• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
دوستان، یک اسکریپت خبرخوان داره آماده میشه ، تحت عنوان "ربات پرس"، اکثر کارهاش هم صورت گرفته و فقط جزئیات کمی از core مونده
این فیدخوان اسپم ساز و دردساز نیست ! و هر چیزی ببینه ایندکس میکنه ، از مریخ هم واژه سازی نمی کنه مثل برخی فیدخوان ها:دی (البته می تونستیم اینم بنویسیم..)
یه سری فرق و ویژگی های شاخص داره که اون رو با تمام فیدخوان ها متمایز میکنه، بعداً اینا رو خواهید فهمید :دی (یه چیزی میشه تو مایه های ایران سامانه !)
یک ویژگی رو شک دارم بهش اضافه کنم یا نه ، گفتم از خودتون بپرسم
اون کدی بود که برای انتقال فریم به سایت اصلی ، دیدین (جاوا اسکریپت)
اینو راه حلی واسش نوشتیم که عمل نکنه ! یعنی به سایت مرجع وارد نشه و در فریم باقی بمونه.
حالا موندیم اینو بزاریم رو سامانه یا خیر ؟!
اگر نمایش منبع و سایت مرجع رو از نظر آدرس و نام پررنگ تر کنیم ، به نظر شما خوبه این ویژگی رو اعمال کنیم ؟

A-L pc

Registered User
لایک‌ها
180
دوستان، یک اسکریپت خبرخوان داره آماده میشه ، تحت عنوان "ربات پرس"، اکثر کارهاش هم صورت گرفته و فقط جزئیات کمی از core مونده
این فیدخوان اسپم ساز و دردساز نیست ! و هر چیزی ببینه ایندکس میکنه ، از مریخ هم واژه سازی نمی کنه مثل برخی فیدخوان ها:دی (البته می تونستیم اینم بنویسیم..)
یه سری فرق و ویژگی های شاخص داره که اون رو با تمام فیدخوان ها متمایز میکنه، بعداً اینا رو خواهید فهمید :دی (یه چیزی میشه تو مایه های ایران سامانه !)
اینو راه حلی واسش نوشتیم که عمل نکنه ! یعنی به سایت مرجع وارد نشه و در فریم باقی بمونه.
اگر نمایش منبع و سایت مرجع رو از نظر آدرس و نام پررنگ تر کنیم ، به نظر شما خوبه این ویژگی رو اعمال کنیم ؟
crawler براش نوشتید ؟ این قابلیت رو داره بدون اینکه ما خودمون URL بهش بدیم ،خودش سایت ها رو پیدا کنه و ایندکس کنه؟

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
crawler براش نوشتید ؟ این قابلیت رو داره بدون اینکه ما خودمون URL بهش بدیم ،خودش سایت ها رو پیدا کنه و ایندکس کنه؟
crawler که هست طبیعتاً ، ولی این قابلیت رو فعلاً خیر، اضافه نکردیم. ولی می تونیم برای آپدیت های بعدی اینم بزاریم..

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
اقا گفتی یه چیزی میشه تو مایه های ایران سامانه یعنی قیمتشم مثه ایران سامانه هست :دی

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
اقا گفتی یه چیزی میشه تو مایه های ایران سامانه یعنی قیمتشم مثه ایران سامانه هست :دی
نه میلاد جان :دی
فقط ظاهر سایت می تونه 90% شبیه ایران سامانه باشه، به همراه مقداری از امکانات اون ، البته فعلاً به دلیل اینکه آپدیت اول رو بدیم بیرون سریعتر ، روی امکانات زیاد وقت نزاشتیم ، مواردی مثل پیش بینی هوا و ... رو گذاشتیم توی آپدیت های بعدی اوکی کنیم .
بالاخره جوریه که نشون نمیده سیستم فیدخوانه ، ... باقی امکانات و ویژگی ها بمونه موقع رونمایی
احتمالا سیستم رفرال هم بزاریم برای دوستانی که میخوان سیستم رو بفروشن و درصد شون رو هم بگیرن
احتمال زیاد ، قیمت زیر 500 هست. تصمیم قطعی نشده بابت قیمت .

A-L pc

Registered User
لایک‌ها
180
نه میلاد جان :دی
فقط ظاهر سایت می تونه 90% شبیه ایران سامانه باشه، به همراه مقداری از امکانات اون ، البته فعلاً به دلیل اینکه آپدیت اول رو بدیم بیرون سریعتر ، روی امکانات زیاد وقت نزاشتیم ، مواردی مثل پیش بینی هوا و ... رو گذاشتیم توی آپدیت های بعدی اوکی کنیم .
بالاخره جوریه که نشون نمیده سیستم فیدخوانه ، ... باقی امکانات و ویژگی ها بمونه موقع رونمایی
احتمالا سیستم رفرال هم بزاریم برای دوستانی که میخوان سیستم رو بفروشن و درصد شون رو هم بگیرن
احتمال زیاد ، قیمت زیر 500 هست. تصمیم قطعی نشده بابت قیمت .
ببخشید یک سوال دیگه ، اسکریپتتون عملکرداش مشابه سایت های اسپمر هست که هر چیزی رو ایندکس میکنن یا سایت هایی مثل خبر فارسی ؟
اسکریپتتون بر پایه ورپرس هست ؟

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
عجب ! ملت میان طرح های لایه باز رو با یه ویرایش کوچولو میفروشن اونوقت میان میگه طرح هایی که کپی شده رو من براتون پیدا کنم!!!o_O:general509:

Last edited:

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
ببخشید یک سوال دیگه ، اسکریپتتون عملکرداش مشابه سایت های اسپمر هست که هر چیزی رو ایندکس میکنن یا سایت هایی مثل خبر فارسی ؟
اسکریپتتون بر پایه ورپرس هست ؟
اسپمر که نیست ، خودتون هم خواهید دید ، نخواستیم وب رو (گلاب به روتون) به گند بکشه :دی وگرنه می شد ویژگی های خاصی بزاریم تا واژه سازی و اسپم کاری هم بکنه ، کار سختی نبود.
متوجه منظورتون از "هرچیزی" نشدم، هر چیزی بهش بدین ایندکس می کنه ، هر آدرسی + امکانات بمونه چند روز دیگه موقع رونمایی خودم لیست میکنم .
خیر CMS کامل هست. البته ویژگی هایی داره که اکثراً تازه و نو هستن و تقریبا کم نظیر.
--
دوستان نظر شون درمورد اون فریم و جلوگیری از انتقال رو نگفتن ؟

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
حیف که حجم اینترنتم میسوزه وگرنه همه طرح هاشو میزاشتم ملت دانلود کنن الکی پول طرح رایگان رو ندن !!

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
@P R O
اون امکان رو که به نظرم باید بزارید! چون ربات پرس به فنا میره اگه تو فریم نمونه .
پ.ن: خودتون تنهایی نوشتید یا با گروه وردپرس پارسی؟
نه اونقدر هم زیاد نیستند سایت هایی که از اون کد استفاده می کنن ، به همین دلیل خیلی ضروری نیست.
متاسفانه یا خوشبختانه خودم نوشتم بدون کمک مستقیم کسی :دی دوستان درگیر کارهای خودشون هستند.

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,882
نه اونقدر هم زیاد نیستند سایت هایی که از اون کد استفاده می کنن ، به همین دلیل خیلی ضروری نیست.
متاسفانه یا خوشبختانه خودم نوشتم بدون کمک مستقیم کسی :دی دوستان درگیر کارهای خودشون هستند.
قیمتش به جیب ما میخوره ؟ :دی

MG007

Registered User
لایک‌ها
39
دوستان فونت زومیت کدام نسخه از یکان هستش؟ کسی لینکی چیزی داره؟
دوما اگه بخوام اندازه ی فونت را بین مثلا 13 و 14 px قرار بدم باید چیکار کنم؟

MG007

Registered User
لایک‌ها
39
آقا من یک مشکل خیلی عجیب دارم!
مرورگرها نسخه ی کش شده سایت من را نشان میدهند، یعنی به عنوان مثال من دو تا پست به سایتم اضافه میکنم اما وقتی وارد سایت میشم هنوز به صورت نسخه قدیم هستش( البته مرورگر کرومی که همیشه استفاده میکنم این مشکل را ندازه ولی فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر روی کامپیوتر خودم و همچنین روی کامپیوتری دیگر کروم نیز این مشکل را دارد)

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
اماده شد حضوري ميام دم شركت تحويل ميگيرم ازتون :D

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
عاری !

درخدمت تون هستیم همشهری :D
ضمناً فروش تک تک سامانه ها ، بصورت قراردادی هست و کاملاً شرکتی .
حدود قيمت چقدره ؟ :D اينجوري كه بوش مياد سنگينه :/

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
حدود قيمت چقدره ؟ :D اينجوري كه بوش مياد سنگينه :/
گفتم که :دی زیر 400-500 جوری هست که ارزش خرید رو داشته باشه با توجه به چیزی که درخواهد آمد
به سنگینی ایران سامانه نیست :دی

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
گفتم که :دی زیر 400-500 جوری هست که ارزش خرید رو داشته باشه با توجه به چیزی که درخواهد آمد
به سنگینی ایران سامانه نیست :دی
تايتل جديد ميتونه بسازه؟ :/

بالا