• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
پیپال لعنتی

چی میشد ما هم توی یه چیز کل دنیال رو میکردیم تحریم

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
دوستان عزیز برای سایت جدیدی دنبال دامنه میگشتم ، یه دامنه خوبی پیدا کردم که آزاده
اما مشکل سر اینه که یه روستایی با همین نام توی تقسیمات کشوری انگار ثبت شده
اما دقیقاً نمیدونم همچین روستایی الان هستش یا نه فقط تو کل نت یه جا اسم این روستا هست اونم تو قانون تقسمات کشوری سال 66
الان موندم چیکار کنم ، ثبت بکنم یا نه ، تائید میکنن یا نه و این که بعداً مشکلی پیشن نیاد مثلاً رو دامنه کار کنم 1-2 سال دیگه بیان بگن بده به ما
اینم بگم نام فارسیش که کاملاً شبیه هست اما توی اسم دامنه کلمه o وجود داره اگه تلفظ اسم روستا اوو باشه میشه u تصورش کرد یا oo بعدا میشه رو این استدال برای نگر داشن دامنه پا فشاری کرد
بنظرتون در این مورد با خود نیک مکاتبه داشته باشم
روستا هم توی استان سیستان و بلوچستانه

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,882
دوستان عزیز برای سایت جدیدی دنبال دامنه میگشتم ، یه دامنه خوبی پیدا کردم که آزاده
اما دقیقاً نمیدونم همچین روستایی الان هستش یا نه فقط تو کل نت یه جا اسم این روستا هست اونم تو قانون تقسمات کشوری سال 66
الان موندم چیکار کنم ، ثبت بکنم یا نه ، تائید میکنن یا نه و این که بعداً مشکلی پیشن نیاد مثلاً رو دامنه کار کنم 1-2 سال دیگه بیان بگن بده به ما
اینم بگم نام فارسیش که کاملاً شبیه هست اما توی اسم دامنه کلمه o وجود داره اگه تلفظ اسم روستا اوو باشه میشه u تصورش کرد یا oo بعدا میشه رو این استدال برای نگر داشن دامنه پا فشاری کرد
دقتت تو حلق @zgg123 ثبتش کن بره :D

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
دلیل این که بیشتر میخوام ثبتش کنم به این خاطره که دات کامش هم آزاده و این که قبلاً رو دامنه دات کامش همین سایتی که من میخوام بالا بیارم یه چیزی شبیه به همین بالا بوده

اما بخاطر یه تشابه اسمی و اسم یه روستا بودن اونم تو سیستان بلوچستان یه کم دو دلم
سایتی همه که روش میخوام بالابیارم براش برنامه 100 ساله دارم :general609: نمیتونم روش زیاد ریسک کنم

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086
اینا کم نشده ؟
Untitled-1.jpg
پی تی داره میپوکه ، آه من دنبالشه این ریتای منفی منو ( آهای مسولینی که کلاس میزارید و جواب نمیدید با شمام) این ریتای منفی منو پاک کنید آه بچه یتیم دنبالتونه :general507:

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
اسم دامنه رو به فارسی جستوجو کرده بودم و 1 نتیجه از آرشیو سایتی برام اومده بود که قانون تقسیمات کشوری سال 66 سیستان و بلوچستان بود
که اسم دامنه هم نام 1 روستا در این تقسیمات بود که به همین خاطر نمیخواستم دامنه رو ثبت کنم و میخاوستم بمر دنبال دامنه دیگه تا بعدا مشکلی پیش نیاد
اما از طرفی از دامنه هم خوشم اومده بود ، خوش آوا و بیاد موندی
رفتم از سایت مرکز آمار ایران http://www.amar.org.ir/Default.aspx?tabid=666 ، تقسیمات کشوری سال 67 و آخرین تقسیمات که مربوط به سال 91 هست و کاملترین آمار هستش رو درآوردم و برسی کردم
و خوشبختانه
چنین روستایی نیست و ثبت هم نشده و با خیال راحت رفتم و دامنه رو ثبت کردم و

بزودی ...

دلیل این که بیشتر میخوام ثبتش کنم به این خاطره که دات کامش هم آزاده و این که قبلاً رو دامنه دات کامش همین سایتی که من میخوام بالا بیارم یه چیزی شبیه به همین بالا بوده

اما بخاطر یه تشابه اسمی و اسم یه روستا بودن اونم تو سیستان بلوچستان یه کم دو دلم
سایتی همه که روش میخوام بالابیارم براش برنامه 100 ساله دارم :general609: نمیتونم روش زیاد ریسک کنم

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
تو بازارچه ---> خدمات وبمستری بک لینک میفروشن. دو سه تا تاپیک خوب بود

منظورت اینه 8 خطی چیه؟
ینی 8 تا کانکشن داره.
منظورم اينه در مورد بک لينک و نحوه ايجاد و مزايا و نکات ريز و ... يه توضيح 8خطى بده يه نفر تا بفهمم چى به چيه!!

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
دوستان صفحات سایت با کدوم افزونه می امد؟(1و2و3) منظورم هست

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086
دوستان تو ووکامرس میشه اشتراک داد مثلا پریمیژن دادک طرف با پرداخت پول مثلا تا 30روز بتونه فایلارو رایگان دریافت کنه و یا مثلا تا تعداد 5تا فایل براش رایگان باشه

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
دوستان قالب خوب برای سایت تفریحی /اس ام اس سراغ دارید؟:general707:

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
بالا