• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

snitomb

Registered User
لایک‌ها
223
شکر، کسی هستم که در این زمان به خواب آسوده میروم... نه پیرمردی که در این ساعت جارویش را سوار بر شان میکند و راهی خیابان ها میشود..
ای پیرمرد گنجی فراتر از افکارت در انتظار توست...

hesamkaveh

Registered User
لایک‌ها
92
خوابم نمیبرد،
گفتم جسارتاً بیام یه انتقاد کوچولو از وبمسترا و اساتید این تاپیک بکنم.
همونطور که میدونید، دکمه تشکر، جهت تشکر و سپاسگزاری از یک شخص بابت پست مفیدش تعبیه شده. اما چیزی که من این اواخر دیدم، زیر سوال رفتن کامل کاربرد این دکمه ست.
استفاده ی کم از این دکمه خوب نیست. ولی استفاده ی زیاد و نابجای این دکمه هم چندان قشنگ نیست. اینطوری تفکیک پست های غیرمفید و مفید سخت میشه. دو - سه نفری هستن که زیر هر پستی که میبینیم، دکمه تشکر رو زدن. مثلا یه دوستی اومده سوالی پرسیده، سه نفر تشکر کردن ازش. خب عزیزانی که از اینطور پست ها تشکر میکنن باید بدونن که "پرسش" نیاز به "پاسخ" داره نه "تشکر". یا مثال های این چنینی که خیلی زیاد شده. سال های قبل ابداً اینطور نبود. نمیدونم این چه چیزیه که رسم شده.
بهرحال جسارتم رو ببخشید دوستان و اگر صلاح دونستید در استفاده از دکمه "تشکر" تجدید نظر کنید. فکر نمیکنم هر جایی کاربرد داشته باشه.
صبحتون هم به خیر

تو نیکی می کن و در دجله انداز تا ایزد در بیابانت دهد باز
بعضیا این رسمو جا انداختن تا تعداد تشکر خودشون زیاد شه.
بعضیا هم خجالت می کشن از پست دوستشون تشکر نکنن...

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
به علت رشوه گيري برخي از مسئولين :| دامنه فيس بوك دات اي ار به زور و به روش غير قانوني از يوسف(كاربر همين انجمن) گرفته شد وبه فيس بوك واگذار شد.
واقعا ادم اين همه ميهن دوستيو ميبينه تو اين مسئولين اشك از گونه هاش روونه ميشه :|
:|

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
به علت رشوه گيري برخي از مسئولين :| دامنه فيس بوك دات اي ار به زور و به روش غير قانوني از يوسف(كاربر همين انجمن) گرفته شد وبه فيس بوك واگذار شد.
واقعا ادم اين همه ميهن دوستيو ميبينه تو اين مسئولين اشك از گونه هاش روونه ميشه :|
فقط ادعا دارن . نه به اون قوانیینشون برا فیلترینگ نه به ... خیلی از سایتا به خاطر ÷ارتی فیلتر نمیشن..
پ.ن این سایت علی بابا چه قیمت های خوبی میده ها . سایتای همکاری در فروش از اینجا خرید میکنن؟:D

ozil20

Registered User
لایک‌ها
565
سلام دوستان می خواستم دامین سایتم رو تمدید کنم زده بود یکساله 16 هزار تومان چه جوری از طریق نمایندگان تمدید کنم تا هزینه کمتر بشه؟
ممنون

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
خوابم نمیبرد،
گفتم جسارتاً بیام یه انتقاد کوچولو از وبمسترا و اساتید این تاپیک بکنم.
همونطور که میدونید، دکمه تشکر، جهت تشکر و سپاسگزاری از یک شخص بابت پست مفیدش تعبیه شده. اما چیزی که من این اواخر دیدم، زیر سوال رفتن کامل کاربرد این دکمه ست.
استفاده ی کم از این دکمه خوب نیست. ولی استفاده ی زیاد و نابجای این دکمه هم چندان قشنگ نیست. اینطوری تفکیک پست های غیرمفید و مفید سخت میشه. دو - سه نفری هستن که زیر هر پستی که میبینیم، دکمه تشکر رو زدن. مثلا یه دوستی اومده سوالی پرسیده، سه نفر تشکر کردن ازش. خب عزیزانی که از اینطور پست ها تشکر میکنن باید بدونن که "پرسش" نیاز به "پاسخ" داره نه "تشکر". یا مثال های این چنینی که خیلی زیاد شده. سال های قبل ابداً اینطور نبود. نمیدونم این چه چیزیه که رسم شده.
بهرحال جسارتم رو ببخشید دوستان و اگر صلاح دونستید در استفاده از دکمه "تشکر" تجدید نظر کنید. فکر نمیکنم هر جایی کاربرد داشته باشه.
صبحتون هم به خیر
خب بعضی وقتا سوالایی میپرسن که واقعاً جای تشکر داره:general707:
و گاهاً دکمه تشکر به تنهایی نمیتونه بیانگر احساس باشه که بایت توی پیست هم از شخص تشکر شه :general709:
ممنون از پیست مفیدتون ، :general711:
بعضی ها هم هستن ، میان سوال میپرسن پاسخ میگیرن اما تشکر که نمیکنن هیچی ، چیزی هم بار آدم نکنن خوبه

tissit

Registered User
لایک‌ها
1,190
صبح همه ی دوستان بخیر.

انشالله که روز پرباری برای همه باشه.
--------------------------------
نمی دونم چرا بعضی ها اینطورین!طرف1 هفته پی ام پشت پی ام که نویسنده می خوای استخدام کن استخدام کن.گفتیم باشه بفرمایید(البته با مبلغ خوب)حالا 2 روزه پیداش نیست:دی
عجب دور و زمونه ای شده ها!

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
مطمعنی دادا نکنه فروخته باشه ، با آقا یوسف شما ارتباط داری !!!؟؟؟
سلام دوستان می خواستم دامین سایتم رو تمدید کنم زده بود یکساله 16 هزار تومان چه جوری از طریق نمایندگان تمدید کنم تا هزینه کمتر بشه؟
ممنون
خیلی راحت میتونی از damaneh.net تمدید کنی 1 سال 4250 هستش به سایتشون بری دقیقاً نحوه تمدید کردن رو توضیح داده
دوست خوبمون @M+J هم مالک دامنه دات نت هستش .

M+J

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,011
نظر شما وبمستران عزیز در مورد حرف h در آخر دامنه هایی که به (ـه) ختم میشه چیه
مثلاً دامنه damaneh.net بنظرتون وقتی به شخصی بگیم دامنه دات نت وارد آدرس damaneh.net میشه یا damane.net

@M+J

:general707::general707::general707::general707:
شمام میخوای بزنی تو کار سایتهای اونجوری یا نکنه داری و ما خبر نداریم !!!!؟؟؟:general703::general703::general703::general703::general703:
سلیقه ای هست بعضی با h قبول دارن بعضی بدون h
در هر دو مورد هم سایتهای بزرگی وجود داره

منبع؟ چی شده؟ هویز را دیدم

ممنون
باید رابط مالی را روی رابط مالی اون نماینده قرار بدید و رابط های مجاز نیک هم روی "خودم و نمایندگان"

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
سلیقه ای هست بعضی با h قبول دارن بعضی بدون h
در هر دو مورد هم سایتهای بزرگی وجود داره

منبع؟ چی شده؟ هویز را دیدم

باید رابط مالی را روی رابط مالی اون نماینده قرار بدید و رابط های مجاز نیک هم روی "خودم و نمایندگان"

داش مجید به نظرت خوب نی هر دو دامنه رو دشته باشیم ، برای کسب و کاری بزرگ و موفق یا این که لزومی در این کار نمیبینید !!!!؟؟؟

M+J

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,011
داش مجید به نظرت خوب نی هر دو دامنه رو دشته باشیم ، برای کسب و کاری بزرگ و موفق یا این که لزومی در این کار نمیبینید !!!!؟؟؟
اگر بتونی داشته باشه که بهتره شامل پسوند های ir و com و در برخی موارد هم net

Mohammad_Vazin

Registered User
لایک‌ها
1,190

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
یوسف تو فیسبوکش زده بود . ولی گفت فعلا زیاد همه گیر نشه چون درخواست دادن دادگاه تجدید نظر ... شاید بتونه با استفاده از قوانین داخلی دامین رو پس بگیره .

Mohammad_Vazin

Registered User
لایک‌ها
1,190
قضیه چیه؟

Mohammad_Vazin

Registered User
لایک‌ها
1,190
من محسن 12 سالمه.
خیلی با هوش و استعدادم.
تو مدرسه تیزهوشان قرار هست بخونم....
از بچگی کامپیوتر داشتم....
توی اینترنت هم بهتر از همه با یاهو کار میکنم و با موزیلا هم حرفه ای هستم....

آدرس... (استان خیلی بزرگ در شهر بزرگ تهران :general506: )
تلفن.... (سوتی اینجا رو نمیشه گذاشت :دی)

راستی پدر و مادرم هم توی انگلیسی میتونند کمکم کنند.
کلاس زبان هم رفتم.
اگه حقوقش کم باشه اشکالی نداره اما ترجیحاً انگلیسی زیاد تو کار من نباشه...
ساعت کاری هم به مدرسه نخوره دبستانمون روی انضباط حساسند...

(البته خیلی جاهاشو درست کردم مثلاً نوشته بود حصاص ند :دی)

یک رزومه برای استخدام با 90 درصد سانسور... (یک هفته ای برای متن زحمت کشیده بود بنده خدا :دی)

به نظرتون مورد خوبیه؟ کلاس ششم دبستان (قراره بره ششم) برای سایت هاستینگ...
به قول خودش شرکت سایت سازی
:rolleyes:

Mohammad_Vazin

Registered User
لایک‌ها
1,190
یوسف تو فیسبوکش زده بود . ولی گفت فعلا زیاد همه گیر نشه چون درخواست دادن دادگاه تجدید نظر ... شاید بتونه با استفاده از قوانین داخلی دامین رو پس بگیره .
موضوع چیه؟

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086
بله درسته
من الان بیشتر از @ufont میترسم که کم پیداست ، فکر کنم طرحی که قراره برا ما بزنه رو فروخته به یکی دیگه و پولش رو برداشته فرار کرده:general711:
سلام. نه حاژی دیشب نفهمیدم چطور شد خوابم برد.
کارت امروز تمومه

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086
من محسن 12 سالمه.
خیلی با هوش و استعدادم.
تو مدرسه تیزهوشان قرار هست بخونم....
از بچگی کامپیوتر داشتم....
توی اینترنت هم بهتر از همه با یاهو کار میکنم و با موزیلا هم حرفه ای هستم....

آدرس... (استان خیلی بزرگ در شهر بزرگ تهران :general506: )
تلفن.... (سوتی اینجا رو نمیشه گذاشت :دی)

راستی پدر و مادرم هم توی انگلیسی میتونند کمکم کنند.
کلاس زبان هم رفتم.
اگه حقوقش کم باشه اشکالی نداره اما ترجیحاً انگلیسی زیاد تو کار من نباشه...
ساعت کاری هم به مدرسه نخوره دبستانمون روی انضباط حساسند...

(البته خیلی جاهاشو درست کردم مثلاً نوشته بود حصاص ند :دی)

یک رزومه برای استخدام با 90 درصد سانسور... (یک هفته ای برای متن زحمت کشیده بود بنده خدا :دی)

به نظرتون مورد خوبیه؟ کلاس ششم دبستان (قراره بره ششم) برای سایت هاستینگ...
به قول خودش شرکت سایت سازی
:rolleyes:
یاهو بلده استخدامش کن .دی

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

بالا