• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

alireza9401

Registered User
لایک‌ها
331
می دونستید زبان فارسی یکی از مضخرف ترین زبان های دنیاست :دی
برای مثال جهت پردازش زبان فارسی توسط سیستم های کامپیوتری باید از 4 سطح مختلف مورد بررسی قرار بگیرد ، آوايـي٬ سـاخت واژي٬ نـحو٬ و مـعنايي ،
هر کدوم از این ها باز خودشون شامل زیر مجموعه های زیادی هستن ، برای نمونه از نظر آوا شناسی ، باید اول از همه به شناسایی واج های زبان فارسی و مشخصه های اونها
، تعیین دقیق واکه ها و همخوان های اصلی و معيار و گونه هاي ، وجود واکه های مرکب ، تعداد و کیفیت اونها ، ماهيت همزه به عنوان يک واج رد جايگاههاي مختلف واژه و گونه هاي آن٬ و
خیلی نکات ديگر در اين زمينه !
بررسی واحد های زبرزنجیری ، یا نواهای گفتار و عواملی مثل ، زیر و بمی ، نواخت ، تکیه ، آهنگ و درنگ و..

من که آدمم نمیدونم اینها چیه ، دیگه چه برسه به کامپیوتر بدبخت :general509:
احتمالا وقتی زبان فارسی ساخته شده کامپیوتر نبوده:D به همین دلیل اینجوریه!:general509:
پ.ن:خودم میدونم جوابم :general701: هست.

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
لطفا بین این پنج تا بگین کدوم واسه همکاری در فروش بهتره و چرا:
۱. دایان
۲. پایگان
۳. میهن استور
۴. سبز گستر
۵. سل می
میخوام برگشتیش کم باشه و کیفیت محصول و قیمت و پورسانتش خوب باشه. میخوام رو یکی از اینا تمرکز کنم چون میخوام دامین نزدیک به اسم اصلی سایت ثبت کنم. ممنون.

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk

سیستم های مشارکت در فروش چه فرقی میکنه با اینکه خود طرف مثلا با پرستا یا وردپرس+افزونه فروشگاه بزنه؟ مگه دومی سودش بیشتر نیست؟ این سیستم ها چه منفعتی دارن؟ تازه در حالت اول آدم اختیار سایتش را هم نداره و به قول معروف آقای خودش نیست:general710:

neda7

Registered User
لایک‌ها
154
سیستم های مشارکت در فروش چه فرقی میکنه با اینکه خود طرف مثلا با پرستا یا وردپرس+افزونه فروشگاه بزنه؟ مگه دومی سودش بیشتر نیست؟ این سیستم ها چه منفعتی دارن؟ تازه در حالت اول آدم اختیار سایتش را هم نداره و به قول معروف آقای خودش نیست:general710:
خب مورد اول راحت تره. من تجربه مورد دوم رو ندارم

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
مث تو فیلما میگن بیا ببینمت و ادرس نمیدن:general307:
22580140855465124749_gij.jpg

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
از مزیت های دانشگاه پیام نور اینکه : درسی رو که به امید 20 رفته بودم پاس نشد اما درسی که کتابش رو اشتباهی خونده بودم 16 شدم:general707:

alirahimi13

Registered User
لایک‌ها
264
سلام بچه ها من میخوام یه انجمن وی بی بزنم همون اولش نمیدون چه جوری شروع کنم و کاربران رو از 0 یه ذره بکشم بالا با تبلیغ که نمیشه چون هر نفر ببینه هیچ کی تو انجمن نیست میره؟
انجمن در مورد وبمستری و همین ها هست

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
کسی از دوستان هست برنامه نویسی اندورید کنه ؟ برای برنامه نویسی یه مسنجر متصل به دیتابیس

لعنت به این پست! به خدا جدیدا پست سفارشی با پیشتاز هیچ فرقی نمیکنه. زنگ زدم میگم بیشتر از 80 ساعت هست هنوز بسته پیشتاز من نرسیده شماره یک نفر دیگه را داده اونم پاسخگو نیست! اداره پست دیوس داره این کار را میکنه همه برن پست ویژه (SPS) استفاده کنن که قیمتش خون باباشون هست (یک بسته 200 گرمی به استان مجاور میشه 12 تومن!!)

با خر بسته را فرستاده بودم تا حالا رسیده بود. دیگه منم از این بعد بلدم با همون سفارشی می فرستم لاقل آدم دلش نمیسوزه دوبرابر پول میده

گوربابای این اداره پست! یه ذره هم پاسخگو نیستن:general208: یک بسته پیشتاز دیگه برای قم فرستادم اونم فعلا بعد از 24 ساعت هنوز از استان خارج نشده! حالا سر اونم مصیبت داریم...
اگه مرکز شهرستانه اتوبوس های بین شهری و یا تاکسی ها بهترین گزینه هستن با پست زیاد فرقی نمیکنه ولی سریع تر میرسه

اتفاقا خیلی پر طرفداره که!! خود من تا دیدم خریدم!

چندتا تونستین بفروشین ؟ برای ایشون فروشی هست که بازار یاب میتونه براشون داشته باشه

سلام بچه ها من میخوام یه انجمن وی بی بزنم همون اولش نمیدون چه جوری شروع کنم و کاربران رو از 0 یه ذره بکشم بالا با تبلیغ که نمیشه چون هر نفر ببینه هیچ کی تو انجمن نیست میره؟
انجمن در مورد وبمستری و همین ها هست

مواد لازم برای ایجاد یه انجمن موفق داشتن حداقل دو دوست ( یاور و قابل اطمینان ) + مطالب مفید + امکانات جدید + صبر ایوب؛ اگه دارید شروع کنید اگه نه با پرتال شروع کنید و وقتی بازدید کننده ثابت پیدا کردین شروع کنید به زدن انجمن

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667

8song

Registered User
لایک‌ها
1,302
برای بار چندم فهمیدم که Css رو کامل یاد نگرفتم و باز یجاشو جا انداختم

دوستان یه کتاب فارسی کامل اموزش CSS بدین..هرجارو گشتم یا کامل نبود یا فارسی نبود یا واضح نبود :|
کسی نبود ی کمکی کنه؟

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
دوستان خدا قوت.

ممنون می شم نظرتون رو در مورد این سایت بدونم: http://www.tadrischi.com/
تبریک سایت خوب و تکی هست ایشالله که موفق باشید ...
اشکالاتی که من دیدم ...
سرعت لود کمی پایینه ...
پروفایل بعضی کاربر ها تو صفحات مختلف به صورت تکراری دیده میشه مثلا من پروفایل فرد X رو هم تو صفحه 3 و هم تو صفحه 7 دیدم ...
بهتره که برا قسمت عضویت در سایت کپچا یا کدی در نظر بگیرید که از عضویت اسپمرها و موارد بیهوده جلوگیری بشه یا برای تایید عضویت لینکی به ایمیلشون بفرستید ...
پیشنهاد میکنم برا هر بخش موضوع مجزا ایجاد کنید و فرد مد نظر رو تو اون گروه قرار بدید تا جست و جو راحت تر و بازدهی بهتر بشه به عنوان مثال مدرسان کنکور , دبیران دبیرستان , هنرستان و ... هر کدوم به صورت مجزا یه صفحه داشته باشند تا دسترسی راحت تر بشه ...

ali_ptr

Registered User
لایک‌ها
289
وب مسترون عصر بخیر،
تو 10، 20 صفحه اخیر گشتم (MOHAMMAD026 (MOHAMMAD026_1 رو پیدا نکردم.
بن شده انگار.
یوزر جدید نساخته؟

شب بخیر:general707:
محمد ی هفته بن شده
یوزر جدید داره
@ali_ptr

هفته بعد با قدرتی بیشتر بر میگرم :دی :D :general711:

بالا