• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
اوکی ... به هر حال شرمنده باید تحمل کنی دیگه تازه واردم :دی
داداش به نظرتون کی میتونه منو راهنمایی کنه ؟ مرسی
شخص خاصی مد نظرم نیست:general707:
اما یکم صبر کنی جوابت رو میدن.

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
بچه ها این قدر سر به سر تازه واردا نگذارید

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
بچه ها ما هم بعد از چند ماه بالاخره اواتار خود را عوض کردیم

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670

فایل های ضمیمه

• html_menu.zip
    6.3 KB · نمایش ها: 19

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
چندان هم بی راه نگفت بالاخره این متن (حالا در حد بایت:general707:) باید آپلود بشه دیگه نباید بشه؟:D

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
سلام خدمت همه ی دوستان عزیز از جمله وبمستران گرامی
دوستان عزیز من یک سوالی دارم و تازه وارد هستم ممنون میشم اگه خوب راهنماییم کنین
بنده با سه نفر از دوستان خودم هم اکنون شروع به فروش دامین های پربازدید کرده ایم
به این صورت که مثلا یک دامینی رو داریم و تنها فقط پنج شش مطلب نوشته ایم اما می خواهیم
نه تنها این سایت در لینک اول صفحه اول گوگل باشد بلکه حداقل در 7 کلمه کلیدی که جستجو
می شود سایت ما در لینک اول گوگل قرار بگیرد
ما با ترفندهایی که خودمون داریم ( نه از روش بازدید فیک ، نه از پاپ اپ ، نه از ایفرم ، و نه از
روش های الکی و غیرقانونی و نه .... ) خلاصه یه ترفند خاصی داریم ... البته در بین شما
وبمستران با تجربه بنده جسارت ندارم عرض کنم که مخ هستم اما خب خلاصه یه ترفندی داریم دیگه!
خب ما اگه در مدت 3 الی 4 ماه بیاییم رتبه ی الکسای زیر 100 ایران بشیم ( یعنی متوسط روزانه بالای
120 یا 150 هزار بازدید کننده و بالای 200 یا 250 هزار بازدید داشته باشیم ) خلاصه هم رتبه ی الکسای زیر
100 ایران بشیم و همه ی بازدید ها هم از گوگل باشه بعد اینکه در 7 تا کلمه ی کلیدی در صفحه ی اول و
لینک اول گوگل باشیم مثلا 7 تا کلمه ی کلیدی در مورد دانلود فیلم و دانلود آهنگ !
بعد بخواهیم این دامین خودمون رو بفروشیم !
خلاصه ختم کلام این است که دامنه ای که 5 ماهه باشه و رتبه ی الکسای زیر 100 ایران و بانس ریت هم زیر50%
و در 7 تا کلمه ی کلیدی در لینک اول صفحه ی گوگل باشه و روزانه بالای 150هزار بازدیدکننده( ای پی ) داشته باشه
قیمت فروش همچنین دامنه ای چقدر میشه ؟
اگر ببینم صرف میکنه میتونم با همه ی دوستان و وبمستران گرامی همکاری هم داشته باشم
فقط خواهشمندم بازم خواهشمندم نظری بدین که بتونه خوب راهنماییم کنه
اگر همین الان دامنه ای باشه که در 7 کلمه ی کلیدی مثلا دانلود فیلم ، دانلود فیلم خارجی ، دانلود فیلم ایرانی ،
دانلود فیلم با لینک مستقیم ، دانلود آهنگ جدید ، دانلود فیلم ایرانی با لینک مستقیم ، دانلود مستقیم فیلم
در این 7 تا کلمه ی کلیدی در لینک اول گوگل باشه و الکساش هم زیر 100 ایران ... همین الان اگر واقعا خریدار
باشید به چه قیمتی می خرید ؟
شرمنده زیاد حرف زدم
متشکرم ازتون
در رابطه با اپلود نشدن مطلب
مگه از چه نتی استفاده میکنی که فاصله بین دو پستت چهار دقیقه شده
و اما در رابطه با دامنه باید بگم من اگه خواستم باشم بخرم به قیمت ثبت

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
مهندس راهنماییت تو حلقم :دی داداش کسی نمیتونه راهنماییم کنه ؟ مرسی

حاجی اینجا سوال یک خطی میپرسن جواب نمیگیره اونوقت شما رساله توضیح المسائل نوشتی انتظار جواب هم داری! :general404:

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
سلام خدمت همه ی دوستان عزیز از جمله وبمستران گرامی
دوستان عزیز من یک سوالی دارم و تازه وارد هستم ممنون میشم اگه خوب راهنماییم کنین
بنده با سه نفر از دوستان خودم هم اکنون شروع به فروش دامین های پربازدید کرده ایم
به این صورت که مثلا یک دامینی رو داریم و تنها فقط پنج شش مطلب نوشته ایم اما می خواهیم
نه تنها این سایت در لینک اول صفحه اول گوگل باشد بلکه حداقل در 7 کلمه کلیدی که جستجو
می شود سایت ما در لینک اول گوگل قرار بگیرد
ما با ترفندهایی که خودمون داریم ( نه از روش بازدید فیک ، نه از پاپ اپ ، نه از ایفرم ، و نه از
روش های الکی و غیرقانونی و نه .... ) خلاصه یه ترفند خاصی داریم ... البته در بین شما
وبمستران با تجربه بنده جسارت ندارم عرض کنم که مخ هستم اما خب خلاصه یه ترفندی داریم دیگه!
خب ما اگه در مدت 3 الی 4 ماه بیاییم رتبه ی الکسای زیر 100 ایران بشیم ( یعنی متوسط روزانه بالای
120 یا 150 هزار بازدید کننده و بالای 200 یا 250 هزار بازدید داشته باشیم ) خلاصه هم رتبه ی الکسای زیر
100 ایران بشیم و همه ی بازدید ها هم از گوگل باشه بعد اینکه در 7 تا کلمه ی کلیدی در صفحه ی اول و
لینک اول گوگل باشیم مثلا 7 تا کلمه ی کلیدی در مورد دانلود فیلم و دانلود آهنگ !
بعد بخواهیم این دامین خودمون رو بفروشیم !
خلاصه ختم کلام این است که دامنه ای که 5 ماهه باشه و رتبه ی الکسای زیر 100 ایران و بانس ریت هم زیر50%
و در 7 تا کلمه ی کلیدی در لینک اول صفحه ی گوگل باشه و روزانه بالای 150هزار بازدیدکننده( ای پی ) داشته باشه
قیمت فروش همچنین دامنه ای چقدر میشه ؟
اگر ببینم صرف میکنه میتونم با همه ی دوستان و وبمستران گرامی همکاری هم داشته باشم
فقط خواهشمندم بازم خواهشمندم نظری بدین که بتونه خوب راهنماییم کنه
اگر همین الان دامنه ای باشه که در 7 کلمه ی کلیدی مثلا دانلود فیلم ، دانلود فیلم خارجی ، دانلود فیلم ایرانی ،
دانلود فیلم با لینک مستقیم ، دانلود آهنگ جدید ، دانلود فیلم ایرانی با لینک مستقیم ، دانلود مستقیم فیلم
در این 7 تا کلمه ی کلیدی در لینک اول گوگل باشه و الکساش هم زیر 100 ایران ... همین الان اگر واقعا خریدار
باشید به چه قیمتی می خرید ؟
شرمنده زیاد حرف زدم
متشکرم ازتون
سایتی که با 5-6 تا مطلب اینطوری بازدید و اوج بگیره مطمئنا به زودی نابود نیز خواهد شد و از عرش به فرش میرسه همونطور که از فرش به عرش رسید!!!
ترفندی غیر از بک لینک گرفتن میلیونی برای همچین سایتی وجود نداره!!! وگرنه اینقدر تو دنیا هستن افرادی که دنبال رفتن راه 100 ساله در عرض یه شبن که اگر همچین راهی بدون هزینه خاصی بود الان همه وبمسترا سایشون روزی nهزارتا بازدیدکننده داشت!
نمونش برخی از روبات اسپمرها مثل mdir که یه مدت اومدن و حالا بساطشون داره برچیده میشه! گوگل که با کسی شوخی نداره!!! بر فرض مثال شما یه ترفندی (غیراصولی) رو پیاده سازی کردید که بدون هزینه هم بود! خب مطمئن باش تو همین انجمن و دیگر انجمن ها، وبسمترا در حرکتی خودجوش سایتتون رو گزارش میکنن به گوگل و کلا از گردونه جستجو حذف میشید! باز هم مثال همون سایت های اسپمر! پس در یک کلام همچین سایتی هیچ ارزشی نداره!:general601:
باید از اف تی پی اپلود کنید
پیشنهاد ایشون بسیار عالی بود آپلود متن با اف تی پی در پی تی (پرشین تولز) ! دیگه از این دردسرها هم نداره! بهش فکر کنید!!!:general304:

bahram2014

Registered User
لایک‌ها
27
سلام
خواهشا این سوالا دیگه جواب بدید
2 روز پیش یک دامنه ir ثبت کردم الان ایمیل اومده که تعهد نامه بدید و بفرستید؟
این قانون جدیده؟!!
چند روز پیش هم یک دامنه دیگه ثبت کردم که گفتن باید از ارشاد مجوز بگیرید!
کسی میدونه چرا؟

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
سلام
این قانون جدیده؟!!
کسی میدونه چرا؟
برای منم همچین موضوعی سر یک دامنه ir. به وجود اومد!!! که با پیگیری هام نتیجشو در زیر میارم (حالا شاید نتیجه گیری من غلط باشه و دوستان بیشتر در جریان باشن!)
اصولا اگر دامنتون جزو دامنه هایی باشه که در موضوعات خاصی مثل سایت خبری و این چیزا بشه ازشون استفاده کرد یا بشه ازشون در موضوعاتی استفاده کرد که امکان عبور از خط قرمزها توشون وجود داره، باید برای ثبتش مدارک بفرستید! ولی دیگه مجوز از ارشاد رو تا بحال نشنیده بودم!o_O مگر دامنتون در چه زمینه ایه؟!

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
سلام
این قانون جدیده؟!!
کسی میدونه چرا؟
خیر این یه قانون قدیمیه:D
بعضی دامنه ها نیاز به تعهد داره:D
ازت تعهد میگیرن خلاف نکنی:rolleyes:

بالا