• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

mehdi.karami

Registered User
لایک‌ها
743
عکس ادامه مطلب داخل ویرایشگر وردپرس برام نشون داده نمیشه ، مشکل از چی هست؟
با سیستم های دیگه چک کردم هیچ مشکلی نداره فقط روی سیستم خودم نشون نمیده :|
کش و کوکی های سایت رو پاک کن ، شاید درست بشه!

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
چه سوتی؟
بگو تا موجبات خنده ما هم فراهم بیاوری ! :general711:

سانسور ...:general112::general711:

برید تو پوشه قالبتون
در وردپرس میشه مسیر زیر:
/public_html/wp-content/themes/name ghaleb
سپس کدتون رو در فایل:
footer.php
یا
header.php
بزارید :)
هیچی مثلن اومدم بلد بازی در آرم 2 تا قالب رو از سایتای دیگه کپی کردم الان فهمیدم تو ناموس قالبا هم اسم سایتاشونو گزاشتن :| عقده ایـــا o_O:general111::general111::general111::general111: حالا باس از اول آپشون کتم :general503:
اعتماد بیش از حد کزدم فک نمیکردم تو فوتر تگ گزاشته باشن :D

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
عکس ادامه مطلب داخل ویرایشگر وردپرس برام نشون داده نمیشه ، مشکل از چی هست؟
با سیستم های دیگه چک کردم هیچ مشکلی نداره فقط روی سیستم خودم نشون نمیده :|
به یه مرورگر دیگه تست کن.
اگه با یه مروگر دیگه اوکی بود، کش این مرورگر رو پاک کن + آپدیت مرورگر

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
تازه اینکه چیزی نبود :D یه همچین کدی توی همه صفحه ها پیدا کردم (تو قالبای اون لامصبا) :
HTML:
<link rel="canonical" href="http://www.20script.ir" />
میشه بگید معنی این چی میشه؟! :D

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
یکی هم یه کده display="none" گزاشته بود توش لینکه سایته خودشو h1 کرده بود خیلی ...

ir2sedair

Registered User
لایک‌ها
613
برای انتقال خودکار از یک صفحه سایت به یه صفحه یا سایت دیگه هم میشه از کد HTML هم PHP هم اسکریپت استفاده کرد .
خیلی ممنون
جواب کامل و بدون نقصی بود مشکلم حل شد :D:general208:

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
دوستان فیلTر شKن رایگان خوب داریم ؟ کRیو جواب نمیده :(
free*gate
(دوستانی که با سایتهای چورن سر و کار دارن دور این رو خط بکشن:D)
+
تو یاهو پیام دادم.

Last edited:

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
تازه اینکه چیزی نبود :D یه همچین کدی توی همه صفحه ها پیدا کردم (تو قالبای اون لامصبا) :
HTML:
<link rel="canonical" href="http://www.20script.ir" />
میشه بگید معنی این چی میشه؟! :D

یکی هم یه کده display="none" گزاشته بود توش لینکه سایته خودشو h1 کرده بود خیلی ...
فکر کنم به عمق فاجعه پی نبردید :eek: میشه یه نفر کدای بالا رو تشریح کنه؟!
@ufont هنو قهری؟!:rolleyes: باور کن نمیدونستم تلفظشو داداشی:general106:

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
فکر کنم به عمق فاجعه پی نبردید :eek: میشه یه نفر کدای بالا رو تشریح کنه؟!
@ufont هنو قهری؟!:rolleyes: باور کن نمیدونستم تلفظشو داداشی:general106:
لینک اولی میشه رو میشه گفت کپی رایت یا بک لینک
استایل "display=none"، لینک یا متن یا... رو از دید کاربر مخفی میکنه :)

Last edited:

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
لینک اولی میشه رو میشه گفت کپی رایت یا بک لینک
استایل "display=none" هم، لینک یا متن یا... رو از دید کاربر مخفی میکنه :)
خودم توضیح میدم اصن :D مچ درد گرفتی داداش بیشتر تلخیص کردی تا تشریح :general304:

rel="canonical" چیست؟
شما فرض کن دو صفحه با محتوای یکسان داری. مثلاً دو صفحه داری که در هر دو صفحه محصولات یک شرکت رو نمایش میدی ولی هر صفحه چیدمان متفاوتی داره. اولی بر اساس نام و دومی بر اساس تاریخ انتشار. اگر گوگل این دو صفحه رو ببینه ، پی به مشابه بودن اون می بره و اون صفحه ای رو از بین اون دوتا انتخاب می کنه که بیشتر به خواسته کاربر (جستجو کننده) نزدیک تره. ولی شاید اون صفحه ای که انتخاب میکنه صفحه اصلی و استاندارد نباشه یعنی همون صفحه دقیق و بهتر و مورد نظر شما.
این باعث میشه که به گوگل بفهمون هر چه قدر سایته من خوبه این سایته هم خوبه و گوگل به اون سایته حال میده و به گفته بعضیا مثل آقا محمد کپی رایته ولی به نظر من کپی رایت باید تو فوتر و استایل باشه و به استفاده کننده گفته شه نه توی این بخش ها

این دومی دیگه فحشه
h1 مهمترین تگ یک سایته که گوگل اونو خیلی بهش توجه میکنه و وقتی کد h1 لینک داشته باشه گوگل به اون لینکه شاید حتی بیشتر از سایتت توجه میکنه و یه جورایی سایته شمارو زیر مجموعه اون ساته و بی همه چیز میدونه:D(یه کمی عصبانی شدم:mad:) و رتبه سایت شما شدیدا افت میکنه و رتبه اون سایت هدف شدیدا پیشرفت میکنه
ینی در این کار دو تا چیز غیر مجازن اونم خیلی یکی استفاده از اسم سایت خودت به عنوان h1 وبسایت یارو یکی لینک اون اسم به سایت خودت و بد تر از همه عدم نمایش اون متن که باعث میشه هیشکی نفهمه
دیگه نمیدونم چی بگم

دوستان اصلاحیه روش بدن :):general408:

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
خودم توضیح میدم اصن :D مچ درد گرفتی داداش بیشتر تلخیص کردی تا تشریح :general304:

rel="canonical" چیست؟
شما فرض کن دو صفحه با محتوای یکسان داری. مثلاً دو صفحه داری که در هر دو صفحه محصولات یک شرکت رو نمایش میدی ولی هر صفحه چیدمان متفاوتی داره. اولی بر اساس نام و دومی بر اساس تاریخ انتشار. اگر گوگل این دو صفحه رو ببینه ، پی به مشابه بودن اون می بره و اون صفحه ای رو از بین اون دوتا انتخاب می کنه که بیشتر به خواسته کاربر (جستجو کننده) نزدیک تره. ولی شاید اون صفحه ای که انتخاب میکنه صفحه اصلی و استاندارد نباشه یعنی همون صفحه دقیق و بهتر و مورد نظر شما.
این باعث میشه که به گوگل بفهمون هر چه قدر سایته من خوبه این سایته هم خوبه و گوگل به اون سایته حال میده و به گفته بعضیا مثل آقا محمد کپی رایته ولی به نظر من کپی رایت باید تو فوتر و استایل باشه و به استفاده کننده گفته شه نه توی این بخش ها

این دومی دیگه فحشه
h1 مهمترین تگ یک سایته که گوگل اونو خیلی بهش توجه میکنه و وقتی کد h1 لینک داشته باشه گوگل به اون لینکه شاید حتی بیشتر از سایتت توجه میکنه و یه جورایی سایته شمارو زیر مجموعه اون ساته و بی همه چیز میدونه:D(یه کمی عصبانی شدم:mad:) و رتبه سایت شما شدیدا افت میکنه و رتبه اون سایت هدف شدیدا پیشرفت میکنه
ینی در این کار دو تا چیز غیر مجازن اونم خیلی یکی استفاده از اسم سایت خودت به عنوان h1 وبسایت یارو یکی لینک اون اسم به سایت خودت و بد تر از همه عدم نمایش اون متن که باعث میشه هیشکی نفهمه
دیگه نمیدونم چی بگم

دوستان اصلاحیه روش بدن :):general408:
١٠٠ بار به بيست اسكريپت گفتم نزار اينارو.ميگه زحمت ميكشم بايد مزد زحمتم در بياد.فحشي چيزي داريد بگيد برسونم به دستش :D

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
١٠٠ بار به بيست اسكريپت گفتم نزار اينارو.ميگه زحمت ميكشم بايد مزد زحمتم در بياد.فحشي چيزي داريد بگيد برسونم به دستش :D
بهش بگو زحمت؟! فقط یه فونت گزاشتن دیگه کاری نکردن :eek: نمیخواستم اسم سایتشو ببرم :D برا بنده خدا بد میشه اینطور:general505: منم خوبه اینکارو بکنم عایا(تو رایگانا)؟!

بالا