• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
چطوری میشه از آدرس فید یه سایت پی برد بدون اینکه خودش لینکشو گذاشته باشه تو صفحه؟
اگه من باشم 2-3 تا آدرس که معمولا برای فید استفاده میشن رو تست میکنم اونا نباشن راه دیگه ای بلد نیستم.

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
اگه یه سیستمی بیاد جنس باکیفیت بده ولی پورسانتو یک سوم کنه شما باهاش کار میکنی؟
مشکل اینه الان همه به فکر پر کردن جیب خودشون هستن ...
سیستم درست حسابی نیست + این که وبمسترها و همکاری در فروش ها به کم راضی نیستن
در واقع میگن جنس بی کیفیت باشه ولی ما پورسانت درست حسابی بگیریم
دلیل این که فروش تو این چند ماه به شدت افت کرده به نظر من این میتونه باشه که مردم دیگه به این جنس ها اعتماد ندارن طرف جنس رو میخره کیفیت زیر خط فقر هست دیگه اعتماد نمیکنه دور خرید اینترنتی + فروشگاه اینترنتی رو خط قرمر میکشه
البته باید حق داد من و تو هم باشیم دیگه حاضر به خرید چنین جنس هایی نیستیم ...( اغلب یه بار مصرف و بیهوده و ...)

brand2

Registered User
لایک‌ها
657
@l3est آقا مهدی یک سفارش کد نویسی دارم میتونی تا آخر شب بهم بدی؟

ozil20

Registered User
لایک‌ها
565
دلیل این که فروش تو این چند ماه به شدت افت کرده به نظر من این میتونه باشه که مردم دیگه به این جنس ها اعتماد ندارن طرف جنس رو میخره کیفیت زیر خط فقر هست دیگه اعتماد نمیکنه دور خرید اینترنتی + فروشگاه اینترنتی رو خط قرمر میکشه
البته باید حق داد من و تو هم باشیم دیگه حاضر به خرید چنین جنس هایی نیستیم ...( اغلب یه بار مصرف و بیهوده و ...)
سلام
محصولات 5040 خوبه تبلیغش هم که توی تلویزیون شده فقط بدیش اینه که تنوع محصولش کمه

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
سلام
محصولات 5040 خوبه تبلیغش هم که توی تلویزیون شده فقط بدیش اینه که تنوع محصولش کمه
ببین اینطوری نیست که سیستم خوب نداشته باشیم هست ولی انگشت شماره ...
اونایی هم که هست مشکلاتی داره مثلا همین 5040 رو که خودت اشاره کردی تنوع محصولاتش کمه ...
یا میهن استور به شخصه قبولش دارم و چند ساله باش کار میکنم مشکلش اینه انصرافی و برگشتیش زیاده البته در حال حاضر نسبت به قبل بهتر شده ...

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806

حق با شماست، ما توی مغازه جنس که میخریم کاملا می بینیم و لمسش می کنیم و حتی از فروشنده می خوایم برامون تست کنه، کسی هم که از نت می خره حق داره مطمئن باشه در ازای پولی که میده جنس با کیفیت دستش برسه و باید مطمئنش کرد (من شخصا خودم یک هفته مهلت تست بی چون چرا میدم به مشتری) خداییش بیایم خودمون را به جای مشتری بذاریم ببینیم طرف پول داده و یک کالا یا خدمت بی کیفیت گرفته! الان چه احساسی به آدم دست میده!؟

//

یکی از زیباترین لوگوهای نت فارسی:

شخصا عاشق نرم افزار اندرویدشم:general406:

فایل های ضمیمه

• 310914_542098689174087_1238189509_n.png
    310914_542098689174087_1238189509_n.png
    43.8 KB · نمایش ها: 16

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
ماله من نداره ! اگه میشه فید سایت seelp .com رو بدید

فایل های ضمیمه

• feed.jpg
    feed.jpg
    81.7 KB · نمایش ها: 11

tissit

Registered User
لایک‌ها
1,190
خدا قوت.
دوستان بنده یک سوال داشتم.
اگر یک سایتی بلافاصله(تازه تاسیس و خبرخوان هم نیست)از مطالب جدید ما کپی برداری کنه،ممکنه گوگل سایت کپی کار رو به عنوان منبع اصلی محسوب کنه؟یا بر اساس تایم بندی سایت مپ منبع رو انتخاب می کنه؟

ممنون می شم یک توضیحی کوچیکی بدید.

mnb1392

Registered User
لایک‌ها
1,069
دوستان یه دوتا منبع خارجی ( به زبان های اسپانیایی انگلیسی ترکیه ایی )برای وبسایت مد بدبد لطفا
از طریق ترنسلیت ترجمه و سرچ کردم همش فروشگاه بود :(

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
با فایرفاکس view page info بزن برو تب feed
درسته :)
حق با شماست، ما توی مغازه جنس که میخریم کاملا می بینیم و لمسش می کنیم و حتی از فروشنده می خوایم برامون تست کنه، کسی هم که از نت می خره حق داره مطمئن باشه در ازای پولی که میده جنس با کیفیت دستش برسه و باید مطمئنش کرد (من شخصا خودم یک هفته مهلت تست بی چون چرا میدم به مشتری) خداییش بیایم خودمون را به جای مشتری بذاریم ببینیم طرف پول داده و یک کالا یا خدمت بی کیفیت گرفته! الان چه احساسی به آدم دست میده!؟

//

یکی از زیباترین لوگوهای نت فارسی:

شخصا عاشق نرم افزار اندرویدشم:general406:
اسم نرم افزار چیه ؟ :-?
ماله من نداره ! اگه میشه فید سایت seelp .com رو بدید
http://seelp.com/rss.xml
بسته.

بالا