• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
تو بحث نحوه ی ارسال پست پیشتاز و سفارشی و محصولات من با ووکامرس مشکل دارم... هر افزونه ای هم که نصب کردم فایده نداشت...
هماهنگ کردن قالب با ووکامرس چه جوریه؟؟
مثلا میشه قالب صحیفه رو برای ووکامرس هماهنگ کرد؟؟
اگر منظورتون هماهنگ کردن با پست و ... هست طوری که وقتی سفارشی ثبت میشه به همون پست هم ارسال بشه و یعنی در کل هماهنگ کردن سفارشات پستی با ووکامرس هست خب الآن فعلاکسی ننوشته براش اینامکانو که هماهنگ بشه

من خودم میخواستم با ایران مارکت ستش کنم که خب کلا کنسل شد فروشگاه و اون پروژه هم کنسل شد

ولی اگر قصدت جدی هست میتونی با هزینه خیلی کم بدی یه برنامه نویس برات اختصاصی کنه و به راحتی حالا از طریق وب سرویس هماهنگ کنه که دیگه مشکلی با ارسال پست پیشتاز و سفارشی نداشته باشی یعنی دقیقا سفارشاتت همونی میشه در سرویس دهندت هست

بله به راحتیمیتونید هر قالبیرو که میخواید با ووکامرس هماهنگ کنید فقط باید چند تا کد رو جا به جا کنید که در آموزشهای خود ووکامرس هست قبلا هم همون موقعی که ووکامرس رو در پرشین اسکریپت فارسیش کردم یه آموزش کوچولو برای هماهنگ کردنش گذاشتم که اگه بگردی شاید هنوز باشه

ولی هماهنگ کردنش در حد چند تا کده که خیلی راحته !
ولی به جرات میتونم بگم ووکامرس میتونه با فروشگاه سازهای خیلی خوبی مثل اپن کارت و پرستا رقابت کنه حتی تو خیلی از امکانات از اون ها برتریداره

شما با ووکامرس فقط یه فروشگاه ساز ندارید بلکه یه پرتال کامل دارید که همه کار میتونید در کنارش کنید که این به خاطر قدرت وردپرس در پست تایپ ها هست ...

hosein.blak

Registered User
لایک‌ها
299
اگر منظورتون هماهنگ کردن با پست و ... هست طوری که وقتی سفارشی ثبت میشه به همون پست هم ارسال بشه و یعنی در کل هماهنگ کردن سفارشات پستی با ووکامرس هست خب الآن فعلاکسی ننوشته براش اینامکانو که هماهنگ بشه

من خودم میخواستم با ایران مارکت ستش کنم که خب کلا کنسل شد فروشگاه و اون پروژه هم کنسل شد

ولی اگر قصدت جدی هست میتونی با هزینه خیلی کم بدی یه برنامه نویس برات اختصاصی کنه و به راحتی حالا از طریق وب سرویس هماهنگ کنه که دیگه مشکلی با ارسال پست پیشتاز و سفارشی نداشته باشی یعنی دقیقا سفارشاتت همونی میشه در سرویس دهندت هست

بله به راحتیمیتونید هر قالبیرو که میخواید با ووکامرس هماهنگ کنید فقط باید چند تا کد رو جا به جا کنید که در آموزشهای خود ووکامرس هست قبلا هم همون موقعی که ووکامرس رو در پرشین اسکریپت فارسیش کردم یه آموزش کوچولو برای هماهنگ کردنش گذاشتم که اگه بگردی شاید هنوز باشه

ولی هماهنگ کردنش در حد چند تا کده که خیلی راحته !
ولی به جرات میتونم بگم ووکامرس میتونه با فروشگاه سازهای خیلی خوبی مثل اپن کارت و پرستا رقابت کنه حتی تو خیلی از امکانات از اون ها برتریداره

شما با ووکامرس فقط یه فروشگاه ساز ندارید بلکه یه پرتال کامل دارید که همه کار میتونید در کنارش کنید که این به خاطر قدرت وردپرس در پست تایپ ها هست ...
خیلی ممنون. با توضیحاتی که دادید ووکامرس رو انتخاب می کنم.

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
خیلی ممنون. با توضیحاتی که دادید ووکامرس رو انتخاب می کنم.
خواهش میکنم

کمکی از دستم بر میومد بگو

این دوستمون های تم هم که تو سایتش فک کنم قالب داره برای ووکامرس میتونیاستفاده کنی

امیدوارم موفق باشی تو کارت

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
صبح بخیر وب مستران عزیز
37.gif

تجره نشون داده توی بخش سئو فروشگاه , گزینه اول پرستا و مجنتو و بعد از اون وردپرسه البته سیستم مدیریت محتوا نهایتا 10 درصد سئو سایت شماست و 90 درصد باقی مطالب و قالب سایت شماست
البته ا
تجربه ات تو حلقم :|
کی میگه ؟
ثابت کن :)

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
صبح بخیر وب مستران عزیز
37.gif

کی میگه ؟
صبح به خیر دیشب با هم خوابیدیم مثه اینکه o_O
والا تجربه من که اونقدری نیست جلوی بزرگان حرفی بزنم نقل و قول حرف یکی از دوستان بود که توی کار فروشگاه ساز اینا بودن:) اثباتشم با چند تا جستجوی گوگل در میاد (این کارم باید من بکنم:eek: )
پ.ن: پخ بیخیال شدی؟! تاپیک بزنم؟!:D

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
صبح بخیر وب مستران عزیز
37.gif

کی میگه ؟
با بخش اول حرفش موافق نیستم چون دیگهسئوی وردپرس همه میدونن ....

اما بخش بعدی پستش درسته و سئو فقط سیستم محتوا نیست بلکه خود محتوای کاربری هست که سئو رو تشکیل میده

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
با بخش اول حرفش موافق نیستم چون دیگهسئوی وردپرس همه میدونن ....

اما بخش بعدی پستش درسته و سئو فقط سیستم محتوا نیست بلکه خود محتوای کاربری هست که سئو رو تشکیل میده
بخش اولشو بد بیان کردم
منظورم اینه برای "فروشگاه" سئوی پرستا بهتره فقط برای فروشگاه چون سئوش تخصصی برای فروشگاه کار شده

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
دوستان وبمستر عزیز کسی سایت/گالری عکس میشناسه که لوگو روی عکسهاش نزنه ؟
خیلی مهم و فوری اگه کسی میشناسه خواهشا معرفی کنه

barool

Registered User
لایک‌ها
2,864
سلام دوستان عزیز
خواستم بپرسم سایتی یا اموزش انلاینی هست که از پایه و مقدماتی اموزش وردپرس و راه اندازی سایت رو با همه مفاهیم گفته باشه؟
ممنون

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
سلام دوستان عزیز
خواستم بپرسم سایتی یا اموزش انلاینی هست که از پایه و مقدماتی اموزش وردپرس و راه اندازی سایت رو با همه مفاهیم گفته باشه؟
ممنون
گوگل عزیز :D

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862

hellbrain666

Registered User
لایک‌ها
946
خداوکیلی یکی دشمنی کرده:eek: کاره هر کیه شوخیه با نمکیه:p منم براش جبران میکنم:D ایشالا موبایلش تو پیج چیز پخش شه:general112:
جالبیش اینه که دیگه لینک های تم توی اون صفحه نیست
به خاطر رتبه بالای سایت شما ، اطلاعات الکسا دیر تر بروز میشه و گرنه کلی لینک دیگه توی اون بخش میان و اون لینک هم به مرور پاک میشه:D

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
خدایی اگه 40 روز اینجا له له بزنم یکی یه آموزشی رو با 2تا اسکرین شات بهم یاد بده دایورت میشم رو ...... حالا :general112: سوژه مون کردن
جالبیش اینه که دیگه لینک های تم توی اون صفحه نیست
به خاطر رتبه بالای سایت شما ، اطلاعات الکسا دیر تر بروز میشه و گرنه کلی لینک دیگه توی اون بخش میان و اون لینک هم به مرور پاک میشه:D
خدارو شکر ولی شیطونه میگه به ساماندهی گزارشش کنمااا توی پستشم آخه چیزی نداره همش چرتو پرته:general306:

بالا