• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

A-L pc

Registered User
لایک‌ها
180
ایران فیلم خیلی بیشتر از یک سایته! مثل این سایت های دانلود فیلم کپی کار نیست ...
سایت اینا رو هم با تیر میزنند! خوش خورم رو نشان بده به من اول! :دی
شک نکن که در آمد بسیار بالایی دارند ، تقریبا هر کی به فیلم علاقه داره این سایت رو میشناسه ، حتا بزرگترین منبع شبکه های ماهواره ای همین ایران فیلمه!
منظورم اینه اگر بخواهن بگیرنشون ، کار راحتیه براشون ، اینها تنها کاری که میکنن ، فیلترشون میکنن .

ebiram1

Registered User
لایک‌ها
597
من هنوز با سایت ایران فیلم در عجبم ، امروز یک فیلم دوبله اش رو نگاه کردم ، کیفیت دوبله اش از حق نگذریم خیلی خوب بود ، سوالی که پیش میاد ،
اینطور که پیداس این سایت دم دستگاه کاملی باید داشته باشه ، یک مکانی هم باید داشته باشن ، از اون طرف خودتون میدونید که سایت های دانلود فیلم رو
سایشون رو با تیر میزنن ، الان اینها چطور خوش خرم دارن کار میکنن؟
یک چیز دیگه هم اینکه ، این سایت هر چقدر هم درآمد داشته باشه ، بازهم هزینه های استدیو و دوبلاژ و... خیلی بالاست ، اینها پول از کجا میارن ؟
عزیز این سایت یوزر های زیادی داره بالای 20 هزار تا دیگه میدونی ماهی بالای چند ملیون میشه
همونطور که دوستمون گفت بعضی از شبکه های ماهواره منبعشون ایران فیلم هستش

prans.info

Registered User
لایک‌ها
263
من هنوز با سایت ایران فیلم در عجبم ، امروز یک فیلم دوبله اش رو نگاه کردم ، کیفیت دوبله اش از حق نگذریم خیلی خوب بود ، سوالی که پیش میاد ،
اینطور که پیداس این سایت دم دستگاه کاملی باید داشته باشه ، یک مکانی هم باید داشته باشن ، از اون طرف خودتون میدونید که سایت های دانلود فیلم رو
یک چیز دیگه هم اینکه ، این سایت هر چقدر هم درآمد داشته باشه ، بازهم هزینه های استدیو و دوبلاژ و... خیلی بالاست ، اینها پول از کجا میارن ؟
یکی از اولین استدیو های دوبلاژ معروف و مجهز قدیم ایران فیلم بود دیگه نمیدونم ربطی بهم دارند یا نه ...

8song

Registered User
لایک‌ها
1,302
عاقا یه مشکلی دارم کی میتونه کمک کنه
برای li توی استایلش یه عکس تعریف کردم به این صورت ( منظورم دایره اس) :
Capture.PNG
توی http://validator.w3.org هم ام*له داد که توی تگ <ul> بجای <div> از <li> استفاده کن..منم div هارو li کردم الان تو یه جایی که ازش استفاده کردم بازم اون دایره رنگی ها میوفته..
1.PNG
موندم چیکار کنم

فایل های ضمیمه

• Capture.PNG
    Capture.PNG
    1.6 KB · نمایش ها: 16
  • 1.PNG
    1.PNG
    247.9 KB · نمایش ها: 12

8song

Registered User
لایک‌ها
1,302
عزیز این سایت یوزر های زیادی داره بالای 20 هزار تا دیگه میدونی ماهی بالای چند ملیون میشه
همونطور که دوستمون گفت بعضی از شبکه های ماهواره منبعشون ایران فیلم هستش
+ تبلیفاتی که هر بنر از یه ملیون کمتر نمیگیرن

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,882
پشتیبانی نت افراز نمود مارو 1 ساعت بیشتره جواب ندادن :|

mehdi.karami

Registered User
لایک‌ها
743
منظورم اینه اگر بخواهن بگیرنشون ، کار راحتیه براشون ، اینها تنها کاری که میکنن ، فیلترشون میکنن .
سخت گیری نمیکنند ، اگر بخوان بگیرن میگیرن! هر چند احتمالا خیلی هم گرفتنشون راحت نیست.

e4lyas

Registered User
لایک‌ها
2,399
عاقا یه مشکلی دارم کی میتونه کمک کنه
برای li توی استایلش یه عکس تعریف کردم به این صورت ( منظورم دایره اس) :
Capture.PNG
توی http://validator.w3.org هم ام*له داد که توی تگ <ul> بجای <div> از <li> استفاده کن..منم div هارو li کردم الان تو یه جایی که ازش استفاده کردم بازم اون دایره رنگی ها میوفته..
1.PNG
موندم چیکار کنم
خصیصه ( property ) روبرو رو قرار بدید : list-style-type:none;
این مقدار میاد برای لینک های شما اگه شکلی در نظر گرفته پاک می کنه .. ( میتونه مربع باشه / دایره / دیسک و غیره .. )

irmelody.in

Registered User
لایک‌ها
369
در مورد یه سری چیزا اصن نمیشه بحث کرد فقط میگم دست های پشت پرده
--------
دوما حدود خودشون رو رعایت کردن دیگه شما دقت کنید ب پستاش با چندتا سایت دیگه سایتای دیگه یکم ک نمیتونن وی آی پی بفروشن فیلمای پ و ر ن میزارن و.... معلومه باید گیر بدن دیگه
در کل صحبت در این مورد ها بهتره ک انجام نشه

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
آقا کسی انجمن MYBB داشته ؟ میدونه این مشکل از چیه ؟
rvx7sss0jvqw8dr0fmp.png

یعنی متن رو نوشته دکمه ارسال پاسخ رو میده اون ارور رو میده ...

بالا