• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

tissit

Registered User
لایک‌ها
1,190
آقای پژوهشکده تبریک منو هم بخاطر نسخه جدید پژوهشکده پذیرا باش،ظاهر جدید رو پسندیدم، استفاده از رنگ بنفش هم که توی هدر عالیه البته اگر سیاسی نباشه :general707::general601:
سلام امین جان.نبودتون واقعا در این بخش احساس می شد.بازگشتتون رو تبریک می گم.
ممنون عزیزم.فعلا که نسخه آزمایشی هست و نسخه اصلی انشالله بهتر خواهد بود.
نه خدارو شکر سیاسی نیستیم:Dوگرنه رنگ سبز که دیگه فوق سیاسی خواهد بود.(ترکیب سه رنگ بنفش،سبز و قهوه ای زیبا خواهد بود)

LordShadows

Registered User
لایک‌ها
843
آنهایی که در انجمن پست نمیدهند را مرده مپندارید، که زنده اند و نزد پروردگار خود روزی میخورند :D
باز گشتم با کوله باری از مشکلات و رویی خجل از دوستانی که دیر جواب پ.خ هاشون رو دادم :(
@l3est به قول ما کرمونی ها: چطو شده؟ هشکیم هشطو شده؟ :D چه خبره؟ دعوا سر چیه؟ سر کیه؟ زشت نیست وبمستر جماعت با هم بحث کنن؟ در رابطه با سن حرف شما رو تایید میکنم، هیچ شکی توش نیست :general601:
خوش برگشتی انگار هر چند وقت یه بار باس یکی تو رو تگ کنه بیای اینجا:دی
حالا که اومدی اینم جواب بده:general304:
واسه سایت تازه تاسیس روزی 10 20 تا پست بزارم بعد دو سه ماه کمترش کنم مشکلی پیش نمی یاد!؟
با 5 الی 10 تا پست تو روز گوگل همچین زیاد تحویل نگرفته:|

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
واسه سایت تازه تاسیس روزی 10 20 تا پست بزارم بعد دو سه ماه کمترش کنم مشکلی پیش نمی یاد!؟
سوال منم هس :general504::)

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
فی باب شادی روح وبمستران و در کردن خستگی، به شما پیشنهاد خوندن این صفحه رو میدم:
http://moshavere.vaislamah.com/inde...w=easybookreloaded&Itemid=144&limitstart=1400
قیافه همه شما بعد خوندن این صفحه:
11.png
عاشق این جواب شدم:
بر شما غسل واجب نمی باشد . اما این کار کثافت کاری است و جایز نمی باشد خداوند کثافت کاری را حرام کرده است مسلمان همیشه تمیز است
:eek::general707::general304::general304::general304:

سلام امین جان.نبودتون واقعا در این بخش احساس می شد.بازگشتتون رو تبریک می گم.
ممنون عزیزم.فعلا که نسخه آزمایشی هست و نسخه اصلی انشالله بهتر خواهد بود.
نه خدارو شکر سیاسی نیستیم:Dوگرنه رنگ سبز که دیگه فوق سیاسی خواهد بود.(ترکیب سه رنگ بنفش،سبز و قهوه ای زیبا خواهد بود)

فدای شما، انشاالله که بعد 7 ماه دوری از میادین وبمستری هنوز به درد انجمن بخوریم :دی
درکل طراحی خوبیه، انشاالله روز به روز شاهد پیشرفت پژوهشکده باشیم :general601:

به مستر خشنود کجا بودی جات خالی رکورد پستاتو زدم :general707:
دعوا سر اینه که طرف حوصله نداره سوالشو کامل بگه بعد انتظار جواب داره ، دکتر مملکتم هست : ))
شرف بر تاییدت :D

رکورد پستامو وقتی نیستم میزنی؟ زنگ آخر وایسا بهت میگم :general304::general304:
رفتیم خارج از نت سرمایه گذاری کنیم، الان هم با سرعت 350 km بر ساعت به سمت فقر میرم! :general304:
یاد اون روزای اول عضویتم تو پی تی افتادم چقد بقیه رو همینجوری اذیت میکردم :general707:
آقا این بحثا رو ولکن، برنامه نویسیت به کجا رسید؟ بیل گیتس رو چلنج میکنی الان یا نه؟ :دی
تایید بر شرفت :D

-
دوستان مشکل اخطارهای سیکیوریتی گوگل حل شد یا تاپیکش رو بزنم؟ با تشکر از سایتهای پاپ آپ که همه رو ترکوندن با این کاراشون! :general710:

danetey

Registered User
لایک‌ها
367
دوستان ارزان ترین جا ها برای ثبت دامین ها؟

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
فی باب شادی روح وبمستران و در کردن خستگی، به شما پیشنهاد خوندن این صفحه رو میدم:
http://moshavere.vaislamah.com/inde...w=easybookreloaded&Itemid=144&limitstart=1400
قیافه همه شما بعد خوندن این صفحه:
مشاهده پیوست 687919
عاشق این جواب شدم:

:eek::general707::general304::general304::general304:

فدای شما، انشاالله که بعد 7 ماه دوری از میادین وبمستری هنوز به درد انجمن بخوریم :دی

رکورد پستامو وقتی نیستم میزنی؟ زنگ آخر وایسا بهت میگم :general304::general304:
رفتیم خارج از نت سرمایه گذاری کنیم، الان هم با سرعت 350 km بر ساعت به سمت فقر میرم! :general304:
یاد اون روزای اول عضویتم تو پی تی افتادم چقد بقیه رو همینجوری اذیت میکردم :general707:
آقا این بحثا رو ولکن، برنامه نویسیت به کجا رسید؟ بیل گیتس رو چلنج میکنی الان یا نه؟ :دی
تایید بر شرفت :D

-
دوستان مشکل اخطارهای سیکیوریتی گوگل حل شد یا تاپیکش رو بزنم؟ با تشکر از سایتهای پاپ آپ که همه رو ترکوندن با این کاراشون! :general710:
شماره سوال: 513 رو بخون :D تو مکه :eek:

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
خوش برگشتی انگار هر چند وقت یه بار باس یکی تو رو تگ کنه بیای اینجا:دی
حالا که اومدی اینم جواب بده:general304:
از قدیم الیام که میگن "محتوا پادشاهی میکند!" تا الان که همین بوده و از الان به بعد هم همین خواهد بود، در زمینه محتوا گوگل اصلا براش فرقی نمیکنه شما روزی 1 پست بزنی یا روزی 1000 تا، براش مهم اینه که محتوای شما هم از قوانین و استاندارد ها پیروی کنه و هم کیفیت لازم رو داشته باشه و به طبع هرچی محتوای شما بیشتر باشه سایت شما شانس بیشتری برای جذب کاربر داره
برای سایت تازه تاسیس دو حالت هست
1) موقع شروع به کار سایت از همون اول فعالیت سایت ورودی خوبی از گوگل میگیره و سریع توی کی وردها رشد میکنه، توی این مورد از همون شروع به کار سایت تا جایی میتونید سایت رو مملو از محتوا کنین (البته نه هر محتوای بی کیفیتی)
2) موقع شروع به کار سایت تا مدت ها (بازه 3 تا 6 ماه) سرعت رشد و ورودی گوگل سایت خیلی کمه و اونجوری شما توقع داشتید سایت بالا نمیاد، توی این زمان بهتره تا جایی میتونید محتوای با کیفیت و اختصاصی (ولو تعداد کمتر مثلا 5تا در روز) بزارید تا هم سایت به ثبات برسه و هم گوگل شروع کنه به روانه کردن بازدید کننده ها، بعد از ثبات سایت تا جایی میتونید سایت رو پر کنید از محتوا
در هر دو حالت از نظر من هیچ وقت تعداد خاصی در نظر نگیرین برای محتواتون، با تمام توان محتوا ایجاد کنید یا منتشر کنین که هیچ وقت بدون جواب نمیمونه :دی

ali_ptr

Registered User
لایک‌ها
289
ا و ا ماله توء ، من فکر کردم ماله افشین ، توپه ایول ، خسته نباشید ، اصلا بنر باید خلاصه و خاص باشه ، شما بنرت خاص و خلاصه است :general601:اگر فقط سعی کنی خلاصه و خاصش کنی بهتره ، البته الانم خوبه
اصلا من سگ کی باشم اظهار نظر کنم o_O
این چه حرفیه داش؟ :| :| :| :|
شما رو چش ما جا داری :general711:
اینجوری که تو گفتی ، فقط میتونه بازی کردن والیبال با ممد باشه :|
@afshin313
@Web-Master تسبیحتو بزن سر صورت این :general705: :general707:

پ.ن: @Web-Master تبریک بابت بازگشتت :general504:

امضاء MOHAMMAD026 :general711::general609:

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483

http://clients.mizbanplus.com/clientarea.php
برای
.ir
کام هم که
http://www.damaneh.net/prices

برنامه نویسی هم موازی داره پیش میره ( asp.net و برنامه نویسی موبایل) گفتم asp الان @aalireza439 میاد به دات نت لعنت میفرسته :D
چلنج ؟ اصلا بیل اندازه منه ؟ :general707: تز ویندوز 10 رو خودم دادم بهش. :general601:

دلم برای علیرضا تنگ شده :( یادش بخیر چه پ.خ هایی که بیان ما رد و بدل نشد :general707::general707:
ایشالا روزی رو ببینم که زبان برنامه نویسی اختصاصی خودت رو ارائه بدی :general707:

شماره سوال: 513 رو بخون :D تو مکه :eek:
:general707::general304::general304::general304:
این خلاقیت رو توی هر کاری گذاشته بود الان یا نوبل گرفته بود یا میلیاردر شده بود! :general304::general304:

ALIREZA567

Registered User
لایک‌ها
656
از دوستان کسی میتونه این ویدئو ها رو با لینک مستقیم و بدون چیلتر به ما بده؟

ali_ptr

Registered User
لایک‌ها
289

tissit

Registered User
لایک‌ها
1,190
شکسته نفسی می کنی مهندس.
ممنون عزیزم.در کنار بزرگواران مثل شما،حتما میسر خواهد شد.

وب مستر با تعریف ایرانی؟! :D
وب مستر های ایرانی که جزو زحمتکش ترین وبمستران دنیان!
این چه حرفیه می زنید.حتی شوخیشم قشنگ نیست:D

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425

مرسی آی ار که ارزان هست خودش :دی برای دامین بین المللی میگردم.
برای ثبت دامنه بین المللی و اطلاع از قیمتها پ.خ بدین;)

بین المللی خیلی وقته ثبت نکردم @nassera ثبت میکنه :general601:
تشکر برادر :general510:

ali_ptr

Registered User
لایک‌ها
289
بالا