• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
تا حالا شده ، شما می خواهید یک کاری رو انجام بدید ، تمام جوانب کار رو سنجیدید ، اما کار رو شروع نمیکنید ، هی امروز و فردا میکنید یا اینکه در حال انجام کاری هستید،
دارید به مسیر تون ادامه میدید ، اما یهیویی بعضی از چیزها درست در نمیاد ، سوتی مسخره ای میدی ، یا اینکه مشکلات عجیب قریب براتون اتفاق می افته.
دچار استرس میشید و تمرکز خودتون رو از دست میدید به خودتون میگید "من امروز چه مرگم شده !"
تمام این چیزهایی که گفتم علائم کلاسیک ترس از موفقیت هست ، وضعیتی که می تونه خیلی خطری باشه به خاطر اینکه غیر منتظره بوده و ممکنه شما رو بگا بده.

خوب حالا راه حل اش چیه ؟ چیزی که بدیهی است شما می خواهید موفق بشید ، درسته ها ؟
گاهی اوقات تنها چیزی که نیاز دارید ، این هست که به ترس تون اقرار کنید ، ترس تون رو بپذیرید ، در حقیقت اینکار به صورت متناقض عمل میکنه ، باعث میشه احساس راحتی کنید.
مثلا من میگم "من الان عصبی هستم ، با توجه به شرایطی که دارم کاملا طبیعی"
یک نفس عمیق بکشید و بگید "واتس نکست ! "

کپی رایت خودم :)

هر موقع دیدی کارت بدون این چیزا داره جلو میره بدون یه جای کارت میلنگه !!

در ضمن اعتراف به این چیزی که گفتی مثلا اقرار به ترس و ... نشونه ی ضعفه و خودش باعث میشه خیلیچیزا خوب جلو نره

همیشه به نیمه پر لیوان نگاه کن

من خودم نزدیک 1 ساله میخوام سایتی مثل ebay راه بندازم که هنوز امروز فردا میکنم چون میخوام از همه نظر 100% اوکی بالا بیاد تازه هفته پیش نماد اعتمادم اوکی شد !!! ولی هیچ موقع نا امید یا این چیزایی که گفتی نبود

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
دوستان غیر از خبرخوان کمبود چی احساس میشه تحت وردپرس بزنیم ؟ :دی
اگر در توانت هست یه فریمورک پوسته بزن که فک کنم تو ایران بیشتر از یکی 2 تا نیست اونم شخصی داره استفاده میشه

فک کنم 100 برابر درآمدش برات بیشتنر از این خبرخوان و این چیزاست !

پارسال استارت زدم ولی اونقد زده شدم ازش همون اوایل ولش کردم ...

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
هر موقع دیدی کارت بدون این چیزا داره جلو میره بدون یه جای کارت میلنگه !!

در ضمن اعتراف به این چیزی که گفتی مثلا اقرار به ترس و ... نشونه ی ضعفه و خودش باعث میشه خیلیچیزا خوب جلو نره

همیشه به نیمه پر لیوان نگاه کن

من خودم نزدیک 1 ساله میخوام سایتی مثل ebay راه بندازم که هنوز امروز فردا میکنم چون میخوام از همه نظر 100% اوکی بالا بیاد تازه هفته پیش نماد اعتمادم اوکی شد !!! ولی هیچ موقع نا امید یا این چیزایی که گفتی نبود
ترس نشانه ضعف نیست ، یک چیز کاملا طبیعی هست ، گاهی اوقات هم میشه ازش به عنوان محرک استفاده کرد.

اینکه میگید ، به دلیل اینکه می خواهید سایتتون کامل باشه ، هی عقب اش میندازید ، همش بهانه هست ، در حقیقت به نوعی ترس از عدم موفقیت هست.

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,882
یه بسته ای رو قرار بودش یه بنده خدا از اصفهان بفرسته تهران به من ,با کد پیگیری که به من داده بودش به من هی برسی میکردم که فهمیدم امروز عصر اومده واحد توزیع اسلامشهر و بعدش گفتم فردا 100 درصد بسته میاد جلو در...الان چک کردم دیدم مسیر رو داره اشتباهی میره :دی رفته باز اصفهان و مقصد بعدیش واحد تجزیه مبادلات اصفهان هستش :| دلیلش چی میتونه باشه؟
@nassera

8song

Registered User
لایک‌ها
1,302
تا حالا شده ، شما می خواهید یک کاری رو انجام بدید ، تمام جوانب کار رو سنجیدید ، اما کار رو شروع نمیکنید ، هی امروز و فردا میکنید یا اینکه در حال انجام کاری هستید،
دارید به مسیر تون ادامه میدید ، اما یهیویی بعضی از چیزها درست در نمیاد ، سوتی مسخره ای میدی ، یا اینکه مشکلات عجیب قریب براتون اتفاق می افته.
دچار استرس میشید و تمرکز خودتون رو از دست میدید به خودتون میگید "من امروز چه مرگم شده !"
تمام این چیزهایی که گفتم علائم کلاسیک ترس از موفقیت هست ، وضعیتی که می تونه خیلی خطری باشه به خاطر اینکه غیر منتظره بوده و ممکنه شما رو بگا بده.

خوب حالا راه حل اش چیه ؟ چیزی که بدیهی است شما می خواهید موفق بشید ، درسته ها ؟
گاهی اوقات تنها چیزی که نیاز دارید ، این هست که به ترس تون اقرار کنید ، ترس تون رو بپذیرید ، در حقیقت اینکار به صورت متناقض عمل میکنه ، باعث میشه احساس راحتی کنید.
مثلا من میگم "من الان عصبی هستم ، با توجه به شرایطی که دارم کاملا طبیعی"
یک نفس عمیق بکشید و بگید "واتس نکست ! "
کپی رایت خودم :)
جمله که نه متن ماینده جوی بود :D که باهاش مخالفم
فک کنم خودش دیگه عادت کرده هر هفته باید بن بشه :rolleyes:
اره..بعضی وقتا خودش یادآوری میکنه که عاقا من بن نشدم چرا...
یک سوال داشتم
این اموزشا که 7 لرن گذاشته واسه css و html کامل هستن؟ یعنی تا اخر گفتن همه چیو ؟ بیشتر از اون چیزی ندارن این دو زبون؟
خیر..کامل نیست..من یه ماه VIP خریدم هیچ گ*هی نیست (از نظر بنده)
آنقدر بن کردنم که دیگه از PT خسته شدم :(
حتما داری کرم میریزی:general511::general508:eek:_O

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
ترس نشانه ضعف نیست ، یک چیز کاملا طبیعی هست ، گاهی اوقات هم میشه ازش به عنوان محرک استفاده کرد.

اینکه میگید ، به دلیل اینکه می خواهید سایتتون کامل باشه ، هی عقب اش میندازید ، همش بهانه هست ، در حقیقت به نوعی ترس از عدم موفقیت هست.
اون ترسی که شما میگی ترس ناخودآگاه هست نه ترسی که آگاهانه باشه این 2 زمین تا آسمون تفاوت دارن

در مورد موفقیت که من و گروهی که داریم کار مکینیم 10000% در موفقیتش اطمینان داریم ولی وسواسی که همیشه داریم اینه که یا کاری شروع نشه یا اگر شد به بهترین نحو ممکن انجام بشه :)

شخصا تا به حال روی هیچی دست نزاشتم که موفق نشه جز سایتی که برای درگاه واسط بود که اونم تصمیم خودمون بود بسته بشه ...

حرفاتون درسته ولی خیلی هاش بدون اطلاع و برعکس هست بهتره کمی قبلش فکر کنید مثل همون ترس ...

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
آیا تا به حال براتون پیش اومده که به این نتیجه برسید ؟ "وقتی یه کارو با روبات میشه انجام داد چرا دستی انجامش بدم" :|
چرا یه چیز رایگان درست و حسابی برای ترجمه اتوماتیک فایل po وجود نداره ؟ حداقل قسمت های تک کلمه ای رو ترجمه کنه جمله هاش با خودم o_O
برای این کارها من از نوت پد استفاده میکنم که ترجمه کلی رو انجام میده و نیاز نیست با پوادیت باز کنیفقط وقتی تموم شد با پوادیت باز میکنی ذخیره میکنی که فایل mp. به روز بشه

barool

Registered User
لایک‌ها
2,864
آیا الان توقع دارید که سایت 7 لرن را به منظور جواب دادن به سوال شما زیر و رو نماییم ؟ :general408:
منظورم اینه مطالبی که توی این قبیل سایتاست کاملا؟
در ضمن من طرف حرفم هم شما بچه نیست . شما برو با هم سن خودت بحث کن .

barool

Registered User
لایک‌ها
2,864
جمله که نه متن ماینده جوی بود :D که باهاش مخالفم

اره..بعضی وقتا خودش یادآوری میکنه که عاقا من بن نشدم چرا...

خیر..کامل نیست..من یه ماه VIP خریدم هیچ گ*هی نیست (از نظر بنده)

حتما داری کرم میریزی:general511::general508:eek:_O
ممنون . کدوم سایت خوبه از نظر اموزش

barool

Registered User
لایک‌ها
2,864
معمولا کسی که سوال میکنه لینک هم میزاره که بقیه به زحمت نیفتن و سریع جواب بدن.
نمیدونم امثال شما به چند میگن بچه من الان تو دوران جوانی به سر میبرم :general609:
پ.ن : آقا من از شما میپرسم آیا سطح شعور به سن بستگی دارد ؟
الان یکی سنش بشه 100 شعور و فهمش میره بالا ؟
@Web-Master هم که دیگه نمیاد اینجا. @zgg123 تو بگو بهشون :D
من شما رو نمیشناسم و شما هم منو . پس نیاز نمیبینم با شما بحث کنم . شعور به اینه کسی جواب سوالی میدونه بگه کسی نمیدونه ازش بگذره و نه بیاد اظهار نظر کنه . به سن نیست الان شما 20 سالته احتمالا اما یه نوزاد میتونه از شما باشعورتر باشه (که هست100%)

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
من تو پست قبلیم از کلمه "ترجمه اتوماتیک" استفاده کردم :D
پ.ن: برای ترجمه دستی همین poedit از نوت پد بهتره. اصلا نیازی نیست دست به ماوس بشی.
ترجمه می کنی ctrl+enter میزنی میره خط بعد...
داداش دیگه انقدم مبتدی نیستم اتوماتیک رو گفتم

یه کم جستجو کن مثلا 50 تا کلمه میدی که معنیشون میکنی که تو فایلات همیشه یکی هستن به صورت خودکار کلیک میکنی ترجمه میشه :)

نمیدونم چرا همه جنگ دارن اینجا یه کم اولش ببین چی گفتم بعد حمله کن :))

barool

Registered User
لایک‌ها
2,864
اینجا حداقل 10 نفر هستن که هر روز پست های منو میبینن و میدونن که اگه از چیزی اطلاع داشته باشم کمک میکنم.
ولی یه ضرب المثل هزاره سومی هست که میگه:
برای کسی که زورش میاد سوالش رو کامل شرح بده وقت نزارید که جواب رو بهش بدید.

در مورد توهین هم با دیدن پست ها هر کسی متوجه میشه چه کسی اول توهین کرده.
مشکلی نیست هر روز با هزار نفر هر ادمی ارتباط داره بعضی هاشون بی ادب هستن به هر حال . شما هم چون در سنی هستی که ادعات میاد هر حرفی میزنی مهم نیست ....

barool

Registered User
لایک‌ها
2,864

یه کم جستجو کن مثلا 50 تا کلمه میدی که معنیشون میکنی که تو فایلات همیشه یکی هستن به صورت خودکار کلیک میکنی ترجمه میشه :)

کسی که حرف بی ادبی میزنه ازش ادب نگرد

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
آقا من از شما میپرسم آیا سطح شعور به سن بستگی دارد ؟
اصلا ! مَردی 25-26 سالشه اندازه یه بچه 10 12 ساله نمیفهمه :)
کلا خوشم نمیاد از اینایی که شعور یه آدم رو میخوان از طریق سن طرف تشخیص بدن :|
اینجا همه پیر و زن و بچه دارن بذار خوش باشن : ))))

barool

Registered User
لایک‌ها
2,864
یعنی بخش وب مستر اینجا رو باید بزارن نی نی تولز نمیدونستم اینجوره گفتم سوال کنم کمک میکنن. اما نه سن دارن نه شعور . البته خوب هم دارن که سوالی داشتم پ خ به اونها میکنم . متاسفم واقعا یه مشت بچه بی تربیت اینجا هستن.

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767

اینجا جنگله بخور تا خورده نشی :general312:

بالا