• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
عجب ادم کیسه کشی بینمون بوده و خبر نداشتیم :|
بدجور یونشون سوخته. :/
نرو لدفن :general505:
@...Rahim... قبلاً بهم گفته بود من باور نمیکردم و میگفتم نه دادا اینجوری نگو ، دوستان اینجا همشون گل هستن
با این کار مسلماً سایت ما فیلتر نخواد شد ، فقط کمی ناراحتمون کرد و بازم درس عبرتی دیگه برا من و دیگر دوستان شد تا حواسمون به اطرافیانمون باشه

ناصر جان از این آدم های یونیکس کم نیست تو پی تی :D
دقیقا برای یکی از بچه های همینجا، چند وقت پیش اینطوری شد
زیاد به دل نگیر
پیشرفت کن، تا چششون کور شه :)
;) به دل نمیگیرم
برا اون شخص متاسفم ، که چه زندگی و چه خانواده ای داره و به چی دلخوش هست ..... بیچاره

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
@...Rahim... قبلاً بهم گفته بود من باور نمیکردم و میگفتم نه دادا اینجوری نگو ، دوستان اینجا همشون گل هستن
با این کار مسلماً سایت ما فیلتر نخواد شد ، فقط کمی ناراحتمون کرد و بازم درس عبرتی دیگه برا من و دیگر دوستان شد تا حواسمون به اطرافیانمون باشه

;) به دل نمیگیرم
برا اون شخص متاسفم ، که چه زندگی و چه خانواده ای داره و به چی دلخوش هست ..... بیچاره
از هیچی نترس من مثه کوه پشتتم :D

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086
کار هر کی باشه واقعاً متاسفم
خیلی خیلی خیلی خیلی متاسفم ، دیگه تو پی تم هم کم کم باید نیام ،
برا خودم متاسفم ، از قبل میدونستم اما فکر میکردم با مرد جماعت ، طرف هستم
و نه با یه عده ای که از ...... هم کمتر هستن
کار هر کی باشه باید بگم بچه جون اگه شما 1-2 روزه اومدی تو نت اونم برا بازی ما کار و زندگیمون تو نت هست
ما کار و قدم خودمون رو از روز اول محکم و قانونی برداشتیم تا مشکلی نداشته باشیم ، کارهای مورد نیاز که ثبت تو ساماندهی و دریافت نماد و .... رو انجام دادیم تا کارمون قانونی باشه
مسلماً اتفاقی هم بیفته و اگه اشتباهی داشته باشیم ساماندهی قبلش پیام میفرسته
اما واقعاً فهمیدم که اینجا بچه هم میاد

اینم تصویر آمارگر از ورودی به سایت ما - دیگه آی پی طرف رو نمیزارم تا تو بچگی خودش خوش باشه
مشاهده پیوست 696359

دوستان بامرام و اساتید که تو این مدت که باهم بودیم ، درسهایی ازتون گرفتم ، بدی خوبی دیدین حلال کنید .

فقط همین من دیگه اینجا نمیام خدانگهدار
واقعا کار یه بیشعور بوده متاسفانه،خاک تو سرش که چشم نداره پیشرفت و حتی تلاشه دیگران رو ببینه
شایدم مثله ایشون یک اقدام خودجوش بوده o_Oo_Oo_O
TETE.jpg
اینو واسه سایت طراحی من گذاشته :general307: اوووس کش

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
کار هر کی باشه باید بگم بچه جون اگه شما 1-2 روزه اومدی تو نت اونم برا بازی ما کار و زندگیمون تو نت هست
ما کار و قدم خودمون رو از روز اول محکم و قانونی برداشتیم تا مشکلی نداشته باشیم ، کارهای مورد نیاز که ثبت تو ساماندهی و دریافت نماد و .... رو انجام دادیم تا کارمون قانونی باشه

اینم تصویر آمارگر از ورودی به سایت ما - دیگه آی پی طرف رو نمیزارم تا تو بچگی خودش خوش باشه
مشاهده پیوست 696359

دوستان بامرام و اساتید که تو این مدت که باهم بودیم ، درسهایی ازتون گرفتم ، بدی خوبی دیدین حلال کنید .

عجبا! شوخی شوخی جدی شد!:general509:
حالا ما شوخیانه گفتیم فیلتر میشی ولی دیگه فکر نمیکردم اینقدر سریع شوخی شوخی جدی شه!:(
از هیچی نترس من مثه کوه پشتتم :D
کار خودشه شک نکن!!! حتما بهت گفته اگر فروشگات کارش گرفت واسش زن بگیری شما هم گفتی نه ایشونم داره اینطوری زهر چشم میگیره! این از اون آدماییه که جلو دوسته پشت دشمن!:general106:
آقا اینم شوخی بودا!!! حالا بیا و اینم جدی شه!!! چه گیری کردیما اصلا شوخی نکنیم بهتره!:general505:

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
@nasser_a
خواستی تصاویر رو ادیت کنی، پ.خ بده داد کمکت کنیم ;)
(تنهایی یکم عقب میندازتت از افتتاحیه فردا)
به کوری چشم ، برخی افراد خود درگیر بی خانواده که اصلاً نمیدونن نت چیه فیلترینگ و ساماندهی و ......
نیازی به اصلاح تصاویر نمیبینم و همین تصاویر باقی میمونه ، اگه مشکلی بود ، تو ساماندهی ثبت کردیم اگه گذارشی دریافت کردیم اقدام به اصلاح میکنیم

ufont

لایک‌ها
4,086
حالا ما شوخیانه گفتیم فیلتر میشی ولی دیگه فکر نمیکردم اینقدر سریع شوخی شوخی جدی شه!:(

کار خودشه شک نکن!!! حتما بهت گفته اگر فروشگات کارش گرفت واسش زن بگیری شما هم گفتی نه ایشونم داره اینطوری زهر چشم میگیره! این از اون آدماییه که جلو دوسته پشت دشمن!:general106:
آقا اینم شوخی بودا!!! حالا بیا و اینم جدی شه!!! چه گیری کردیما اصلا شوخی نکنیم بهتره!:general505:
بیشتر میتونه کار سیاوش باشه چون متوالی هم شده
@siavashx

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,370

مشاهده پیوست 696359

عجب آدمایی پیدا میشن :|

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,692
@siavashx
شک نکن :دی :D
مردک والیبالی :general710::general711::general404::general404::general404::general404::general404::general404::general404::general304::general304::general304::general304:

ufont

لایک‌ها
4,086
به کوری چشم ، برخی افراد خود درگیر بی خانواده که اصلاً نمیدونن نت چیه فیلترینگ و ساماندهی و ......
نیازی به اصلاح تصاویر نمیبینم و همین تصاویر باقی میمونه ، اگه مشکلی بود ، تو ساماندهی ثبت کردیم اگه گذارشی دریافت کردیم اقدام به اصلاح میکنیم
اععععع . توهم ک مثله من گزارشو با ذ مینویسی :")
ابروم رفت تو سایتم همینجور نوشته بودم یکی ریپورت کرد و هر هر خندید خخخخخخخ

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425

کار خودشه شک نکن!!! حتما بهت گفته اگر فروشگات کارش گرفت واسش زن بگیری شما هم گفتی نه ایشونم داره اینطوری زهر چشم میگیره! این از اون آدماییه که جلو دوسته پشت دشمن!
سایتمون که فیلتر نشده ، یه شخص معلوم الحال رفته تو فیلترینگ سایتمون رو گذارش کرده ، اما اونقدر ..... هست که تو لینکی که خودش تو فیلترینک ثبت کرده کلیک کرده و وارد سایتمون شده
به این فکر نکرده که رو سایتمون الان 2 تا آمارگر هست که فقط مونده شماره کفش طرف رو بده
قبل از استارت کار سایت تو ساماندهی ثبت شده و اقدامات قانونی هم انجام شده ، که @ufont و @siavashx از نزدیک در جریان برخی اقداماتمون هستن
پس از این بابت هیچ نگرانی نداریم

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
اععععع . توهم ک مثله من گزارشو با ذ مینویسی :")
ابروم رفت تو سایتم همینجور نوشته بودم یکی ریپورت کرد و هر هر خندید خخخخخخخ
http://www.vajehyab.com/?q=گذارش :general710::general710::general710::general710::general710::general710::general710::general710::general710::general710::general710::general710::general710::general710::general710:

ufont

لایک‌ها
4,086
سایتمون که فیلتر نشده ، یه شخص معلوم الحال رفته تو فیلترینگ سایتمون رو گذارش کرده ، اما اونقدر ..... هست که تو لینکی که خودش تو فیلترینک ثبت کرده کلیک کرده و وارد سایتمون شده
به این فکر نکرده که رو سایتمون الان 2 تا آمارگر هست که فقط مونده شماره کفش طرف رو بده
قبل از استارت کار سایت تو ساماندهی ثبت شده و اقدامات قانونی هم انجام شده ، که @ufont و @siavashx از نزدیک در جریان برخی اقداماتمون هستن
پس از این بابت هیچ نگرانی نداریم
آی پیشو داری ؟ برای من پخ کن با این بیشعور آشنا بشم :general711:

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
@siavashx
البته متواری درسته!!! :rolleyes: ماشالا املا بچه های وبسمتر چقد خوبه!!! پایینی رو داشته باش
تنوین ( ً ) اصلا رو میذاره ولی گزارش رو مینویسه گذارش!!!!:general208:
ولی راست میگی @siavashx خیلی مشکوکه!!! چند وقت پیش میگفت هر چی آیدی داری بده منم فقط آیدی یاهومو دادم! بعد از همون موقعا بود که دیگه غیبش زد میترسم رفته باشه تو فاز ردیابی من!!!:(

ufont

لایک‌ها
4,086
http://www.vajehyab.com/?q=گذارش :general710::general710::general710::general710::general710::general710::general710::general710::general710::general710::general710::general710::general710::general710::general710:
پس الان اشتباهه ؟
report-smal.png

http://www.ufont.ir/more/report/
اصلا یه وضعیه تایتل با ذ

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
البته متواری درسته!!! :rolleyes: ماشالا املا بچه های وبسمتر چقد خوبه!!! پایینی رو داشته باش

تنوین ( ً ) اصلا رو میذاره ولی گزارش رو مینویسه گذارش!!!!:general208:
ولی راست میگی @siavashx خیلی مشکوکه!!! چند وقت پیش میگفت هر چی آیدی داری بده منم فقط آیدی یاهومو دادم! بعد از همون موقعا بود که دیگه غیبش زد میترسم رفته باشه تو فاز ردیابی من!!!:(
http://www.vajehyab.com/?q=گذارش :general710:

ufont

لایک‌ها
4,086

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
بالا