• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

8song

Registered User
لایک‌ها
1,302
چند روز نبودم 40 صفحه عقبم..
آقا ما دیروز دیدیم این افزونه سئو آپدیتش اومده آپدیت کردیم بخش نوشته های تازه سایت ریخت بهم
چیکارش میتونم بکنم؟
نت افراز هم میگه آخرین بک آپ مال بامداده دیروزه

آپدیت:آخیش..الان آپدیت جدیدش اومد مشکلم حل شد

Last edited:

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667

Mohammad_Vazin

Registered User
لایک‌ها
1,190
قیمت پیشنهادی ؟ (ترجیحا خصوصی کنید :).)

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
قطعاً کمتر از چند میلیارد دلاری که مایکروسافت اسکایپ و نوکیا رو خرید... یا وزیر ارتباطات یک گیگابیت بر ثانیه رو خرید....!

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086
قطعاً کمتر از چند میلیارد دلاری که مایکروسافت اسکایپ و نوکیا رو خرید... یا وزیر ارتباطات یک گیگابیت بر ثانیه رو خرید....!
نه حاژی معاملمون نمیشه .دی
خوب پخ کن قیمت مدنظرتو

hosein.blak

Registered User
لایک‌ها
299
سلام
به نظرتون برا یه فروشگاه فیلم و بازی وردپرس بهتره با افزونه ووکامرس یا پرستا شاپ ؟؟

mnb1392

Registered User
لایک‌ها
1,069
سلام
به نظرتون برا یه فروشگاه فیلم و بازی وردپرس بهتره با افزونه ووکامرس یا پرستا شاپ ؟؟
ووکامرس بزنید خوبه چون این امکان رو میده در کنار شاپ میتونید در مورد اون محصول بنویسید
مثلا بازی رزیدنت اویل رو گذاشتین میتونید در کنارش نقد و بررسیشو بنویسید یا فیلم فلان رو گذاشتین درکنارش نقدش رو هم مینویسید

Mohammad_Vazin

Registered User
لایک‌ها
1,190
نه حاژی معاملمون نمیشه .دی
خوب پخ کن قیمت مدنظرتو

دقیقاً فرستادم که از چه قراره....

در مورد حاجی بودن .. تا حالا بهش خیلی فکر نکردم...
شاید یه روزی برای حج ثبت نام کردم...
البته برای من وقت هست...
اگر عمرم به دنیا نبود که.....

Mohammad_Vazin

Registered User
لایک‌ها
1,190
سلام
افزونه وردپرس یا اینکه از اسکریپت های دانلود فیلم استفاده کن (اگر فروش پستی و.. نداشته باشه...)

hosein.blak

Registered User
لایک‌ها
299
ووکامرس بزنید خوبه چون این امکان رو میده در کنار شاپ میتونید در مورد اون محصول بنویسید
ممنون. چون سایت فروش فیلم هم هست اینکه توضیحات هم داشته باشه خیلی مهمه! ولی با پرستا شاپ هم میشه توضیحات نوشت...
ولی یکم کار با ووکامرس و قالب هاش سخته.
تو بحث سئو ووکامرس بهتره یا پرستا شاپ ؟؟

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
ممنون. چون سایت فروش فیلم هم هست اینکه توضیحات هم داشته باشه خیلی مهمه! ولی با پرستا شاپ هم میشه توضیحات نوشت...
تجره نشون داده توی بخش سئو فروشگاه , گزینه اول پرستا و مجنتو و بعد از اون وردپرسه البته سیستم مدیریت محتوا نهایتا 10 درصد سئو سایت شماست و 90 درصد باقی مطالب و قالب سایت شماست
البته ا

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
دوست عزیز اگر چند روز با ووکامرس کار کنید میبینید که به همون آسونی کار با وردپرس هست و شاید قالب های خودش کمی پیچیدگی داشته باشه ولی شما میتونید قالب خودتون رو هماهنگ کنید

لذت کار کردن با ووکامرس رو اگر تجربه کنید دیگه هیچوقت سراغ فروشگاه سازها نمیرید !

تو بحث سئو هم 100% اگر سایتتون درست کار شده باشه ووکامرس چون روی هسته وردپرس هست خیلی بهتره

hosein.blak

Registered User
لایک‌ها
299
تجره نشون داده توی بخش سئو فروشگاه , گزینه اول پرستا و مجنتو و بعد از اون وردپرسه البته سیستم مدیریت محتوا نهایتا 10 درصد سئو سایت شماست و 90 درصد باقی مطالب و قالب سایت شماست
البته ا
بله
ولی قالب هایی که برای ووکامرس وردپرس در دسترس هست زیاد جالب نیستند و کار باهاشون سخته ... خود افزونه هم امکانات زیادی مثل پرستا شاپ نداره و این طبیعی هم هست چون ووکامرس فقط یه افزونه ست.
من یه سیستم ساده و کاربر پسند می خوام ولی به نظر ووکامرس یکم گیج کننده و کم امکانات هستش...
نحوه ی نوشتن افزونه برای کدوم یکی راحت تر و به صرفه تر هستش؟؟
دوست عزیز اگر چند روز با ووکامرس کار کنید میبینید که به همون آسونی کار با وردپرس هست و شاید قالب های خودش کمی پیچیدگی داشته باشه ولی شما میتونید قالب خودتون رو هماهنگ کنید

لذت کار کردن با ووکامرس رو اگر تجربه کنید دیگه هیچوقت سراغ فروشگاه سازها نمیرید !

تو بحث سئو هم 100% اگر سایتتون درست کار شده باشه ووکامرس چون روی هسته وردپرس هست خیلی بهتره
تو بحث نحوه ی ارسال پست پیشتاز و سفارشی و محصولات من با ووکامرس مشکل دارم... هر افزونه ای هم که نصب کردم فایده نداشت...
هماهنگ کردن قالب با ووکامرس چه جوریه؟؟
مثلا میشه قالب صحیفه رو برای ووکامرس هماهنگ کرد؟؟

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
بله
ولی قالب هایی که برای ووکامرس وردپرس در دسترس هست زیاد جالب نیستند و کار باهاشون سخته ... خود افزونه هم امکانات زیادی مثل پرستا شاپ نداره و این طبیعی هم هست چون ووکامرس فقط یه افزونه ست.
من یه سیستم ساده و کاربر پسند می خوام ولی به نظر ووکامرس یکم گیج کننده و کم امکانات هستش...
نحوه ی نوشتن افزونه برای کدوم یکی راحت تر و به صرفه تر هستش؟؟
امکانات زیاد پرستا به درد شما نمیخوره و کاره شما رو ووکامرس یا مجنتو به راحتی را میندازه
سادگی توی پرستا معنی نداره توی وردپرس یه کمی توی مجنتو یه کم بیشتر ولی همشون پیچیدگی های خاص خودشون رو دارن
پیشنهاد میکنم به هایتم سر بزنید شاید نظرتون راجع به پوسته های ووکامرس عوض شد

hosein.blak

Registered User
لایک‌ها
299
امکانات زیاد پرستا به درد شما نمیخوره و کاره شما رو ووکامرس یا مجنتو به راحتی را میندازه
سادگی توی پرستا معنی نداره توی وردپرس یه کمی توی مجنتو یه کم بیشتر ولی همشون پیچیدگی های خاص خودشون رو دارن
پیشنهاد میکنم به هایتم سر بزنید شاید نظرتون راجع به پوسته های ووکامرس عوض شد
مجنتو رو تا حالا امتحان نکردم. مشکل اصلی من بخش ارسال پستتی هستش... و صد البته قالب ...
پ.ن: سایتتون باز نمیشه |:

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
قالب که تیم ما های تم تخصصشه (پ خ بدید) ولی برای ارسال پستی هم میتونید توی ووکامرس اینکارو راحت انجام بدید (اگر قالبو از خودمون بخرید که پشتیبانی 100 درصدی میکنیمش :) )

hosein.blak

Registered User
لایک‌ها
299
قالب که تیم ما های تم تخصصشه (پ خ بدید) ولی برای ارسال پستی هم میتونید توی ووکامرس اینکارو راحت انجام بدید (اگر قالبو از خودمون بخرید که پشتیبانی 100 درصدی میکنیمش :) )
نمی دونم چرا سایتتون برا من بالا نمیاد. البته ابن چند وقته خیلی سایتا برا من بالا نمیاد :general208::general208::general208::general208:
اینرنت شخمی مخابرات:general108::general108::general108::general108::general108::general108:
پخ دادم...

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
نمی دونم چرا سایتتون برا من بالا نمیاد. البته ابن چند وقته خیلی سایتا برا من بالا نمیاد :general208::general208::general208::general208:
اینرنت شخمی مخابرات:general108::general108::general108::general108::general108::general108:
پخ دادم...
سایت که سالمه ولی پخ دادم

بالا