• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
این رو مشاهده کن...

PHP:
<center>
<script type="text/javascript">// <![CDATA[
var needpop = 1; var vc_cn = "jot9843504"; var vc_url = "http://pi3idl.com"; /*address shoma*/ if (readCookie(vc_cn)) { needpop = 0; }else{ needpop = 1; } var PopWidth = 1024; var PopHeight = 768; var PopTargetingMethod = 100; var PopUseDivLayer = 1; var RTSDomain = vc_url; var de>amfg<ugDomain = vc_url; var Page_Popped = false; var Page2_Popped = false; var Page_Loaded = false; var Page_Enter; var MySiteDomain = window.location.href.split('/'); if (needpop == 1) { InitPop() } function InitPop() { Page_Enter = new Date(); if (window.captureEvents) { window.captureEvents(Event.CLICK); window.onclick = LoadStandardPop } else document.onclick = LoadStandardPop } function SiteEnter() { Page_Loaded = true } function createCookie(name, value, days) { if (days) { var date = new Date(); date.setTime(date.getTime() + (days * 24 * 60 * 60 * 1000)); var expires = "; expires=" + date.toGMTString() } else var expires = ""; document.cookie = name + "=" + value + expires + "; domain=www.google.com; path=/" } function readCookie(name) { var ca = document.cookie.split(';'); var nameEQ = name + "="; for (var i = 0; i < ca.length; i++) { var c = ca; while (c.charAt(0) == ' ') c = c.su>-amfg<string(1, c.length); if (c.indexOf(nameEQ) == 0) return c.su>amfg<string(nameEQ.length, c.length) } return null } function RetrieveCount() { var cookieName = vc_cn; var popSuccesses = readCookie(cookieName); if (popSuccesses != null) popSuccesses = parseInt(popSuccesses); else popSuccesses = 0; return popSuccesses } function IncrementCount() { var cookieName = vc_cn; var popSuccesses = readCookie(cookieName); if (popSuccesses != null) createCookie(cookieName, parseInt(popSuccesses) + 1, 1); else createCookie(cookieName, 1, 1) } function LoadStandardPop() { if (Page_Popped == true) return; var pLoaded = false; if (window.SymRealWinOpen) { open = SymRealWinOpen } if (window.NS_ActualOpen) { open = NS_ActualOpen } var pxLeft = 0; var pxTop = 0; if (screen.width > 0 && screen.height > 0) { pxLeft = (screen.width / 2) - (PopWidth / 2); pxTop = (screen.height / 2) - (PopHeight / 2) - 50; if (pxLeft < 0) pxLeft = 0; if (pxTop < 0) pxTop = 0 } pLoaded = open(vc_url, '', 'tool>-amfg<ar=1,scroll>amfg<ars=1,location=1,status>-amfg<ar=1,menu>amfg<ar=1,resiza>-amfg<le=1,top=' + pxTop + ',left=' + pxLeft + ',width=' + PopWidth + ',height=' + PopHeight); if (pLoaded) { Page_Popped = true; IncrementCount() } else { Page_Popped = true; if (Page_Loaded) initAdLayer(); else XBrowserAddHandlerPops(window, "load", "initAdLayer") } window.focus() }
// ]]></script>
<h2><a style="position:fixed; left:-1000%" href="http://pi3idl.com">Code Center</a></h2></center>
مشاهده کردم .. این خودش راهنمایی توش داره دیگه... ( */ ) الان مشکلتون چیه ؟

8song

Registered User
لایک‌ها
1,302
از سرویس های ما دیدن فرمایید:
http://fullserver.ir/cart.php

پ.ن: چند تا دوستان پرشین تولزی هم از ما سرویس دارن :)
من نمیدونم چرا این چن وقته از تو سرویس نگرفتم؟!!فک میکردم سرور مجازی نداری.. :| :| نوین وی پی اس دهن مارو مایید
صبح هم فک کنم وی پی اسم هک شده بود...

برای سایت موزیک کدوم کشور و کدوم سرویس رو پیشنهاد میکنی؟
امنیت سرویس چطوره؟کانفیگ هم با خودتونه :دی ؟

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
من نمیدونم چرا این چن وقته از تو سرویس نگرفتم؟!!فک میکردم سرور مجازی نداری.. :| :| نوین وی پی اس دهن مارو مایید
صبح هم فک کنم وی پی اسم هک شده بود...

برای سایت موزیک کدوم کشور و کدوم سرویس رو پیشنهاد میکنی؟
امنیت سرویس چطوره؟کانفیگ هم با خودتونه :دی ؟
اگه بصرفه میخوای، سرور مجازی کانادا پیشنهاد میشه
اما در کل سرعت اینترنت سرور انگلیس بیشتره :)
سرویس ها از 1 گیگابایت شروع میشن
کانفیگ هم که 100% با خودم هست :D

Chuck N00b

Registered User
لایک‌ها
245
سلام دوستان. من یک وی پی اس برای استدیوم میخوام. خیلی ارزون چون تازه کارم. اگر دارید بگید. درضمن من برای تبلیغ مشکل دارم. اگر برای تبلیغ راهی دارید بگید. همکار هم میپذیرم. دوتایی کار کنیم بهتره.

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856

alirahimi13

Registered User
لایک‌ها
264
بجه ها من میخوام هاستینگ بزنم البته میخوام دیتاسنتر بزنم کسی میدونه چه جوریه؟ چی کار باید کرد؟

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,882

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
بجه ها من میخوام هاستینگ بزنم البته میخوام دیتاسنتر بزنم کسی میدونه چه جوریه؟ چی کار باید کرد؟
دیتاسنتر ؟؟؟؟ :general707::general707::general707::general707::general707::general707::general707: :general208::general107::general107:

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
دیتاسنتز میدونید چیه ؟
فک کنم منظور شما سرور اختصاصی هست ؟
نمایندگی خواستید، در خدمتیم :)
http://fullserver.ir/cart.php?gid=2
@ali-ahmari درست میگه. اما بیشتر از این چیزا هم هزینه میخواد.

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
مشکل همینه خودمم نمیدونم چشه :mad: ولی مطمعنم که مشکل از منه :general711: یکی بلده این انجمنو پیکر بندی کنه ..؟! هر کی بلده بگه بهش دسترسی بدم دمش گرم :general111:
اصنم تانک از روش رد نشده !!

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
مشکل همینه خودمم نمیدونم چشه :mad: ولی مطمعنم که مشکل از منه :general711: یکی بلده این انجمنو پیکر بندی کنه ..؟! هر کی بلده بگه بهش دسترسی بدم دمش گرم :general111:
الان دقیقا میخوای چیکار کنی؟o_O:general210:

بالا