• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
خواب وبمستر هم خواب نیست ؛ یا کابوس پایین اومدن آمارو و در امد رو میبینه ( مثل کابوس امشب من :D) ؛ یا رویایی یه ایده نو و در آمد میلیونی

Web-Master@ تونستین سیتستم پاپ آپ پیدا کنید ؟ ؛ دوتا رو دارم امتحان میکنم میترسم نقدینگی نداشته باشن

@ebi-narin : هنوز سرور دارین ؟ اگه تخفیف بدین :D تو یاهو مزاحم بشم.

من قدیم ها خواب میدیدم سایتم هک شده =)) بعدش از خواب بیدار میشدم میومدم پشت سیستم سایتم رو چک میکردم میدیدم نه هک نشده خیالم راحت میشد :دی یا یه وقت هایی خواب میدیدم فیلتر شده

سرور دارم , ولی چی میخوای بیا یاهو :D

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
یارو نه میدونه هاست چی هستش نه میدونه سرور چی هستش حتی نمیدونه اینترنت چطور وصل میشه اومده :| میگه میخوام دامین ثبت کنم بفروشم یا بهتر بگم میخوام دامینر بشم :wacko:

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
خواب وبمستر هم خواب نیست ؛ یا کابوس پایین اومدن آمارو و در امد رو میبینه ( مثل کابوس امشب من :D) ؛ یا رویایی یه ایده نو و در آمد میلیونی

Web-Master@ تونستین سیتستم پاپ آپ پیدا کنید ؟ ؛ دوتا رو دارم امتحان میکنم میترسم نقدینگی نداشته باشن

@ebi-narin : هنوز سرور دارین ؟ اگه تخفیف بدین :D تو یاهو مزاحم بشم.

5 تا سیستم پاپ آپ پیدا کردم اما بخاطر مشکل برنامه نویسیشون نمیشه از کد دیگه ای براشون استفاده کرد، کد هر 5 تا سیستم رو بزارم سایت داغون میشه، یکی جلو صفحست یکی پشت یکی بالا یکی پایین :|

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
خوشم میاد بینگ وقتی میاردت بالا دیگه نمیبرتت پایین! دو هفتس که یکی از دسته هامو کلا حذف کردم , ولی هنوز تو صفحه اوله!

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
خوشم میاد بینگ وقتی میاردت بالا دیگه نمیبرتت پایین! دو هفتس که یکی از دسته هامو کلا حذف کردم , ولی هنوز تو صفحه اوله!

فکر کنم نزدیک 2 هفته ای میشه ورودیم از بینگ و یاهو هیچ تغییری نکرده
در عوض ورودی گوگلم امروز 4 هزار فرداش 12 هزار :| :D

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
من قدیم ها خواب میدیدم سایتم هک شده =)) بعدش از خواب بیدار میشدم میومدم پشت سیستم سایتم رو چک میکردم میدیدم نه هک نشده خیالم راحت میشد :دی یا یه وقت هایی خواب میدیدم فیلتر شده

سرور دارم , ولی چی میخوای بیا یاهو
biggrinsmiley.gif

موقع خرید جواب نمیدین - فردا مشکلی پیش بیاد کلا جواب نمیدین - پشتیبانی ضیعفه :thumbsdow

5 تا سیستم پاپ آپ پیدا کردم اما بخاطر مشکل برنامه نویسیشون نمیشه از کد دیگه ای براشون استفاده کرد، کد هر 5 تا سیستم رو بزارم سایت داغون میشه، یکی جلو صفحست یکی پشت یکی بالا یکی پایین :|
منم دوتا گذاشتم یکی جلو صفحه باز شد؛ دیگه بازدید کننده برام مهم نیست ( وقتی بعضیا شعور خانوادگی ندارن) فقط در امد برام مهمه؛ خواهشا وب مستر های طرف دار حقوق بازدید کننده گیر ندن :D

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
اینم نظر من ، © یکی از نظرات

وای خدای من 256 میلیون یورو واسه یه بازی ویدئویی؟!!!واقعا خارق العادس این رقم.و این نشون میده که این صنعت چقدر پول ساز هستش.(یه لحظه یاد نمایشگاه بازی های کامپیوتری تهران افتادم!!!) :)

ولی حیف که واسه pc نمیاد :|

البته ایرانیای عزیز حقشونه که بازی ساز های خوب نداشته باشن. چرا اینو میگم ؟ چون طرف نمیخواد 5 تومن خرج کنه از اینترنت آزاد استفاده کنه بعد میخواد تو ایران بازی خوب ساخته بشه اینا هم کرک شده حالش را ببرن :D

برای پی سی نمیاد ؟میاد؟ نمیاد؟
rolleyessmileyanim.gif

M+J

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,011

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348

بله پس چی, بازی هارو دست کم نگیرید.

قابل توجه دوستانی که می گن فقط برای xbox هستش اشتباهه چون اینا بازی مالتی پلت فرم هستن و برای PS3 هم هستش.

ولی در کل سبک بازیش رو دوست ندارم.

بازی فقط Kill Zone - Call Of Duty - Uncharted

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
بازی فقط برای xbob360 و ps3 میاد دلتونو صابون نزنید .

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766

omidsmart

Registered User
لایک‌ها
897
برو بچ من یه عینک سه بعدی AGS 250 میخوام که فقط بعد مدت ها توی 2 تا فروشگاه تهران تونستم پیدا کنم
خوب از شهرستان نمیصرفه بیام آنلاین هم خرید نمیتونم اعتماد کنم چون زنگ زدم و ایمیل دادم اصلا جواب نمیدن هیچکدوم رو!
از برو بچ تهران یکی یه کمک کنه آدرس بدم آمار بگیره هزینه خریدو ارسال رو براش پرداخت می کنم شیرنی بچه ها هم یه 12 تا وبلاگ پیج رنک دار (یکیش 2ه) میدم بهش!:D
شرمنده وسعمون همینه!:د

mcsaturday

Registered User
لایک‌ها
1,331
دوستان ارور زیر رو از گوگل وبمستر گرفتم و بازدید سایتم به زیر نصف رسید!
Googlebot can't access your site
چه باید بکنم؟
فعلاً حذف کردم سایتو از گوگل وبمستر.

بالا