• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
سلام دوستان گل اين سايت واقعامعركه شمارش ميكنه پاپ آپ رو.
6 ت به ازاي هر آي پي.شمارش دقيق دقيقه.
popup.tak3az.ir

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
در مورد اینکه بعضی ها خودشون رایگان تو سایت ها پخش می کنند و حتی به اون سایت ها پول هم میدن ما بحث نمی کنیم چرا که اون ها هنوز تبدیل به چهره معروف نشدن و باید برای شروع کار هزینه کنند ولی خب افرادی مثل همین فرزاد فرزین که آلبوم جدیدش چند روز هست منتشر شده تو صداوسیما هم کار کرده خب این شخص الان دیگه یک چهره معروف هست و دیگه نیازی به پخش رایگان آلبوم اش برای جذب طرفدار نداره! شما فیسبوک و سایت های شخصی خواننده رو دنبال کنید همشون درخواست می کنند که طرفدارها آلبوم رو اورجینال تهیه کنند چه به صورت مستقیم و چه غیرمستقیم!
در مورد کنسرت هم موافق هستم و برای خواننده الان منبع درآمد خوبی شده ولی این دلیلی نمیشه که ما بگیم چون فلان خواننده کنسرت اجرا میکنه و وضع مالی اش خوب هست و... آثارش رو رایگان دانلود کنیم ، ما باید به وظیفه شخصی خودمون عمل کنیم این دیدگاه من در مورد این بحث هست.

در مورد رقابت با رادیو جوان با توجه به شرایط فعلی من این کار رو امکان پذیر نمیدونم! ولی غیرممکن هست هم نیست ;)

فرزاد فرزین رو آمارشو ندارم.
ولی محسن چاوشی آلبوم هاش رو میذاره تو رادیو جوان . از اونطرف آلبومش هم خیلی خوب میفروشه. برای همین البوم 13 فکر کنم حدود 200-300 میلیون فقط خودش سود کرده !
حالا بیاد کنسرت هم بذاره درآمدش خیلی بالا میره . چون کار خوب انجام میده و مردم هم حمایت میکنند هم آلبومش رو میخرن هم کنسرتش میرن

اتفاقا این وضع فعلی مزایایی هم داره که باعث میشه هر کسی فکر کرد میتونه بخونه نیاد خواننده بشه .
کسی که کارش خوب باشه وضعیت مالی خوبی هم داره ،چون هم دانلود میکنند و هم میخرن هم کنسرتش میرن!

مردم کم کم دارند از کار خوب حمایت میکنند و البوم اورجینال میخرن . یعنی اول دانلود میکنند اگه خوب بود میخرند . کار درستیه تو این وضعیت . چون اکثر آلبوم هایی که میاد ارزش یه بار گوش دادن رو هم ندارن ! اصلا طرف نباید وارد خوانندگی میشده...

در کل به نظر من تو ایران که هر کسی فکر میکنه خواننده هست همین وضعیت مناسبه.مردم نمیتونند پول بدن کار ضعیف بخرن.

Last edited:

aminsm

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
465
اینجا کسی از آپلودبوی اشتراک داره؟
لینک مستقیمی که با اکانت ویژه تولید میشه رو میتونیم با IP های دیگه دانلود کنیم؟
یا لینک تولید شده فقط برای IP تولیدکننده لینک معتبره؟

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
دسته بندی های تودرتو و زیاد برای سئوی سایت مشکلی ایجاد میکنه؟ رباتا به مشل نمیخورن؟

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
چطور میشه یه عکسو طوری از وردپرس پاکش کرد که کلا از هاست هم پاک بشه؟

parsipersian

Registered User
لایک‌ها
1,789
parsvps نابودمون کرد
تو این یه ماهه اخیر هی قطعی داشت ، چن روز یک بار سایت آف بود
هی میگفتیم درست میشه،تا اینکه ایندفعه بعد از قطعی یه روزه پیام دادش که بک آپتون رو بگیرید برید

من با 12 گیگ کجا برم ؟؟؟؟

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
parsvps نابودمون کرد
هی میگفتیم درست میشه،تا اینکه ایندفعه بعد از قطعی یه روزه پیام دادش که بک آپتون رو بگیرید برید

tak3azir

Registered User
لایک‌ها
183
parsvps نابودمون کرد

برو نت افراز خیلی هم قیمت هاش خوبه
من خودم هاست 80گیگ دارم ولی فقط از 5 گیگش استفاده کردم!

parsipersian

Registered User
لایک‌ها
1,789
hostdl یا parspack یا هنترز
هنترز رو نشنیده بودم تا حالا :eek:
یه چیزی باشه داستان نشه دوباره برامون - parsvps نسبت به جاهای دیگه پول بیشتر میگرفت و خوبم بود ، ولی دوماهه هاست پربازدیدش به فنا رفته

tak3azir

Registered User
لایک‌ها
183
هنترز رو نشنیده بودم تا حالا :eek:
یه چیزی باشه داستان نشه دوباره برامون - parsvps نسبت به جاهای دیگه پول بیشتر میگرفت و خوبم بود ، ولی دوماهه هاست پربازدیدش به فنا رفته

به فنا نرفت به فاک رفت خخخخ

بالا