• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

persianfarshad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام دوستان.

توی یه موضوعی شدیدا نیازمند کمکتون هستم :

1. بهترین قالب انگلیسی که برای سایت دانلود (فیلم و سریال) میشناسید ، شدیدا به یه قالب بسیار زیبا نیاز دارم، نت رو گشتم، ولی چیزی پیدا نکردم. ممنون میشم اگر بهم معرفیش کنید.
2. از دوستانی که آشنایی کامل دارند به وردپرس، بعد از معرفی ازشون میخوام که کمکم کنند برای شخصی سازی اون تم و ... ؛ پس اگر سر رشته و آشنایی دارید با وردپرس، بگید تا در مورد هزینه و ... صحبت کنیم.

ممنون.

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
لول من هم یه 40-50 تومن طلب داشتم از p2up که بعد از این که کودتا کرد نداد و واریز نکرد .
همون موقع گفتم اینم کم کم به پت پت افتاده و به تدریج از سر و ته پرداخت ها میزنه ( ممکنه پرداخت داشته باشه ولی بازه های زمانی طولانی خواهد بود )

...Rahim...

Registered User
لایک‌ها
686
بعد از اون قضیه کلاه برداری یه دفه واریزی داشتم.
1392-12-09 18:56:46
لول من هم یه 40-50 تومن طلب داشتم از p2up که بعد از این که کودتا کرد نداد و واریز نکرد .
همون موقع گفتم اینم کم کم به پت پت افتاده و به تدریج از سر و ته پرداخت ها میزنه ( ممکنه پرداخت داشته باشه ولی بازه های زمانی طولانی خواهد بود )

همین الان مدیرش پیام داده : بخدا همه ی واریز ها انجام خواهد شد فقط منتظریم مشکلمون کامل حل بشه

من که کار میکنم باهاش , بنده خدا گناه داره :دی

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
همین الان مدیرش پیام داده : بخدا همه ی واریز ها انجام خواهد شد فقط منتظریم مشکلمون کامل حل بشه

من که کار میکنم باهاش , بنده خدا گناه داره :دی
اولا کاسبی دوست و رفیق نمیشناسه و نباید برا کسی دلسوزی کرد
دوما دلت برا کسی سوخت کلات پس معرکست...

سید مهدی

Registered User
لایک‌ها
500
مشکلی براشون پیش امده درست میگن
انشالله که پرداخت می کنند.

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018

LordShadows

Registered User
لایک‌ها
843
بالا