• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
همینجا جواب میدم با اجازه!
ما الان از کجا باید دقتشو بدونیم؟!
به نظرت از google analytics دقیقتر داریم؟! خب خودت افزونه رو نصب کن و آمارگیر google analytics رو هم بذار و با هم آمارشونو مقایسه کن!
البته خودم از Histats استفاده می کنم که در کنارش افزونه WP Statistics هم نصب بود که آمارشون تا حدودی با هم فرق میکرد!
ولی بعضیا میگن افزونه WP Statistics سنگینه و از طرفی سازندش و فروم wp-parsi میگه نه! اینو دیگه من نمیتونم جوابی بدم که قطعیت داشته باشه!!!

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
فعلا وقت نشده ببینم.
خب یکاری کن وقتش بشه تا ببینی:D
حداقل یه 10 دقیقشو ببین به ما هم بگو چجوری بوده! وقتی میگی asp خوب بود یعنی با ساختار آموزش آشنا شدی و میتونی با 10 دقیقه متوجه بشی که آیا php هم از همون ساختار آموزشی بهره میبره یا نه!:general601:
البته اگر زحمت نمیشه! اگر هم میشه که حالا حق مسلمون بودن رو به جا بیار و فریاد مسلمون رو نادیده نگیر!;)
یا اینکه اگر میشناسی از بچه هایی که این پکیج رو خریدن php رو دیدن بهم معرفی کن تا باهاشون یه صحبتی داشته باشم! آخه فقط فعلا من phpشو نیاز دارم و اگر آموزشای دیگش خوب نبود هم برام مهم نیست ولی php مهمه البته به شرطی که واقعا از صفر تا صد و اصولی و بر اساس استانداردها باشه!:general601:

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
@l3est و @محمد هستم و بقیه دوستان...
سایت زیرو دیدید؟
http://www.daneshjooyar.com/
آره دیدم ولی خب پولیه اینم!
مثلا آموزش زیر
http://www.daneshjooyar.com/دانلود-فیلم-آموزش-ساخت-فروشگاه-با-php-قسم-4/#more-5885
من اگر بخوام برای همین یدونه 17هزار تومن بدم خب اون پکیج سورس باران که کلی آموزش داره!!!
ولی اگر بدونم واقعا مثلا همین آموزش بالایی بدرد بخور و اصولی هست خب در صورت نیاز میخرم ولی مشکل اینجاست که نمیدونم در چه سطحیه و چطوره آموزشش!
نصف کاربرای فعال اینجا مجموعه رو دارن، اونا توضیح بدن بهتره :general601:
خب این نصف کاربرای فعال موقعی که باید فعال باشن نیستن!:general208:
آهای شماهایی که نصف کاربرای فعال اینجایید!
آموزش پی اچ پی PHP پکیج سورس باران که همتون با هم خریدید چطور بود؟!

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
آره دیدم ولی خب پولیه اینم!
مثلا آموزش زیر
http://www.daneshjooyar.com/دانلود-فیلم-آموزش-ساخت-فروشگاه-با-php-قسم-4/#more-5885
من اگر بخوام برای همین یدونه 17هزار تومن بدم خب اون پکیج سورس باران که کلی آموزش داره!!!
ولی اگر بدونم واقعا مثلا همین آموزش بالایی بدرد بخور و اصولی هست خب در صورت نیاز میخرم ولی مشکل اینجاست که نمیدونم در چه سطحیه و چطوره آموزشش!

خب این نصف کاربرای فعال موقعی که باید فعال باشن نیستن!:general208:
آهای شماهایی که نصف کاربرای فعال اینجایید!
آموزش پی اچ پی PHP پکیج سورس باران که همتون با هم خریدید چطور بود؟!
پی اچ پی که سر و ته ش یکیه :D
جای خرید اون از اموزشای دانشجویار بخری خعلی بهتره
به صورت پروژه ای هست

8song

Registered User
لایک‌ها
1,302
@mohsenshahbazi
@MOHAMMAD026_1
@zgg123
@AMIR0098
@8song
بقیه رو یادم نمیاد :D

من فقط asp.net و یه کم اندرویدش رو دیدم. اندروید دیدم طول میکشه فعلا بیخیال شدم تا دانشگاه تموم بشه.
+ یه خبر خوب چند روز پیش بهم رسید که پروژه پایانی رو میشه اندروید یا Asp.net داد، asp رو که بیخیال میمونه اندروید :general601:
من PHP رو متاسفانه ندیدم اما اگه احیانا کسی نیاز به اموزش طراحی قالب از psd تا وردپرس و داشت یه آموزشی داره از سایت رابین وب که عالیه

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
@mohsenshahbazi پستتون توی این تاپیک حذف شد؟
http://forum.persiantools.com/threads/628359/
چجوری شد کلا؟
نمیدونم چی شد . حذف شد بدون این که اطلاع بدن به چه دلیل . چون من ازشون خرید کردم ولی چیزی که به من دادند به طور کلی با چیزی که تو تاپیک زدن فرق داره .
یه فرصتی دادم که توضیح بدن ولی توجیح کردن . هنوز هم امتیاز رو نزدم که شاید پاسخ منو بدن که ندادن . @miladgraph شما تاپیک رو ببین میتونی ببینی چه خبره ؟
@mohsenshahbazi
@MOHAMMAD026_1
@zgg123
@AMIR0098
@8song
من فقط asp.net و یه کم اندرویدش رو دیدم. اندروید دیدم طول میکشه فعلا بیخیال شدم تا دانشگاه تموم بشه.
+ یه خبر خوب چند روز پیش بهم رسید که پروژه پایانی رو میشه اندروید یا Asp.net داد، asp رو که بیخیال میمونه اندروید :general601:
به درد نمیخورد . من هیچکدوم آموزش هاش به دردم نخورد کلا ! :D

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
پی اچ پی که سر و ته ش یکیه :D
جای خرید اون از اموزشای دانشجویار بخری خعلی بهتره
به صورت پروژه ای هست
اتفاقا اگر بتونم آموزش تحت پروژه php که واقعا خوب باشه پیدا کنم بی شک میخرمش! فقط من نمیدونم اینایی که تحت پروژه رفتن جلو آیا خوب آموزش دادن یا نه! شما از دانشجویار آموزش های تحت پروژه phpشو خریدی یا دیدی؟! چطور بوده؟! اصولی و حرفه ای و قابل فهمه؟!
اینطور که مشخصه و من نتیجه گرفتم از حرفای دوستان اینه که کلا پکیج سورس باران مفتش گرونه! مخصوصا پی اچ پیش!:general304: حال میکنید چقدر سریع و خلاصه نتیجه گرفتم؟!:D

همچنین از @l3est گرامی تشکر می کنم!:general601::)

ALIREZA567

Registered User
لایک‌ها
656
اتفاقا اگر بتونم آموزش تحت پروژه php که واقعا خوب باشه پیدا کنم بی شک میخرمش! فقط من نمیدونم اینایی که تحت پروژه رفتن جلو آیا خوب آموزش دادن یا نه! شما از دانشجویار آموزش های تحت پروژه phpشو خریدی یا دیدی؟! چطور بوده؟! اصولی و حرفه ای و قابل فهمه؟!
اینطور که مشخصه و من نتیجه گرفتم از حرفای دوستان اینه که کلا پکیج سورس باران مفتش گرونه! مخصوصا پی اچ پیش!:general304: حال میکنید چقدر سریع و خلاصه نتیجه گرفتم؟!:D

همچنین از @l3est گرامی تشکر می کنم!:general601::)
من میگم اینو ببین:
http://p30download.com/fa/entry/48075/
خیلیم عالی:general601:

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
@mohsenshahbazi اهل اصفهونستا، نظرت عوض نشد ؟ :D
هووووم بذار فکرامو کنم!:general601:
من میگم اینو ببین:
http://p30download.com/fa/entry/48075/
خیلیم عالی:general601:
سعیم رو میکنم ولی الان یهویی فازم رفت رو آموزش های تحت پروژه!
یدونه از همین آموزشارو از P30download دانلود کرده بودم یادم نیس واسه لیندا بود یا tutsplus یا شایدم برا یه جای دیگه! مرتیکه نفهم اینقدر تند صحبت میکردید نفهمیدم چی میگه! (پیش خودمون بمونه حالا! آرومشم درست و درمون متوجه نمیشم چی میگه! :general112: فکر کنم باید رو لیسنینگم کار کنم:general304:)

instaforosh

Registered User
لایک‌ها
223
دوستان اگر بخوام برنامه نویسی یاد بگیرم باید از کجا شروع کنم؟!پکیج یا کتاب چی معرفی می کنید!؟

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
@mohsenshahbazi
@MOHAMMAD026_1
@zgg123
@AMIR0098
@8song

نگاه نکردم هنوز :D
منم زیر 100 باشه خریدارم :general707:
مدیونی اگه پول دستی بخوای و نگی :دی :D :D

بالا