• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
ممنون ازتون محمد جان ... حالا ببینیم و تعریف کنیم که دوستان عزیز بعد از 25 بهمن بنده رو چجوری با چه دلیلی به گوگل معرفی میکنن تا گوگل بنده رو آخ کنه ؟
وقتی نه بک لینکی وجود داشته باشه نه چیزی و 96% بازدیدهای بنده از گوگل باشه و سئوی بنده هم 100 باشه و اوفففف خیلی چیزا و کاملا اصولی و منطقی
بعدشم مطالب بنده کلا بصورت اصولی باشه و مهمتر اینکه کپی نباشه اونوقت گوگل میخاد به چیه بنده گیر بده ؟ بازم مرسی از هشدار شما که ازتون یاد گرفتم
که آینده یه مشکلی با نام اعضای این انجمن روبرو خواهم شد تا مانع پیشرفت هم وطنشون بشن ! مرسی ازتون که آگاه ساختین بنده رو تا با این مانع هم از الان
یه فکری بهش بکنم. تنکس
تو فتا منتظرتون هستیم;)

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
ممنون ازتون محمد جان ... حالا ببینیم و تعریف کنیم که دوستان عزیز بعد از 25 بهمن بنده رو چجوری با چه دلیلی به گوگل معرفی میکنن تا گوگل بنده رو آخ کنه ؟
وقتی نه بک لینکی وجود داشته باشه نه چیزی و 96% بازدیدهای بنده از گوگل باشه و سئوی بنده هم 100 باشه و اوفففف خیلی چیزا و کاملا اصولی و منطقی
بعدشم مطالب بنده کلا بصورت اصولی باشه و مهمتر اینکه کپی نباشه اونوقت گوگل میخاد به چیه بنده گیر بده ؟ بازم مرسی از هشدار شما که ازتون یاد گرفتم
که آینده یه مشکلی با نام اعضای این انجمن روبرو خواهم شد تا مانع پیشرفت هم وطنشون بشن ! مرسی ازتون که آگاه ساختین بنده رو تا با این مانع هم از الان
یه فکری بهش بکنم. تنکس
گفتم اگر با ترفند غیراصولی به این بازدید برسید!!!:general710: وگرنه وبمسترای اینجا همینطوری تفریحی که گزارش نمیکنن!:confused: بالفرض که گزارش کنن! اگر گوگل مشکلی پیدا نکنه که همینطوری کشکی نمیزنه سایتی رو پنالتی کنه که!:general210: مگر به کار خودتون شک دارین؟!:general210:
از طرفی تولید محتوا به 5-6 تا مطلب نیست که! همه دارن جون میکنن مطلب اختصاصی میزنن ولی بازدید 100هزار نفر در روز براشون فعلا یه رویاس! حالا اگر واقعا شما می تونید فقط با 5-6 تا مطلب و بدون هیچ ترفند غیر اصولی به این بازدید برسید خب اینو ثابت کنید! در اینصورت به نخبه بودنتون ایمان میاریم! (هرچند دور زدن گوگل در این حد یه خیال واهیه -حالا شاید بشه در ابعاد کوچیک تر دورش زد ولی نه در این حد- و اگر کسی بتونه دور بزنتش گوگل با آپدیت الگوریتماش ضعفاشو برطرف میکنه و دورزنندگان رو پنالتی! که مثالشم زدم!!!):cool:
در کل موفق باشید:general601:

aturpat

Registered User
لایک‌ها
76
تو فتا منتظرتون هستیم;)
بجای این حرفای الکی عزیز من به فکری باش که چندین وبمستر دور هم باشیم و صاحب بهترین ایده ها و فن آوری های نوین در عرصه ی نت باشیم تا بجای دیگران ما ایرانی ها جاشون رو بگیریم ... حیف

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
بجای این حرفای الکی عزیز من به فکری باش که چندین وبمستر دور هم باشیم و صاحب بهترین ایده ها و فن آوری های نوین در عرصه ی نت باشیم تا بجای دیگران ما ایرانی ها جاشون رو بگیریم ... حیف
میخوام صد سال سیاه این ایده اجرا نشه چرا
چون که حق یه سری دیگه پایمال میشه
اگه میخوای تو عرصه ی جهانی موفق باشی سعی کن کاری رو انجام بدی که کار باشه دور زدن گوگل که نشد کار
تا الان ندیدم جایی به خاطر دور زدن گوگل از کسی تمجید کنن

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
گفتم اگر با ترفند غیراصولی به این بازدید برسید!!!:general710: وگرنه وبمسترای اینجا همینطوری تفریحی که گزارش نمیکنن!:confused: بالفرض که گزارش کنن! اگر گوگل مشکلی پیدا نکنه که همینطوری کشکی نمیزنه سایتی رو پنالتی کنه که!:general210: مگر به کار خودتون شک دارین؟!:general210:
از طرفی تولید محتوا به 5-6 تا مطلب نیست که! همه دارن جون میکنن مطلب اختصاصی میزنن ولی بازدید 100هزار نفر در روز براشون فعلا یه رویاس! حالا اگر واقعا شما می تونید فقط با 5-6 تا مطلب و بدون هیچ ترفند غیر اصولی به این بازدید برسید خب اینو ثابت کنید! در اینصورت به نخبه بودنتون ایمان میاریم! (هرچند دور زدن گوگل در این حد یه خیال واهیه -حالا شاید بشه در ابعاد کوچیک تر دورش زد ولی نه در این حد- و اگر کسی بتونه دور بزنتش گوگل با آپدیت الگوریتماش ضعفاشو برطرف میکنه و دورزنندگان رو پنالتی! که مثالشم زدم!!!):cool:
ولش کن باو:D
جو گرفتتش معلوم نیس داره چی میگه:general607:

aturpat

Registered User
لایک‌ها
76
گفتم اگر با ترفند غیراصولی به این بازدید برسید!!!:general710: وگرنه وبمسترای اینجا همینطوری تفریحی که گزارش نمیکنن!:confused: بالفرض که گزارش کنن! اگر گوگل مشکلی پیدا نکنه که همینطوری کشکی نمیزنه سایتی رو پنالتی کنه که!:general112: مگر به کار خودتون شک دارین؟!
از طرفی تولید محتوا به 5-6 تا مطلب نیست که! همه دارن جون میکنن مطلب اختصاصی میزنن ولی بازدید 100هزار نفر در روز براشون فعلا یه رویاس! حالا اگر واقعا شما می تونید فقط با 5-6 تا مطلب و بدون هیچ ترفند غیر اصولی به این بازدید برسید خب اینو ثابت کنید! در اینصورت به نخبه بودنتون ایمان میاریم! (هرچند دور زدن گوگل در این حد یه خیال واهیه -حالا شاید بشه در ابعاد کوچیک تر دورش زد ولی نه در این حد- و اگر کسی بتونه دور بزنتش گوگل با آپدیت الگوریتماش ضعفاشو برطرف میکنه و دورزنندگان رو پنالتی که مثالشم زدم!!):cool:
خیلی ممنون ... من عاشق دوستان و افرادی مثل شما هستم که اینقدر روشنفکر هستن و به هر چیزی بیان عمیقی دارن ... ازتون خیلی متشکرم که بهم یادآور شدین مرسی ....
دوست عزیزم من شکی بر کار خودم ندارم ... انشالا بعد از 25 بهمن اثبات میشه ...
در ضمن بنده اینجا رجوع نکرده ام تا اثبات اینا بکنم
فقط یه سوالی داشتم که اونم از همگی متشکرم به نتیجه رسیدم
جا داره اینجا بگم تا شاید بعضی ها هم سوال بنده رو داشته باشن
اونجور که من امروز از این انجمن توسط نظرات وبمستران دریافتم
قیمت گذاری بر روی سایت ها اکثرا بر حسب درآمد آن سایت ضربدر 8 می باشد
یعنی اگه کسی ماهانه x درآمد از سایتش داره پس قیمت فروش حداقل 8 برابر درآمدی که در ماه داره هستش
مرسی
انجمن پی تی فوق العادس
ارزوی موفقیت برای همتون دارم
یا حق

ALIREZA567

Registered User
لایک‌ها
656
به نظر من کلا ذهنیت شما درست نیست.
اولا که با 7 تا مطلب نمیشه تو 7 تا کلمه اومد صفحه اول.
دوما بالفرض(درست نوشتم؟!:general705:)شما تو این 7 کلمه رسیدید صفحه اول و بازدیدتون هم رسید به 200 هزار.مرض دارید بفروشیدش؟:confused:(کسی هم یه همچین سایتی رو خریداری نمیکنه چون هم قیمتش بالاست هم ریسکش)
البته همه این ها نظر من هست.;)امیدوارم از این مواردی که گفتم برداشت منفی نکنید:)

aturpat

Registered User
لایک‌ها
76
میخوام صد سال سیاه این ایده اجرا نشه چرا
چون که حق یه سری دیگه پایمال میشه
اگه میخوای تو عرصه ی جهانی موفق باشی سعی کن کاری رو انجام بدی که کار باشه دور زدن گوگل که نشد کار
تا الان ندیدم جایی به خاطر دور زدن گوگل از کسی تمجید کنن
ایول عزیز .... متشکرم ازتون واقعا حرف تکان دهنده ای بود مرسی واقعا مرسی ...
این اخرین حرف بنده تو این انجمن هست و دیگه میرم چون دوستان با عزت و با وقاری هستن که بنده خجالت میکشم حتی ازشون سوال بپرسم چون شان شما از بنده بالاست!
ببین دوست عزیز
گوگل و سایر موتورهای جستجو و ایندکسر ها قوانین و شرایطی بر کشورهای خاورمیانه از جمله ایران گذاشته اند که
راهی که کشورهای توسعه یافته در عرض 120 روز طی میکنند تا به بهترین شکوفایی در عرصه ی دنیای نت باشن
این شرایط باعث شده که کشورهای خاورمیانه این 120 روز را در طی 4 سال برسن ! یعنی 4 ماه رو در 4 سال
حالا شما که از درست بودن و این چیزا ادعا دارین
برین ببینین چرا این 4 ماه شده 4سال ؟
یکی مثل بنده و گروهم اومدیم این درد رو درمانش کردیم حالا عوض استفاده از ما ، دارین تهمت میزنین
خداحافظ دوستان خوش باشین

لطفا کسی هم به بنده پ خ و دیگه چیزی نزنه چون حضوری نخاهم داشت
یا حق

aturpat

Registered User
لایک‌ها
76
به نظر من کلا ذهنیت شما درست نیست.
اولا که با 7 تا مطلب نمیشه تو 7 تا کلمه اومد صفحه اول.
دوما بالفرض(درست نوشتم؟!:general705:)شما تو این 7 کلمه رسیدید صفحه اول و بازدیدتون هم رسید به 200 هزار.مرض دارید بفروشیدش؟:confused:(کسی هم یه همچین سایتی رو خریداری نمیکنه چون هم قیمتش بالاست هم ریسکش)
البته همه این ها نظر من هست.;)امیدوارم از این مواردی که گفتم برداشت منفی نکنید:)
افرین . مشکل از بنده بود که وقت شما وبمستران عزیز را گرفتم
یا حق

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
ایول عزیز .... متشکرم ازتون واقعا حرف تکان دهنده ای بود مرسی واقعا مرسی ...
این اخرین حرف بنده تو این انجمن هست و دیگه میرم چون دوستان با عزت و با وقاری هستن که بنده خجالت میکشم حتی ازشون سوال بپرسم چون شان شما از بنده بالاست!
ببین دوست عزیز
گوگل و سایر موتورهای جستجو و ایندکسر ها قوانین و شرایطی بر کشورهای خاورمیانه از جمله ایران گذاشته اند که
راهی که کشورهای توسعه یافته در عرض 120 روز طی میکنند تا به بهترین شکوفایی در عرصه ی دنیای نت باشن
این شرایط باعث شده که کشورهای خاورمیانه این 120 روز را در طی 4 سال برسن ! یعنی 4 ماه رو در 4 سال
حالا شما که از درست بودن و این چیزا ادعا دارین
برین ببینین چرا این 4 ماه شده 4سال ؟
یکی مثل بنده و گروهم اومدیم این درد رو درمانش کردیم حالا عوض استفاده از ما ، دارین تهمت میزنین
خداحافظ دوستان خوش باشین

لطفا کسی هم به بنده پ خ و دیگه چیزی نزنه چون حضوری نخاهم داشت
یا حق
خوش اومدی

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425

با اون بخش حرفتون موافق نیستم :general710:

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
افرین . مشکل از بنده بود که وقت شما وبمستران عزیز را گرفتم
یا حق
منم قدیما وبلاگ داشتم و هیچی حالیم نبود
تو رویاها میدیدم که صفحه اول گوگلم و دارم پول پارو میکنم
به شما پیشنهاد میکنم یا پارو بخرید یا صبر کنید و نتیجه رو بدون پارو و پول ببینید.

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
با اون بخش حرفتون موافق نیستم :general710:
خب این قسمتشم در نظر بگیر!
بعد از کجا میدونی اونی که شمارو گزارش کرده وبمستر بوده؟! بحث ما در مورد وبمسترها هست!!!
بعد گفتم همینطوری تفریجی گزارش نمیکنن!
عکسای سایت شما که همینطوری نیستن! واقعا خعلی زننده هستن! اصلا خیلی عکساش بی تربیتین! نوچ نوچ نوچ! اصلا یادم میاد ناخداگاه شروع به توبه میکنم!!! حداقل رعایت این ماه رو بکن! وای وای وای!:general509:

LordShadows

Registered User
لایک‌ها
843
10353697_912173418800015_8209913140168220175_n-jpg.692776

پ.ن:اینم از پست های مکانیک برداشتم:p(@The Mechanic ):D
مامان بابا نمیشه باید از ولیش اجازه بگیره:general306:

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
خب این قسمتشم در نظر بگیر!
بعد از کجا میدونی اونی که شمارو گزارش کرده وبمستر بوده؟! بحث ما در مورد وبمسترها هست!!!
بعد گفتم همینطوری تفریجی گزارش نمیکنن!
عکسای سایت شما که همینطوری نیستن! واقعا خعلی زننده هستن! اصلا خیلی عکساش بی تربیتین! نوچ نوچ نوچ! اصلا یادم میاد ناخداگاه شروع به توبه میکنم!!! حداقل رعایت این ماه رو بکن! وای وای وای!:general509:
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
خیلی ممنون ... من عاشق دوستان و افرادی مثل شما هستم که اینقدر روشنفکر هستن و به هر چیزی بیان عمیقی دارن ... ازتون خیلی متشکرم که بهم یادآور شدین مرسی ....
دوست عزیزم من شکی بر کار خودم ندارم ... انشالا بعد از 25 بهمن اثبات میشه ...
در ضمن بنده اینجا رجوع نکرده ام تا اثبات اینا بکنم
فقط یه سوالی داشتم که اونم از همگی متشکرم به نتیجه رسیدم
جا داره اینجا بگم تا شاید بعضی ها هم سوال بنده رو داشته باشن
اونجور که من امروز از این انجمن توسط نظرات وبمستران دریافتم
قیمت گذاری بر روی سایت ها اکثرا بر حسب درآمد آن سایت ضربدر 8 می باشد
یعنی اگه کسی ماهانه x درآمد از سایتش داره پس قیمت فروش حداقل 8 برابر درآمدی که در ماه داره هستش
مرسی
انجمن پی تی فوق العادس
ارزوی موفقیت برای همتون دارم
یا حق
نه بابا این "ممد هستم" نقش بازی میکنه.مثلا میخواد بگه روشن فکره :general602:

:general711:

LordShadows

Registered User
لایک‌ها
843
سایت شما باعث تحریک میشه هر چه سریع تر عکس هاش رو ادیت کنید
جدی: این کد تخفیفی که گفتی الان به چه درد ما میخوره همه پسریم بعد فقط جنس های زنونه داری تکلیف رو مشخص کن ببینیم چند چندیم:دی

بالا