• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202

ali_ptr

Registered User
لایک‌ها
289
Last edited:

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
بنر 940 آلبوم مازیار فلاحی - ماه هفتم
ممنون میشم دوستان نظرشون رو هم بگن در مورد بنر
MAZYAR.jpg
نشستی بنر درست کردی برای این؟ بیکاری؟
در مورد بنر هم :
ماه = Month

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
دوستانی که دنبال بیت کویین هستن اگه miner خواستید برید از این این سایت سرور بگیرید
cex.io

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
دوستان به نظرتون یه سایت با الکسای زیر 3000 ایران حداکثر چقدر در آمد میتونه داشته باشه و یا چقدر داشته باشه خوبه؟! و اینکه چه راه هایی رو در نظر گرفتید برای این میزان در آمد؟!!
و اینکه به نظرتون الکسای ایران زیر چند باشه میشه به در آمد وبسایت اتکا کرد (برای چرخوندن زندگی بدون استرس از لحاظ مالی) ؟!!!:general505:

پ.ن: الکسا هم گفتم که فقط یه معیاری داشته باشیم و اینکه فکر نکنید الکسای تقلبی منظورمه که با پاپ آپ اومدن پایین! بلکه الکسای با سختی و کوشش منظورمه!:cool:

Last edited:

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
دوستان به نظرتون یه سایت با الکسای زیر 3000 ایران حداکثر چقدر در آمد میتونه داشته باشه و یا چقدر داشته باشه خوبه؟! و اینکه چه راه هایی رو در نظر گرفتید برای این میزان در آمد؟!!
و اینکه به نظرتون الکسای ایران زیر چند باشه میشه به در آمد وبسایت اتکا کرد (برای چرخوندن زندگی بدون استرس از لحاظ مالی) ؟!!!:general505:

پ.ن: الکسا هم گفتم که فقط یه معیاری داشته باشیم و اینکه فکر نکنید الکسای تقلبی منظورمه که با پاپ آپ اومدن پایین! بلکه الکسای با سختی و کوشش منظورمه!:cool:
با زیر 200 میشه یه زنی گرفت :D

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907

عزیز فک می کنی نمی تونن سایت زیر 100 ایران رو فیلتر کنن بدبخت کنن صاحبش رو؟
بنظر من اگه چندتا سایت زیر هزار باشه خوبه

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
آقا بیخیال این کلمات!!!! والا ما تو این عرصه وقت نگذاشتیم که آخرش بشه عمرا!!!!:general112:
مثلا الان اون طرفی که الکسای سایتش زیر 1000 هست یعنی با هزینه هایی که برای سرور و نویسنده ها و توسعه وبسایتش داره، برای دل خودش سایتشو نگه داشته؟!!!! خب حتما یه چیزی داره واسش که ولش نمیکنه دیگه! طرف با الکسای زیر 1000 رفته برای خودش شرکت زده! خب الان این اگر واسش نمیصرفید که همچین کار نمیکرد! بالفرض که شرکتو پدرش براش گرفته باشه! بازم باید یه چیزی در بیاره که بره شرکت بزنه دیگه!!!!
من الان میخوام بدونم یه سایت با الکسای زیر 3000 ایران تا چقدر میتونه درآمدزایی داشته باشه و از چه راه هایی؟!!!!
با زیر 200 میشه یه زنی گرفت :D
فقط یه زن؟!!!:eek:
عزیز فک می کنی نمی تونن سایت زیر 100 ایران رو فیلتر کنن بدبخت کنن صاحبش رو؟
بنظر من اگه چندتا سایت زیر هزار باشه خوبه
آقا این احتمالاتو ول کن! چرا میتونن ولی ما قرار نیست کاری کنیم که فیلتر شیم که(نکس وان موزیک باید از این چیزا بترسه!!!) !!!! اونیم که زیر 100 هست خودش میدونه باید چیکار کنه که فیلتر نشه!!!

پ.ن ماشالا جنبه فان بچه ها بالاستا!!! :D یه ذره جدی باشید بتونیم یه دودوتا چارتا کنیم!!!!:general208:

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
آقا بیخیال این کلمات!!!! والا ما تو این عرصه وقت نگذاشتیم که آخرش بشه عمرا!!!!:general112:
مثلا الان اون طرفی که الکسای سایتش زیر 1000 هست یعنی با هزینه هایی که برای سرور و نویسنده ها و توسعه وبسایتش داره، برای دل خودش سایتشو نگه داشته؟!!!! خب حتما یه چیزی داره واسش که ولش نمیکنه دیگه! طرف با الکسای زیر 1000 رفته برای خودش شرکت زده! خب الان این اگر واسش نمیصرفید که همچین کار نمیکرد! بالفرض که شرکتو پدرش براش گرفته باشه! بازم باید یه چیزی در بیاره که بره شرکت بزنه دیگه!!!!
من الان میخوام بدونم یه سایت با الکسای زیر 3000 ایران تا چقدر میتونه درآمدزایی داشته باشه و از چه راه هایی؟!!!!

فقط یه زن؟!!!:eek:

آقا این احتمالاتو ول کن! چرا میتونن ولی ما قرار نیست کاری کنیم که فیلتر شیم که(نکس وان موزیک باید از این چیزا بترسه!!!) !!!! اونیم که زیر 100 هست خودش میدونه باید چیکار کنه که فیلتر نشه!!!

پ.ن ماشالا جنبه فان بچه ها بالاستا!!! :D یه ذره جدی باشید بتونیم یه دودوتا چارتا کنیم!!!!:general208:
نظرم رو گفتم.
(برای چرخوندن زندگی بدون استرس از لحاظ مالی) ؟!!!:general505:
اگه منظورت همین سایتهای تفریحی و موزیک و ... رایج باشه رو سایت زیر 1000 (با ارفاق) یا حتی زیر 500 برای چرخوندن زندگی از لحاظ مالی حساب کرد اما بدون استرس جوابش همون عمرا هست:D

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
نظرم رو گفتم.
احترام میگذاریم:D
اگه منظورت همین سایتهای تفریحی و موزیک و ... رایج باشه رو سایت زیر 1000 (با ارفاق) یا حتی زیر 500 برای چرخوندن زندگی از لحاظ مالی حساب کرد اما بدون استرس جوابش همون عمرا هست:D
الان منظورت این بود که سایت های تفریحی درآمدش بیشتر از بقیه موضوعاته یا کمتر؟! نه بابا سایت تفریحی چیه؟! سایت تخصصیه!:cool:
دو تا هم زاپاس برای روز مبادا! :D
:general304::D

بالا