• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
یه سوال دارم نمیدونم چه جوری مطرحش کنم:D
تو وردپرس میشه چندتا دسته بندی مختلف داشت؟
Untitled-1.jpg

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
دوستان برا زدن سایت دانلود زیر نویس چی لازمه؟؟؟؟
اسکریپت خاصی می خواد؟
دامین .tk از کجا میشه ثبت کرد؟تو سئو مشکلی نداره؟
نه اسکریپت خاصی نمیخواد با همین وردپرس میشه راه انداخت
گوگل اصلا این دامنه رو قبول نداره

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
چند دقیقه داشتی مینوشتی؟:D
خیلیییییییی!!!:general304:
کاربر
@محمد هستم داش پست اخرت رو نخوندم ولی یه تشکر زدم برات خسته نباشی هم وطن o_O
:general707:
میدونستم خیلیا نمیخونن چون واقعا حوصله میخواد ولی AmirST گفت ادامه بده گفتم یه جوری ادامه بدم که حال کنه!!!:D

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
نه اسکریپت خاصی نمیخواد با همین وردپرس میشه راه انداخت
گوگل اصلا این دامنه رو قبول نداره
پس بنظرت با چه دامینی بزنم؟(فیلتر شد شر نشه برام چون دات کام که دیگه Privacy نداره)
@ M - J
کلا به سایت زیر نویس هم گیر می دن؟؟
این سایت های دانلود زیر نویس روزی چندتا پست می زنن ؟افزونه خاصی برا دانلود فایل هاشون دارن؟

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
خیلیییییییی!!!:general304:

میدونستم خیلیا نمیخونن چون واقعا حوصله میخواد ولی AmirST گفت ادامه بده گفتم یه جوری ادامه بدم که حال کنه!!!:D
صرفا جهت اطلاع من خوندم:D
پس بنظرت با چه دامینی بزنم؟(فیلتر شد شر نشه برام چون دات کام که دیگه Privacy نداره)
کلا به سایت زیر نویس هم گیر می دن؟؟
این سایت های دانلود زیر نویس روزی چندتا پست می زنن ؟افزونه خاصی برا دانلود فایل هاشون دارن؟
با هر دامینی که بزنی کافیه یه ریپورت بشه فورا فیلتر میشی:D

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
خب الان بحث سر اینه که هر هدفی برنامه خاص خودش رو داره و پیش نیازهای خاص خودش رو میطلبه!!! یکی فقط میخواد بازدیدکننده داشه باشه و با اون بازدیدکننده هاش هر کاری بکنه (مثلا یکی هدفش از بازدیدکننده پایین اومدن الکساش و درآمد از طریق تبلیغاته و یکی دیگه سوق دادن بازدیدکننده به خرید محصوله و یکی هم هردوش!) و خب توان تبلیغ کردن و این چیزا هم نداره! پس مجبوره که تولید محتوا کنه!!! یکی دیگه مثل خود شما دنبال برندسازی و سرویس دهی هست! خب اگر بالفرض بخواین های تم بشه یه برند مثل تم فارست خب نیاز به یه چیزایی داره دیگه! الان قالب وردپرس نال شده که فت و فراوونه! فارسی سازی و راستچین کردنشون هم که نسبتا آسونه و خیلی از قالب ها هم که اصلا خودشون استایل RTL رو دارن! و فقط باید فایل po. رو ترجمه کرد و اکثرا هم توابع ترجمه توشون وجود داره! حالا این وسط اگر بخوای همین قالبای انگلیسی فارسی شده رو بفروشی که کار خاصی نکردی چون خیلیای دیگه هم همینکارو دارن میکنن! پس یا باید بیای به سمت قالب های اختصاصی رو بیاری یا قالبهایی رو فارسی کنی که نمونش تو وب فارسی نیست و نال شدش هم وجود نداره! حالا باز مسئله دزدی پیش میاد که خیلیا خیلی راحت قالبو به نام خودشون میکنن! ولی اگر بتونی خدمات طراحی وبسایت بزنی و چنتا قالب درست درمون برای چنتا سایت درست و درمون بسازی و کپی رایت خودتم تو فوتر بزنی خب خودش یک هویت درست از سایتت میسازه!!!
الان همین تم فارست که زیر مجموعه انواتو هست (http://www.envato.com/sites سایتای تم فارست و codecanyon و tuts+ و ...) واقعا بینظیره! برند سازی هم نکرده (منظورم اینه که نیومده مثلا از envato تو همه سایتاش استفاده کنه) ولی کارشو بی عیب و نقص انجام داده و هر کدوم از سایتاش واسه خودش یه برندن نه اینکه همشون نشونه ی یک برند باشن! و نمونه همچین سایتی هم تو ایران کمه چون بازارش متفاوته و در این مورد هم این پستو از Quen نقل قول میکنم :

حقیقت اینه که سرویس دهی تو ایران قصش با اونور آب فرق داره و برای موفق شدن تو وبسایت های سرویس دهی نیاز به جلب نظر مشتری هست تازه اگر اون سرویسی که ارائه میکنی خوستار داشته باشه! ولی اگر بتونی برندش کنی به نظرم میشه موفق بود! که باز هم میگم برند کردن نیاز به تفاوت داره! و اینکه اینقدر باید کاربرای هدف به سایتت بر بخورن (حالا چه از طریق تبلیغات و چه از طریق گوگل و امثالهم) که اصلا ناخوداگاه دوست داشته باشن هر روز بیان تو سایتت ببینن چه چیز جدیدی داری که همه اینها مستلزم زمان و برنامه ریزی و درست انجام دادن کار هست (چه بهتر اگر به بهترین نحو اون کارو انجام بدیم نه صرفا درست انجام دادنش!)...
در کل نمیدونم الان حرفام ناامید کننده بود یا امید داد بهت ولی میدونم که سعی کردم واقع بین باشم
خوب اولش تشکر از خوده مشتیت بعدشم اینکه یه تشکر از کاربر کویین... جوابت خیلی کامله جز به جز بیام جلو....
بخش اول کاملا اوکیه و موافقم... هدف های تم صرفا فروشه نه کسب در آمد از تبلیغات.. این قضیه قالب اختصاصی که خیلی مد نظرم هست خودم دارم سعی میکنم یاد بگیرم+ دارم دنبال طراح قالب میگردم برای فروش توی سایت ..خوب راجع به ترجمه قالب های خاص که ایشالا قالب های بزرگ رو میزارم بعدش خیلی قالب مد نظر دارم که ترجمه نشده و میتونم یکی دو روزه ترجمه کنم و از اون بابت مشکل نداره ;)
راجع به خدمات طراحی وبسایت... همین بسته طلاعی( :D ) دقیقا همین طراحی وبسایته و صد البته دو تا پروژه ساخت وبسایت با همین قالب های ترجمه شده گرفتم ( البته داستانش میخوره به یکی از آدمای معمولی که وبسایت رو میبینه و تصمیم میگیره به من سفارش طراحی سایت بده و منم با گفتن جریان قالب های خارجی کار به اینجا کشید و الان حدود 5 تا سایت دیگه هم اورده) خوب الان شما بگید من با چه زبونی به بازدید کننده بگم که با همین قالبا هم میشه سایت ساخت؟ اونم چه سایت هایی!! کپی رایت رو به نظرت یه شرکت نمایندگی پوشاک اجازه میده من کپی رایت یه فروشگاه قالب رو بزارم زیرش؟! اصلن مدیراشون حاضرن دستی یه چی بدن که من این مسئله رو نگم...
شما پیشنهاد بدید چجوری برند کنم؟ همین الان همه قالب هارو میخواید رایگان کنم؟! توی انجمن ویکی وی بی وبسایت 4 ده و نود تم تبلیغات دادم از این هدف تر هم داریم؟!
حرفات خیلی خوب و مفید بود
بحث 4 تا پست نیست!!! بحث سر این هست که شما تو گوگل و در حوزه ی مربوط به سایت خودت بیای بالا و اینقدر جلو چشم بازدیدکننده قرار بگیری که اسم سایتت همیشه واسش آشنا باشه! آیا با قالبی که خیلیا کپی رایت رو حذف میکنن و اکثرشونم بازدید بالا نداره سایتاشون میشه تو ذهن مشتری موند؟! مگر اینکه بتونی مجاب کنی مشتریهاتو تا کپی رایتو حذف نکنن یا اینکه مشتری هات برای سایتت تو انجمن ها تبلیغات کنن (اونم بصورت ارادی و بخاطر کیفیت بالای کارت) ولی اگرم نمیخوای مطالبت بره به سمت آموزش و این چیزا پس باید اینقدر قالب بزنی و در مورد هر قالب تولید محتوا کنی (یعنی در موردشون زیاد توضیحات بنویسی) که گوگل تو رو توی کلماتی مثل قالب وردپرس و قالب رایگان و قالب سایت تفریحی و ... بیاره همون اول که باز هم باید قالبای زیادی داشته باشی و محتوای خوبی براشون بنویسی!
در کل یا تبلیغات مستمر از سوی مشتری ها باید بشه برات یا سایتت اینقدر خاص و متفاوت عمل کنه که هرکسی جذبش بشه و یا تولید محتوا کنیو توی کلمات کلیدی مربوطه بیای همون جایگاه اول توی گوگل! و اگر همشونو با هم تونستی انجام بدی چه بهتر!
اینم بگم که من بر اساس تجربیات خودم حرف میزنم و هرکسی میتونه حرفمو رد کنه یا تایید کنه به این شرط که مسائل مربوطه رو تجربه کرده باشه (البته من هنوز خودمو تو این عرصه شبیه یه بچه ای میبینم که تازه داره راه رفتن رو دوتا پاش رو یاد میگیره چون هر روز میفهمم که دیروز چقدر عقب بودم!) و اگر هم تجربه نکرده، از تجربه دیگران استفاده کنه و یا حداقلش با یک پیش زمینه فکری از تجربیات دیگران بره به سمت محقق کردن فکر خودش! شاید بتونه به چیزی دست پیدا کنه که تجربه دیگران رو زیر سوال ببره و شاید هم آخرش به تجربیات دیگران برسه! ولی در کل باید فکرت مثبت باشه! قرار نیست فقط یک و یا حداکثر به اندازه ی انشگتای دست و پات راه برای موفقیت وجود داشته! بعضی مواقع نیاز هست که خودمون یه راه جدید درست کنیم چون بقیه راه ها ترافیکه توش!!!!
چقد نوشتم! یه مقاله شد
شرمنده دیگه گفتی ادامه بده ما هم ادامه دادیم! (من ادامه میدم تا وقتی حرف هست آتشفشانو نمیشه با برف بست! ;))
موفق باشی
خوب توی قالب های رایگان سعی کردم لینک مخفی بزارم تا افراد عادی نتونن کپی رایتو بردارن ولی خوب این مسئله ممکنه برای همه پیش بیاد... توی قالب های پرمیوم من اصلن هیچ لینکی نمیزارم چون مشتری بابتش داره پول میده و باید به حقوقش احترام بزارم (آقای اوزیل 20 (اسمشونو یادم رفت) خان و آقای صادق جان میتونن لینک مارو از فوتر حذف کنن) من میگم 50 تومن برای مثال صرف تبلیغات کردم حالا از این N آدمی که میان تو سایت 2 نفرشون 25 تومن خرید کنن من نه تنها ضرر نکردم بلکه سودم کردم ... خوب عایا این روش ساده تر نیست؟ گوگل هم مطمعنن روی سایت ما نظر لطف میکنه.. اگه الان تایتل های سایت رو چک کنی میبینی خیلی گوگل حال داده تا الانشم...
خوب مسلما این دو تا 25 تومن تبلیغ بعدی میشه 3 تا بعدی جهار تا و.... و این ما به التفاوت میشه سود من... شما فکر نمیکنی تبلیغ مستمر باعث برند سازی میشه؟

Last edited:

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
اینجا سخنرانیه انگار :eek: نیم ساعت طول کشید تا به این صفحه رسیدم، مفهموم گفته ها رو خلاصه هم کنید ممنون میشیم :D

دوستان یه سری دامین رنک 5 هست. بازار فروش بکلینک چطوره؟ میشه هزینه ثبت + سود ازش داشته باشم؟

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
دوستان اینکه یه وبلاگ بزنی و از اونجا به سایت اصلیت لینک بدی توی بازدید تاثیر داره؟ چون فکر کنم ورودی گوگل وبلاگ خوب باشه!

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
اینجا سخنرانیه انگار :eek: نیم ساعت طول کشید تا به این صفحه رسیدم، مفهموم گفته ها رو خلاصه هم کنید ممنون میشیم :D

دوستان یه سری دامین رنک 5 هست. بازار فروش بکلینک چطوره؟ میشه هزینه ثبت + سود ازش داشته باشم؟
الان همه بک لینک میفروشن شما چطور !!!!؟؟؟ :general210::general210::general210: o_Oo_Oo_O

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
الان همه بک لینک میفروشن شما چطور !!!!؟؟؟ :general210::general210::general210: o_Oo_Oo_O
اینطوری نگا میکنی آدم میخواد خودکشی کنه :oops:
من که نمیفروشم فعلا. میگم اگه بازار خوبی داره، بشه سودی ازش برد شروع کنم

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
یه سوال دارم نمیدونم چه جوری مطرحش کنم:D
تو وردپرس میشه چندتا دسته بندی مختلف داشت؟
مشاهده پیوست 681685
:eek: سوالت به کنار عکسش منو هیپنوتیزم کرد!!!
منظورت اینه که تو هر قسمت از قالب چنتا دسته متفاوت رو نمایش بدی؟! خب اینو از طریق نمایش » فهرست ها میشه انجام داد!
خوب اولش تشکر از خوده مشتیت بعدشم اینکه یه تشکر از کاربر کویین... جوابت خیلی کامله جز به جز بیام جلو....
بخش اول کاملا اوکیه و موافقم... هدف های تم صرفا فروشه نه کسب در آمد از تبلیغات.. این قضیه قالب اختصاصی که خیلی مد نظرم هست خودم دارم سعی میکنم یاد بگیرم+ دارم دنبال طراح قالب میگردم برای فروش توی سایت ..خوب راجع به ترجمه قالب های خاص که ایشالا قالب های بزرگ رو میزارم بعدش خیلی قالب مد نظر دارم که ترجمه نشده و میتونم یکی دو روزه ترجمه کنم و از اون بابت مشکل نداره ;)
راجع به خدمات طراحی وبسایت... همین بسته طلاعی( :D ) دقیقا همین طراحی وبسایته و صد البته دو تا پروژه ساخت وبسایت با همین قالب های ترجمه شده گرفتم ( البته داستانش میخوره به یکی از آدمای معمولی که وبسایت رو میبینه و تصمیم میگیره به من سفارش طراحی سایت بده و منم با گفتن جریان قالب های خارجی کار به اینجا کشید و الان حدود 5 تا سایت دیگه هم اورده) خوب الان شما بگید من با چه زبونی به بازدید کننده بگم که با همین قالبا هم میشه سایت ساخت؟ اونم چه سایت هایی!! کپی رایت رو به نظرت یه شرکت نمایندگی پوشاک اجازه میده من کپی رایت یه فروشگاه قالب رو بزارم زیرش؟! اصلن مدیراشون حاضرن دستی یه چی بدن که من این مسئله رو نگم...
شما پیشنهاد بدید چجوری برند کنم؟ همین الان همه قالب هارو میخواید رایگان کنم؟! توی انجمن ویکی وی بی وبسایت 4 ده و نود تم تبلیغات دادم از این هدف تر هم داریم؟!
حرفات خیلی خوب و مفید بود

خوب توی قالب های رایگان سعی کردم لینک مخفی بزارم تا افراد عادی نتونن کپی رایتو بردارن ولی خوب این مسئله ممکنه برای همه پیش بیاد... توی قالب های پرمیوم من اصلن هیچ لینکی نمیزارم چون مشتری بابتش داره پول میده و باید به حقوقش احترام بزارم (آقای اوزیل 20 (اسمشونو یادم رفت) خان و آقای صادق جان میتونن لینک مارو از فوتر حذف کنن) من میگم 50 تومن برای مثال صرف تبلیغات کردم حالا از این N آدمی که میان تو سایت 2 نفرشون 25 تومن خرید کنن من نه تنها ضرر نکردم بلکه سودم کردم ... خوب عایا این روش ساده تر نیست؟ گوگل هم مطمعنن روی سایت ما نظر لطف میکنه.. اگه الان تایتل های سایت رو چک کنی میبینی خیلی گوگل حال داده تا الانشم...
خوب مسلما این دو تا 25 تومن تبلیغ بعدی میشه 3 تا بعدی جهار تا و.... و این ما به التفاوت میشه سود من... شما فکر نمیکنی تبلیغ مستمر باعث برند سازی میشه؟
:cool:
چه بگویم؟!!
گفتنی هارو گفتم دیگه!
به نظرم بر اساس فکر خودت پیش برو ولی واقعا پیش برو اگر موفق شدی که دمت گرم اگر خدایی ناکرده اون چیزی که فکر میکردی، نشدی حداقلش اینه که تجربت زیاد میشه! ولی مهم اینه که به خودت ایمان داشته باشی! چقدر شعاری شد!!! :D
موفق باشی:general601:

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
اینطوری نگا میکنی آدم میخواد خودکشی کنه :oops:
من که نمیفروشم فعلا. میگم اگه بازار خوبی داره، بشه سودی ازش برد شروع کنم
از نظر من فعلا هیچ کاری نکن
این روزا گوگل معلوم نیس داره چیکار میکنه یهو دیدی زد ترکوندت:D

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
محمد جان دستت درد نکنه مطمعن باش خیلی از حرفات رو بلد نبودم و روم تاثیر گزاشتن ازت ممنونم (اصلن امروز چرا اینقدر شعاری شدیم :D ) به همتونم یه شیرینی تپل میخوام بدم ..
کدومشون رو دوست دارید رایگان بزارم (فقط برای بچه های پی تی) ؟ :)
پ ن : میخوام سردردتونو جبران کنم ;)
http://hitheme.ir/vip-themes/
همه رو باهم بده خیرشو ببینی :general705::general705:

بالا