• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
لایک‌ها
4,947

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693

brand2

Registered User
لایک‌ها
657

khunires

لایک‌ها
4,947
صد رحمت به قالب قبلی o_O

کلا من سبک قالب شلوغ پلوغ رو قبول ندارم! مشتری یا بازدید کننده گیج میشه! از همه امکانات سایت هم استفاده نمیکنه! زمان میبره مشتری خودشو وقف بده با سایت و محیطش! اینجوری خوب نیست! باید همه چیز خلاصه و بجای خودش باشه! دیجی فوق العاده شلوغه! دلیل فروش زیادش بخاطر طراحی مناسبش نیست! بخاطر مشتری مداری و 90% بخاطر قیمت و کیفیت مناسبشه! قالبش کلا آدمو سر درد میندازه!

من قالب چاره رو خیلی قبول دارم! ارگونومی ژاپنی استفاده کرده که اینقدر قشنگ درآورده!

ديجي كالا هم عقب گرد كرد

دقیقا همینطوره!!! متسفانه انگار منتظر یه سایت دیگه برای شروع در این زمینه باید باشیم!

پ.ن: الان به عنوان نمونه این سایت دیشب به چشمم خورد! نگاه کنین چقدر طراحی قالبش خوشگل و ارگونومیه! www.mozando.ir

Last edited:

Fereydoon74

Registered User
لایک‌ها
747
سلام
عنوان سئوی دسته ها رو عوض کنم (میدونم یه سری مشکلات پیش میاد تو گوگل :D) چند روز یا هفته طول میکشه حل بشه ؟:general709:

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
حالا که همه مدرسه ان (!) ولی از دوستانی که هستند .
تا حالا شده در شرایط کاملا یکسان و با بازه زمانی های 5دقیقه ای میزان ایندکس هاتون در گوگل تغییر کنه ؟
من 2روز قبل از صبح تا حدود 5 عصر بیش از 15 تا عدد مختلف برای تعداد ایندکس های گوگل بهم داد !! در حالی که شرایط و حتی آی پی که داشتم هم عوض نکردم . امروز هم همینطور شده . یه نیم ساعته هرچی میزنم اعداد مختلفی میده !

khunires

لایک‌ها
4,947
تا حالا شده در شرایط کاملا یکسان و با بازه زمانی های 5دقیقه ای میزان ایندکس هاتون در گوگل تغییر کنه ؟
من 2روز قبل از صبح تا حدود 5 عصر بیش از 15 تا عدد مختلف برای تعداد ایندکس های گوگل بهم داد !! در حالی که شرایط و حتی آی پی که داشتم هم عوض نکردم . امروز هم همینطور شده . یه نیم ساعته هرچی میزنم اعداد مختلفی میده !

عزیز الگوریتم گوگل بر اساس نوع محتوا و مطالب ارسالی شما + میزان سئو اون مطلبی که ارسال میکنید متغییر هستش! و این تراکنش عدد رو بخاطر این میزنه که بین صفحات 1 تا 5 سایت های برتر رو به شکل یک گردونه جابجا میکنه همیشه!

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
عزیز الگوریتم گوگل بر اساس نوع محتوا و مطالب ارسالی شما + میزان سئو اون مطلبی که ارسال میکنید متغییر هستش! و این تراکنش عدد رو بخاطر این میزنه که بین صفحات 1 تا 5 سایت های برتر رو به شکل یک گردونه جابجا میکنه همیشه!
اشتباه نکنید .
میزان ایندکس رو با کوئری میشه به دست آورد .
مشکل برطرف شد و فهمیدم چرا میزان ایندکس ها این چند روزه شناور شده .

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
اره. بیشتر اوقات لحظه ای تغییر میکنه!!!

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
یعنی واقعا فک میکنی با فیل شدنش مشکل حل میشه ؟
کاری نداره که . یه دومین دیگه میزاره روش . اینم با htaccess میندازه رو اون یکی . ایندکس هم که الا ماشالله داره .
حالا تا ریدایرکت بشه به دامنه جدید یه چند هفته ای طول میکشه.
چند هفته هم برای این سایت میشه +10 میل ضرر.

بالا