• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
ببین با کیا شدیم 75 میلیون . طرف با عبارت "عکس موبایلی که روش نوشته اخرین اس ام اس که داری رو وبنویس" اومده توی سایتمون :|

ازاین به بعد باید روی جملات بهینه سازی بکنیم نه روی کیورد :|

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
اقا اين سايت جهان سئو چرا يه دفعه بسته شد؟؟؟
نمونه كارهاي قوي هم داشتن سايت هم ماله آقاي داوود داغستاني بود درسته؟؟
این آخرای کار با داوود دیگه در ارتباط نبودم و تماسی نداشتم ولی در کل بهت بگم برای خیلی ها (من جمله خودم) اینکه مسئولیت سایت های چندین نفر رو دوش آدم باشه واقعا سخته، الان سر جریان همین اختلالات و مشکلات مخابرات که 2-3 هفته آمار شدید افت داشت و بخاطر همین افت فعلی من به هزار و یک نفر جوابگو بودم، نمیگم ناراضیم چون خیلی خوش حالم از کار با این همه وبمستر با مرام و با شعور (نوکر همشون هم هستم :دی )ولی از طرفی هم مسئولیتش زیاده حتی مشکل مخابرات باشه، مشکل هاست باشه یا هر چیز دیگه ای، اولین کسی که وبمستر یقش رو میگیره شمایی! :D

ترجمه فارسی Fu*ck Yeah : آره لامصب !
خیلی سخت بود ترجمش :دی
دو جمله
f*ck Yeah
&
Hell Yeah
رو هروقت میشنوم یاد جیمز هتفیلد متالیکا میوفتم : ))) چه دورانی رو داشتیم با این آهنگای متال :(

میخوام یه نفرو استخدام کنم تا هر روز الکسا + کیوردای مورد نظر + آمار وبمستر تولز رو برام چک کنه
شده عین اعتیاد برام :|
من همین الان تضمین بهت میدم که مدت زیادی طول نمیکشه که کلا فراموشش میکنی، از این موارد زیاده، من خودم یه مدت هر روز کی ورد چک میکردم، یک مدت روزی 1000 بار درآمد همکاری در فروش چک میکردم و ... ولی الان حداکثر یکی دو بار در روز آمارگیر رو چک میکنم ببینم وضع از چه قراره + چقدر درآمد بوده که درخواست واریز بدم : ))))
کلا وقتی برای مدت ثابتی مثلا 6 ماه به یک روند کار میکنی و میبینی سایت رو به پیشرفته معتاد چک کردن نشو، به خودت مطمئن باش که کار درست رو داری انجام میدی و وقت و تمرکزت رو بزار برای پیشرفت کارت، مقاله بخون، توی انجمن های خارجی بگرد، یک حرفه یا کاری رو یاد بگیر (مثلا برنامه نویسی) و چیزای دیگه :D
امین هرچی زمین بدردبخور تو کرمان بوده رو خریده - درآمدش از نت بیشتر از این حرفاست ناله هاشو باور نکنید : ))
من؟ زمین؟ شما اگر یک تکه زمین یک در یک به اسم من پیدا کردی بیا من گردنم رو میزنم : ))))
امشب که رفتیم سر معامله، خونه به اسم زن طرف بود برگای اصلی و قرارداد رو گم کرده بود! :| یعنی چقدر مزخرفه این معامله کردن با زن جماعت!! : ))))
بیا یاهو برات تعریف کنم :p
ببین با کیا شدیم 75 میلیون . طرف با عبارت "عکس موبایلی که روش نوشته اخرین اس ام اس که داری رو وبنویس" اومده توی سایتمون :|

ازاین به بعد باید روی جملات بهینه سازی بکنیم نه روی کیورد :|
حکایت این فرهنگ سازیا توی وب فارسی هم جریان همون ضرب المثله که گوساله تا گاو شود دل صاحابش آب شود! : )))
پ.ن: وب فارسی تا فرهنگ سازی شود جگر وبمسترش کباب شود، دستش منهدم شود!، گردنش بشکند، دیسک کمر بگیر، چشمش نابود بشود و سایر موارد! :| :D

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,725
به نظرتون كدوم دامنه واسه مجله اينترنتي بهتره
1. zangi
2. avaliha.ir

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
به نظرتون كدوم دامنه واسه مجله اينترنتي بهتره
1. zangi
2. avaliha.ir
چجور مجله ای؟ مثل برترینها عمومی یا تخصصی؟
اولی ها خوشم نیومد یکم چیپه به قول یکی از دوستان :دی
زنگی بدک نیست ولی آدمو یاد مار زنگی میندازه :D

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
این آخرای کار با داوود دیگه در ارتباط نبودم و تماسی نداشتم ولی در کل بهت بگم برای خیلی ها (من جمله خودم) اینکه مسئولیت سایت های چندین نفر رو دوش آدم باشه واقعا سخته، الان سر جریان همین اختلالات و مشکلات مخابرات که 2-3 هفته آمار شدید افت داشت و بخاطر همین افت فعلی من به هزار و یک نفر جوابگو بودم، نمیگم ناراضیم چون خیلی خوش حالم از کار با این همه وبمستر با مرام و با شعور (نوکر همشون هم هستم :دی )ولی از طرفی هم مسئولیتش زیاده حتی مشکل مخابرات باشه، مشکل هاست باشه یا هر چیز دیگه ای، اولین کسی که وبمستر یقش رو میگیره شمایی! :D

دو جمله
f*ck Yeah
&
Hell Yeah
رو هروقت میشنوم یاد جیمز هتفیلد متالیکا میوفتم : ))) چه دورانی رو داشتیم با این آهنگای متال :(

من همین الان تضمین بهت میدم که مدت زیادی طول نمیکشه که کلا فراموشش میکنی، از این موارد زیاده، من خودم یه مدت هر روز کی ورد چک میکردم، یک مدت روزی 1000 بار درآمد همکاری در فروش چک میکردم و ... ولی الان حداکثر یکی دو بار در روز آمارگیر رو چک میکنم ببینم وضع از چه قراره + چقدر درآمد بوده که درخواست واریز بدم : ))))
کلا وقتی برای مدت ثابتی مثلا 6 ماه به یک روند کار میکنی و میبینی سایت رو به پیشرفته معتاد چک کردن نشو، به خودت مطمئن باش که کار درست رو داری انجام میدی و وقت و تمرکزت رو بزار برای پیشرفت کارت، مقاله بخون، توی انجمن های خارجی بگرد، یک حرفه یا کاری رو یاد بگیر (مثلا برنامه نویسی) و چیزای دیگه :D

من؟ زمین؟ شما اگر یک تکه زمین یک در یک به اسم من پیدا کردی بیا من گردنم رو میزنم : ))))
امشب که رفتیم سر معامله، خونه به اسم زن طرف بود برگای اصلی و قرارداد رو گم کرده بود! :| یعنی چقدر مزخرفه این معامله کردن با زن جماعت!! : ))))
بیا یاهو برات تعریف کنم :p

حکایت این فرهنگ سازیا توی وب فارسی هم جریان همون ضرب المثله که گوساله تا گاو شود دل صاحابش آب شود! : )))
پ.ن: وب فارسی تا فرهنگ سازی شود جگر وبمسترش کباب شود، دستش منهدم شود!، گردنش بشکند، دیسک کمر بگیر، چشمش نابود بشود و سایر موارد! :| :D

سر معامله میری ، حواستو جمع کن :D

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,725
چجور مجله ای؟ مثل برترینها عمومی یا تخصصی؟
اولی ها خوشم نیومد یکم چیپه به قول یکی از دوستان :دی
زنگی بدک نیست ولی آدمو یاد مار زنگی میندازه
تقريبا عمومي ( مجله تفريحي )
اولي ها ي چيز تقليدي از دوستي ها و جهاني ها و .... هست

ي سوال ديگه اضافه كردن .html به آخر پيوند چه مزيتي داره ؟؟؟
و اينكه فارسي باشه يا انگليسي ؟؟ اگه انگليسي ترجمه يا فارسي با حروف انگليسي :D مثلا jadid يا new ????????

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
سر معامله میری ، حواستو جمع کن :D
والا من خودم در این زمینه که ذره ای تجربه نداشتم، یکی دوتا رفیق + پدر گرامی جوری تجربه رو بهم آموختن که اصن شدم عین این بنگاهی ها : ))))
البته پسر خوبیم حق و ناحق نمیکنم :p
ولی کلا معامله با زن جماعت دهن سرویس میکنه! هم قیمت بازار دستشون نیست، هم کلماتی هم چون راکد بودن بازار و چند سال ساخت خونه و ... کلا تو مخشون فرو نمیره که نمیره! : ))))

تقريبا عمومي ( مجله تفريحي )
اولي ها ي چيز تقليدي از دوستي ها و جهاني ها و .... هست

ي سوال ديگه اضافه كردن .html به آخر پيوند چه مزيتي داره ؟؟؟
و اينكه فارسي باشه يا انگليسي ؟؟ اگه انگليسي ترجمه يا فارسي با حروف انگليسي :D مثلا jadid يا new ????????
کلا بین این دومین جفتشون خوبن، در کل دامین چیزی نیست که به چشم بیاد و مثل همیشه محتوا پادشاهی میکند! ولی من زنگی رو میپسندم :D
در مورد پیوند یکتا هم رک بهت بگم اون چیزی که تجربه بهم ثابت کرده و نتیجه بحث با سایر دوستان بوده من نظرم روی ساده ترین نوع پیوند یکتا یعنی post name هست
اضافه کردن .html که اصلا پیشنهاد نمیکنم چون الان تقریبا یک چیز کاملا الکی شده! :دی
بارها و بارها این ور و اون ور خوندیم که .html ها بهتر ایندکس میشن و ... ولی از نظر من نه نیازی به این نیست
مواردی مثل post ID و تاریخ و ... رو هم میتونی اضافه کنی، بعضی از دوستان میگن توی این مورد فشار کمتری به سرور میاد، من در این زمینه تجربه ندارم که نظر بدم ولی سایت شما فوق فوقش تا 50 هزار آی پی در روز هم بشه بعید میدونم این مورد کوچیک فشار زیادی به سرور بیاره :دی
در مورد فارسی یا انگلیسی بودنش هم، از نظر من اگر مطلب فارسی هست، فارسی بنویس و اگر انگلیسی هست پیوند یکتا انگلیسی باشه
چون الان سالهاست که گوگل مشکلی با کارکتر ها و عناوین فارسی نداره
اگر میخوای پیوند یکتا رو انگلیسی بنویسی به هیچ وجه من الوجوهی پینگلیش یا مثل همون jadid که گفتی ننویس چون اینو آدم هم نمیتونه تشخیص بده چه برسه به ربات های گوگل! : )))
حتما انگلیسی باشه و ترجمه دقیق و کلمه به کلمه
البته توضیحات کامل و طولانی این بخش تماما به کاربران پک داده شده :p

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
والا من خودم در این زمینه که ذره ای تجربه نداشتم، یکی دوتا رفیق + پدر گرامی جوری تجربه رو بهم آموختن که اصن شدم عین این بنگاهی ها : ))))
ولی کلا معامله با زن جماعت دهن سرویس میکنه! هم قیمت بازار دستشون نیست، هم کلماتی هم چون راکد بودن بازار و چند سال ساخت خونه و ... کلا تو مخشون فرو نمیره که نمیره! : ))))

کلا بین این دومین جفتشون خوبن، در کل دامین چیزی نیست که به چشم بیاد و مثل همیشه محتوا پادشاهی میکند! ولی من زنگی رو میپسندم :D
در مورد پیوند یکتا هم رک بهت بگم اون چیزی که تجربه بهم ثابت کرده و نتیجه بحث با سایر دوستان بوده من نظرم روی ساده ترین نوع پیوند یکتا یعنی post name هست
اضافه کردن .html که اصلا پیشنهاد نمیکنم چون الان تقریبا یک چیز کاملا الکی شده! :دی
بارها و بارها این ور و اون ور خوندیم که .html ها بهتر ایندکس میشن و ... ولی از نظر من نه نیازی به این نیست
مواردی مثل post ID و تاریخ و ... رو هم میتونی اضافه کنی، بعضی از دوستان میگن توی این مورد فشار کمتری به سرور میاد، من در این زمینه تجربه ندارم که نظر بدم ولی سایت شما فوق فوقش تا 50 هزار آی پی در روز هم بشه بعید میدونم این مورد کوچیک فشار زیادی به سرور بیاره :دی
در مورد فارسی یا انگلیسی بودنش هم، از نظر من اگر مطلب فارسی هست، فارسی بنویس و اگر انگلیسی هست پیوند یکتا انگلیسی باشه
چون الان سالهاست که گوگل مشکلی با کارکتر ها و عناوین فارسی نداره
اگر میخوای پیوند یکتا رو انگلیسی بنویسی به هیچ وجه من الوجوهی پینگلیش یا مثل همون jadid که گفتی ننویس چون اینو آدم هم نمیتونه تشخیص بده چه برسه به ربات های گوگل! : )))
حتما انگلیسی باشه و ترجمه دقیق و کلمه به کلمه
البته توضیحات کامل و طولانی این بخش تماما به کاربران پک داده شده :p
معامله خوبی داشته باشی :دی

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
zangi بهتره به نظرم. دامنه برای سایت های تفریحی زیاد مهم نیست چون اکثرا روی ورودی گوگل تمرکز میکنن.
مگه اینکه بخوای یه سایت خیلی بزرگ بزنی اونم ارزش نداره چون همیشه احتمال فیلتر شدن هست :D

@aalireza439 کلا از روسیه حمایت می کنی ؟ :D
کی من :D من عاشق امریکام :دی

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086
ددستان بازدیدای وبتون در چه وضعه؟
رو ب بالا یا ؟

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

asadira

Registered User
لایک‌ها
707
نفهمیدی @aalireza439 چه تیکه ای بت انداخت؟؟:D

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
معامله خوبی داشته باشی :دی
فدای شما :دی
بعدا با هم حساب میکنیم درباره معامله! : )))

کی من :D من عاشق امریکام :دی
کسی که زبان روسی یاد بگیره ولی امریکا رو دوست داشته باشه مرتده :دی
نفهمیدی @aalireza439 چه تیکه ای بت انداخت؟؟:D
: )))
بدون شک "سر معامله رفتن" معانی زیادی میتونه داشته باشه ولی من ترجیح دادم جوابی بدم که بقیه دوستان اون معنیش رو فراموش کنن وگرنه الان حاج حسین پرو هممون رو به جرم زدن حرفای +18 بن میکنه! : )))))
من که چیز بدی نگفتم ، گفتم حواسشو جمع کنه سرشو کلاه نزارن ، :p
آره ارواح کلات! : ))))
منم برگ چغندر :D

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
آقا یه مطلبی که کامل ایندکس شده رو اگه کیوردهاش رو تغییر بدیم حکمش چیه؟ میخوام چنتا کیورد مورد دار بذارم :D

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
فدای شما :دی
بعدا با هم حساب میکنیم درباره معامله! : )))

کسی که زبان روسی یاد بگیره ولی امریکا رو دوست داشته باشه مرتده :دی

: )))
بدون شک "سر معامله رفتن" معانی زیادی میتونه داشته باشه ولی من ترجیح دادم جوابی بدم که بقیه دوستان اون معنیش رو فراموش کنن وگرنه الان حاج حسین پرو هممون رو به جرم زدن حرفای +18 بن میکنه! : )))))

آره ارواح کلات! : ))))
منم برگ چغندر :D
ما آقا امین رو دوست داریم ، با معاملش هم کاری نداریم :دی

parsipersian

Registered User
لایک‌ها
1,789
هر کاری میکنم ورودی گوگلم بین 40 تا 60 :mad:
فکر کنم گوگل رو خودش فحش ناموسی گذاشته که بیشتر از 60 تا ورودی بهم بده :D

k-boy

Registered User
لایک‌ها