• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
سرمایه هم اهمیت زیادی داره:D
سرمایه در صورتی اهمیت دارد که شما انها یی را گفتم داشته باشید. به خصوص علم ان کار را.
چون شاید بشود با سرمایه ی زیاد در زمان صرفه جویی کرد. و سایت را با ترفند های خاص خودش اورد بالا.
ولی اگر علم ان کار را نداشته باشید. پول هایتان را به باد داده اید.
ولی در کل اره اگر کنار انها پول هم باشد. موفقیت را زودتر شاهد خواهیم بود.

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
دوستان واقعا یادش به خیر پی تی چه جو فعالی داشت سالهای 2010 الی 2011 یعنی اون موقع های که ما عضو شدیم . منظورم تایپک ویژه وبمستر ها بود .الان خیلی از رفقا کشیدند کنار و فقط نظاره گر هستند. ولی بازم خوبه. امیدوارم هر روز بهتر از روز دیگر بشود.

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
دوستان واقعا یادش به خیر پی تی چه جو فعالی داشت سالهای 2010 الی 2011 یعنی اون موقع های که ما عضو شدیم . منظورم تایپک ویژه وبمستر ها بود .الان خیلی از رفقا کشیدند کنار و فقط نظاره گر هستند. ولی بازم خوبه. امیدوارم هر روز بهتر از روز دیگر بشود.
نترس من هستم :android14:

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
نترس من هستم :android14:
نه بابا از قدیمی ها گفتم خیلی ها هنوز هستند. و کمک بچه ها می کنند. و فدایشان باید شد.
چون واقعا اطلاعات خوبی را به بچه ها منتقل می کنند که ارزش های زیادی دارد.
دوستان نگاه کنید مهم ترین بحث در مورد سایت داری حالا هر نوع سایتی که می خواهید بزنید. این ها هستند
اول باید روی کاغذ هدف خود را معلوم بکنید. منظور از هدف خود چیست . یعنی اینکه چه قدر پول دارید.
چه نوع سایتی را می خواهید بزنید. زمان رسیدن به سود دهی سایت را تخمین بزنید. روزانه چه قدر مطلب در ان بزنید.
مطالب سایت در چه زمانی روزانه در سایت قرار بگیرد. سایت قالبش رایگان باشد یا پولی. دامین دات ای ار باشد یا دات کام
بک لینک خودتان بسازید یا نه بخرید. نحوه ی فعالیتتان در شبکه های اجتماعی چگونه باشد. به چند ای پی روزانه برسید.
هدفتان چه قدر هست. رقبای شما چه کار هایی کرده اند به این نتایج رسیده اند. شما باید چه کار هایی انجام بدهید و به چه نتایجی برسید. هاست از کجا تهیه بکنید. ایا خودتان نویسنده هستید یا باید نویسنده بگیرید. و سوال های زیادی که باید روی
برگه اورده شود و به ان پاسخ بدهید . وقتی پاسخ دادید. دوباره همان سوال ها را بیاورید و از اساتید بپرسید و وقتی دو تا را با هم مقایسه کردید. مکملی از انها را اجرا بکنید. و در اخرم علاقه. پشتکار . صبر. به نتیجه می رسید.

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,882

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
@AmirST دیگه کم کم داشتم نگرانت میشدم:D

من بالاخره عملکرد فروشگاه هارو نفهمیدم چه جوریاست:Dاز کجا میخرن؟چندتا میخرن؟کجا نگه میدارن؟....:general304:
زير پله نگه ميدارن همشون.منم چند تا اسكريپت دارم گذاشتم زير پله .

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
یه سوال تخصصی شما زمپ رو سیستمتون نصبه؟! من میترسم نصب کنم سی پی یو بگیره؟

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060

brand2

Registered User
لایک‌ها
657
قالب html ساده برای فروم ندارید؟

8song

Registered User
لایک‌ها
1,302
میخوام شروع کنم به خرید بک لینک اول از چه رنکی شروع کنم؟؟
درضمن بلاگفا نمیذاشت توی وبلاگ ها کد فالو سایتمو بذارم..فک کنم بلاکم کرده بود..یعنی کلا نمیشه از بلاگفا بک لینک خرید؟

بالا