• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

sulduz195

Registered User
لایک‌ها
894
والا من اگه میدونستم که اینجا نمی گفتم مظنه بازار چنده!!! :D
الان فقط میخوام بدونم قیمت پست های ترجمه از انگلیسی در چه بازه ای هست و چجوری محاسبه میشه؟!

والا خودم هم نميدونم چند نفر بهم گفتند پست اختصاصي بزنم قيمت دستم نيست قيمت امد دستت به منم بگو والي پست هاي كه خودم تو سايتم ترجمه ميكنم ميزارم واسه هر كسي اين پست ها رو بزنم كمتر از 5 تومن نميگيرم

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
والا خودم هم نميدونم چند نفر بهم گفتند پست اختصاصي بزنم قيمت دستم نيست قيمت امد دستت به منم بگو والي پست هاي كه خودم تو سايتم ترجمه ميكنم ميزارم واسه هر كسي اين پست ها رو بزنم كمتر از 5 تومن نميگيرم
5 هزار تومن؟!!!!!!!!!!!:general208: آره دیگه 5 تومن که نمیشه، 5 میلیونم نمیشه 5 هزار ریال هم که نمیشه چون گفتی تومن پس همون 5 هزار تومنه!!! :eek:
یعنی واسه همین پستایی که لینکشونو گذاشتی تازه کمتر از 5 هزار تومن نمیگیری؟!!!!! اینا کلا در حدود 200 کلمه بیشتر نبودنا!!!!!! ولی در کل اگر اینطوری میخواستن پول بدن به نویسنده ها که خودم رسما سایتمو ول می کردم میرفتم نویسنده میشدم!!!! خخ :D:general304:
دوستان کسی از مظنه بازار خبر نداره؟!!!!!

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
والا من اگه میدونستم که اینجا نمی گفتم مظنه بازار چنده!!! :D
الان فقط میخوام بدونم قیمت پست های ترجمه از انگلیسی در چه بازه ای هست و چجوری محاسبه میشه؟!

اینطور که من دیدم نویسنده هارو ترجمه معمولا بالای هزار تومن هستش(البته متن در حد پست دانلود نرم افزار و..)

8song

Registered User
لایک‌ها
1,302
یه جور که دونه دونه هم بشه دی ال کرد . به نظر من خیلی خوبه اینجوری بازدید کننده ثابت هم پیدا میکنی..
برا فروش میخواستم اما شاید هر ماه یه پک از آهنگ های برتر بذارم
فکر نمیکنم فروش زیادی داشته باشه
چون بیشتر ترجیح میدن دانلود کنن تا خرید، دیگه ماشالا خیلی ها اینترنت پرسرعت دارن، شاید همه آهنگ ها رو نخوان، ولی برای دانلود احتمال بیشتری برای موفقیت هست
اره..
همونی که 8song گفت ؟
امیرحسینم:general709::general708:
من فک کردم میگی پک رو بزارم برا دانلود... فک نکنم برا چندتا آهنگ پول بدن.. واچلی کل آرشیو رو شاید خریدن..
آره:D
برا چنتا نه اما برا 200 ت آهنگ میدن
الان گذارش میدم :D

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
5 هزار تومن؟!!!!!!!!!!!:general208: آره دیگه 5 تومن که نمیشه، 5 میلیونم نمیشه 5 هزار ریال هم که نمیشه چون گفتی تومن پس همون 5 هزار تومنه!!! :eek:
یعنی واسه همین پستایی که لینکشونو گذاشتی تازه کمتر از 5 هزار تومن نمیگیری؟!!!!! اینا کلا در حدود 200 کلمه بیشتر نبودنا!!!!!! ولی در کل اگر اینطوری میخواستن پول بدن به نویسنده ها که خودم رسما سایتمو ول می کردم میرفتم نویسنده میشدم!!!! خخ :D:general304:
دوستان کسی از مظنه بازار خبر نداره؟!!!!!
البته یه تبصره اضافه کنم که اگر سایت بزرگ باشه و درآمدش میلیونی باشه بله حرف شما منطقی شاید باشه ولی از این طرفم اون سایتا هر کسی رو به عنوان نویسنده قبول نمی کنن!!!

اینطور که من دیدم نویسنده هارو ترجمه معمولا بالای هزار تومن هستش(البته متن در حد پست دانلود نرم افزار و..)
الان مثلا یه پست در حد پستای سایتی مثل زومیت (خبرای معمولیش که حدود 200-300 کلمه هستن رو میگم نه مقاله ها و بررسی هاش) رو چند میگیرن!!! البته بازم میگم قیمت رو با خود زومیت مقایسه نکنید چون اینچنین سایتا هر کسی رو قبول نمی کنن و اگر چند وقت پیش که اطلاعیه جذب نویسنده دادن رو دیده باشین حتما خودتون متوجه شرایط عجیب و غریبش شدین!!! میخوام بدونم همچین پستایی رو اگر بخوایم نویسنده برامون بنویسه چقدر میگیرن حدوداً؟!

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
الان مثلا یه پست در حد پستای سایتی مثل زومیت (خبرای معمولیش که حدود 200-300 کلمه هستن رو میگم نه مقاله ها و بررسی هاش) رو چند میگیرن!!! البته بازم میگم قیمت رو با خود زومیت مقایسه نکنید چون اینچنین سایتا هر کسی رو قبول نمی کنن و اگر چند وقت پیش که اطلاعیه جذب نویسنده دادن رو دیده باشین حتما خودتون متوجه شرایط عجیب و غریبش شدین!!! میخوام بدونم همچین پستایی رو اگر بخوایم نویسنده برامون بنویسه چقدر میگیرن حدوداً؟!
من خودم الان برا یه سایت با موضوع اپل نویسندم پستی 2000 تومن می گیرم(اخبار و اموزشی) هر پست حدود 4-5 خط + یکی دوتا عکس + مخلفات :)
@learndl داش جان خودت بیا بگو جریان این کد چیه؟؟؟:confused::mad:

Last edited:

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
لایک‌ها
4,947
نیازمند اسکریپت ایمیل دهی! دوستان کسی سراغ داره خبر بده ممنون میشم...

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086
179622.jpg
حاژی جدی میگی ؟
رایگان ؟

brand2

Registered User
لایک‌ها
657
ارزش این دامنه چنده؟
hamyar98.ir
جای تو بودم روش از این سایت های فروش قالب فارسی شه و پلاگین میاوردم بالا
برا فروش میخواستم اما شاید هر ماه یه پک از آهنگ های برتر بذارم

اره..

امیرحسینم:general709::general708:

برا چنتا نه اما برا 200 ت آهنگ میدن

الان گذارش میدم :D

من میخوام فقط توش .. شعر نباشه :)

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
جای تو بودم روش از این سایت های فروش قالب فارسی شه و پلاگین میاوردم بالا

من میخوام فقط توش .. شعر نباشه :)
دقیقا از همینا روش بالا میاد ولی بحث اینه مال من نیس :دی
دوستان پی پال رو بخوای به پی لاین تغییر بدی باس چیکار کنی؟

بالا