• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
مثلا یه مطلب هم با آدرس site.ir/p=12 اندکس شده باشه و هم با ادرس site.ir/snnjkdfk . بعد لینک اولی رو دومی دایرکت شده باشه . تاثیر منفی رو نتایج گوگل نداره؟

poolaky

Registered User
لایک‌ها
40
سلام دوستان یه سوال داشتم کسی این مدیر arzonhost.org رو می دونه سایتها الان 1 روزه کامل هست داون شده کسی می دونه چطوری باهاش میتونم ارتباز برقرار کنم ؟

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
مثلا یه مطلب هم با آدرس site.ir/p=12 اندکس شده باشه و هم با ادرس site.ir/snnjkdfk . بعد لینک اولی رو دومی دایرکت شده باشه . تاثیر منفی رو نتایج گوگل نداره؟
بهتره site.ir/p=12 رو ریداکت کنید به site.ir/snnjkdfk
ریداکت 301 کنید که مشکلی پیش نیاد :)

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
ictsecurity.ir
rssnews.ir
hozedrama.ir
proo.ir
ghatipati.ir
veta.ir
hozedrama.ir
instm.ir
aliexirs.ir
hodhodsis.ir
tejaratgah.ir
mdir.ir
اینم یه تعداد دیگه
واقعا عجیبه!
حقیقتش من میترسم! از این میترسم که اینا الکسای ایران رو اینطوری قبضه کنن! و بعد به سوی جهان!!!!
اصولا باید تاثیر منفی داشته باشه چون از نظر گوگل نباید یه مطلب رو با چند آدرس مختلف دید!!! ولی جالب اینه که مثلا rssnews.ir یک خبر روی با شاید 10ها نوع تیتر میاره!!!!

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
تو الکسا کیورد های ورودی به سایتشونو نگه کون میبینی که اصلن ربطی به گوگل نداره این کاهش رتبشون!
دلیلش اینه که قسمت کیوردهای الکسا خیلی دیر به روز میشن و اصولا باید یک کیورد خیلی خاص باشه تا دیده شه! و چون این سایت ها تازه شروع کردن به کار و یدفه الکساشون اومده پایین هنوز کیوردی براشون ثبت نشده!
برای اینکه متوجه بشید که بازدیدشون از پاپ آپ بالا نمیره و از طرف گوگل بازدیدشون بالا میره به قسمت Upstream Sites الکسا یه نگاهی بندازید که این قسمت دائما در حال تغییره (هر چند روز یکبار)

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
چرا میدونم که دو سایت http://www.instm.ir/مسی-.html و http://rssnews.ir/ مطالبو از روی فید میگیرن و بصورت iframe نشون میدن
http://nividar.com/ که اصلا برای اندروید و آی او اس، اپ هم داره
ولی بحث سر اینه که اینا کلا اسکریپتشون با سایتایی مثل شهرخبر و خبرپو و تی نیوز فرق داره و اینکه بک لینکاشونم به نسبت کمه و مهم تر از همه اینکه خیلی سریع الکساشون اومده پایین!
شما میدونی اسکریپت http://www.instm.ir/مسی-.html و http://rssnews.ir/ چیه؟
حالا بالفرض من الان راز اصلی این که چرا این خبرخوان های درپیتی به این سرعت رشد کردن و گوگل دوسشون داره رو با خبرخوان های معمولی بگم یا یکی دیگه بیاد بگه . چه فرقی داره ؟ غیر از اینه که از فردا همه شروع کنن سایت مثل اینا بزنن و دوباره مثل میهن روبوت بترکه همه چی ؟
حالا فوق فوقش 30 تا سایت دارن این کارو میکنن . اونجوری همه گیر بشه هر روز 300 سایت به اینا اضافه میشن .
اونوقت شما یه چی سرچ کنی باید از صفحه 20-25 دنبال نتیجه اصلی بگردی ! :| بیخیال این سایت ها بشید و کار درست حسابی کنید . اینا اسپم هستن و به محض این که پاشون رو بزارن تو انگلیسی ناک اوت میشن .

8song

Registered User
لایک‌ها
1,302
من هنوز وی پی اس نگرفتم
اول که یه هاست گرفتم از http://www4.rasanegar.com/ که قیمت های مختلف داره . از ارزون ترین میتونی شروع کنی
و یه هاست دانلود ماهی 15 تومن 10 گیگ

الان سایت اصلی رو هاست دی ال هست ماهی 60 تومن
هاست دانلود هم دقیقا یادم نیست چند گیگ شده ولی فکر کنم ماهی 50 تومن شده. رو همون رسانگار

عکس ها رو با phUploader.php آپلود میکنم
آهنگ ها رو هم با Mp3 tag editor

با این روش اگه بخوای آلبوم برای دانلود بذاری یکم وقتت رو میگیره .ولی آهنگ های معمولی رو درجا تگ رو ادیت میکنه و میاره رو هاست دانلود

حدود 4 هزار آی پی

دقیق حساب نکردم ولی حدود ماهی 2 میلیون یا بیشتر هزینه بک لینک میشه + کلی بک لینک های غیر پولی مثل وبلاگ ها و...
الکسا رو چک کنی همه ی اون بک لینک ها واقعی هستند و فیک نیستند

تقریبا حدود 6 ماه میشه که بک لینک ها رو دارم همه رو هم یکجا نگرفتم تا همین یک ماه پیش داشتم بک لینک میخریدم. بک لینک های غیر پولی هم که همینطوری دارم اضافه میکنم

ولی نتیجه فقط 4 هزار ای پی :)
یا..چخبره..یعنی منم باید این همه هزینه کنم و هیچی نشم؟؟

آره دوستان؟
اینجا کسی سایت پربازدید موزیک داره؟
بزودی..:general505:

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
حالا بالفرض من الان راز اصلی این که چرا این خبرخوان های درپیتی به این سرعت رشد کردن و گوگل دوسشون داره رو با خبرخوان های معمولی بگم یا یکی دیگه بیاد بگه . چه فرقی داره ؟ غیر از اینه که از فردا همه شروع کنن سایت مثل اینا بزنن و دوباره مثل میهن روبوت بترکه همه چی ؟
حالا فوق فوقش 30 تا سایت دارن این کارو میکنن . اونجوری همه گیر بشه هر روز 300 سایت به اینا اضافه میشن .
اونوقت شما یه چی سرچ کنی باید از صفحه 20-25 دنبال نتیجه اصلی بگردی ! :| بیخیال این سایت ها بشید و کار درست حسابی کنید . اینا اسپم هستن و به محض این که پاشون رو بزارن تو انگلیسی ناک اوت میشن .
یکی از رازهاشون که به نظرم اینه که یک خبر رو با تیترهای گوناگون قرار میدن!!!! آخه به یکی از مطالبم لینک داده بودنو میدیدم که بازدیدکننده ها از همون سایت و به یه مطلب من از شاید بالاتر از 10 تا تیتر مختلف وارد میشن(هنوز که هنوزه اون مطلبم داره با تیترای مختلف تو سایتشون درج میشه!)!!!
ولی محسن جان حرفتون درسته و شکی نیست که اینا هم به زودی کله پا میشن!!! ولی اگر میدونی، راه حلشو بگو به ما تا ما هم ازین سایتا بزنیم حداقل کاروکاسبیشونو خراب کنیم!:D
اسکریپتشونو خودشون مینویسن؟!!!

LordShadows

Registered User
لایک‌ها
843
سایت مپ yoast برای شما هم از کار افتاده؟
برای من از پنل فعاله ولی وقتی باز میکنم ارور 404 میده که همچین صفحه نیست:|
پ.ن: مشکل حل شد افزونه فعال بود ولی عملا هیچ کاری نمیکرد:|
گوگل بس نبود وردپرس هم میخواد مارو دغ بده

Last edited:

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
دوستان شاید باورتون نشه ولی من برای اولین باز با مشتریام تلپاتی زدم.. دمشون گرم من از وقتی قالب دیوی 2 رو رایگان گزاشتم سنگ تموم گزاشتن :general105: دمشون گرم

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
یا..چخبره..یعنی منم باید این همه هزینه کنم و هیچی نشم؟؟

آره دوستان؟

بزودی..:general505:

با بک لینک دیگه براحتی سایت بالا نمیاد ، مخصوصا دانلود آهنگ جدید چون رقابت خیلی زیاده

مگه اینکه مثل نکس1 تمام آهنگ ها و موزیک ویدئوهای غیرمجاز بذاری و شانس بیاری فیلتر نشی ، اینجوری صفحه اول هم نیای بازدیدت بالا میره

که به شخصه اینکار رو نمیکنم . ترجیح میدم بیخیال سود بالا بشم و کلی ضرر کنم ولی هر چیزی تو سایتم نذارم

A-L pc

Registered User
لایک‌ها
180
واقعا عجیبه!
حقیقتش من میترسم! از این میترسم که اینا الکسای ایران رو اینطوری قبضه کنن! و بعد به سوی جهان!!!!

اصولا باید تاثیر منفی داشته باشه چون از نظر گوگل نباید یه مطلب رو با چند آدرس مختلف دید!!! ولی جالب اینه که مثلا rssnews.ir یک خبر روی با شاید 10ها نوع تیتر میاره!!!!

اگر عنوان ها مشابه باشه مشکل داره ، این سایت ها عنوان های متفاوت دارن.

بعد یک نکته در مورد سایت های خارجی ، گوگل تو زبان انگلیسی خیلی دقیق هست ، سایت های اسپم رو خیلی زود از نتایج حذف میکنه ، و الا به دانش و علم باشه ، خارجی ها برنامه نویس های
خیلی حرفه ای تری دارن.
اینی هم که الان میبینی سایت های اسپم فارسی خیلی سریع بازدید میگیرن به خاطر اینکه گوگل اهیمت زیادی به وب فارسی نمیده.

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
nex1music.com واقعا طرح و قالب ساده و زیبایی داره، تقریبا برای اولین بار در سایتهای ایرانی دیدم از طراحی فلت بجا و بهینه استفاده شده. شاید تنها ایرادش (از نظر من) دامینش باشه چون به نظرم معنای خاصی نداره ولی خب در عوض راحت بیاد می مونه و خوش تلفظه...

مال بچه های اینجاست؟ چه قدر پول قالب دادن به نظرتون؟

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
باور کنید گوگل راست میگه
میگه اگه محتواتون جالب بود پولی که میدید به بک لینک رو بدید من براتون تبلیغ کنم .. کسی تعرفه تبلیغات گوگل رو نمیدونه؟

A-L pc

Registered User
لایک‌ها
180
nex1music.com واقعا طرح و قالب ساده و زیبایی داره، تقریبا برای اولین بار در سایتهای ایرانی دیدم از طراحی فلت بجا و بهینه استفاده شده. شاید تنها ایرادش (از نظر من) دامینش باشه چون به نظرم معنای خاصی نداره ولی خب در عوض راحت بیاد می مونه و خوش تلفظه...

مال بچه های اینجاست؟ چه قدر پول قالب دادن به نظرتون؟
به نظر من که هیچ زیبایی نداره ، منوی بالاش خیلی بد کار شده
بکگراندش خیلی مسخره هست .
بلوک های سمت چپ و راست اش با محتوا همخونی نداره.
از همه بدتر هم اینکه به سبک بلاگ هست.

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
فقط این دوتارو بخونید و از شاخ تعجب در بیارید! چیز ببخشید از تعجب شاخ در بیارید!!!! o_O
http://www.apktops.ir/android-اطلاعیه-کپی-برداری-ناشیانه-سایت-اندرو.html/

http://androidkade.com/79324/جوابیه-به-اظهارات-کذب-یکی-از-سایت-رقیب.html

آخه چرا فضای رقابتی تو ایران اینطوریه؟!!!!
به نظر من که بهترین تو بازی ها و نرم افزارهای اندروید، سایت زیر هست!
http://www.farsroid.com/

بالا