• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
برداشت من از ایده شما ، چیزی به این سبک بود ، البته همین وبلاگ پادکست رو هم خوبه و میشه خیلی گسترشش داد ،
به شکل وبلاگ یه امتیازهایی داره و به شکل یوتیوب باشه هم امتیاز های دیگه میتونه داشته باشه .

همون یوتیوب یا اپارات به صورت صوتی
که میشه پادکست رو هم توش داشت

میشه حتی به صورت رادیوش دراورد

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
سلام خدمت همه دوستان
با توجه به اینکه یه سری دوستان هم در این تاپیک هم در http://forum.persiantools.com/threads/گفتگو-بین-فروشگاه-های-اینترنتی.116242/page-353
در مورد امضام بنده و دوستان دیگه سوال پرسیده بودن و اینکه کار cod.ir چیه و سایتش در مورد چیه
سایت cod.ir مطعلق به شرکت راگا هستش که کارش سیستم واسطه پستی هست(که در کنارش شما هم میتونین از اکانات همکار در فروش-سیستم لجستیک و....استفاده کنید)شاید شرکت های زیادی برای این کار باشه امام به جرات تنها شرکتی هستش که فعلا تو جشنواره پاییزه کارمزد صفر رو ارائه میده که درکنارش درصد پیش پرداختی هم داره فکر میکنم با طرخ های که تو جشنواره پایزه هستش و همینطور سرعت و امکانات سایت به جرات یکی از قوی ترین سیستم های پستی هستش باز اگه هرکدوم از دوستان دوست داشتن بیشتر در مورد امکانات بدونن تو پیغام خصوصی در خدمتشون هستم.
جسارتاً شما از مدیران یا آشناهاشون هستین که دارین تبلیغش میکنید :general711: ( شوخی نمودیم دوست عزیز)
وقتی یکی از طرح پاییزه استفاده کنه دیگه کلاً تا 1 سال با همون تعرفه براش حساب میشه !!!؟؟؟ صفر درصد رو هم به همه میدین یا گذینشی هست و اگه صلاح دونستین !!!؟؟؟
پرداخت آنلاین برای سبد خرید هم دارین !!!؟؟؟؟ و این که ماژول برای فروشگاه سازها دارین !!!؟؟؟ برای کدوم فروشگاه سازها !!!؟؟؟
اطلاعات تکمیلی و دمو سیستم رو اگه ممکنه برام پ.خ کنید ، خدا رو چه دیدی شاید در آینده از سیستم واسط خواستیم استفاده کنیم .

دوستان در این مورد اگه تجربه ای دارید خواهشا کمک کنید هیچ کس را ندارم ازش بپرسم:

من قراره یک کار تدریسی/آموزشی بردارم (در یک شهر تقریبا نزدیک غیر از شهر خودمون) کلا قراره برم اونجا بصورت ماندگار و ثابت مثلا حدود دو ماه و همه جوره در اختیار طرف باشم... مثلا چند ساعت روز برای خودم جهت ارائه مطلب و آماده سازی و چند ساعت هم تدریس و سرو کله زدن با طرف، مکان هم از خودش هست برای موندن

به نظرتون برای هر ماه چه مبلغی پیشنهاد بدم که نه سیخ بسوزه نه کباب؟ (مشتری از دستم نره ولی از اون طرف مفت کاری هم نکنم!)

معمولا چه قدر را پیش میگیرن برای اینجور کارها؟

بستگی داره چی میخواین آموزش بدین ، الان شهری که من زندگی میکنم ، کلاس خصوصی ساعتی بین 35-50 تومن هستش ، شرایط خودتون رو بسنجید ببینید چند میصرفه ، به گفته خودتون مفت کاری نکنید
من الان دیگه 100% پول رو تو هر کاری اول میگیرم ، خیری تو نسیه کار کردن ندیدم .

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
جسارتاً شما از مدیران یا آشناهاشون هستین که دارین تبلیغش میکنید :general711: ( شوخی نمودیم دوست عزیز)
وقتی یکی از طرح پاییزه استفاده کنه دیگه کلاً تا 1 سال با همون تعرفه براش حساب میشه !!!؟؟؟ صفر درصد رو هم به همه میدین یا گذینشی هست و اگه صلاح دونستین !!!؟؟؟
پرداخت آنلاین برای سبد خرید هم دارین !!!؟؟؟؟ و این که ماژول برای فروشگاه سازها دارین !!!؟؟؟ برای کدوم فروشگاه سازها !!!؟؟؟
اطلاعات تکمیلی و دمو سیستم رو اگه ممکنه برام پ.خ کنید ، خدا رو چه دیدی شاید در آینده از سیستم واسط خواستیم استفاده کنیم .

بستگی داره چی میخواین آموزش بدین ، الان شهری که من زندگی میکنم ، کلاس خصوصی ساعتی بین 35-50 تومن هستش ، شرایط خودتون رو بسنجید ببینید چند میصرفه ، به گفته خودتون مفت کاری نکنید
"به لطف خدای متعال ، با موفقیت در هر مرحله ، مراحل جدید اجرا می شود که باعث رفع نیازهای بشتر افراد جامعه و همچنین ایجاد اشتغال برای جوانان می گردد"
ادیت کن :D
http://namilo.com/content/4-about-us

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425

Hosien009

Registered User
لایک‌ها
270

بله تا 1 سال هستش-برای همه هستش با هر مقدار سفارش-بله-هر ماژولی که بخواین 5-7 روز به سیستم اضافه میشه
:general601: برای دمو هم تو خود سایت یه بخش پر میکنید بهتون تا24 ساعت دمو داده میشه

kooolak

Registered User
لایک‌ها
559
کو این که درسته :general707::general707::general707::general707: :general705::general705::general705:

کسب سود شخصی در اهداف این تیم نیست که با برسی قیمت های نامیلو و همچنین اهداف و فعالیت های انجام گرفته ، این مهم مشهود می باشد .

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
کو این که درسته :general707::general707::general707: :general705::general705::general705:
1- برای جستوجوی محصولات متنوع میتوانید از بخش بندی محصولات استفاده نمایید
:general707::general707::general707:
اگر نیاز به افزودن و خرید محصولات دیگر نیز هستید روی گزینه " ادامه خرید " کلیک نمایید و محصولات مورد نظر دیگر را نیز به بد خود اضافه کنید
در خیر اینصورت روی گذینه " پرداخت نهایی " کیک کنید

:general707:

namilo.com/content/3-How-to-Order

پ.ن: شرمنده بازم اشتباه کردم:general509:

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
کسب سود شخصی در اهداف این تیم نیست که با برسی قیمت های نامیلو و همچنین اهداف و فعالیت های انجام گرفته ، این مهم مشهود می باشد .
چرا الکی جو سازی میکنید اینا که درسته من الان رفتم نگا کردم :general710::general710::general710::general710:
البته اینجوری هم کسی نوشته باشه ( ما که درست نوشتیم منظورم کس دیگه ایه:general705::general705::general705: ) مشکلی نیست و اینا تو سرعت درست خونده میشه :general711::general711::general711::general711::general711:

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
اگر نیاز به افزودن و خرید محصولات دیگر نیز هستید روی گزینه " ادامه خرید " کلیک نمایید و محصولات مورد نظر دیگر را نیز به بد خود اضافه کنید

اگه کلاس اول بدوم املا فکر کنم صفر میشدم :general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304:

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767

ALIREZA567

Registered User
لایک‌ها
656

:general705::general705::general705:

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
با شکلک جواب دادی که دیگه غلط نداشته باشی؟:D
دوستان دارن الکی جو سازی میکنن وگر نه هیچ غلط املایی من که ندیدم رفتم نگه کردم الان دیدم همشون درسته !!! :general210::general210::general210::general210::general210::general210::general210:

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
دوستان دارن الکی جو سازی میکنن وگر نه هیچ غلط املایی من که ندیدم رفتم نگه کردم الان دیدم همشون درسته !!! :general210::general210::general210::general210::general210::general210::general210:
نگاه :general509:

ALIREZA567

Registered User
لایک‌ها
656
شما درست میفرمایید:general705:دوستان فقط رفتن نگاه کردن کار دیگه نکردناااا:general207::general208:
خواست متن ادبی بشه.:general601:

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
:general210:

سیاست فروش ما با فروشگاهای همکاری کمی متفاوت خواهد بود ،
ما جنس هامون رو یا خودمون وارد میکنیم و یا این که از وارد کننده دست اول میگیرم که برامون خیلی ارونتر میفته
و درآمد و سود اصلیمون رو عمده فروشی تامین میکنه
محصولاتمون رو هم با سود معقول و حتی در برخی اجناس بدون سود خواهیم فروخت
سیاست فروش ما ، لاک پشتی هست و نمیخوایم تو 2 روز با تبلیغات میلیونی سایت رو بیاریم بالا و پول تبلیغات رو بکشیم رو جنس ، تبلیغات میکنیم اما هدفمند
در عوض هزینه تبلیغات رو به خود مشتری میپردازیم و روی قیمت کالا تخفیف خوبی میدیم ، که مشتری با مقایسه قیمت 100% از خریدش اطمینان پیدا کنه و با خیال راحت خرید کنه

اما اینم در نظر داشته باشید که اجناس 100% مارک و فعلاً از برند های ترک و در آینده از برندهای ایتالیایی هم میارم ، پس قیمت ها رو نباید با جنس یکبار مصرف چینی یا کشور های دیگه مقایسه کنید .
در مقایسه با جنس های چینی ، با مقایسه کیفیت و قیمت بازم سعی میکنیم قیمت هامون رقابتی و مناسب باشه ;)

اگه درباره ما نامیلو رو مطالعه کرده باشید ، سود هدف ما نیست ، ما به چیزاهای دیگه ای فکر میکنیم ،
میلیونر هم نشدیم و تو کارمون موفق شیم برا ما مطلوبیت خواهد داشت .( این شعار نیست و هدف و نیت قلبی ماست )
نیت قلبی ماست
راست میگی؟:general707:
:general707::general707::general707::general707::general707::general707::general707::general707::general707::general707::D

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
شما درست میفرمایید:general705:دوستان فقط رفتن نگاه کردن کار دیگه نکردناااا:general207::general208:

خواست متن ادبی بشه.:general601:

بله ، بله ، بله :D .....
تو سرعت زیاد اینا درست خونده میشن :general711:
شما موقع کتاب خودن میشینین تک تک حروف رو با دقت میخونین o_Oo_Oo_O اونموقع یه کتاب 100 صفحه ای فکر کنم 1 سال خوندن و تموم شدنش زمان ببره :general707::general707::general707::general707:

نیت قلبی ماست
راست میگی؟:general707:
:general707::general707::general707::general707::general707::general707::general707::general707::general707::general707::D
پ.ن.پ ، انشالله خدا کمکمون کنه همه اینا رو شما خودتون به چشم میبینید

بالا