• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

M+J

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,011
بله دوست عزیز درسته ، من الان یه سایت تازه ایجاد کردم ، سایتی که سعی میکنم بیشتر وقت ام رو هم رو اون بزارم همچین بخشی رو براش گذاشتم آدرس سایت تو امضام هست

سایت رایگان و آموزشیه , تا اخر تا جایی که بتونم هیچ بخشی از سایت رو پولی نمیکنم اما خب هیچ کسی که فعلا کمکی نکرده :D و سایت بدون پشتوانه مالی آینده اش مشخصه دیگه
تو ایران شاید سالی یک نفر پیدا بشه یه 1000 تومن کمک کنه o_O

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
تو ایران شاید سالی یک نفر پیدا بشه یه 1000 تومن کمک کنه o_O
باید بگم بله متاسفانه . به همین خاطر بعضی وقتا دل سرد میشم اما فکرای خوبی برای سایت دارم و به همین خاطر ادامه اش میدم فعلا براش هزینه میکنم شاید در آینده از تبلیغات بتونم هزینه هایی که براش کردم رو جبران کنم

فعلا هیچ انتظار درآمدی از این سایت ندارم و بیشتر به عنوان تفریح برای منه بعضیا میرن پول بنزین میدن و خیابون گردی میکنن و براشون تفریحه خب منم پول هاست و دامنه و .... رو میدم و برام تفریحه :D راستی اصلاً هم معتاد اینترنت نیستما روزی 18 ساعت که معتاد حساب نمیشه نه ؟ :D

2nE9

Registered User
لایک‌ها
93
همینجوری با این 2 تا سایت تفریحی ک دارم ، سرم شلوغ هست البته ک یکیشو ربات زحمت مطالبشو برعهده داره:D حالا یکی از آشناها گیر داده میگه یه سایت آموزشی تفریحی بیاریم بالا با هم ک صرفا مطالبش اختصاصی و ترجمه باشه ،آموزشای IT و یه قسمت دیگش با منه بقیش با اون میخواستم بدونم میخوایم این همه وقت و انرژی و هزینه کنیم طرفدار داره اصلا و سایت آموزشی استقبالی ازش میشه ؟ یا همین بچسبیم به سایتای تفریحی ؟

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
احیانا اینا که با p2up کار میکنن پاپ آپ هاشون امروز باز میشه ؟

tak3azir

Registered User
لایک‌ها
183
به دلیل کمبود وقت و زمان و حوصله :دی بک آپ سایت تفریحی میخرم
سایت تفریحی که بک اپ مطالبشو میفروشه باید مطالبش بیشتر از 10 هزار تا باشه

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
بازدید ها برای شما هم فجیع کم شده ؟؟ هنوز برنگشته ؟ چه مرگشه دوباره .

بله این سایت تازه تاسیسم رنک الکساش از 120 هزار ایران الان اومده رو 190 هزار
و همچنین 2 تا سایت دیگم معلوم نیست داره چه اتفاقی میفته !!!!!؟؟؟؟

me-pc

Registered User
لایک‌ها
360
دوستانی که بازدیدشون افت داشته! نگاه کنید ببینید توی گوگل چقدر افت داشتین!

من توی چندتا کلمه 2-3 صفحه پرت شدم عقبتر!!!!

فکر کنم گوگل داره یه تغییراتی میده!

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
آقا پاک کردن یه نقشه از گوگل وبمستر برا سایت ضرر داره؟!
نه مهم نیست شما 100 تا سایت مپ به گوگل معرفی کنی یا یکی، مهم اینه که حداقل یدونه از سایت مپ ها درست کار کنن

گوگل تغییرات کلی داره میده ولی عمده کاهش بخاطر وضعیت افتضاح نت هست، من خودم از 24 ساعت، 25 ساعت یا دارم مودم رو خاموش روشن میکنم یا زنگ میزنم شرکت و شاکی میشم! :D

mnb1392

Registered User
لایک‌ها
1,069

بانظرجناب اقای امین موافقم چندروزه ر-ی-د-ه شده به سرعت نت :mad: :(:mad::(

me-pc

Registered User
لایک‌ها
360
آقا یه سایتو 24 ساعت نمیشه راه اندازی کردم 6تا ورودی گوگل داشته!!

اینا بازدیدکننده واقعی بودن یا رباطهای گوگل؟!

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
بانظرجناب اقای امین موافقم چندروزه ر-ی-د-ه شده به سرعت نت :mad: :(:mad::(
وبمسترا پایه باشن یه کارگروه تشکیل بدیم، هر کدوم یکی از بخش هایی که روی سرعت نت ایران تاثیر گذار هست رو چک کنیم، مثل تعداد کوسه های خلیج فارس، زاویه تابش آفتاب، تعداد کشتی هایی که از روی کابل های دریایی عبور میکنن، رابطه زناشویی مسئولین کارگروه و مخابرات و ...، حداقل 100-200 تا فاکتور مختلف در تمام زمینه های سیاسی اجتماعی فرهنگی هست که روی شغل ما بدبختا باید تاثیر بزاره! :)
روزی هزار مرتبه خدا رو شکر میکنم که توی نت سرمایه گذاری نکردم و هرچی تونستم در اوردم و خارج از نت جمع کردم، از من به شما پیشنهاد، تا میتونین فقط از نت در بیارین و خارج از نت ذخیره کنین وگرنه هر روز باید اعصاب خوردی و بدبختی بکشین بخاطر بی ثبانی نت و مملکت! ;)

2nE9

Registered User
لایک‌ها
93
همینجوری با این 2 تا سایت تفریحی ک دارم ، سرم شلوغ هست البته ک یکیشو ربات زحمت مطالبشو برعهده داره حالا یکی از آشناها گیر داده میگه یه سایت آموزشی تفریحی بیاریم بالا با هم ک صرفا مطالبش اختصاصی و ترجمه باشه ،آموزشای IT و یه قسمت دیگش با منه بقیش با اون میخواستم بدونم میخوایم این همه وقت و انرژی و هزینه کنیم طرفدار داره اصلا و سایت آموزشی استقبالی ازش میشه ؟

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

بالا