• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

homayo0on

Registered User
لایک‌ها
620
● یه سوال و یا به نوعی هم فکری از وبمسترهای بزرگوار دارم.
● به نظر شما مناسب ترین تعرفه برای ارسال پیام تبلیغاتی برای 500 هزار نفر چقدر هست؟
● ممنون میشم نظرتون رو در این مورد بهم بگید...

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
الان رفتم سرویس های دیگه مخابرات رو تو استان خودمون رو نگا کردم نامحدود 3 ماه 36450 بنظر دوستان چطوره !!!!؟؟؟
من الان خودم 2 مگ دارم 6 ماهه تمدید کرده بودم ماهی هم 30-50 هزینه حجم اضافی میدم :general405:، کمر شکنه اما سرعت بد نی:general707: اگه قطعی رو حساب نکنیم ،:general710:
128 بگیرم به نظرم داغون میشم نه ؟؟؟ :general208:

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
● یه سوال و یا به نوعی هم فکری از وبمسترهای بزرگوار دارم.
● به نظر شما مناسب ترین تعرفه برای ارسال پیام تبلیغاتی برای 500 هزار نفر چقدر هست؟
● ممنون میشم نظرتون رو در این مورد بهم بگید...
4.900 میتونم براتون انجام بدم .:general609:
البته من هزینه 1 صفحه فارسی به تعداد 500 هزار شماره رو براتون گفتم :D
هزینه هر اس ام اس رو براتون 9.8 در نظر میگیرم که بنظرم بهترین تعرفه ممکنه .
با امکان بازگشت هزینه اس ام اس های نرسیده .

Last edited:

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
آقایون موافقین یه تاپیک جامع با عنوان "بحث و تبادل نظر در مورد سیستم های ADSL" بزنیم؟
هم هروقت بخوایم میتونیم سرعت و اینجور چیزارو چک کنیم هم اینکه خیلی از بحثاییکه تو اینجا دارن تکرار میشن جمع میشن تویه تاپیک!

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
آقایون موافقین یه تاپیک جامع با عنوان "بحث و تبادل نظر در مورد سیستم های ADSL" بزنیم؟
هم هروقت بخوایم میتونیم سرعت و اینجور چیزارو چک کنیم هم اینکه خیلی از بحثاییکه تو اینجا دارن تکرار میشن جمع میشن تویه تاپیک!
مهمترین دغدغه یه وبمستر هزینه و پایداری اینترنتشه ، اگه ببریم جای دیگه ، خب ایجا در مورد چی میتونیم بحث کنیم o_O

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
ای بابا چرا اینجا این قدر خلوت شد ، باین دیگه دلمون گرفت :(
این تاپیک جنبه چت روم رو برا من پیدا کرده :general711:
وقتی میام پشت سیستم و نت اول جیمل رو باز میکنم بعد این تاپیک رو بعد به کارای دیگم میرسم :general707:

alireza9401

Registered User
لایک‌ها
331
فکر کنم یه همچین تاپیکی زده شده باشه.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دوستان میخوام با php چیزی بنویسم که : هر 30 ثانیه صفحه رفرش بشه.
هر بار که رفرش میشه تو صفحه عبارت: (سلام کاربر "1") رو چاپ کنه.البته عدد متغییر باشه یعنی یکی یکی به عدد اضافه بشه.مثلا در دومین رفرش عبارت (سلام کاربر "2") رو نشون بده.
این کار ادامه داشته باشه تا جایی که تعداد رفرش ها مثلا به 200 برسه.
کسی میتونه کمک کنه؟

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
مهمترین دغدغه یه وبمستر هزینه و پایداری اینترنتشه ، اگه ببریم جای دیگه ، خب ایجا در مورد چی میتونیم بحث کنیم o_O
با اینکه اینجا بحث بشه یا جای دیگه کاری ندارم ولی اگه یجا جمع بشه بنظرم بهتر باشه. اینطوری قاطی بحثای دیگه گم میشه!
همین موردکه کدوم سیستم هزینه کمتر و سرعت بیشتری داره فکر کنم چندبار تابحال بحث شده ولی چون تو این تاپیک بوده رفته پایین و اگه کسی بخواد بهش دسترسی داشته باشه دیگه نمیتونه!
تلاش کن منظورمو بد برداشت نکنی. منظورم این نبود که این بحثا اسپمن :دی

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
با اینکه اینجا بحث بشه یا جای دیگه کاری ندارم ولی اگه یجا جمع بشه بنظرم بهتر باشه. اینطوری قاطی بحثای دیگه گم میشه!
همین موردکه کدوم سیستم هزینه کمتر و سرعت بیشتری داره فکر کنم چندبار تابحال بحث شده ولی چون تو این تاپیک بوده رفته پایین و اگه کسی بخواد بهش دسترسی داشته باشه دیگه نمیتونه!
تلاش کن منظورمو بد برداشت نکنی. منظورم این نبود که این بحثا اسپمن :دی
فرق چندانی نداره اگه کسی از فروم سر در نیاره که کلاً سر درنمیاره و هیچ چیزی رو نمیتونه پیدا کنه اگه اما بلد باشه که دیگه بلده ، نیاز به بخش بندی هم نی ،:general609:
اون جستوجو رو اون بالا برای این کارا گذاشتن دیگه برادر :general711:
با این اوصاف فکر کنم من بتونم یه مدیر انجمن خوب و باحالی شم نه !!!!؟؟؟؟ :D

parsipersian

Registered User
لایک‌ها
1,789
البته اینترنت هر شرکت تو هر منطقه و شهر فرق داره ، قبلش اگه میتونید یه آمار از کافی نتیای محل و بقیه هم محله ای ها بگیرید

پ ن : حاجی MOHAMMAD026_1 نباشی اینجا سوت کوره:D
@MOHAMMAD026_1

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
البته اینترنت هر شرکت تو هر منطقه و شهر فرق داره ، قبلش اگه میتونید یه آمار از کافی نتیای محل و بقیه هم محله ای ها بگیرید

@MOHAMMAD026_1
بله درسته
من الان بیشتر از @ufont میترسم که کم پیداست ، فکر کنم طرحی که قراره برا ما بزنه رو فروخته به یکی دیگه و پولش رو برداشته فرار کرده:general711:

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693

@MOHAMMAD026_1
والا داشتم رو یه سایتی کار میکردم و 3 ساعتی سرم شلوغ بود :D
و هم اکنون با قدرتی بیشتر از قبل، ادامه میدم :دی :D

دامنه .ga کسی ثبت کرده ؟ چجوریاس ؟؟
مثل .tk هستش ؟ :general507:
دامنه های :
.ga
.ml
.cf
رایگان هستن و مشکلی هم از نظر سئو یا ... ندارن. (مثل دامنه های ir یا com)
و اما دامنه های .tk
گوگل خودش اعلام کرد که tk رو تحریم کرده و این نوع دامنه هارو اصلا قبول نداره. دامنه tk به شدت تو سئو اثر منفی میزاره
حتی اگه توجه کرده باشی، تو نتایج جستجو 0.5% دامنه های tk هستن. تازه اونم همیشه آخر صفحه :)
بعضی اوقات هم کلا ایندکس نمیشن.

حاژی وقت نمیکنم دامنه Be.ga رو ثبت کنم :general707::general711:

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
نظر شما وبمستران عزیز در مورد حرف h در آخر دامنه هایی که به (ـه) ختم میشه چیه
مثلاً دامنه damaneh.net بنظرتون وقتی به شخصی بگیم دامنه دات نت وارد آدرس damaneh.net میشه یا damane.net

@M+J

حاژی وقت نمیکنم دامنه Be.ga رو ثبت کنم :general707::general711:
:general707::general707::general707::general707:
شمام میخوای بزنی تو کار سایتهای اونجوری یا نکنه داری و ما خبر نداریم !!!!؟؟؟:general703::general703::general703::general703::general703:

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
:general707::general707::general707::general707:
شمام میخوای بزنی تو کار سایتهای اونجوری یا نکنه داری و ما خبر نداریم !!!!؟؟؟:general703::general703::general703::general703::general703:
تسبیح ام رو بکوبم تو سرت؟
هان؟
هان؟ :D
:دی :D:general711:
اصلا کو تسبیح من :| :general711:

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
تسبیح ام رو بکوبم تو سرت؟
هان؟
هان؟ :D
:دی :D:general711:
اصلا کو تسبیح من :| :general711:
الان دنبال تسبحی ، فردا خبر میاد گرفتنت :D ول کن دادا آخر عاقبت نداره ، همه چی که پول نی :general707:

snitomb

Registered User
لایک‌ها
223
سلام دوستان شبتون بخیر

همین الان یه فیلمی رو تموم کردم
میشه گفت یکی از بهترین فیلم هایی بود که تا بحال دیدم
و خب بعد هر فیلم باحال آدمو یه حس خیلی خاص میگیره نمیدونم اسمش چیه والا (الان من توشم که میخوام فیلمو معرفی کنم)

ولی دوستانی که نت مناسب دارن پیشنهاد میکنم فیلم OldBoy 2013 رو دانلود و تماشا کنن (نصف شب نگاه کنین خیلی ریلکسو ردیفه (دوستان سیگاری پیشنهاد میکنم یه نخ سیگار آخر فیلم آتیش کنین(چیز ردیفی میشه)))
700-800مگ فیلمه ولی واقعا ارزششو داره .
شب خوش

-----------------------------------------------------
@parsipersian آقا با امضات خیلی حال کردم ، یه گونی تشکر
شب خوش

mcsaturday

Registered User
لایک‌ها
1,331
خوابم نمیبرد،
گفتم جسارتاً بیام یه انتقاد کوچولو از وبمسترا و اساتید این تاپیک بکنم.
همونطور که میدونید، دکمه تشکر، جهت تشکر و سپاسگزاری از یک شخص بابت پست مفیدش تعبیه شده. اما چیزی که من این اواخر دیدم، زیر سوال رفتن کامل کاربرد این دکمه ست.
استفاده ی کم از این دکمه خوب نیست. ولی استفاده ی زیاد و نابجای این دکمه هم چندان قشنگ نیست. اینطوری تفکیک پست های غیرمفید و مفید سخت میشه. دو - سه نفری هستن که زیر هر پستی که میبینیم، دکمه تشکر رو زدن. مثلا یه دوستی اومده سوالی پرسیده، سه نفر تشکر کردن ازش. خب عزیزانی که از اینطور پست ها تشکر میکنن باید بدونن که "پرسش" نیاز به "پاسخ" داره نه "تشکر". یا مثال های این چنینی که خیلی زیاد شده. سال های قبل ابداً اینطور نبود. نمیدونم این چه چیزیه که رسم شده.
بهرحال جسارتم رو ببخشید دوستان و اگر صلاح دونستید در استفاده از دکمه "تشکر" تجدید نظر کنید. فکر نمیکنم هر جایی کاربرد داشته باشه.
صبحتون هم به خیر

بالا