• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

mnb1392

Registered User
لایک‌ها
1,069
وبمسترا پایه باشن یه کارگروه تشکیل بدیم، هر کدوم یکی از بخش هایی که روی سرعت نت ایران تاثیر گذار هست رو چک کنیم، مثل تعداد کوسه های خلیج فارس، زاویه تابش آفتاب، تعداد کشتی هایی که از روی کابل های دریایی عبور میکنن، رابطه زناشویی مسئولین کارگروه و مخابرات و ...، حداقل 100-200 تا فاکتور مختلف در تمام زمینه های سیاسی اجتماعی فرهنگی هست که روی شغل ما بدبختا باید تاثیر بزاره! :)
روزی هزار مرتبه خدا رو شکر میکنم که توی نت سرمایه گذاری نکردم و هرچی تونستم در اوردم و خارج از نت جمع کردم، از من به شما پیشنهاد، تا میتونین فقط از نت در بیارین و خارج از نت ذخیره کنین وگرنه هر روز باید اعصاب خوردی و بدبختی بکشین بخاطر بی ثبانی نت و مملکت! ;)
کلااینابه فکرپولن حداقل درعوض پولی که میگیرن خدمات خوبی بدن ولی حیف یه مشت دزداومدن
-------------------------------
بااون قسمت رابطه خیلی حال کردم بسی خندیدم:D

Adin

Registered User
لایک‌ها
769
وبمسترا پایه باشن یه کارگروه تشکیل بدیم، هر کدوم یکی از بخش هایی که روی سرعت نت ایران تاثیر گذار هست رو چک کنیم، مثل تعداد کوسه های خلیج فارس، زاویه تابش آفتاب، تعداد کشتی هایی که از روی کابل های دریایی عبور میکنن، رابطه زناشویی مسئولین کارگروه و مخابرات و ...، حداقل 100-200 تا فاکتور مختلف در تمام زمینه های سیاسی اجتماعی فرهنگی هست که روی شغل ما بدبختا باید تاثیر بزاره! :)
روزی هزار مرتبه خدا رو شکر میکنم که توی نت سرمایه گذاری نکردم و هرچی تونستم در اوردم و خارج از نت جمع کردم، از من به شما پیشنهاد، تا میتونین فقط از نت در بیارین و خارج از نت ذخیره کنین وگرنه هر روز باید اعصاب خوردی و بدبختی بکشین بخاطر بی ثبانی نت و مملکت! ;)

امین عمو به نظرم جدای از بحث قشنگ اینترنت ریده مال .. از کار انداختن سا__یف__ون توسط سربازان جان بر کف هم تاثیر عجیبی داشته. ورودی های من که از ای پی ها خارجی کم شده به طور محسوس

M+J

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,011
کسی با سایت های تبلیغات کلیکی مثل anetwork یا تبلیغ ایرانی و مانند اینها به عنوان "آگهی دهنده" کار کرده؟ بازدهی داره برای سایت خدماتی؟

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,882
کسی با سایت های تبلیغات کلیکی مثل anetwork یا تبلیغ ایرانی و مانند اینها به عنوان "آگهی دهنده" کار کرده؟ بازدهی داره برای سایت خدماتی؟
آقا مجید اصلا توصیه نمیشه

• Like
Reactions: M+J

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
من یه بار تبلیغ دادم بهشون بعد دیگه تمدید نکردم دیگه ولکنم نبودن هر روز زنگ و ایمیل که چرا تمدید نمیکنی:eek:

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,882
من یه بار تبلیغ دادم بهشون بعد دیگه تمدید نکردم دیگه ولکنم نبودن هر روز زنگ و ایمیل که چرا تمدید نمیکنی:eek:
اره :دی
ب منم همینطور بود!!! فک کنم هر چی سود کردن پول تلفن دادن :دی

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
من 8 تومن تو سیستمشون موجودی داشتم دیدم به سقف پرداخت نمیرسه دادم تبلیغ یک ریال بازدهی نداشت

rohullah23

Registered User
لایک‌ها
279
دوستان تو سایت امضام بخش های مختلف ایجاد کردم

تو سمت راست سایت هم اگه الان ببینید نوشته موضوعات اصلی و همون بخش هایی است که ایجاد کردم.

بنظرتون خودم یه بخش ایجاد کنم به اسم برچسب ها و خودم این موضوعات رو بنویسم و لینک کنم یا همین کافیه؟؟؟

راستی کاربرد این ها چیه؟:D

خودم تو بعضی سایت ها دیدم این بخش رو و یاد گرفتم این کار رو کنم

pourya74

Registered User
لایک‌ها
384
میشه. منم تو 2-3 روز به 20-30تا گوگل رسیدم.

سال پیش همین موقع ها یه سایت فیلم زدیم ، ده تایی پست دادیم ، 48 ساعت گذشت و نزدیک 1500 ورودی گوگل گرفتیم :D

مشکل اینجا بود اون موقع سر در نمیاوردیم که سئو و گوگل و گاگول چیه ، وگرنه الان دم و دستگاهی به هم زده بودیم :p

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,882
گوگل شده نون آور وبمسترا
عمریکا مچکریم :دی
پ.ن:گوگل برا کیست؟ :دی

me-pc

Registered User
لایک‌ها
360
سال پیش همین موقع ها یه سایت فیلم زدیم ، ده تایی پست دادیم ، 48 ساعت گذشت و نزدیک 1500 ورودی گوگل گرفتیم :D

مشکل اینجا بود اون موقع سر در نمیاوردیم که سئو و گوگل و گاگول چیه ، وگرنه الان دم و دستگاهی به هم زده بودیم :p

داداش بیا من همین الانش برات یه سایت فیلم میزنم که روز سوم 2000 آی پی داشته باشی!!!! ولی لامذهب یه هفته ای فیلتر میشه :D

pourya74

Registered User
لایک‌ها
384
داداش بیا من همین الانش برات یه سایت فیلم میزنم که روز سوم 2000 آی پی داشته باشی!!!! ولی لامذهب یه هفته ای فیلتر میشه :D

الانم میشه یه کاری کرد که تو ماه دوم پول در بیاری ، اما کافیه یه ح روم زاده بفهمه سایت داری ، هر 72 ساعت آدرس جدیدت رو مورد عنایت قرار میده :rolleyes:

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680

آره اونم شدنیه . اتفاقا همین اواخر یه همچین موردی بود.

hitup

Registered User
لایک‌ها
3,271
ربطی به تغییرات گوگل نداره
ورودی کل کیوردها کم شده
مثلا کیورد " ترول " روزی 100 تا ورودی می داده الان شده 50 تا بدون هیچ تغییری در جایگاهش

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
ربطی به تغییرات گوگل نداره
ورودی کل کیوردها کم شده
مثلا کیورد " ترول " روزی 100 تا ورودی می داده الان شده 50 تا بدون هیچ تغییری در جایگاهش
ترول با این همه عظمتش روزی 100تا ورودی میدهo_O
من حداقل رو 1000 حساب باز کرده بودم! ببوسیم بذاریم کنار :|

بالا