• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

sepehri302

Registered User
لایک‌ها
943
آقا جریان این سایت nex1music.com چیه که فیلتر نمیشه؟
من هم میخوام یکی مثل این راه بندازم

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
درخواست واریز وجه به یکی از سیستم های همکاری در فروش دادم که مبلغ به حد نصاب نرسیده ،:)
الان فکر کنم 3 ساعته دارم از طریق تیکت بهشون مشاوره رایگان میدم که سیستمشون چه اشکالاتی داره :general710:
مشاور مفت گیر آوردن :general711:

اونوقت @ufont در آرامش داره صبحانه میخوره ( نوش جونت دادا ، گوشت بشه بچسبه به تنت :D )
سایت های همکاری فروش که فروش زیادی دارن هم از عمده فروشا میخرن یا خودشون وارد میکنن؟چندتا عمده فروش میشه معرفی کنی؟

sepehri302

Registered User
لایک‌ها
943
این میهن استور هم دیگه داره اعصاب آدمو خورد میکنه محصولاتش که دیر ارسال میشه واریز پولش هم که 1 هفته کمتر نیست.

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
به این دلیل
TdVc.jpg

دوستان vپn سرعت بالا سراغ دارید پ.خ بدید. همه سایتا از جمله یوتیوب و فیسبوک و توییتر و deviantart رو کامل لود کنه.
آقا من یه سرور کریو زدم زمین :دی :D
اکانت کریو بدرد ات میخوره؟
پ.خ بده :)

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
برخی از دوستان پی ام دادن که کی سیستم همکاری در فروش بالا میاد و از این حرفا
خواستم خدمتتون عرض کنم کارای اصلی سیستم انجام گرفته و در حال انجام برخی کارای متفرقه هستیم تا سیستم بالا بیاد
اگه مام بیایم مثل بقیه سیستم ها محصولات همکاری در فروش بفروشیم سیستم رو میتونیم فردا یا پس فردا بالا بیاریم
اما با توجه به این که محصولات اولیه که تو سیستم ما برا فروش گذاشته میشه پوشاک هستش و مستقیم وارد میشه کار یه کم سخت میشه
چون اگه بیایم تک سایز بزاریم که نمیشه اگه بیایم سایز بندی رو قرار بدیم ، باید موجودی انبار به تعدادی باشه که سفارشی رد نشه و موجودی باشه
تکمیل موجودی هم مستلزم سرمایه زیاد برای خرید و انبار کردنه
حالا شما خودتون حساب کنید اگه در استارت ما فقط روی 10 مدل شروع و کار کنیم و هر مدل 4 سایز مختلف و حداقل موجودی برای هر سایز رو 100 قرار بدیم !!!!!؟؟؟؟
و میانگین قیمت هم 50 هزار تومن باشه ؟ برای استارت چقدر سرمایه برای خرید محصول مورد نیازه ؟؟؟؟ بله 200 میلیون برای فقط محصول و مبلغی هم برای تجهیز دفتر مدیریت سیستم و هزینه خود سیستم
این کار رو کمی سخت میکنه تا کمی بیشتر فکر کنیم در مورد نحوه تهیه و انتخاب محصولات ، تا ریسک رو به حداقل برسونیم

مام اگه بیایم محصولی رو بخریم 2 هزار تومن و بخوایم برا فروش بزاریم از این محصولات همکاری در فروش میتونیم 1000 تا محصول بزاریم با موجودی نامحدود

بازم از دوستانی که اسمشون رو نمیارم چون ممکنه کسی از قلم بیفته و شرمنده بشیم تشکر میکنم که تو این مدت ما رو همه جوره حمایت میکنن و تشویقمون میکنن برای ادامه کار تا بتونیم کاری حرفه ای و خدماتی ویژه ارائه بدیم

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
ایول به بچه های خوب, وبمستر ها. داش ناصر چه طوره . پروژه بزرگت را شروع کردی یا نه
انشالله کی اموزش پینت می اید بیرون داش ناصر گیتس بهم زنگ زده می گه به ناصر بگو اسپانسرش می شویم ولی باید
60 درصد فروش را بدهد به ما : دی
پیست بالایی رو شمام بخون به کارت میاد :D
سایت های همکاری فروش که فروش زیادی دارن هم از عمده فروشا میخرن یا خودشون وارد میکنن؟چندتا عمده فروش میشه معرفی کنی؟
100% از عمده فروش یا واردکننده خرید میکنن ، چون اگه بخوان خودشون وارد کنن باید کارشون رو ول کنن و برن دنبال کارای ترخیص کالا و .... من که تاحالا نشنیدم سیستم همکاری در فروش خودش وارد کنه .
ما خودمون عمده فروش هستیم میتونم کمکتون کنم !!!!؟؟؟؟ واردات مستقیم کالا . البته نه هموشن بخش رو :D بقیه رو هم بدون واسطه ا وارد کننده خرید میکنیم .
حاژی سلام
صبح بخیر :دی :D

@MihanV
صبح شمام بخیر برادر :general707:

irmelody.in

Registered User
لایک‌ها
369
ببخشید شاید جاش نباشه ولی براشون دعا کنید

امروز صبح هواپیما ایران 140 در شهرک آزادی تهران سقوط میکنه و 45 نفر جان خودشون رو از دست میدن
------------------------------
وقتی مجلس وقتش رو صرف ساپورت بکنه نتیجه بهتر از این نمیشه

8song

Registered User
لایک‌ها
1,302
و اینگونه بود که اینگونه شد :general707::general707::general707::general707::general707::general707::general707::general707:
http://abru.blogfa.com/

:general710::general312::general312::general312::general312:
:general707::general210::general304:خودش تو تگ هاش زده بود دختر ترشیده :general304::general304:

دوستان اینو بزارید بکگراند پی سی خیلی قشنگ میشه :
اینو
دانلود مستقیم سوء تفاهم نشه
تازگیا یه مقاله ای خوندم در مورد رنگ ها..دارم از نارنجی استفاده میکنم..زد گشادیسمه..
داشته باش:
http://www.8song.ir/wp-content/uploads/lines-wallpaper-orange.gif
یعنی هنوز برا وبمسترا صبح نشده !!!!؟؟؟؟:general210:
رکورد زودترین بیدار شدنم ساعت 10 بود..که بازم خوابیدم:D
آقا جریان این سایت nex1music.com چیه که فیلتر نمیشه؟
من هم میخوام یکی مثل این راه بندازم
بابا طرف یا آشنا داره یا شانس..این سایت مای WTJ (وب طراحان جوانِ)که صداباران رو خریدن..مایه هم دارن خرج میکنن:general208:

ehsanmody

Registered User
لایک‌ها
659

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
بالا