• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
دوستان یک سوال تخصصی از کسانی که اینترنت adsl دارند. اگر کسی از شرکت پارس انلاین اینترنت adsl با سرعت 256 و حجمی ماهی 5 گیگ بر دارد. که می شود ماهی 17 هزار تومان. و از ساعت 2 تا 7 صبح رایگان دانلود داره.
در بهترین حالت روزی در زمان دانلود رایگان چه قدر می تواند دانلود بکند . و بد ترین حالت چه قدر با تشکر

fardin78

Registered User
لایک‌ها
99
دوستان یک سوال تخصصی از کسانی که اینترنت adsl دارند. اگر کسی از شرکت پارس انلاین اینترنت adsl با سرعت 256 و حجمی ماهی 5 گیگ بر دارد. که می شود ماهی 17 هزار تومان. و از ساعت 2 تا 7 صبح رایگان دانلود داره.
در بهترین حالت روزی در زمان دانلود رایگان چه قدر می تواند دانلود بکند . و بد ترین حالت چه قدر با تشکر
داش با این سرعت، سرعت دانلودت میشه 32 کیلوبایت و اگر هر روز 5 ساعت دانلود رایگان داره، میشه حدودا 576 مگابایت دانلود کرد

Sent from my C6602 using Tapatalk

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
یک بشر میشه این فایل رو بده
/wp-includes/js/tinymce/plugins/wordpress/img/trans.gif

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
نه از اون دفعه که تا 2 سال سایتم رفع فیلتر نشد، نه از این دفعه که بعد 4 روز درخواستم پیگیری شد و الان به حالت رفع فیلتر در اومد! خدا رو شکر حداقل توی دولت جدید سرعت کار فیلترینگ و رفع فیلتر بهتر شد :دی

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
داش با این سرعت، سرعت دانلودت میشه 32 کیلوبایت و اگر هر روز 5 ساعت دانلود رایگان داره، میشه حدودا 576 مگابایت دانلود کرد

من 128مخابرات دارم از یک شب تا هفت صبح هم رایگان داره.سرعتم تا بالای 200 هم میره اگه شش ساعت روشنه باشه نزدیک 4گیگ:)

mcsaturday

Registered User
لایک‌ها
1,331
دوستان نیازمند نظرات شما در رابطه با اولین چیزی که کدنویسیش کاملاً بر عهده خودم بوده هستم!
خیلی زور زدم شبیه ویندوز 8 (مترو) بشه :D
روی اون دکمه بزرگ ها هم که کلیک کنید میره تو!

fardin78

Registered User
لایک‌ها
99
من 128مخابرات دارم از یک شب تا هفت صبح هم رایگان داره.سرعتم تا بالای 200 هم میره اگه شش ساعت روشنه باشه نزدیک 4گیگ:)
داش بعضی شرکت ها سرعت بیشتری نسبت به حد قانونی میدن
ولی اصلش باید سرعت رو تقسیم بر 8 کنی

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,764
کد امارگیر رو میشه برای سابدامین ها هم استفاده کرد؟

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,764
دوستان نیازمند نظرات شما در رابطه با اولین چیزی که کدنویسیش کاملاً بر عهده خودم بوده هستم!
خیلی زور زدم شبیه ویندوز 8 (مترو) بشه :D
روی اون دکمه بزرگ ها هم که کلیک کنید میره تو!
فونتش جالب نیست

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,421
نه از اون دفعه که تا 2 سال سایتم رفع فیلتر نشد، نه از این دفعه که بعد 4 روز درخواستم پیگیری شد و الان به حالت رفع فیلتر در اومد! خدا رو شکر حداقل توی دولت جدید سرعت کار فیلترینگ و رفع فیلتر بهتر شد :دی

نتيجه چي شد ؟ :دي

fardin78

Registered User
لایک‌ها
99
با سلام به تمام دوستان
میخوام یه درخواستی بکنم، شاید خیلی هاتون بخندید ولی آدم خوب هم پیدا میشه.
من نویسنده حرفه ای چند سایت بزرگ هستم و الان میخوام خودم یه سایت داشته باشم ولی هیچ پولی ندارم. حتی نمیتونم پول دامنه رو بدم.
میخواستم ببینم آیا در بین وبمستران عزیز این سایت کسی هست که یه سایت برای من طراحی کنه؟(البته خوبشو، مثلا کاملا سئو شده و امکانات دیگه)
در ضمن فکر نکنید من فقط میگم همینجوری بسازید و منم دیگه برم، من قسم میخورم هر چه قدر پول گیرم اومد، درصد زیادیش رو به طراح بدم تا هزینه ای که کرده جبران بشه. همچنین بعد از اینکه هزینه رو دادم، مقداری هم پول بیشتر میدم، چون کار منو راه انداخته
من این درخواست رو هیچ جا نمیگفتم ولی چون دیدم اینجا دوستان عزیزی هستند که به دیگران کمک می کنند، گفتم شاید کسی هم باشد که به من کمک کند.
به امید اینکه دوست عزیزی پیدا بشه و به من کمک کنه.
کمکککککککک

بالا