• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
یکم فک کنم اغراق کردی:)
عزیز یعنی از 10 هزار ای پی گفتم 4 هزار تا پاپ اپ باز میشه اغراقه.
داش امین بود که می گفت از 10 هزار تا حداقل 5 هزار تا باز میکنه.
بعدم قبلا دوستان می گفتند از هزار ای پی یک فروش . من گفتم از هر دو هزار تا ای پی یک فروش. یعنی بنده بد ترین حالت را گفتم.

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
بعدم قبلا دوستان می گفتند از هزار ای پی یک فروش . من گفتم از هر دو هزار تا ای پی یک فروش. یعنی بنده بد ترین حالت را گفتم.
نمیدونم والا:rolleyes:

clipchi

Registered User
لایک‌ها
659
دوستان یه سوال شاید نسبتا کلیشه ای ولی ممنون میشم جواب بدین
سایتی با 10000 آیپی روزانه ، معمولا میتونه چقدر درآمد داشته باشه (ماهیانه) ؟؟
سایت به سایت فرق میکنه درآمدش :)
ولی حدود 1 تومن داره :)
600 700 پاپ آپ + 200 300 هم همکاری در فروش :)
به شخصه دوست داشتم اگه یه سایت دارم که 10 هزار آی پی داره سایت فیلم بود :) (غیر مجاز نه مجاز :D )

behnamy

Registered User
لایک‌ها
463
شما درست گفتی فقط مشکل اینجا بود که 900 تومن رو اشتباهی حساب کردید و همچنین به نظر من دیگه از اون سیستم های آپلود که گفتید توی یک سایت با وجه کاری 10 هزار IP نمیشه پول در آورد و باید قیدشون رو زد

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
به شخصه دوست داشتم اگه یه سایت دارم که 10 هزار آی پی داره سایت فیلم بود :) (غیر مجاز نه مجاز :D )
یک سوال ذهنم را در گیر کرده که همه ی دوستان فقط در زمینه پاپ اپ و همکاری در فروش می گویند. مثلا فروختن تبلیغات سایت
هم خودش می تواند تا ماهی 100 تا 200 داشته باشد. سایتی که 10 هزار ای پی دارد. حتما پیج رنک 2 دارد.
خوب چهار تا تبلیغات بنری دو تا در گوشه ی سمت راست پایین و دو تا در گوشه ی سمت چپ پایین سایت درست بکند و با توجه به بازدید ش که بالای 10 هزار تاست . هر کدام را 30 تا 40 بفروشد . 120 تا 160 در می اید .

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
شما درست گفتی فقط مشکل اینجا بود که 900 تومن رو اشتباهی حساب کردید و همچنین به نظر من دیگه از اون سیستم های آپلود که گفتید توی یک سایت با وجه کاری 10 هزار IP نمیشه پول در آورد و باید قیدشون رو زد
دوست عزیز چرا نمیشه ازش استفاده کرد. واقعا این ها هم درامد خوبی دارند.
یا کوتاه کننده ی لینک.
البته باید سایت خوبش را پیدا کرد .

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
دوستان مگر قبلا قانون نبود 1000 ای پی یک فروش . اون وقت چه طور بنده گفتم دو هزار ای پی یک فروش. دوستان گفتند نه.
یعنی وضع از قبلا کمی بدتر شده است.
قبلا که هزار نفر می امد . یک فروش بود. الان یعنی نیست.

tak3azir

Registered User
لایک‌ها
183
دوستان قصد دارم قالب قبلی تک ساز رو که بابتش هزینه ای پرداخت کردم به صورت رایگان تو نت منتشرش کنم

tak3azir

Registered User
لایک‌ها
183
اسکیریپت کوتاه کننده لینک کسی سراغ داره که کاربر عضو بشه و بتونه از بازدید هاش پول در بیاره؟

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
10 هزار تا ای پی. 4 هزار تاش پاپ اپ باز بکنه . هر ای پی هم 3 تومان بشه. میشه ماهی 900 حداقل برای پاپ اپ. از هر 2 هزار تا ای پی
هم بگو یک فروش داشته باشی. 10 هزار تاش 5 تا فروش. هر فروشم 3 تومان میانگین. میشه 15 تومان. اینم ماهی 450 تومان.
از تبلیغات هم می توانی ماهی 200 در بیاری. از سیستم های اپلود هم می توانی ماهی 100 تا 200 در بیاری.
کلا حداقل ماهی بین 1.5 الی 2 تا میشه در اورد. از راه های مختلف. ولی باید حرفه ای عمل بکنی.
البته بستگی داره چه قدرشان از گوگل باشند.
اخوی اینجوری تو میگی حتما من باید بالای ماهی 7-8 تومن درآمد داشته باشم از سایت هام! : ))))
نه اخوی وضع خیلی خراب تر از این حرفاست :D

داش امین منم یک سال و نیم پیش یک ساعت ضد اب خریدم 50 تومان. الان چنده به نظرت
بستگی داره کجای شهر قیمت بپرسی :D
من؟ من کی گفتم؟ :eek: من یه زمانی از هر آی پی سایت 4-4.5 در میاوردم البته به زور ترفند های خودم و خلاقیت ایمان :D
که خیلی وقته اون دوران گذشته و من و ایمان هر شب تا صبح به یاد اون دوران اشک میریزیم! : ))))

دوستان مگر قبلا قانون نبود 1000 ای پی یک فروش . اون وقت چه طور بنده گفتم دو هزار ای پی یک فروش. دوستان گفتند نه.
یعنی وضع از قبلا کمی بدتر شده است.
قبلا که هزار نفر می امد . یک فروش بود. الان یعنی نیست.
اخوی این قانون مال 3-4 سال پیش بود! زمان جهان سئوی خدا بیامرز : )))
الان من بهت میگم از هر 10 هزار آی پی 2-3 تا فروش اونم اگر برگشتی و انصرافی نشه ! :|

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
دامین رو ثبت کن فردا استارتش رو بزنیم :D
پ.ن: این آذ پاپ واسه دوستان واریزی هاش چطوره؟ یه زمانی تا درخواست میدادم سریع همون روز یا حداکثر فرداش میریخت الان صبر میکنه قشنگ به 100-150 برسه بعد میریزه! یکم نگران شدم :D

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
اقا اين سايت جهان سئو چرا يه دفعه بسته شد؟؟؟
نمونه كارهاي قوي هم داشتن سايت هم ماله آقاي داوود داغستاني بود درسته؟؟

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
میخوام یه نفرو استخدام کنم تا هر روز الکسا + کیوردای مورد نظر + آمار وبمستر تولز رو برام چک کنه
شده عین اعتیاد برام :|
من هستم مزنه چه قدره :دي

kooolak

Registered User
لایک‌ها
559
اخوی اینجوری تو میگی حتما من باید بالای ماهی 7-8 تومن درآمد داشته باشم از سایت هام! : ))))
نه اخوی وضع خیلی خراب تر از این حرفاست :D

بستگی داره کجای شهر قیمت بپرسی :D

من؟ من کی گفتم؟ :eek: من یه زمانی از هر آی پی سایت 4-4.5 در میاوردم البته به زور ترفند های خودم و خلاقیت ایمان :D
که خیلی وقته اون دوران گذشته و من و ایمان هر شب تا صبح به یاد اون دوران اشک میریزیم! : ))))

اخوی این قانون مال 3-4 سال پیش بود! زمان جهان سئوی خدا بیامرز : )))
الان من بهت میگم از هر 10 هزار آی پی 2-3 تا فروش اونم اگر برگشتی و انصرافی نشه ! :|

امین هرچی زمین بدردبخور تو کرمان بوده رو خریده - درآمدش از نت بیشتر از این حرفاست ناله هاشو باور نکنید : ))

بالا