• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

neda7

Registered User
لایک‌ها
154
سلام. یه تاپیک زدم دوستان لطف کردن پاکش کردن. چندتا سوال داشتم. در حال حاضر بهترین سیستم همکاری در فروش کدومه؟
خودم اینا مد نظرمه: دایان شاپ. میهن استور. سبز گستر. از اینا کدوم بهتره؟ و اگه پیشنهادی جز اینا دارین بگین به چه دلیل؟
کلا میخوام کیفیت محصولات بالا باشه و برگشتی کم و پورسانت بالا باشه.
دایان تعریفشو خیلی جاها شنیدم. اما پورسانتش انگار از میهن استور و سبز گستر کمتره.
میهن استور رو شنیدم برگشتیش زیاده! درسته؟؟
و سبز گستر رو هم به این دلیل مد نظر قرار دادم چون دیدم بعضی از محصولاتی که مشابه با میهن استور و دایان داره هم قیمتشون یه مقدار کمتره و هم پورسانتشون بیشتره. البته این بعضی که میگم یه دونه رو دیدم قیمتش کمتره و چندتا رو دیدم پورسانتاشون بیشتر از دو سایت دیگر بودن.
سوال دیگم هم اینه که اگه دامین اختصاصی بخرم بهتره یا اینکه روی دامین خود فروشگاه سایت ایجاد کنم؟ یا اینکه مثلا آدرس وبلاگمو اختصاصی کنمو محصولاتو توی وبلاگ بزارم؟ البته دردسرش زیاد میشه! کلا هر کدوم به نظرتون مفیدترو پرفروشتر خواهد بود رو بهم بگید. و آیا اگه دامنه بخرم نیاز به تهیه هاست هم هست؟؟؟؟ احتمالا نباید باشه ولی واسه اطمینان پرسیدم.
ببخشید که طولانی شد. پیشاپیش ممنون از همتون.

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk

parsipersian

Registered User
لایک‌ها
1,789
نه میلاد جان :دی
فقط ظاهر سایت می تونه 90% شبیه ایران سامانه باشه، به همراه مقداری از امکانات اون ، البته فعلاً به دلیل اینکه آپدیت اول رو بدیم بیرون سریعتر ، روی امکانات زیاد وقت نزاشتیم ، مواردی مثل پیش بینی هوا و ... رو گذاشتیم توی آپدیت های بعدی اوکی کنیم .
بالاخره جوریه که نشون نمیده سیستم فیدخوانه ، ... باقی امکانات و ویژگی ها بمونه موقع رونمایی
احتمالا سیستم رفرال هم بزاریم برای دوستانی که میخوان سیستم رو بفروشن و درصد شون رو هم بگیرن
احتمال زیاد ، قیمت زیر 500 هست. تصمیم قطعی نشده بابت قیمت .
فقط قیمت پایین ندید
یه جوری قیمت بدید که دست هر بچه ای نیفته و اسکریپتش به فنا بره :D

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
گفتم که :دی زیر 400-500 جوری هست که ارزش خرید رو داشته باشه با توجه به چیزی که درخواهد آمد
به سنگینی ایران سامانه نیست :دی
سورس باز ارائه میشه یا اینکد میکنیدش !!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
فقط قیمت پایین ندید
یه جوری قیمت بدید که دست هر بچه ای نیفته و اسکریپتش به فنا بره :D
دقیقاً :rolleyes:
سورس باز ارائه میشه یا اینکد میکنیدش !!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟
مطمئناً انکد میشه و قفل روی یک دامنه..
ولی برای کسی که بخواد سایت های بیشتری بزنه ، تخفیف در نظر می گیریم... :general601:

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
لایک‌ها
4,947
سلام، عزیزان کسی اطلاع داره از نزدیکان یا آشنایان این سایت که چرا فیلتر شده؟
http://payment24.ir
آقا این الان سومین باره داره فیلتر میکنن!!! خوب داره دلار و ویزاکارت میفروشه دیگه!! کلی همکاری داریم با این سایت میزنن فیلتر میکنن!!!:general210: که چی مثلا آخه!!!!
تا یه سایت فارسی زبان کارش خوب میگیره میزنن فیلتر میکنن!! انگار کارگروه تعیین مصادیق یه گروه دختر 22 ساله باشن که حسودن!!!!:general712:

neda7

Registered User
لایک‌ها
154
سلام. یه تاپیک زدم دوستان لطف کردن پاکش کردن. چندتا سوال داشتم. در حال حاضر بهترین سیستم همکاری در فروش کدومه؟
خودم اینا مد نظرمه: دایان شاپ. میهن استور. سبز گستر. از اینا کدوم بهتره؟ و اگه پیشنهادی جز اینا دارین بگین به چه دلیل؟
کلا میخوام کیفیت محصولات بالا باشه و برگشتی کم و پورسانت بالا باشه.
دایان تعریفشو خیلی جاها شنیدم. اما پورسانتش انگار از میهن استور و سبز گستر کمتره.
میهن استور رو شنیدم برگشتیش زیاده! درسته؟؟
و سبز گستر رو هم به این دلیل مد نظر قرار دادم چون دیدم بعضی از محصولاتی که مشابه با میهن استور و دایان داره هم قیمتشون یه مقدار کمتره و هم پورسانتشون بیشتره. البته این بعضی که میگم یه دونه رو دیدم قیمتش کمتره و چندتا رو دیدم پورسانتاشون بیشتر از دو سایت دیگر بودن.
سوال دیگم هم اینه که اگه دامین اختصاصی بخرم بهتره یا اینکه روی دامین خود فروشگاه سایت ایجاد کنم؟ یا اینکه مثلا آدرس وبلاگمو اختصاصی کنمو محصولاتو توی وبلاگ بزارم؟ البته دردسرش زیاد میشه! کلا هر کدوم به نظرتون مفیدترو پرفروشتر خواهد بود رو بهم بگید. و آیا اگه دامنه بخرم نیاز به تهیه هاست هم هست؟؟؟؟ احتمالا نباید باشه ولی واسه اطمینان پرسیدم.
ببخشید که طولانی شد. پیشاپیش ممنون از همتون.

ممنون میشم اگه جواب منم بدین بی زحمت.

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086
صبح همه دوستان بخیر
دوستان بعد ازظهر بانک باز هستش ؟ برای نقد کردن چک :|
الان صبحتونه ؟
خوب با این اوصاف بعد از ظهرتون میشه ساعت 9 به بعد که مطمئنا بانک ها که هیچ بیمارستانها هم بسته اند :general209:

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
صبح همه دوستان بخیر
دوستان بعد ازظهر بانک باز هستش ؟ برای نقد کردن چک :|
4-6 فکر کنم من تا حالا بعد از ظهر نرفتم ، معمولاً برخی شعب هم بعد از ظهر ها میگن پول نمیدیم اگه گفتن پول نمیدیم ، یه حساب باز کن بگو پول چک رو بزنن به حسابت

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
لعنت به این پست! به خدا جدیدا پست سفارشی با پیشتاز هیچ فرقی نمیکنه. زنگ زدم میگم بیشتر از 80 ساعت هست هنوز بسته پیشتاز من نرسیده شماره یک نفر دیگه را داده اونم پاسخگو نیست! اداره پست دیوس داره این کار را میکنه همه برن پست ویژه (SPS) استفاده کنن که قیمتش خون باباشون هست (یک بسته 200 گرمی به استان مجاور میشه 12 تومن!!)

با خر بسته را فرستاده بودم تا حالا رسیده بود. دیگه منم از این بعد بلدم با همون سفارشی می فرستم لاقل آدم دلش نمیسوزه دوبرابر پول میده

گوربابای این اداره پست! یه ذره هم پاسخگو نیستن:general208: یک بسته پیشتاز دیگه برای قم فرستادم اونم فعلا بعد از 24 ساعت هنوز از استان خارج نشده! حالا سر اونم مصیبت داریم...

sulduz195

Registered User
لایک‌ها
894
ممنونم. یعنی از میهنو دایان بهتره؟
اگه به سوالم در رابطه با دامین هم جواب بدین ممنون میشم.

اگه تنها دامنه رو بگیرید میتونید روی فروشگاه ست کنید و نیازی به گرفتن هاست نیست

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
الان صبحتونه ؟
خوب با این اوصاف بعد از ظهرتون میشه ساعت 9 به بعد که مطمئنا بانک ها که هیچ بیمارستانها هم بسته اند :general209:
اخه داش تا 9صبح مثل این جغدا بیدار بودم الان بیدار شدم :دی
تازه بیدار شدم داشتم حاضر میشدم برم بانک دیدم باو ساعت 3 بعداز ظهرِ :|
4-6 فکر کنم من تا حالا بعد از ظهر نرفتم ، معمولاً برخی شعب هم بعد از ظهر ها میگن پول نمیدیم اگه گفتن پول نمیدیم ، یه حساب باز کن بگو پول چک رو بزنن به حسابت
ایول دمت گرم داش:general406: فقط خدا کنه اذیتمون نکن :|

neda7

Registered User
لایک‌ها
154
اگه تنها دامنه رو بگیرید میتونید روی فروشگاه ست کنید و نیازی به گرفتن هاست نیست
یعنی دامنه اختصاصی بگیرم بهتر از اینکه روی خود فروشگاه سایت ایجاد کنم جواب میده؟

sulduz195

Registered User
لایک‌ها
894
HTML:
function publish_later_on_feed($where) {
    global $wpdb;

if ( is_feed() ) {
    // timestamp in WP-format
    $now = gmdate('Y-m-d H:i:s');

// value for wait; device
    $wait = '1440'; // integer

// http://dev.mysql.com/doc/refman/5.0/en/date-and-time-functions.html#function_timestampdiff
    $device = 'MINUTE'; //MINUTE, HOUR, DAY, WEEK, MONTH, YEAR

// add SQL-sytax to default $where
    $where .= " AND TIMESTAMPDIFF($device, $wpdb->posts.post_date_gmt, '$now') > $wait ";
    }
    return $where;
    }

add_filter('posts_where', 'publish_later_on_feed');
دوستان این کد رو برای تاخیر در انتشار مطلب در فید گذاشتم قالب به هم ریخت راهی هست ارسال مطلب به فید رو یک روز به عقب انداخت؟

hraha97

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
کسی با البسکو دات کام کار کرده یا از وضعیت اون خبرداره ؟

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
یعنی دامنه اختصاصی بگیرم بهتر از اینکه روی خود فروشگاه سایت ایجاد کنم جواب میده؟

صد در صد بهتره
اگه سايت پربازديدى هم دارى ساب دامينش کنى خوبه!
sent from hell

بالا