• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
مشکل از قالب هست که داره تمام عکس ها را با سایز اصلی لود میکنه
دوست عزیز قالب های تم هم مگه مشکل داره؟!o_O قالب رو من طراحی نکردم مشکل بگیری که:eek: باید تصاویر رو ریجنریت کنن:)
اگر تو قالب از Post Thumbnails استفاده می کنی ، باید thumbnails دوباره سازی بشه ، الان چون عکس هات دوباره سازی نشده ، برای اون سایز جدیدی که قالب اضافه کرده هیچ عکس برش خورده وجود نداره ، وردپرس به صورت خودکار از تصویر اصلی استفاده میکنه و فقط تغییر اندازه میده ، به همین خاطر لود صفحه اصلی چون تصویر کامل لود میشه کنده.
برای ایتکه تصاویرت برای اندازه های جدید دوباره بازسازی بشه ، از این افزونه استفاده کن. http://wordpress.org/plugins/regenerate-thumbnails/
دمت گرم داداش وظیفه من بود راهنمایی کنم ولی نمیدونم چرا اوزیل خان مارو قابل نمیدونن:D
ممنون یه سوالم در مورد کد تبلیغات داشتم من می خوام بنر های تبلیغاتی در تمام صفحات قابل مشاهده باشند باید از چه کدی استفاده کنم الان از این کدی که داره استفاده می کنم فقط توی صفحه اصلی بنر ها ی تبلیغاتی رو نشون میده و اگه روی ادامه مطلب کلیک کنی بالای اون مطلب دیگه نیست اگه کدی در این زمینه می شناسید ممنون می شوم معرفی کنید
اگه هنوز اوکی نشد پخ بده برات اوکیش کنم داداشی:general601:

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
63,268

خیلی هم عالی :D میترسم هفته دیگه تک رقمی شیم :D

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
@AmirST دیگه کم کم داشتم نگرانت میشدم:D
تو افتابه انلاين بفروشي هم كارت ميگيره.به شرطي كه سر مايه داشته باشي.
چقدر داري؟
من بالاخره عملکرد فروشگاه هارو نفهمیدم چه جوریاست:Dاز کجا میخرن؟چندتا میخرن؟کجا نگه میدارن؟....:general304:

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
نه نترس من دعا ميكنم كه نشي :D
از بس سايتتو ريلود ميكني رتبه ميندازه.وگرنه تورو چه به بازديد :D
محض اطلاع بگم من تولبار الکسا ندارم :D آنچه توانسته ایم لطف شما بوده است :general707: رمزو وبگزرو بدم حال کنی؟! :general307: استاد مهدی یوفونت هم توی الکسا ما هستن جریان چیه؟1:general404:

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
@AmirST دیگه کم کم داشتم نگرانت میشدم:D

من بالاخره عملکرد فروشگاه هارو نفهمیدم چه جوریاست:Dاز کجا میخرن؟چندتا میخرن؟کجا نگه میدارن؟....:general304:
والا خودمم نگران خودمم :D جاتون خالی کیفمو گم کردم حدود 10 کیلومتری پیاده اومدم :general710:

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
میخوام یه سایت تفریحی داغون بزنم بعد بفروشم .دی
دامنشم قبلا گرفتم اسکندر.ای ار
لوگوشم حاضره میمونه قالب که اونم میدم بزنن
نظر؟

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
با این امید بخوای سایت بزنی نه فروش میره نه به جایی میرسه! اتفاقا اسکندر به شدت طرفدار داره. شخصیت اصلیه برنامه شکرستون و عشق دوم دختراس :دی
سایت تفریحی اگه میخوای بزنی به نظرم یه سایتیکه از قبل راه افتاده بگیر روش کار کن. از صفر سخته...

.omid.64

Registered User
لایک‌ها
32
به نظرم این مبلغ برای طراحی سایت و کمی تبلیغ و سئو مناسب هست.
ولی چی میخوای بفروشی؟باید dvd بخری.دستگاه رایتر بخری.پرینتر بگیری و..
بیشتر می خوام فروشگاه داشته باشم. شریک هم دارم.
مشکلم وسایل نیست. یه فکری تو سرم بود که پر پر شد |:
می خواستیم فیلم و سریال بفروشیم روی dvd یا هارد با قیمت کم مثل کاری که تو همین انجمن هم میشه ...

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
بنظرتون صاحب این سایت رو چند درصد ممکنه که بگیرن zanasho4.com @mojazshop
با توجه به این پیستی که من چند وقت پیش گذاشتم ،
بنظرتون جرمش رو چی اعلام میکنن و چه حکمی براش میبرن

@mojazshop دوست عزیز قصد جسارت نداشتم فقط خواستم به برخی مسائل آگاهتون کنم ، اگه مجوزی برای فروش محصولاتتون دارید بهتره تو سایتتون ارائه کنید
چون فتا به صراحت اعلام کرده که فروش این محصولات غیر مجازه و وقتی که دامنه های قبلی شما رو فیلتر کردن باید بدونید که یه جای کار می لنگه
در مورد این که آدم رو میگیرن هم میتونید از @payam-nice سوال کنید و بدونید که چه دردسرهایی میتونه داشته باشه ،

.omid.64

Registered User
لایک‌ها
32

@mojazshop دوست عزیز قصد جسارت نداشتم فقط خواستم به برخی مسائل آگاهتون کنم ، اگه مجوزی برای فروش محصولاتتون دارید بهتره تو سایتتون ارائه کنید
چون فتا به صراحت اعلام کرده که فروش این محصولات غیر مجازه و وقتی که دامنه های قبلی شما رو فیلتر کردن باید بدونید که یه جای کار می لنگه
در مورد این که آدم رو میگیرن هم میتونید از @payam-nice سوال کنید و بدونید که چه دردسرهایی میتونه داشته باشه ،
بابا این که بدتر از فروشگاه فیلمه و هنوز مدیرش داره کار میکنه.
آقا یه راهنمایی هم به ما بده ...

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
@nassera برا فروش محصولاتی که غیر مجاز نیستن هم نیاز به مجوز هست؟مثلا البسه
تاجایی که من میدونم اگر صرفاً به عنوان فروشگاه اینترنتی فعالیت کنید ، نماد فعلا کفایت میکنه تا بعد ببینیم ، ماجرای اتحادیه فروشگاههای اینترنتی به کجا میرسه
اما اگه محل فیزیکی دارین خب مسلماً 100% باید پروانه یا جواز کسب داشته باشید .

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
رفق سلام
ایا اینترنت پرسرعت های وب خوبه
سرعت 512 ماهی 3 گیگ حجم از ساعت 5 تا 8 صبح رایگان ماهی فقط 15300 تومان.
کسی های وب داره ایا خوبه مثلا در زمان حجمی چه سرعت های را می دهد و در زمان رایگان چه سرعت های

ali_ptr

Registered User
لایک‌ها
289
با این امید بخوای سایت بزنی نه فروش میره نه به جایی میرسه! اتفاقا اسکندر به شدت طرفدار داره. شخصیت اصلیه برنامه شکرستون و عشق دوم دختراس :دی
سایت تفریحی اگه میخوای بزنی به نظرم یه سایتیکه از قبل راه افتاده بگیر روش کار کن. از صفر سخته...
@ufont
بکاپ زیاد دارم :D

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
بابا این که بدتر از فروشگاه فیلمه و هنوز مدیرش داره کار میکنه.
آقا یه راهنمایی هم به ما بده ...
ببخشید کمی مشغول کاری بودم نتونستم پیست های قبلی رو بخونم ، چه کمکی ازم برمیاد!!؟؟

alireza9401

Registered User
لایک‌ها
331

ببخشید کمی مشغول کاری بودم نتونستم پیست های قبلی رو بخونم ، چه کمکی ازم برمیاد!!؟؟
حالا چرا پیست؟:general402::general705:

بالا