• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

sepehri302

Registered User
لایک‌ها
943
دوستان یه فروم گنده یا نه اصلا فیس بوک . اگر مدیرش تیمش ضعیف باشه و نتونه به مشکلات کاربرهاش رسیدگی کنه این نقض حساب میشه یا نه نشون دهنده کلاس کاریه و...
کلاس کارشو نشون میده:D

tissit

Registered User
لایک‌ها
1,190
@tissit
منظورت انجمن پژوهشکده هست که داخل امضات هست آیا؟ این که نیاز به مدیر نداره:D کاربر میخواد!!
بله یکی دیگر از دوستان هم گفتن.

ببینید ما کسی رو می خوایم که به عنوان مدیر کل در این انجمن کار کنه و از 0 تا 100 کار با خودش باشه!از جذب کاربر تا نظارت بر کاربران و انتخاب تیم مدیریت.

چون سایت اصلی واقعا وقت گیره و نظارت بر این بخش توسط خود ما امکان پذیر نیست.

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
دوستان یه فروم گنده یا نه اصلا فیس بوک . اگر مدیرش تیمش ضعیف باشه و نتونه به مشکلات کاربرهاش رسیدگی کنه این نقض حساب میشه یا نه نشون دهنده کلاس کاریه و...
به نظر من 100% نقض هست :general405:

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
از نظر من نقصه.

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
دوستان یه سوال
این اپلیکیشن های ایرانی که توی بازار هست
درآمدی هم دارن ؟
آخه هیچ جایی واسه تبلیغات و بنر و اینا نذاشتن ..
کسی تجربه داره تو این زمینه که مارو راهنمایی کنه :)

سلام اگه منظورت خود سایت هست که درآمدش از فروش هست و در کل ارزشش هم بالاست! جالبه این دوتا لینکو بخون
http://digiato.com/article/2014/07/08/وبسایت-economist-لیست-برترین-شرکت-های-اینترنت/
http://digiato.com/article/2014/07/14/اکونومیست-گزارش-خود-را-تغییر-داد؛-حذف-anetwor/
ولی اگر خود سازنده اپ هارو میگی که خب بستگی به خودشون داره! مثلا طرف میتونه از همون اول اپشو پولی بذاره یا اینکه بذاره رایگان باشه و بعد از چند روز یا اگر بازیه بعد از چند مرحله پولی بشه! بعضیا هم که تبلیغات میذارن و برای از بین رفتنشون باید اپ رو بخری!
اوناییم که رایگانه یا برای رضای خدا میذارن یا میدونن اونقدر فروشی نداره میخوان حداقلی خودی نشون بدن!

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
بعضی هاشون دارن.
درسته با اونها کاری ندارم ...
یکی از معروف ترین هاش جملک هست .. همین الان برنامه رو نصب کردم اما هیچ تبلیغاتی نداره
+اینکه سایتشم رفتم تبلیغاتی نداشت :general505:

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
سیاوش خان لایق دونستی تارنما مارو هم دریاب:general406:
رو سر ما جا داری دادا:D
سری دوم حتما مینویسم;)
موقع نوشتن ادرسا رو یادم نبود.حتی ادرس سایت حمید رضا رو فراموش کرده بودم:(

tissit

Registered User
لایک‌ها
1,190
درسته با اونها کاری ندارم ...
یکی از معروف ترین هاش جملک هست .. همین الان برنامه رو نصب کردم اما هیچ تبلیغاتی نداره
+اینکه سایتشم رفتم تبلیغاتی نداشت :general505:
امیر جان بعضی از اپ ها معمولا برنامه بلند مدتی دارند ممکنه بعد از مدتی خدمات پولی ارائه بدهند.در یک وهله زمانی شروع به جذب کاربر می کنند و بعد...
رو سر ما جا داری دادا:D
سری دوم حتما مینویسم;)
موقع نوشتن ادرسا رو یادم نبود.حتی ادرس سایت حمید رضا رو فراموش کرده بودم:(
عزیزی عزیزم:دی
بزرگواری می کنه.
همین که انقدر بزرگواری می کنه و سایت دوستان رو معرفی می کنی 100% برای همه ارزش داره.
خداقوت

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
وردپرس کاران عزیز... تا حالا شده پست هایی که سیو میکنید یا میزارید یه دفعه خودبه خود پاک بشه؟!!!!
امکانش هست ... داستان هک چیزی باشه؟!!!

@MOHAMMAD026_1 @ufont
@nassera
@navid_x66 @MihanV
و...

نه نشده

معرفی سایتای دوستان در ویکی:D

http://wikiforum.ir/thread1844.html

پ.ن:ناصرا واسه تو موندم چی بزنم:general711:
@nassera
فقط یه سوال آیا بنظرتون این سایتها پرو بانک ، حسابداری آنلاین و شبکه اجتماعی حسابداری آنلاین و ...... که اسم و آدرسشون رو فراموش کردم خیار هستن o_O
درسته دیگه ولشون کردم و روشون فعالیت نمیکنم اما خب سایت هستن دیگه مگه نه ؟:general210: :general711:

LordShadows

Registered User
لایک‌ها
843
نقص و ضعف تیمش رو میرسونه ولی بعضیا اینو کلاس کاری واسه خودشون میدونن که یعنی سرمون خیلی شلوغه (حتی بیکار باشه) و امکان جواب به سوال پیش پا افتاده شما نداریم

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
والا یه مورد دیده بودم حالا نام نمی برم! کاربرای سایتشونو هیچی هم حساب نمی کردن، همونا از رقباشون محبوب تر بودن! حالا بستگی داره دیگه! یه وقتی شما اینکارو نکنید! :دی
کلا هر چقدر درخت پربارتر، افتاده تر...

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086
با این وضع اینترنت شیطونه میگه سایتامو بفروشم یا ببندم لپ تاپ مپ تاپم بفروشم بزنم تو کار دستفروشی سیگار یا کلا برم عضو مسجدی جایی بشم کمک کنم تو کارا بهشون ثواب داره

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
با این وضع اینترنت شیطونه میگه سایتامو بفروشم یا ببندم لپ تاپ مپ تاپم بفروشم بزنم تو کار دستفروشی سیگار یا کلا برم عضو مسجدی جایی بشم کمک کنم تو کارا بهشون ثواب داره
o_O
خدایی دادا اول کاری منو تموم کن بعد ، :general709:
حالا،حالاها خیلی باهات کار دارم ،کجا تازه پیدات کردم :general711:
انشالله اینا به دل نشست، بعد از اینا 3-4 تا کار در راه می باشد :general707:

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
والا مورد اول 240 تا پست بود که انتشار داده بودم.. حذف شده بود ... لینکهاشون رو پیدا کردم ... برگشت زدم...
مورد دوم که دیشب اتفاق افتاده 25 تا پست بوده ... که پیش نویس کرده بودم... که حذف شده الان نمیدونم راهی هست که برگشت بزنی یا نه!
افزونه WP-Optimize نصب داری ؟
این افزونه هر چند وقت یکبار پیش نویس هارو پاک میکنه (بصورت خودکار)
حالا که بحث دامنه شد منم سوال کنم:):D
مشخصات شخصی که برای دامنه ی دات کام ثبت شده رو میشه تغییر داد؟o_O
از کدوم ریجیستر دامنه داری؟
99% میشه :)
دوستان الکسا پولی شده؟؟؟؟
خیلی وقته :)
سلام ما هم به جمعتون پیوستیم !
امیدوارم حالتون خوب باشه...
خوش اومدی :)
دوستان یه سوال
این اپلیکیشن های ایرانی که توی بازار هست
درآمدی هم دارن ؟
آخه هیچ جایی واسه تبلیغات و بنر و اینا نذاشتن ..
کسی تجربه داره تو این زمینه که مارو راهنمایی کنه :)
معمولا وقتی به اینترنت وصل هستی، یه تبلیغ کوچیک اون پایین ظاهر میشه :)

آقا نبند
نبند برادر من
بدشون به من :دی :D

sulduz195

Registered User
لایک‌ها
894
@sulduz195
دادا افزونه رو پیدا کردی کارت رو را انداخت !!!!؟؟؟
من افزونه رو آپدیت نکردم ، لینک رو که خودت دیدی بدون مشکل با نسخه جدید وی پی کار میکنه

داداش خيلي ممنون داشتم با لوگوي سايت ور ميرفتم خواستم نصب كنم ديدم سازگار نيست نصب نكردم الان اپلود ميكنم رو سايت اگه بدون مشكل باشه

بالا