
978
ای بابا هنوز سر تقسیم هزینه شارژ ساختمان با همسایه ها دعوا دارید؟
این مشکل که خیلی وقته حل شده
عضو سایت خانه من شوید و مشکل را حل کنید

یک نرم افزار آن لاین شارژ ساختمان است که اعضای هیئت مدیره یا مسئول ساختمان میتواند در آن هزینه های انجام شده را ذخیره کند و به روشهای مختلف اقدام به تقسیم هزینه ها بین ساکنین و مالکین ساختمان کند.
این روشها میتواند بر اساس واحدها یا بر اساس نفرات یا بر اساس متراژ و یا براساس فرمولهای خاص باشد که همگی در سایت پیش بینی شده است و به راحتی انجام میشود.
در ضمن هیئت مدیره میتواند از طریق این سایت پیامها را به اطلاع ساکنین برساند و نگران خوانده نشدن تابلو اعلانات نباشد و یا پیامهای ساکنین را مطالعه نماید.
در این سایت چون مبلغ شارژ تعلق گرفته به هر واحد بر اساس هر نوع هزینه مشخص شده است و در اعلامیه بدهکاری هر واحد نمایش داده میشود همه گله ها و شکایات ساکنین را از بابت مبلغ شارژ ماهانه و نحوه تقسیم آن از بین میبرد.
از گزارشات سایت میتوان به به عنوان اسناد حسابداری استفاده کرد و نرم افزار با گزارشات دسته بندی شده میتواند اطلاعات جالبی در مورد مدیریت هزینه ها به هیئت مدیره بدهد.
بعضی از مهمترین گزارشات سایت عبارت است از :
1- دارای گزارش ساکنین بدهکار
2- دارای گزارش صندوق بابت پرداختها و دریافتها
3- دارای گزارش ماهانه از کلیه فعالیتهای مالی با سرجمع فصلی و سرجمع سالانه در هر لحظه
4- دارای گزارش تولید فیش شارژ برای هر ساکن یا مالک به صورت مجزا
سایت غیر از کار اصلی خود توانایی ثبت رویدادهای مجتمع را دارد و هم چنین توانایی ثبت اموال و مدیریت اموال مجتمع را دارد که بسیار کاربرد دارد
(بزرگترین مزیت استفاده از این سیستم این است که کاربران میتوانند در هر زمان و از هر جایی بر حسابهای ساختمان و رویدادهای ساختمان نظارت کنند و به صورت آنلاین اقدام به مدیریت اقتصاد خانواده خود کنند )
سایت [url]www.MyAparteman.ir
برای ساکنین و مالکین این توانایی را در اختیارشان قرار میدهد که با ورود به سیستم تابلو اعلانات مجتمع را مشاهده کنند و از آخرین اخبار ساختمان باخبر شوند. اقدام به مشاهده صورتحساب شارژ خود کنند و اعلامیه پرداخت شارژ را به اطلاع هیئت مدیره برسانند. و گزارشات هزینه و پرداخت خود را به صورت سرجمع های مختلف ماهانه و فصلی و سالانه مشاهده کنند. و از گزارشات شارژ خود پرینت بگیرند.
علاوه بر این سایت www.MyAparteman.ir به غیر از مدیریت شارژ ساختمان برای ساکنین و مالکین یک نرم افزار آن لاین مدیریت اقتصاد خانواده است.
در این قسمت سایت کاربر میتوانند هزینه های سالانه خود را بودجه بندی کند و تصمیم بگیرد که برای هر عنوان هزینه جه مقدار میخواهد خرج کند. بودجه بندی به ساده ترین روش ممکن انجام میشود و کاربر فقط کافیست بداند از هر عنوان هزینه در هفته یا ماه یا فصل و یا سال چه مبلغی خرج میکند بقیه کار را سیستم انجام میدهد و در نهایت کاربر متوجه میشود که در طول سال چه مبلغی را خرج کند و بابت آن باید درآمد لازم را داشته باشد.
در مرحله بعد تمام منابع درآمدیش را با مبلغ مشخص میکند و باز هم سیستم بقیه کار را انجام میدهد و گزارشات مفیدی میدهد که آیا مبلغ درآمدی کافیست یا کم است. آیا باید درآمد را افزایش داد یا هزینه ها را کاهش داد؟
در ادامه سیستم کار اصلی اش را انجام میدهد یعنی با هربار ثبت یک عنوان هزینه سیستم به صورت لحظه ای آلارم میدهد که آیا این هزینه اعتبار و بودجه لازم را دارد یا ندارد و نباید انجام شود و از این طریق به کاربر و اقتصاد خانواده وی کمک میکند تا هزینه ها را مدیریت و کنترل کند و هر لحظه سیستم کنترل میکند که آیا درآمد پیش بینی شده محقق شده است ؟
سیستم با گزارشات نموداری نحوه خرج کرد خانواده را مشخص میکند و از این طریق هزینه های زاید خانواده مشخص میشود و منابع ضعیف درآمدی را نمایان میکند.

از شما دعوت میکنیم تا عضو سایت www.MyAparteman.ir شوید و از مزایای بیشمار آن بهره مند شوید.
ما آمده ایم تا در یک کار اقتصادی با هزینه ای بسیار اندک در کنار شما باشیم و در حل مشکلات تقسیم شارژ ساختمان یاری رسان شما باشیم. امیدواریم که خدمت ما را پذیرا باشبد.

هزینه استفاده از سایت برای هر نفر؟ ماهی 300 تومان
مشاور شما:
مهندس مهبدراد
09126214711

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
ای بابا هنوز سر تقسیم هزینه شارژ ساختمان با همسایه ها دعوا دارید؟
این مشکل که خیلی وقته حل شده
عضو سایت خانه من شوید و مشکل را حل کنید

یک نرم افزار آن لاین شارژ ساختمان است که اعضای هیئت مدیره یا مسئول ساختمان میتواند در آن هزینه های انجام شده را ذخیره کند و به روشهای مختلف اقدام به تقسیم هزینه ها بین ساکنین و مالکین ساختمان کند.
این روشها میتواند بر اساس واحدها یا بر اساس نفرات یا بر اساس متراژ و یا براساس فرمولهای خاص باشد که همگی در سایت پیش بینی شده است و به راحتی انجام میشود.
در ضمن هیئت مدیره میتواند از طریق این سایت پیامها را به اطلاع ساکنین برساند و نگران خوانده نشدن تابلو اعلانات نباشد و یا پیامهای ساکنین را مطالعه نماید.
در این سایت چون مبلغ شارژ تعلق گرفته به هر واحد بر اساس هر نوع هزینه مشخص شده است و در اعلامیه بدهکاری هر واحد نمایش داده میشود همه گله ها و شکایات ساکنین را از بابت مبلغ شارژ ماهانه و نحوه تقسیم آن از بین میبرد.
از گزارشات سایت میتوان به به عنوان اسناد حسابداری استفاده کرد و نرم افزار با گزارشات دسته بندی شده میتواند اطلاعات جالبی در مورد مدیریت هزینه ها به هیئت مدیره بدهد.
بعضی از مهمترین گزارشات سایت عبارت است از :
1- دارای گزارش ساکنین بدهکار
2- دارای گزارش صندوق بابت پرداختها و دریافتها
3- دارای گزارش ماهانه از کلیه فعالیتهای مالی با سرجمع فصلی و سرجمع سالانه در هر لحظه
4- دارای گزارش تولید فیش شارژ برای هر ساکن یا مالک به صورت مجزا
سایت غیر از کار اصلی خود توانایی ثبت رویدادهای مجتمع را دارد و هم چنین توانایی ثبت اموال و مدیریت اموال مجتمع را دارد که بسیار کاربرد دارد
(بزرگترین مزیت استفاده از این سیستم این است که کاربران میتوانند در هر زمان و از هر جایی بر حسابهای ساختمان و رویدادهای ساختمان نظارت کنند و به صورت آنلاین اقدام به مدیریت اقتصاد خانواده خود کنند )
سایت [URL="http://www.MyAparteman.ir"]www.MyAparteman.ir
برای ساکنین و مالکین این توانایی را در اختیارشان قرار میدهد که با ورود به سیستم تابلو اعلانات مجتمع را مشاهده کنند و از آخرین اخبار ساختمان باخبر شوند. اقدام به مشاهده صورتحساب شارژ خود کنند و اعلامیه پرداخت شارژ را به اطلاع هیئت مدیره برسانند. و گزارشات هزینه و پرداخت خود را به صورت سرجمع های مختلف ماهانه و فصلی و سالانه مشاهده کنند. و از گزارشات شارژ خود پرینت بگیرند.
علاوه بر این سایت www.MyAparteman.ir به غیر از مدیریت شارژ ساختمان برای ساکنین و مالکین یک نرم افزار آن لاین مدیریت اقتصاد خانواده است.
در این قسمت سایت کاربر میتوانند هزینه های سالانه خود را بودجه بندی کند و تصمیم بگیرد که برای هر عنوان هزینه جه مقدار میخواهد خرج کند. بودجه بندی به ساده ترین روش ممکن انجام میشود و کاربر فقط کافیست بداند از هر عنوان هزینه در هفته یا ماه یا فصل و یا سال چه مبلغی خرج میکند بقیه کار را سیستم انجام میدهد و در نهایت کاربر متوجه میشود که در طول سال چه مبلغی را خرج کند و بابت آن باید درآمد لازم را داشته باشد.
در مرحله بعد تمام منابع درآمدیش را با مبلغ مشخص میکند و باز هم سیستم بقیه کار را انجام میدهد و گزارشات مفیدی میدهد که آیا مبلغ درآمدی کافیست یا کم است. آیا باید درآمد را افزایش داد یا هزینه ها را کاهش داد؟
در ادامه سیستم کار اصلی اش را انجام میدهد یعنی با هربار ثبت یک عنوان هزینه سیستم به صورت لحظه ای آلارم میدهد که آیا این هزینه اعتبار و بودجه لازم را دارد یا ندارد و نباید انجام شود و از این طریق به کاربر و اقتصاد خانواده وی کمک میکند تا هزینه ها را مدیریت و کنترل کند و هر لحظه سیستم کنترل میکند که آیا درآمد پیش بینی شده محقق شده است ؟
سیستم با گزارشات نموداری نحوه خرج کرد خانواده را مشخص میکند و از این طریق هزینه های زاید خانواده مشخص میشود و منابع ضعیف درآمدی را نمایان میکند.

از شما دعوت میکنیم تا عضو سایت www.MyAparteman.ir شوید و از مزایای بیشمار آن بهره مند شوید.
ما آمده ایم تا در یک کار اقتصادی با هزینه ای بسیار اندک در کنار شما باشیم و در حل مشکلات تقسیم شارژ ساختمان یاری رسان شما باشیم. امیدواریم که خدمت ما را پذیرا باشبد.

هزینه استفاده از سایت برای هر نفر؟ ماهی 300 تومان
مشاور شما:
مهندس مهبدراد
09126214711

خیلی با این تاپیک همخونی داشت ممنونم.

rockefeller

Registered User
لایک‌ها
462
نه نداریم اینجوری حلش کردیم که رفتیم خونه دربست اجاره کردیم! :cool:
پ ن: ایده خوبیه. اما یه کم شیکترش کنید.

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
موقع استخدام این سایتها کلی ازت چیزهای مختلفی میخوان! کلی زبان برنامه نویسی و بانک اطلاعاتی و ... سابقه کار در حد پدربزرگشون! تسلط بر 20 تا زبان خارجی :D
اونوقت به پشتیبانیشون تیکت میزنی در مورد یک موضوعی اطلاعاتش در حد بووووووق! نمیدونم واقعا بوووقه یا کاربرهارو بوق فرض کرده :|

دقیقا وقتی میری برای مصاحبه طرف یه چیزی میپرسه که خودش هم دیروز تازه تو گوگل دیده !
بعد که میری مثلا دوره آموزشی یا کارآموزی کار طرف در حد جاروکشی و آب پاشیدن جلو در مغازه اس !
انگار دوس دارن کلاس الکی بزارن !

البته یه جا هم من 2-3 هفته پیش رفتم .طرف رزومه که دید اول کار گفت این کار ما به درد شما نمیخوره : ))

mehdidesigner

Registered User
لایک‌ها
978
خیلی با این تاپیک همخونی داشت ممنونم.
یه ایده وبمستری نو!
نه نداریم اینجوری حلش کردیم که رفتیم خونه دربست اجاره کردیم! :cool:
پ ن: ایده خوبیه. اما یه کم شیکترش کنید.

مال من نیست که! ایمیل اومده بود برام متنشو اینجا هم کپی کردم
که اونایی که هی می گن سایت با ایده جدید چی بزنیم یه خورده خلاقیت به خرج بدن و دیدشون بازتر بشه

آره ایده خوبی می تونه باشه ولی اجراش خیلی بد بوده!

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
حدود یک ساعتی میشه که این تاپیک خوابیده عجیبه! :D

چجوری YSlow سایتم رو بالا ببرم و بهترش کنم؟
این گزینه ها مشکل دارن:

Add Expires headers
Make fewer HTTP requests
Compress components with gzip
Use a Content Delivery Network (CDN)

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996
بچه ها امروز بازدیدتون چطور بوده؟

بالا