• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,882

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,882

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
@miladgraph من مشهدم :)
وایفا مشکل داشت رفتم دعوا کردم درست شد دیگه میام خدمتتون
تشکر از تگ و یادتون
قابل توجه @siavashx

میلاد میگن @nassera دیگه نمیخواد بیاد این تاپیک :general711:

اه جدی :دی این خبر خیلی خوشحال کننده بود :دی
پ ن : شوخی @nassera تاج سر ماست :X

کو پول احمری :دی

منم شوخی کردم :دی
اون موقع من پول داشتم الان دیگه تا قم هم نمیتونیم بریم :دی
تمام شایعات رو تکذیب می نمایم :general711:
یه کوچولو سرم شلوغه و یه کوچلو داغون :(
انشالله از هفته دیگه با نیروی مضاعف حضور به هم خواهم رساند:general307:

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
بله کاملا حرفشون تایید میشه برا این کار هم بهتره از گوگل ترنسلیت استفاده کنید ...
https://translate.google.com

ببین اتفاقا تاثیر داره مهم نیست که تو پیوند یکتا هر پست کلمه مد نظر باشه مهم اینه برا دسته بندی موضوعی که بک لینک خریداری میکنیم مطالبی که توش قرار میدی مرتبط و با اون کلمه ای که بک لینک رو خریداری کردی نزدیک باشه اینجوری تک تک پست های نزدیک به کلمه بهتر ایندکس میشه ...
ترجمه ای که گوگل ترسلیت میکنه با ترجمه ای که رباتای گوگل میکنن خیلی باهم فرق داره!
فرضا میخوای یه پست در مورد هدیه تهرانی بدی! طبیعتا باید این واژه معادل انگلیسی باشه : Hedieh Tehrani در حالی که از نظر ربات این واژه معادل هدیه تهرانی به حساب میاد : gift Tehrani
یا مثلا میخوای یه پستی درباره عکس خنده دار ارسال کنی. گوگل ترنسلیت اینطوری معنی میکنه : funny photos در حالی که رباتا این دوتارو معدل هم نمیدونن!
یا مثل اس ام اس عاشقانه که باید love sms معادلش باشه ولی اینطور نیست! ینی میشه گفت این واژه از نظر رباتا کلا معادلی نداره!
از اونور وقتی ربات منظورو متوجه نشه دیگه براش فرقی نمیکنه که چی نوشتی. مثلا برای پست مرتبط با "عکس خنده دار"
site.com/funny-photos یا site.com/shkhfjkhakhduhajwkd هیچ فرقی باهم ندارن و تنها نتیجش اینه که نمره مثبت سئوی تایتلو از دست دادی!
البته تو بعضی از کلمات با مشترکن مثل همین نرم افزار که معادلش software میشه , چه از نظر ربات و چه از نظر گوگل ترنسلیت. ولی تا درمورد عنوان مطمئن نشدین بهتره همون فارسی ینویسین...

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
قابل توجه @siavashx

تمام شایعات رو تکذیب می نمایم :general711:
یه کوچولو سرم شلوغه و یه کوچلو داغون :(
انشالله از هفته دیگه با نیروی مضاعف حضور به هم خواهم رساند:general307:

:general210::general210::general210::general210:
منظورت از کنار هم رد شدن این بود؟o_O
فک کنم زیادی خسته شدی داداش:D
بیا اون اتاق تا بهت بگم قضیه رو:general705::general705:

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,882
ترجمه ای که گوگل ترسلیت میکنه با ترجمه ای که رباتای گوگل میکنن خیلی باهم فرق داره!
فرضا میخوای یه پست در مورد هدیه تهرانی بدی! طبیعتا باید این واژه معادل انگلیسی باشه : Hedieh Tehrani در حالی که از نظر ربات این واژه معادل هدیه تهرانی به حساب میاد : gift Tehrani
یا مثلا میخوای یه پستی درباره عکس خنده دار ارسال کنی. گوگل ترنسلیت اینطوری معنی میکنه : funny photos در حالی که رباتا این دوتارو معدل هم نمیدونن!
یا مثل اس ام اس عاشقانه که باید love sms معادلش باشه ولی اینطور نیست! ینی میشه گفت این واژه از نظر رباتا کلا معادلی نداره!
از اونور وقتی ربات منظورو متوجه نشه دیگه براش فرقی نمیکنه که چی نوشتی. مثلا برای پست مرتبط با "عکس خنده دار"
site.com/funny-photos یا site.com/shkhfjkhakhduhajwkd هیچ فرقی باهم ندارن و تنها نتیجش اینه که نمره مثبت سئوی تایتلو از دست دادی!
البته تو بعضی از کلمات با مشترکن مثل همین نرم افزار که معادلش software میشه , چه از نظر ربات و چه از نظر گوگل ترنسلیت. ولی تا درمورد عنوان مطمئن نشدین بهتره همون فارسی ینویسین...
مرسی کامران مفید بودش!
الان شما میگی ما تو url پستمون معادل انگلیسی تایتلمون رو قرار بدیم؟
مثلا برای عنوان : "دانلود نرم افزار جدید" تو پیوند یکتا بزنیم : "download new software" درسته؟

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
عه اگه مثلا برای دسته بندی بگیریم سایت بر اثر بک لینک گرفتن پنالتی بشه فقط اون دسته ب باقالی ها هدایت میشه؟
والا من 4 دفه تاحالا پنالتی شدم , با جام پنالتی شدم اکثر لینکامم رو دسته بندی بوده. حالا میتونی یه امتحان بکنی جوابو بهمون بگی :دی

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
مرسی کامران مفید بودش!
الان شما میگی ما تو url پستمون معادل انگلیسی تایتلمون رو قرار بدیم؟
مثلا برای عنوان : "دانلود نرم افزار جدید" تو پیوند یکتا بزنیم : "download new software" درسته؟
این مورد درسته , ولی کلا تجربیه که بدونی چه ترجمه ای از نظر رباتا درستن...

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,882
من الان تو سایتم دارم تو پیوند یکتا پستم خلاصه شده تایتلم رو قرار میدم یعنی اینطوری :
تایتل : "دانلود نسخه کرک شده اینترنت دانلود منیجر" حالا تو پیوند یکتا: "دانلود اینترنت دانلود منیجر" , یعنی من الان دارم یه امتیاز سئو تو url رو از دست میدم؟

tissit

Registered User
لایک‌ها
1,190
آقا ما همون فارسی می زاریم تایتلو تا الان هم راضی هستیم:))
از دوستان(میلاد جان،کامران خان،آقا علی و ...) هم بابت نظرات خوبشون ممنونم.خیلی بار علمی داشت.
---------------------------------------------
دوستان تو قسمت Change frequencies افزونه XML-Sitemap بهتره چه زمانی رو برای بازدید ربات های از پست ها بزاریم(قسمت Posts)؟
آیا بروزرسانی بازدید مجدد ربات ها از یک پست تاثیر منفی داره؟
ممنون می شم تنطیم درستی برای قسمت Change frequencies عنوان کنید

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
والا من 4 دفه تاحالا پنالتی شدم , با جام پنالتی شدم اکثر لینکامم رو دسته بندی بوده. حالا میتونی یه امتحان بکنی جوابو بهمون بگی :دی
اگه اشتباه نکنم هم گوگل پنگوئن هم گوگل پاندا میتونن سایت رو پنالتی کنن اما پنالتیهاشون باهم متفاوته یکی از تفاوتهاشون اینه که یکیشون کل سایت رو به فنا میده اما اون یکی فقط یه نتیجه خاص رو.
بدون تجربه هم ممکنه:D با یه سرچ ساده تو گوگل میشه فهمید که چه کلماتی رو با چه ترجمه ای میشناسه.

Mon_hareF

Registered User
لایک‌ها
700

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
من الان تو سایتم دارم تو پیوند یکتا پستم خلاصه شده تایتلم رو قرار میدم یعنی اینطوری :
تایتل : "دانلود نسخه کرک شده اینترنت دانلود منیجر" حالا تو پیوند یکتا: "دانلود اینترنت دانلود منیجر" , یعنی من الان دارم یه امتیاز سئو تو url رو از دست میدم؟
اگه کسی سرچ کنه "نسخه کرک شده" سایت شما مالیده :دی ولی رو کیود "دانلود اینترنت دانلود منیجر" و حتی تک تک کلمه هاش مثل "دانلود" "اینترنت منیجر" و... اینطور نیست.
البته پیوند یکتا خیلی هم معجزه نمیکنه , اکثر سایتای پرترافیک این موردو رعایت نمیکنن و url رو با کد میسازن , ولی یکی از المانییکه تاثیر مثبت داره...
پ.ن : "دانلود نسخه کرک شده اینترنت دانلود منیجر" هم بنویسی مشکلی نیستا!

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,882
اگه کسی سرچ کنه "نسخه کرک شده" سایت شما مالیده :دی ولی رو کیود "دانلود اینترنت دانلود منیجر" و حتی تک تک کلمه هاش مثل "دانلود" "اینترنت منیجر" و... اینطور نیست.
البته پیوند یکتا خیلی هم معجزه نمیکنه , اکثر سایتای پرترافیک این موردو رعایت نمیکنن و url رو با کد میسازن , ولی یکی از المانییکه تاثیر مثبت داره...
پ.ن : "دانلود نسخه کرک شده اینترنت دانلود منیجر" هم بنویسی مشکلی نیستا!
خیلی مرسی!
دقت کردی طولانی یشه پیوند ... میزاره؟ من نمیزارم ب ... برسه!!! ب خاطر همون خلاصه میزارم
پ.ن1: پیک شادی رنکش3هستش؟

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
خیلی مرسی!
دقت کردی طولانی یشه پیوند ... میزاره؟ من نمیزارم ب ... برسه!!! ب خاطر همون خلاصه میزارم
پ.ن1: پیک شادی رنکش3هستش؟
خیلی خواهش میکنم :دی
طول پیوند یکتاییکه به کاربر نشون میده محدوده. ولی خود ربات متوجه میشه از چه کلمه هایی داخلش استفاده کردی. اگه دقت کرده باشی سه نقطه هارو جوری میزاره که اون کیورد جستجو شده معلوم بشه و بلدش میکنه که به کاربر نشون بده این سایت این کیوردو داره , مگر اینکه کلا یو آر ال کیورد جستجو شده رو نداشته باشه. بازم بستگی به خودت داره که بخوای رو چه کیوردایی کار کنی.
آری رنکش سه هست...
پ.ن1: بازم بگم تاثیرش خیلی به چشم نمیاد. خود عنوان , دیکریپشن , محتوا و بک لینک تاثیرشون خیلی بیشتره. ینی اینا نباشن اینم خیلی مهم نیست.
پ.ن2: اگرم عنوان انگلیسی انتخاب میکنین باید قواعد جمله بندی و گرامرم توش رعایت کنین تا نتیجه مطلوبو بگیرین. البته این به گفته @mohsenshahbazi عزیز هست. عنوان فارسیم که خودمون از گرارمش سر در نیاریم چه برسه به گوگل :دی

بالا