• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
100% با حرفت موافقم میلاد جان.
خوشبختانه فارس کیدذ داره به یک سایت جهانی تبدیل می شه که در آینده نزدیک شاهد پیشرفت چشمگیرش خواهیم بود.
اگر به جهانی شدن باشه ، اگر بگیردشون ، چوب تو انجاشون می کنن :D
الان با سایت های غیر قانونی خیلی بد برخورد می کنن ، گوگل سایت های وارز رو حذف میکنه.

tissit

Registered User
لایک‌ها
1,190
اگر به جهانی شدن باشه ، اگر بگیردشون ، چوب تو انجاشون می کنن :D
الان با سایت های غیر قانونی خیلی بد برخورد می کنن ، گوگل سایت های وارز رو حذف میکنه.
در هر صورت عزیزم ما باید به عنوان یک ایرانی به این امر افتخار کنیم و ازش حمایت نماییم.
در ضمن اواتار جدید مبارک:D

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
خوب اول نیاز هاتو تعیین کن ، بعد بر سراغ چیزی که می خواهی ، اینطوری وقت تو هدر میدی.
فعلا هر نیازی که دارم رو با همین وردپرس برطرف میکنم ولی خب برای کلاس کاری هم که شده میخوام با چند تا سیستم دیگه هم سایت بالا بیارم ببینم اونها چی میگن وردپرس چی میگه :دی
بیکاریم دیگه :rolleyes:

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
فارس کیدز فیلم و سریال میذاره ؟ اول ندیده بودم

خوب اینجوری بدرد نمیخوره
ظاهرا تبلیغات های وی پــی ان رو هم نمیخوان بردارن
فقط یه قالب خارجی وردپرس انداختن رو سایت
پس همون از دور رقابت با رادیو جوان خارج میشه
اینجوری فکر کنم حداقل تا چند سال آینده همون رادیوجوان حرف اولو بزنه. کار به جایی رسیده که بعضی از خواننده های معروف داخلی فول آلبومشون رو خودشون میذارن رو رادیو ...

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
در هر صورت عزیزم ما باید به عنوان یک ایرانی به این امر افتخار کنیم و ازش حمایت نماییم.
در ضمن اواتار جدید مبارک:D
موافق نیستم ! به جای حمایت از این سایت ها به نظرم باید از سایت هایی حمایت کنیم که واقعا برای هنر این کشور مفید باشند. اگه ما هم میتونستیم مثل آیتونز یه سایت داخلی داشته باشیم باور کن الان وضع خیلی بهتر بود.

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
فارس کیدز فیلم و سریال میذاره ؟ اول ندیده بودم

خوب اینجوری بدرد نمیخوره
ظاهرا تبلیغات های وی پــی ان رو هم نمیخوان بردارن
فقط یه قالب خارجی وردپرس انداختن رو سایت
پس همون از دور رقابت با رادیو جوان خارج میشه
اینجوری فکر کنم حداقل تا چند سال آینده همون رادیوجوان حرف اولو بزنه. کار به جایی رسیده که بعضی از خواننده های معروف داخلی فول آلبومشون رو خودشون میذارن رو رادیو ...
رادیو جوان طراحی خوب و کاربر پسندی داره و درضمن تیم رادیو جوان زمین تا آسمون با تیم تهران موزیک و فارس کیدذ فرق دارن از همه لحاظ! برای همین فکر نکنم اینها بتونن با رادیو جوان دیگه رقابت کنند. چند سال دیگه هم لازم نیست همین الان اش چهره های معروف اکثرشون با رادیو جوان کار می کنند که اگر بیا2 هم و چند مورد دیگه هم نبود این همکاری میتونم بگم به 100% میرسید!
http://www.bia2.com/ هم هست، ولی رتبش از رادیو جوان خیلی پایین تره.

پ.ن : کلا کلاس کاری سایت هایی که بعد از شیلتر شدن دامین عوض میکنن با اینایی که عوض نمیکنن خیلی فرق داره :D

آیا به نظر شما چند نفر توی ایران حاضرن پول بدن موزیک دانلود کنن ؟ :D

تو این یه مورد گوگل رو قبول ندارم :D
http://www.bing.com/search?q=nulled wordpress themes&go=&qs=n&form=QBLH&pq=nulled wordpress themes&sc=0-0&sp=-1&sk=&cvid=634b7732d1fd4eb693e802fb4a4b01e1
اگه لینک دانلود رایگانی وجود نداشته باشه راهی به جز خرید میمونه؟

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086
دوستان یه سوال .شما به عنوان یه وبمستر چه فاکتوری در انتخاب قالب سایتتون اولویت داره؟
منظورم از لحاظ بصری هست مثلا قالبتون باید حتما اشلایدر داشته باشه یا ...
ممنون میشم ج بدید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

tissit

Registered User
لایک‌ها
1,190
موافق نیستم ! به جای حمایت از این سایت ها به نظرم باید از سایت هایی حمایت کنیم که واقعا برای هنر این کشور مفید باشند. اگه ما هم میتونستیم مثل آیتونز یه سایت داخلی داشته باشیم باور کن الان وضع خیلی بهتر بود.
ببینید اول باید فرهنگ سازی بشه و کار بشه روی این موارد.اور کنید الان کسی چند میلیون هزینه راه اندازی همچین سایتی بکنه کسی حاضر به خرید نیست.وظیفه فرهنگ سازی هم بر عهده رسانه های ملی هست که فکر نکنم تا سالیان آینده امکان پذیر باشه.
پس فعلا باید به این سایت های قناعت کنیم.

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,882
دوستان یه سوال .شما به عنوان یه وبمستر چه فاکتوری در انتخاب قالب سایتتون اولویت داره؟
ممنون میشم ج بدید

داداش طرز فکر اول من این بود ک قالب باید زیبا باشه و...
ولی الان میگم اصلن قیافه نداشته باشه و فقط سئو و سرعت بالایی داشته باشه

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086
داداش طرز فکر اول من این بود ک قالب باید زیبا باشه و...
ولی الان میگم اصلن قیافه نداشته باشه و فقط سئو و سرعت بالایی داشته باشه
این پارامتر ک واسه همه مهمه ولی از لحاظ بصری باید یه چیزایی مهم باشه نمیشه گفت ک قالب فقط 3او باشه دیگه هیچی مهم نیست همین خود شما هم بالاخره یسری چیزا واست مهمه و وقتی دنبال قالب هستی مدنظرت قرار میدی من دنبال اینم بفهمم چرا یقالب خیلی محبوب میشه

...Rahim...

Registered User
لایک‌ها
686
دوستان من یه مدت از میادین دور بودم :دی
آمارگیر گوگل الان واسه ایرانیا بازه ؟ اگه نیست , با چیلترشکن درست نمیشه ؟

tak3azir

Registered User
لایک‌ها
183
ممنون میشم ج بدید

کیفیت
سرعت لود
سئو
زیبایی
امکانات

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
با اینکارا نمیشه جلوی کپی غیر مجاز رو گرفت. فایل ویدیو و صوتی هم چیزی نیست که بشه روش قفل گذاشت. (البته میشه فقل گذاشت ولی فقط با کامپیوتر باز میشه :دی)
راه های زیادی هست که رایگان به فایل برسیم :
1. تورنت
2. بلوتوث
3. خدمات کامپیوتر و موبایل
4. سایت های وارز

پ.ن : تا فرهنگ نباشه(که نیست) نمیشه رو این کارا حساب کرد.
ببینید اول باید فرهنگ سازی بشه و کار بشه روی این موارد.اور کنید الان کسی چند میلیون هزینه راه اندازی همچین سایتی بکنه کسی حاضر به خرید نیست.وظیفه فرهنگ سازی هم بر عهده رسانه های ملی هست که فکر نکنم تا سالیان آینده امکان پذیر باشه.
پس فعلا باید به این سایت های قناعت کنیم.
قبول دارم که باید فرهنگ سازی بشه ولی مگه این فرهنگ رو نباید خود ما رعایت کنیم؟ الان شما ها سایت دارید من بیام قالب تون ریپ بزنم و رایگان منتشر کنم خودتون ناراحت و عصبانی نمیشید؟ خب همین مورد برای خواننده ها هم وجود داره! اون ها کارشون خوندن هست و برای انتشار یک آلبوم و حتی تک آهنگ کلی وقت و هزینه میذارن اما ما چیکار می کنیم؟ به رایگان دانلود می کنیم. خب در این اوضاع اون خواننده 2 را بیشتر براش نمیونه اول اینکه شکایت کنه که خب عملی نیست چون کارش دیگه به رایگان پخش شده و فایده ای نداره راه دوم هم این هست که از فعالیت در اون زمینه کناره گیری کنه چرا که باید اون هم مخارج زندگی اش رو تامیین کنه! اگه الان ما شاهد کارهای ضعیف و تکراری هستیم دلیل اش همین عدم حمایت های خود ما هست که باعت دلسرد شدن خواننده ها میشه.
برای فرهنگ سازی هم میدونم نمیشه تو چند سال عملی اش کرد ولی باید از یک زمان و جایی شروع بشه پس چرا از همین امروز این کار رو شروع نکنیم؟
یه مثال 10 میمون و درخت موز هم بود که خب متن طولانی شد دیگه حس تایپ کردن اون رو ندارم ولی در مورد فرهنگ سازی واقعا اندازه چندین کتاب بار علمی داره!

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
رادیو جوان طراحی خوب و کاربر پسندی داره و درضمن تیم رادیو جوان زمین تا آسمون با تیم تهران موزیک و فارس کیدذ فرق دارن از همه لحاظ! برای همین فکر نکنم اینها بتونن با رادیو جوان دیگه رقابت کنند. چند سال دیگه هم لازم نیست همین الان اش چهره های معروف اکثرشون با رادیو جوان کار می کنند که اگر بیا2 هم و چند مورد دیگه هم نبود این همکاری میتونم بگم به 100% میرسید!

اگه لینک دانلود رایگانی وجود نداشته باشه راهی به جز خرید میمونه؟

رادیو جوان ، هنوز جای کار داره ، میشه باهاش رقابت کرد.

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
قبول دارم که باید فرهنگ سازی بشه ولی مگه این فرهنگ رو نباید خود ما رعایت کنیم؟ الان شما ها سایت دارید من بیام قالب تون ریپ بزنم و رایگان منتشر کنم خودتون ناراحت و عصبانی نمیشید؟ خب همین مورد برای خواننده ها هم وجود داره! اون ها کارشون خوندن هست و برای انتشار یک آلبوم و حتی تک آهنگ کلی وقت و هزینه میذارن اما ما چیکار می کنیم؟ به رایگان دانلود می کنیم. خب در این اوضاع اون خواننده 2 را بیشتر براش نمیونه اول اینکه شکایت کنه که خب عملی نیست چون کارش دیگه به رایگان پخش شده و فایده ای نداره راه دوم هم این هست که از فعالیت در اون زمینه کناره گیری کنه چرا که باید اون هم مخارج زندگی اش رو تامیین کنه! اگه الان ما شاهد کارهای ضعیف و تکراری هستیم دلیل اش همین عدم حمایت های خود ما هست که باعت دلسرد شدن خواننده ها میشه.
برای فرهنگ سازی هم میدونم نمیشه تو چند سال عملی اش کرد ولی باید از یک زمان و جایی شروع بشه پس چرا از همین امروز این کار رو شروع نکنیم؟
یه مثال 10 میمون و درخت موز هم بود که خب متن طولانی شد دیگه حس تایپ کردن اون رو ندارم ولی در مورد فرهنگ سازی واقعا اندازه چندین کتاب بار علمی داره!

اینطوری ها هم نیست . اتفاقا وقتی رایگان پخش میشه (بعضی ها خودشون میان میذارن رو سایت (رادیوجوان) ) خواننده معروف تر میشه و بیشتر طرفدار جمع میکنه

وقتی طرفدار باشه میاد آلبوم رو اورجیتال میخره (حتی بیشتر از یک عدد! ) و از این ها مهم تر هنرمند واقعی در کنسرت باید خودشو نشون بده و پول جمع کنه نه اینکه آلبوم بده . آلبوم دادن کار هر کسی هست ولی کنسرت نه .

الان وضعیت خواننده های واقعی که بشه بهشون گفت هنرمند خیلی هم زیادی خوبه ، بخاطر کنسرت ! نگران کپی شدن آلبومشون هم نیستند . شما هم نباش

در کل وضعیت فعلی رو من خوب میبینم :)

---

رادیو از نظر طراحی سایت میشه رقابت کرد! چون خیلی چیز خاصی نداره

ولی اینقدر پول ریخته تو جیب خواننده ها که دیگه کسی با سایت دیگه کار نداره و همین رو کافی میدونن. مگر اینکه شما بیای پول بیشتری بدی به خواننده ها تا آهنگشون رو اول بذاری تو سایتت و کلی ماجرای دیگه که به این راحتی ها نیست و کار یکی دو نفر هم نیست.

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
اینطوری ها هم نیست . اتفاقا وقتی رایگان پخش میشه (بعضی ها خودشون میان میذارن رو سایت (رادیوجوان) ) خواننده معروف تر میشه و بیشتر طرفدار جمع میکنه

وقتی طرفدار باشه میاد آلبوم رو اورجیتال میخره (حتی بیشتر از یک عدد! ) و از این ها مهم تر هنرمند واقعی در کنسرت باید خودشو نشون بده و پول جمع کنه نه اینکه آلبوم بده . آلبوم دادن کار هر کسی هست ولی کنسرت نه .

الان وضعیت خواننده های واقعی که بشه بهشون گفت هنرمند خیلی هم زیادی خوبه ، بخاطر کنسرت ! نگران کپی شدن آلبومشون هم نیستند . شما هم نباش

در کل وضعیت فعلی رو من خوب میبینم :)

---

رادیو از نظر طراحی سایت میشه رقابت کرد! چون خیلی چیز خاصی نداره

ولی اینقدر پول ریخته تو جیب خواننده ها که دیگه کسی با سایت دیگه کار نداره و همین رو کافی میدونن. مگر اینکه شما بیای پول بیشتری بدی به خواننده ها تا آهنگشون رو اول بذاری تو سایتت و کلی ماجرای دیگه که به این راحتی ها نیست و کار یکی دو نفر هم نیست.
در مورد اینکه بعضی ها خودشون رایگان تو سایت ها پخش می کنند و حتی به اون سایت ها پول هم میدن ما بحث نمی کنیم چرا که اون ها هنوز تبدیل به چهره معروف نشدن و باید برای شروع کار هزینه کنند ولی خب افرادی مثل همین فرزاد فرزین که آلبوم جدیدش چند روز هست منتشر شده تو صداوسیما هم کار کرده خب این شخص الان دیگه یک چهره معروف هست و دیگه نیازی به پخش رایگان آلبوم اش برای جذب طرفدار نداره! شما فیسبوک و سایت های شخصی خواننده رو دنبال کنید همشون درخواست می کنند که طرفدارها آلبوم رو اورجینال تهیه کنند چه به صورت مستقیم و چه غیرمستقیم!
در مورد کنسرت هم موافق هستم و برای خواننده الان منبع درآمد خوبی شده ولی این دلیلی نمیشه که ما بگیم چون فلان خواننده کنسرت اجرا میکنه و وضع مالی اش خوب هست و... آثارش رو رایگان دانلود کنیم ، ما باید به وظیفه شخصی خودمون عمل کنیم این دیدگاه من در مورد این بحث هست.

در مورد رقابت با رادیو جوان با توجه به شرایط فعلی من این کار رو امکان پذیر نمیدونم! ولی غیرممکن هست هم نیست ;)

parsipersian

Registered User
لایک‌ها
1,789
ادمین farskids ، اگه اشتباه نکرده باشم ادمین اولی سیب دانلود مرحوم بود ( اون موقع که سیب دانلود شاخ بود نه الان که فکر کنم 2و3 بار فروخته شد و به فنا رفت ).
اینم جواب بدید :D
بهترین پلیر پخش ویدیو در سایت چیه؟
آیا پلیری شبیه دی جی کالا یا تبیان هست که بشه کیفیت های مختلف پخش کنه ؟

این parsvps نابودمون کرد ، من چییییییی کار کنم؟؟!!! ، 3 تا سایتم رو اینه ، داغوونمون کرد :mad::(

بالا