• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086
جدی میگی؟! :دی
نه دستت درد نکنه اصلا نظر نخواستم :دی :general208:

ولی بازدید ایران مهمتره فکر کنم! آخه یه جا خوندم که الکسا رتبه کشوری رو بر اساس بازدیدکننده میسنجه و رتبه جهانی رو بر اساس بازدید!

آقا چرا گندش میکنی؟!!!
خودم فهمیده بودم یه کاسه ای زیر نیم کاسه هست!!!!
آقا ببخشید شوخی کردم ناراحت نشو :general704:
پ ن : ایران هم بنظرم زیر 2000 ، من الان سایتم 3.200 هست هیچ درآمدی از راه تبلیغات ندارم ، مشکل هم از من نیست مخم خوشبختانه توی بحث درآمدزایی خوب کار میکنه

sepehri302

Registered User
لایک‌ها
943
جدی میگی؟! :دی
نه دستت درد نکنه اصلا نظر نخواستم :دی :general208:

ولی بازدید ایران مهمتره فکر کنم! آخه یه جا خوندم که الکسا رتبه کشوری رو بر اساس بازدیدکننده میسنجه و رتبه جهانی رو بر اساس بازدید!

آقا چرا گندش میکنی؟!!!
خودم فهمیده بودم یه کاسه ای زیر نیم کاسه هست!!!!
داداش ناراحت نشو نظرمو گفتم دیگه:general505:

ufont

لایک‌ها
4,086

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067

snitomb

Registered User
لایک‌ها
223
آقا ببخشید شوخی کردم ناراحت نشو :general704:
پ ن : ایران هم بنظرم زیر 2000 ، من الان سایتم 3.200 هست هیچ درآمدی از راه تبلیغات ندارم ، مشکل هم از من نیست مخم خوشبختانه توی بحث درآمدزایی خوب کار میکنه
آقا کی گفته نمیشه در آورد
قیمت تبلیغاتت رو برام پ خ کنید یه 468 بزاریم تو سایتت

ufont

لایک‌ها
4,086

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
آقا من یک ماه پیش بود دقیق نمیدونم یک وبلاگی رو دیدم الکساس زیر 10000 بود طرف فقط یک پست گذاشته بود رنگ گوگلش هم 2 بود این چطور ممکنه؟
مطمئنا اشتباه میکنی!
احتمالا خود دامنه اصلی تو الکسا اومده!
بعضی از سرویس های وبلاگدهی اینطورین!
مثلا شما وبلاگ های بلاگفا و میهن بلاگ رو ببینی هرکدومش واسه خودشون الکسا دارن ولی بعضی از سرویس ها وقتی شما باهاشون وبلاگ میزنی دیگه الکسا برای خودت نداری و اگر نام وبلاگ خودتو تو الکسا وارد کنی، برای سرویس دهندتو نشون میده! یه جورایی مثل پارک دامین عمل میکنن!

sepehri302

Registered User
لایک‌ها
943
مطمئنا اشتباه میکنی!
مثلا شما وبلاگ های بلاگفا و میهن بلاگ رو ببینی هرکدومش واسه خودشون الکسا دارن ولی بعضی از سرویس ها وقتی شما باهاشون وبلاگ میزنی دیگه الکسا برای خودت نداری و اگر نام وبلاگ خودتو تو الکسا وارد کنی، برای سرویس دهندتو نشون میده! یه جورایی مثل پارک دامین عمل میکنن!
نه داداش با همین چشمام دیدم وبلاگش هم تو بلاگفا بود.

ufont

لایک‌ها
4,086
@nassera این با شماست ؟
سلام.خیلی سایت عالی و پرکاربردی دارین.
می خواستم بپرسم که میشه از این فونتا توی برنامه ی پینت خود ویندوز استفاده کرد نه توی
فوتوشاپ؟
و یه چیز دیگه.به فونتایی که توخالی و داخل اونا رنگی هست مثل این عکس
http://ufont.ir/wp-content/uploads/2014/05/preview-sahand-persian-font-ufont.jpg
چی میگن؟و این که این فونت وقتی ما می نویسیم همین جوری می نویسه؟(توی پینت اگه کار
کنه)
چون من به فونتی نیاز دارم که رنگ توش با بیرونش فرق کنه و توی پینت بشه استفاده
کرد.اگه این فونت قابل استفاده در پینت نیست میشه فونتی رو بگین که همینجوری باشه و توی
پینت بشه استفاده کرد؟

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
مطمئنا اشتباه میکنی!
البته اونایی که الکسای خود سرویس دهنده رو نشون میدن مثل ساب دامین عمل میکنن! و وبلاگ هایی مثل بلاگفا مثل پارک دامین

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
@nassera این با شماست ؟
سلام.خیلی سایت عالی و پرکاربردی دارین.
می خواستم بپرسم که میشه از این فونتا توی برنامه ی پینت خود ویندوز استفاده کرد نه توی
فوتوشاپ؟
و یه چیز دیگه.به فونتایی که توخالی و داخل اونا رنگی هست مثل این عکس
http://ufont.ir/wp-content/uploads/2014/05/preview-sahand-persian-font-ufont.jpg
چی میگن؟و این که این فونت وقتی ما می نویسیم همین جوری می نویسه؟(توی پینت اگه کار
کنه)
چون من به فونتی نیاز دارم که رنگ توش با بیرونش فرق کنه و توی پینت بشه استفاده
کرد.اگه این فونت قابل استفاده در پینت نیست میشه فونتی رو بگین که همینجوری باشه و توی
پینت بشه استفاده کرد؟
:general707::general707::general707: بله از دانشجوهام هستن:general206: ، باتوجه به این که گفته میخوام توش یه رنگ و برونش یه رنگ باشه فهمیدم :general406:،
به عنوان پروژه پایانی دوره مقدماتی 1 ازشون این کار رو خواستم ، حتماً راهنمائیشون بکنید :general711:

ufont

لایک‌ها
4,086
:general707::general707::general707: بله از دانشجوهام هستن:general206: ، باتوجه به این که گفته میخوام توش یه رنگ و برونش یه رنگ باشه فهمیدم :general406:،
به عنوان پروژه پایانی دوره مقدماتی 1 ازشون این کار رو خواستم ، حتماً راهنمائیشون بکنید :general711:
استاد بی سر و صدا کلاس گذاشتی خوب ماهم میخواستیم بیایم

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
استاد بی سر و صدا کلاس گذاشتی خوب ماهم میخواستیم بیایم
داداش کلاس خصوصیه برا ‪rory john gates‬‏ ، مجبور شدم به اسرار پدرش که دوستیه دیرینه ای داریم قبول کردم ، کلاس های عمومی شروع شد مطمعن باشید اولین نفر شما ثبت نام شدین

بالا