• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
ما هم عید فطر رو برای تمامی وبمستر های معتاد و بیکار پی تی ... تبریک میگوییم...
crazy.gif

eh.rezapoor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
عزیزان
سرور اختصاصی برای هاست دانلود میخوام بگیرم. کجا رو توصیه میکنید؟
حجم فایلهام حدود 800 گیگه و فعلا 10 ترابایت ترافیک کافیه. برای دانلود نرم افزار میخوام. جایی باشه که به برنامه های کرک شده برای دانلود گیر نده.

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
عزیزان
سرور اختصاصی برای هاست دانلود میخوام بگیرم. کجا رو توصیه میکنید؟
حجم فایلهام حدود 800 گیگه و فعلا 10 ترابایت ترافیک کافیه. برای دانلود نرم افزار میخوام. جایی باشه که به برنامه های کرک شده برای دانلود گیر نده.
من چند جا سرور اختصاصی داشتم، اما همشون واسط و آشغال بودن (از سایت های ایرانی که واسط بودن)
معلوم نیست فایل هات فردا باشن یا نه.
آخر خودم پی پال گرفتم و مستقیم از خود دیتاسنتز هتزنر آلمان سرور گرفتم. (البته قبلش باهاشون هماهنگ کنید که ایرانی هستید. طی چند تا شرایط، بهتون سرور میدن)
اکانت پی پال رو بگو، برای داداشم هست :D
اینا همه تجربه هست :D

پ.ن: در کل من با هاست دی ال کار کردم. به شدت تایید میشه:). البته شاید یکم گرون باشه، اما تضمین هست که فایل هات نمیپره

eh.rezapoor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
هاست دی ال :)
البته شاید یکم گرون باشه، اما تضمین هست که فایل هات نمیپره
اینم بگم من چند جا سرور اختصاصی داشتم، اما همشون واسط و آشغال بودن (از سایت های ایرانی که واسط بودن)
آخر خودم پی پال گرفتم و مستقیم از خود دیتاسنتز هتزنر آلمان سرور گرفتم. (البته قبلش باهاشون هماهنگ کنید که ایرانی هستید. طی چند تا شرایط، بهتون سرور میدن)
اکانت پی پال رو بگو، برای داداشم هست :D
اینا همه تجربه هست :D
ممنون از پاسختون
فقط چند سوال
هاست دی ال مگه سروراش ایران نیست؟ اونا که خیلی گرونه اصلا نمیصرفه.
هتزنر در مورد اینکه برنامه کرک شده برای دانلود بذاریم گیر نمیده؟ این طی چند تا شرایط که گفتید یعنی چی؟ میشه بیشتر توضیح بدید؟

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
ممنون از پاسختون
فقط چند سوال
هاست دی ال مگه سروراش ایران نیست؟ اونا که خیلی گرونه اصلا نمیصرفه.
هتزنر در مورد اینکه برنامه کرک شده برای دانلود بذاریم گیر نمیده؟ این طی چند تا شرایط که گفتید یعنی چی؟ میشه بیشتر توضیح بدید؟
1- جدیدا فک کنم فقط ایرانه
من تا 2 ماه پیش، ازش سرور آلمان گرفتم
2- خوب مطمئنن باید کار هایی انجام بدی که بو نبره :general703:
چون کشور آلمان، قانون کپی رایت داره
من رو سرور ام کلی نسخه نال شده انجمن ساز و.. نصبه
اما با یسری کار ها، جوری کردم که زیاد حساس نشن :general510:
4- شرایط یکیش همین بود.
که قبلش هماهنگ کنید ایرانی هستید و اینکه
چون ایران تحریمه، پی پال با مشخصات دیگران در کشور های دیگه ساخته میشه
به این قضیه حساس هستن
بگید حساب پی پال به نام برادرم در کشور دیگه هست و از اون طریق خرید میکنم. :general406:

eh.rezapoor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
1- جدیدا فک کنم فقط ایرانه
من تا 2 ماه پیش، ازش سرور آلمان گرفتم
2- خوب مطمئنن باید کار هایی انجام بدی که بو نبره :general703:
چون کشور آلمان، قانون کپی رایت داره
من رو سرور ام کلی نسخه نال شده انجمن ساز و.. نصبه
اما با یسری کار ها، جوری کردم که زیاد حساس نشن :general510:
4- شرایط یکیش همین بود.
که قبلش هماهنگ کنید ایرانی هستید و اینکه
چون ایران تحریمه، پی پال با مشخصات دیگران در کشور های دیگه ساخته میشه
به این قضیه حساس هستن
بگید حساب پی پال به نام برادرم در کشور دیگه هست و از اون طریق خرید میکنم. :general406:
تو سایت هاست دی ال که من خیلی وقته چک کردم فقط نوشته سرور اختصاصی و مجازی ایران. نمیدونم شاید خارج از این چیزی که تو سایتشون دارن هم میفروشن .
برای خود سایت احتمالا از همین هاست دی ال یه سرور بگیرم .من این سروری که میگم رو فقط برای استفاده به عنوان هاست دانلود میخوام و نمیخوام اسکریپت نال شده ای چیزی روش نصب کنم. برای استفاده از سرور اختصاصی به عنوان هاست دانلود مگه اسکریپتی چیزی میخواد روش نصب بشه؟
منظور من از گیر دادن به اون برنامه هاییه که برای دانلود میذارمه.به اونا هم گیر میدن یا نه؟

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
تو سایت هاست دی ال که من خیلی وقته چک کردم فقط نوشته سرور اختصاصی و مجازی ایران. نمیدونم شاید خارج از این چیزی که تو سایتشون دارن هم میفروشن .
برای خود سایت احتمالا از همین هاست دی ال یه سرور بگیرم .من این سروری که میگم رو فقط برای استفاده به عنوان هاست دانلود میخوام و نمیخوام اسکریپت نال شده ای چیزی روش نصب کنم. برای استفاده از سرور اختصاصی به عنوان هاست دانلود مگه اسکریپتی چیزی میخواد روش نصب بشه؟
منظور من از گیر دادن به اون برنامه هاییه که برای دانلود میذارمه.به اونا هم گیر میدن یا نه؟
1- اگه فقط برای هاست دانلود میخوای، سرور ویندوز بگیر (کانفیک اش هم راحت تره نسبت به لینوکس)
چون اگه لینوکس بگیری، مجبوری دایرکت ادمین یا سی پنل نصب کنی (که باید هزینه لایسنس هم بدی که برای سرور اختصاصی، لایسنس ها گرون تر هست نسبت به سرور مجازی)
برای هاست دانلود، تو ویندوز دستت باز هست (میتونی مثلا اکانت vip هم تعریف کنی)
2- البته از سایت های بزرگ هم یه مشاوره بگیر که چیکار میکنن که گیر نمیدن :)
مثلا یه راه اینه که شما رو فایل هات تک تک رمز بزاری (مثلا رمز فایل site.com که اکثر سایت میزارن، یه دلیل رمز گذاشتن رو فایل های اینه ) :)

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
@MOHAMMAD026_1 @miladgraph @ali-ahmari @MihanV @siavashx @brand2 @P R O و بقیه دوستان

اگه یکی بخواد یه کیس جمع کنه که واقعاً بشه بهش گفت غول بنظرتون چقدر هزینه برمیداره
توجه کنید که فقط کیس نه مونیتور و موس و کیبورد
اگه مشخصات یه سیستم غول رو دارن معرفی کنید برای یکی از دوستان نیازه که محدودیت مالی هم نداره

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
@MOHAMMAD026_1 @miladgraph @ali-ahmari @MihanV @siavashx @brand2 @P R O و بقیه دوستان

اگه یکی بخواد یه کیس جمع کنه که واقعاً بشه بهش گفت غول بنظرتون چقدر هزینه برمیداره
اگه مشخصات یه سیستم غول رو دارن معرفی کنید برای یکی از دوستان نیازه که محدودیت مالی هم نداره
سیستم داریم 4 تومن
سیستم داریم 15 تومن o_O
سلیقه + تجربه + مورد استفاده کاربر
استفاده کاربر، خانگی هست یا ... ؟

LordShadows

Registered User
لایک‌ها
843
دوستان یه سوال بنظرتون پست های ابتدایی سایت رو بدون لینک دانلود بزارم؟:D
چون حالا حالا که کسی سایت منو نمی بینه وقتی 400 تا پست زدم بعدش لینک دانلود هم بزارم
بنظرتون سایت موزیک روزی چندتا پست خوبه؟
بعدا مشکل میشه بهتره از اول لینک رو بزاری
میبینی یکی اومد دید لینک خرابه دیگه بعدا هم اصلا نمی یاد ولی اگه سالم باشه یادش میمونه
بعدم که ایندکس بشی و بیای صفحات اول مجبوری بری آهنگ هارو پیدا کنی و لینکشون رو بزاری چون هی نظر میدن که لینک خرابه فلانه بلانه:دی

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
سیستم داریم 4 تومن
سیستم داریم 15 تومن o_O
سلیقه + تجربه + مورد استفاده کاربر
استفاده کاربر، خانگی هست یا ... ؟
والا من یه سیستمی برا خودم 4 تومنی در نظر دارم بهش گفتم میگه جواب میده :general611::general611::general611::general611: به نظر من که از این غول تر نمیاد هم از نظر مالی طبق جیب خودم هم از نظر سخت افزاری
سیستم خانگی میخواد فوق فوقش 2-3 تا گیم نصب میکنه و یه وبگردی ساده ، والا ملت پول اضافه دارن نمیدونن چجوری خرج کنن :general710:

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
والا من یه سیستمی برا خودم 4 تومنی در نظر دارم بهش گفتم میگه جواب میده :general611::general611::general611::general611: به نظر من که از این غول تر نمیاد هم از نظر مالی طبق جیب خودم هم از نظر سخت افزاری
سیستم خانگی میخواد فوق فوقش 2-3 تا گیم نصب میکنه و یه وبگردی ساده ، والا ملت پول اضافه دارن نمیدونن چجوری خرج کنن :general710:
یه سیستم دور بر 4 الی 5 تومن جمع کن
منم داییم میگفت هر چقدر باشه، پولشو میدم. آخرش هم 3 تومن بیشتر خرج نکرد :general607:
ولی خداییش یه سیستم خوب براش جمع کردم :general609:
البته اون با مانیتور و... بود.

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509

تو پخش سخت افزار پی تی تاپیک بزن بهت یه سیستم 20 تومنی پیشنهاد بدن :دی
اوندفعه رفتم یه گشتی زدم یکی سیستم گذاشته بود برای فروش 19 تومن :general607: مونیتورش سه چهار متر بود :D

usersarelosers

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
لازم نیست ...
اگر کار با وردپرس رو بلد هستید با وردپرس راه اندازی کنید
اگر نه پرستا شاپ برای شما راحت تر خواهد بود
قرار داد با پست اصلا برای چی هست؟ یعنی بدرد نمیخوره؟

کار معمولی که بلدم. ولی کدنویسی اگه منظورتون خیلی ابتدایی بلدم.
منظورتون افزونه ی وردپرس هست؟ اگه آره چه افزونه ای رو پیشنهاد میکنید؟

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,424

هر چقدر پول باشه میشه خرج کرد
میشه فقط قوطی خالی کیس 1 تومن بشه , میشه کارت گرافیک انداخت 2 تومن بشه .... :D
به نظر من اگر مشکل مالی نداره all in one بگیره حدود 8 تومن میشه

sulduz195

Registered User
لایک‌ها
894
دوستان يك افزونه عضويت در خبرنامه خوب براي وردپرس معرفي كنيد ممنون ميشم

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,424
قرار داد با پست اصلا برای چی هست؟ یعنی بدرد نمیخوره؟

کار معمولی که بلدم. ولی کدنویسی اگه منظورتون خیلی ابتدایی بلدم.
منظورتون افزونه ی وردپرس هست؟ اگه آره چه افزونه ای رو پیشنهاد میکنید؟

شما فرمودید بیمه که من گفتم نیاز نیست
قرارداد با پست که نمی بندید با شرکت های واسطه میبندید اگر بخواید فروش غیر نقدی داشته باشید (توصیه میکنم نقدی کار کنید)
افزونه woocommerce

دوستان يك افزونه عضويت در خبرنامه خوب براي وردپرس معرفي كنيد ممنون ميشم
هیچ چی فیدبرنر گوگل نمیشه

بالا