• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

سيد عليرضا ..

Registered User
لایک‌ها
761

spanish

Registered User
لایک‌ها
407
List Subscriptions ███████████████ P.M:4815162342

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
تو بخش وردپرس دیدم. دانلود هم کردم ولی هنوز استفاده نکردم :دی
ممنون :heart:

یه کم دیگه کار داره و باید بهینه بشه . میخوام وصلش کنم به اون پروژه تگ جنریتور فارسی که صدساله دارم مینویسم :))

پ.ن : جایی منبعی در مورد کلمات پرکاربرد فارسی هست ؟
مثلا لیست کلمات اینجوری باشه -> و , اگر, شاید,است,آن,این ...

spanish

Registered User
لایک‌ها
407
یه کم دیگه کار داره و باید بهینه بشه . میخوام وصلش کنم به اون پروژه تگ جنریتور فارسی که صدساله دارم مینویسم :))

اگه یه کار کنی بشه برای پست های هر دسته گروهی تگ بزنیم عالی میشه ;)

M+J

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,011

فکر میکنم تو همین صد سال علاوه بر نوشتن افزونه، دنبال این منبع کلمات پرکاربرد هم بودی. یه اسمی هم داشت که الان حضور ذهن ندارم :دی

پس نوشت :دی
از خودت:
من خیلی گشتم تو پلاگین های تگ گذاری تا یه چیزی پیدا کنم که خودش fetch keyword کنه ولی اکثرا براساس دیکشنری منابع بزرگ و بیشتر رو متن های انگلیسی جواب میدن . ولی هنوز این پلاگین که فرمودید رو تست نکردم . درهرحال به این نتیجه رسیدم که تا ایجاد یک تزاروس فارسی و یه پلاگین برای این کار بهتره از روش دستی استفاده کنید .

:D

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,370
@iranadsense
یعنی اینجا رصد میشه که اینجوری سه سوت به فنا میدن؟!! :D

اگه کسی از دوستان در مورد سایت موزیک چه مجاز چه غیر مجاز مطلبی داشت لطفا به من پ.خ بده

شب همگی خوش

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561

غنچه ششم - آموزش انواع حرف اضافه فارسی ششم
حروف اضافه ی ساده که عبارتند از : از , الا , الی , اندر , با , بدون , بر , برای , به , بهر , بی , تا , جز , چون , در , غیر , مانند , مثل , مگر , واسه ی , کسره ی اضافه

حروف اضافه ی مرکب ( یا گروهی) : از ترکیب ی حرف اضافه ی ساده با کلمه های دیگر ( اسم , صفت , حرف ) ساخته می شوند و برخی از آن ها در آخر کسره می گیرند و برخی به حرف اضافه ی ساده ی (( از )) (( به ))

(( بر )) ختم می شوند. عبارتند از : به مجرد, - تا به حال - به خاطر, - از برای , - در خصوص,

به محض, -
فراز ادب - حروف اضافه
«حروف اضافه»

حروف اضافه کلماتی هستند که به تنهایی معنی ندارند درجمله پیش ازاسم می آیند وآن رامتمم می سازند.ازآن جاکه حروف اضافه به کلمه ی بعدازخودنقش متمم می دهندبه آنها نقش نمای متمم نیز می گویند.

حروف اضافه ازنظرساختمان دودسته اند :1-حروف اضافه ی ساده 2-حروف اضافه ی مرکب

حروف اضافه ی ساده عبارتنداز: از، به ، با ،بی ، در ، بر ، برای ،تا ، مگر ،جز ، الا ، الّا ،چون ، اندر ، زی و ......

واژه هایی مانند:مثلِ ، مانندِ ،غیرِ ، رویِ ، زیرِ ، پهلویِ ، بالایِ ،سوایِ ، بدونِ ، بهرِ ، .....نیز با کسره ای که درپایان آنها می آید حروف اضافه هستند .

نکته: تا وقتی حرف اضافه است که نهایت وانتهارادرزمان یامکان برساند.

چون وقتی حرف اضافه است که به معنی مثل ومانند باشد.

بی وبا چنانچه باکلمه ی بعدازخود صفت بسازند پیشوند به حساب می آیندوحرف اضافه نیستند. مثل کلمه ی بی دولت ،بیسواد ،بی ادب ، با فرهنگ ،بانمک و .....

حروف اضافه ی مرکب : حروف اضافه ی ساده گاه با یک اسم می آیند وحرف اضافه ی مرکب می سازندوفهرست بازی دارند .

برخی از حروف اضافه ی مرکب ساخته شده از:

به : به غیرِ، به اضافه ی ِ، به علاوه ی ِ، به وسیله ی ِ،به استثنایِ ، به مجردِ ،به جهتِ ،به خاطرِ

از: ازنظرِ ، ازرویِ ، ازسرِ ، ازقبیلِ ، ازلحاظِ ، ازحیثِ ، ازجمله یِ

در : دربرابرِ ، درمقابلِ ، درباره یِ ، درموردِ ، درمیانِ ، درخصوص ِ

بر: براثرِ ، براساسِ ، برطبقِ ، برحسبِ

با: باوجودِ

نکته :

طرز تشخیص حروف اضافه ی مرکب :حرف اضافه درصورتی مرکب است که نتوان برای جزءاسمی آن وابسته ی پیشین آورد،یعنی آن راگسترش داددرغیراین صورت حرف اضافه مرکب نیست مثلاًکلمه ی« به عنوانِ» درجمله ی او به عنوانِ رئیس جلسه سخنرانی کرد.حرف اضافه ی مرکب است امادرجمله ی به عنوانِ مقاله توجه کنید. به حرف اضافه ی ساده است وعنوان متمم زیرا برای عنوان می توان وابسته ی پیشین آورد وگفت به این عنوان مقاله توجه کنید. پایان

بر گرفته از :دستورزبان فارسی تألیف دکتر وحیدیان کامیار

دستورزبان فارسی تألیف دکتر انوری/احمدی گیوی

فریبافرازمند

اینم ویکی پدیا:
حرف اضافه - ویکی‌پدیا

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
اگه یه کار کنی بشه برای پست های هر دسته گروهی تگ بزنیم عالی میشه ;)
میشه کاری کرد که هر تگ که اضافه میکنه جلوش لیست دسته بندی ها رو بیاره تا تیک بزنه . خوبه اینجوری ؟

spanish

Registered User
لایک‌ها
407
میشه کاری کرد که هر تگ که اضافه میکنه جلوش لیست دسته بندی ها رو بیاره تا تیک بزنه . خوبه اینجوری ؟

یعنی هر تگ که میخوایم اضافه کنیم جلوش چک باکس بیاد که به کدوم دسته ها اضافه شه،درسته؟

سيد عليرضا ..

Registered User
لایک‌ها
761

يه سئوال ايني كه داري مي نويسي رو رايگان مي دي بيرون يا نه اگه رايگان مي دي كمكت كنم :D

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
یعنی هر تگ که میخوایم اضافه کنیم جلوش چک باکس بیاد که به کدوم دسته ها اضافه شه،درسته؟
آره . تو صفحه اضافه کردن تگ لیست دسته بندی ها رو میاره تیک میزنی . از اون به بعد تگ رو فقط به پست هایی که تو اون دسته بندی ارسال بشن اضافه میکنه .

يه سئوال ايني كه داري مي نويسي رو رايگان مي دي بيرون يا نه اگه رايگان مي دي كمكت كنم :D
لول . این که همین نسخه اولش هم رایگان دادم . اینم اگه بتونم امشب اضافه میکنم میزارم تو بخش وردپرس ... اسپانسر داره پلاگین بابا :D

spanish

Registered User
لایک‌ها
407
آره . تو صفحه اضافه کردن تگ لیست دسته بندی ها رو میاره تیک میزنی . از اون به بعد تگ رو فقط به پست هایی که تو اون دسته بندی ارسال بشن اضافه میکنه .

لول . این که همین نسخه اولش هم رایگان دادم . اینم اگه بتونم امشب اضافه میکنم میزارم تو بخش وردپرس ... اسپانسر داره پلاگین بابا :D

آره اینجوریه عالیه :D

امین69

Registered User
لایک‌ها
359
آقا بنا بر مشکلاتی این دوتا دامین رو دوباره پارک کردم , برای من با فایر فاکس دیفلایت وبسایت باز میشه ولی با کروم سایت بدون مشکل میاد بالا ...

شما هم یه امتحان کنید خبرشو بهم بدید :دی

انجمن های تفریحی باحالسرا

| پرتال تفریحی بایسان | اس ام اس | طنز | عکس |

:eek::eek:

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
رفیق سطح درآمد این بنر و اون بنر آیا یکیست ؟ هان ؟ :D

سطح درآمد رو کار ندارن طراحی رو میگم :D

تایید میشه :|

اگرم نبود و این ریسکو کردید باید چندسال سختی بکشید که عادت کنه و یا در 99% عادت کنید :)

:| بسوزه پدر تجربه :دی
یه تاپیک همسریابی برای وبمستر های مقیم p.t باید بزنید . :D
مهریه دو وبمستر عاشق چیا میتونه باشه ؟
1. هاست با آپ تایم 99
2. سرور مجازی
3. سرور اختصاصی
5. سایت پاپ آپ
و ...
:D

فک کنم اگر شوهرشون کانفیگ سرور هم بلد باشه عالی میشه

براتون مشخصات کامل را فرستادم .

=))
دمت گردم داداش کلی خندیدم روحمو شاد کردی خدا روحتو شاد کنه :thumbsup:
راستی این نصیحت از یک تجربه دیده است ؟

تجربه شده و نشده :(

سایت موزیک مجاز ارزش داره بزنیم؟ درآمدی اصلا داره؟
سایت غیر مجاز چطور؟
دوستان اگه تجربه ای دارید خوشحال میشم بخونم

سایت موزیک = دردسر

سایت موزیک مجاز = فیلتر شدن

سایت موزیک غیر مجاز = دردسر

من خودم فقط به خاطر علاقه روی سایت موزیک کار میکنم و بس ! هر سایتی هم زدم هیچ چیزی بجز موزیک برام سرگرمی نشدش !

سوالی داشتی در پ.خ میتونم بهت بدم

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
خواب وبمستر هم خواب نیست ؛ یا کابوس پایین اومدن آمارو و در امد رو میبینه ( مثل کابوس امشب من :D) ؛ یا رویایی یه ایده نو و در آمد میلیونی

Web-Master@ تونستین سیتستم پاپ آپ پیدا کنید ؟ ؛ دوتا رو دارم امتحان میکنم میترسم نقدینگی نداشته باشن

@ebi-narin : هنوز سرور دارین ؟ اگه تخفیف بدین :D تو یاهو مزاحم بشم.

بالا